Есть ли смысл переводить дизельный автомобиль на электро?

Вячеслав М
Пассажир
Пассажир
Повідомлень: 42
З нами з: 03 жовтня 2017, 20:18
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW T5 COMBI DRIVE 2,5D + 70kW electro 185000км-D , 75000км-E
Звідки: киев
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 11 разів

Re: Есть ли смысл переводить дизельный автомобиль на электро

Повідомлення Вячеслав М »

Я не тешу себя иллюзиями и уже пятый год заряжаюсь бесплатно .
Личный опыт ни за какие деньги не пропьёшь :beer:
Аватар користувача
Марк
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4844
З нами з: 17 листопада 2013, 20:00
Модель авто, тип двигателя, пробег:                           T5      2,0 TDI            CAAC                    був
Реальное имя:               Serhii
Звідки:     махрова Западенщина :)
Дякував (ла): 269 разів
Подякували: 487 разів

Re: Есть ли смысл переводить дизельный автомобиль на электро

Повідомлення Марк »

Utek писав:Тут собравшимся владельцам бусов пока не увеличится пробег хотя бы до 500км эта возня с беготней между розетками и нахрен не нужна.
Воно то так. Але, якщо квола ліфовська батарейка, що дозволяє півторатонному авто проїхати 100 км, заряджається вдома вісім годин, скільки буде заряджатись та, на якій проїдеш 500 км на машині, вдвоє важчій ?


Вячеслав М писав: пятый год заряжаюсь бесплатно .
Власник ДніпроГЕСу, чи до сусідської розетки дзюрку просвердлив?
https://avtopro.ua/ - автозапчастини без посередників
Вячеслав М
Пассажир
Пассажир
Повідомлень: 42
З нами з: 03 жовтня 2017, 20:18
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW T5 COMBI DRIVE 2,5D + 70kW electro 185000км-D , 75000км-E
Звідки: киев
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 11 разів

Re: Есть ли смысл переводить дизельный автомобиль на электро

Повідомлення Вячеслав М »

Дома я заряжаюсь по ночному тарифу , а в дороге - на бесплатных зарядках , в основном это ОККО .
Личный опыт ни за какие деньги не пропьёшь :beer:
Аватар користувача
Utek
Пилот
Пилот
Повідомлень: 140
З нами з: 16 січня 2015, 14:41
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т5 205л.с. 132тыс. 098 882-74-44
Реальное имя: Виктор
Звідки: Киев
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 24 рази

Re: Есть ли смысл переводить дизельный автомобиль на электро

Повідомлення Utek »

Вячеслав М писав:Дома я заряжаюсь по ночному тарифу , а в дороге - на бесплатных зарядках , в основном это ОККО .
Дома я заряжаюсь по ночному тарифу+8000$ вложенных. Дальше про бесплатно не надо. :D

Добавлено 03 фев 2018, 21:44
Марк писав:
Utek писав:Тут собравшимся владельцам бусов пока не увеличится пробег хотя бы до 500км эта возня с беготней между розетками и нахрен не нужна.
Воно то так. Але, якщо квола ліфовська батарейка, що дозволяє півторатонному авто проїхати 100 км, заряджається вдома вісім годин, скільки буде заряджатись та, на якій проїдеш 500 км на машині, вдвоє важчій ?




Прогресс не стоїть на місці, трохи почекаєм і буде батарея полегше і ємність побільше і ціна на авто подоступніше, а поки будемо їздити на своїх бусах і збирати гроші.
Аватар користувача
Марк
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4844
З нами з: 17 листопада 2013, 20:00
Модель авто, тип двигателя, пробег:                           T5      2,0 TDI            CAAC                    був
Реальное имя:               Serhii
Звідки:     махрова Западенщина :)
Дякував (ла): 269 разів
Подякували: 487 разів

Re: Есть ли смысл переводить дизельный автомобиль на электро

Повідомлення Марк »

Utek писав:Прогресс не стоїть на місці, трохи почекаєм і буде батарея полегше і ємність побільше ...
Я вже десь, здається, писав : приблизно з середини 80-х (як я став чуть серйозніше цікавитись технікою і технічним прогресом) я час від часу чую заяви про створення японськими (пізніше - німецькими/корейськими/австралійськими/гондураськими) вченими нових батарей, які в рази перевищують нинішні по ємності, строку служби, швидкості зарядки і бла-бла-бла... З тих пір пройшло більше тридцяти (тридцяти, Карл!) років, але ні батарейка в моєму фонарику, ні акумулятор в машині, не стали служити довше, не стали швидше заряджатись, не зменшились в розмірах :( Думаю, люди старше мене, пригадають подібні заяви і раніше. А остання з подібних була зроблена в 2016-му році на рахунок якихось вуглеродних (якщо мені не зраджує пам'ять) батарей, які ми мали побачити на прилавках магазинів в 2017-му.
А для реального підвищення запасу ходу потрібно не напихати в авто побільше елементів зразка минулого століття, а, таки, створювати якісь принципово нові технології. В які я вже слабо вірю :pardon:
https://avtopro.ua/ - автозапчастини без посередників
Аватар користувача
Utek
Пилот
Пилот
Повідомлень: 140
З нами з: 16 січня 2015, 14:41
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т5 205л.с. 132тыс. 098 882-74-44
Реальное имя: Виктор
Звідки: Киев
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 24 рази

Re: Есть ли смысл переводить дизельный автомобиль на электро

Повідомлення Utek »

Марк писав:
Utek писав:Прогресс не стоїть на місці, трохи почекаєм і буде батарея полегше і ємність побільше ...
Я вже десь, здається, писав : приблизно з середини 80-х (як я став чуть серйозніше цікавитись технікою і технічним прогресом) я час від часу чую заяви про створення японськими (пізніше - німецькими/корейськими/австралійськими/гондураськими) вченими нових батарей, які в рази перевищують нинішні по ємності, строку служби, швидкості зарядки і бла-бла-бла... З тих пір пройшло більше тридцяти (тридцяти, Карл!) років, але ні батарейка в моєму фонарику, ні акумулятор в машині, не стали служити довше, не стали швидше заряджатись, не зменшились в розмірах :( Думаю, люди старше мене, пригадають подібні заяви і раніше. А остання з подібних була зроблена в 2016-му році на рахунок якихось вуглеродних (якщо мені не зраджує пам'ять) батарей, які ми мали побачити на прилавках магазинів в 2017-му.
А для реального підвищення запасу ходу потрібно не напихати в авто побільше елементів зразка минулого століття, а, таки, створювати якісь принципово нові технології. В які я вже слабо вірю :pardon:
Наразі Tesla Ілона Маска вже має запас ходу 500км і ця цифра буде рости.
Аватар користувача
Марк
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4844
З нами з: 17 листопада 2013, 20:00
Модель авто, тип двигателя, пробег:                           T5      2,0 TDI            CAAC                    був
Реальное имя:               Serhii
Звідки:     махрова Западенщина :)
Дякував (ла): 269 разів
Подякували: 487 разів

Re: Есть ли смысл переводить дизельный автомобиль на электро

Повідомлення Марк »

І що ? В Теслі стоять якісь передові високотехнологічні батарейки? Фіг вам! По суті, те саме, що в Ліфі. Там, як кажуть, "не вмінням, а числом"... Хоча, контролер в Теслі , звичайно, крутіший.
Вона ж і важить більше, ніж наші буси.
https://avtopro.ua/ - автозапчастини без посередників
Вячеслав М
Пассажир
Пассажир
Повідомлень: 42
З нами з: 03 жовтня 2017, 20:18
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW T5 COMBI DRIVE 2,5D + 70kW electro 185000км-D , 75000км-E
Звідки: киев
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 11 разів

Re: Есть ли смысл переводить дизельный автомобиль на электро

Повідомлення Вячеслав М »

Приглашаю всех интересующихся на электромобильную выставку .
http://www.pluginua.org
Личный опыт ни за какие деньги не пропьёшь :beer:
Аватар користувача
Марк
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4844
З нами з: 17 листопада 2013, 20:00
Модель авто, тип двигателя, пробег:                           T5      2,0 TDI            CAAC                    був
Реальное имя:               Serhii
Звідки:     махрова Западенщина :)
Дякував (ла): 269 разів
Подякували: 487 разів

Re: Есть ли смысл переводить дизельный автомобиль на электро

Повідомлення Марк »

А покататись дадуть? :roll:
https://avtopro.ua/ - автозапчастини без посередників
Вячеслав М
Пассажир
Пассажир
Повідомлень: 42
З нами з: 03 жовтня 2017, 20:18
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW T5 COMBI DRIVE 2,5D + 70kW electro 185000км-D , 75000км-E
Звідки: киев
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 11 разів

Re: Есть ли смысл переводить дизельный автомобиль на электро

Повідомлення Вячеслав М »

В прошлом году давали .
Личный опыт ни за какие деньги не пропьёшь :beer:
Аватар користувача
МаксТ5макС
Бусовод
Бусовод
Повідомлень: 407
З нами з: 03 квітня 2011, 18:51
Модель авто, тип двигателя, пробег: був - Т5, АXD 2,5TDI, 96 кВт, Long, зараз LT35 & sonata lpi
Реальное имя: Максим
Звідки: Киев
Дякував (ла): 19 разів
Подякували: 8 разів

Re: Есть ли смысл переводить дизельный автомобиль на электро

Повідомлення МаксТ5макС »

Вячеслав М писав:В прошлом году давали .
В этом году тоже дают)
Сегодня тестировал хюндай ионик, - очень понравилось! Резвая машинка. Запас хода до 280 км, батарейка 28квт, интересный экс- и интерьер.
Были на тестах ещё Рено Зое и Митсубиси аутлендер (то что видел)
Відповісти

Повернутись до “Вибір, обговорення, порівняння”