Шумоизоляция

Аватар користувача
Andrikos
Бусовод
Бусовод
Повідомлень: 496
З нами з: 09 лютого 2011, 20:52
Модель авто, тип двигателя, пробег: Mitsubishi L200 пневма ,KIA Sportage , Renault Kangoo
Реальное имя: Андрей
Звідки: Кривой рог
Дякував (ла): 6 разів
Контактна інформація:

Re: Шумоизоляция

Повідомлення Andrikos »

kot35 писав:Andrikos
СТП на потолке нормально, только не толстый. А вот каучук поотпадает нахрен если его клеить как самоклей. У меня поотпадал не только на потолке но и в дверях. Шмурдяк короче этот каучук. Думаю лучше будет " пенопропилен" кажись ...и на хороший клей.
Да и еще заморочка с каучуком. Когда клеишь его если чуть неугадал - все! хрен переклеишь , рвется по живому. Но вот потом эта зараза чудненько отпадает.

Спасибо за совет ,а как он отподает я сегодня приклеил,нагрел феном чуть надо было отрезать и оторвать лишак чтоб из-за обшивки не торчало а он не хочет как только не пробовал разве только с краской ,шкрябал, шкрябал %) психонул отложил на завтра нервов не хватило. Может от производителя зависит?
Автозапчасти Кривой Рог-доставка по Украине ✔ оригинал-замены (опт ,розница) https://iziparts.com.ua Официальный дилер масла Pakelo
Форумчанам скидка тел 068 670 7227 . 099 759 0469 Андрей
kot35
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4999
З нами з: 18 лютого 2011, 09:43
Звідки: ...
Дякував (ла): 60 разів
Подякували: 201 раз

Re: Шумоизоляция

Повідомлення kot35 »

Andrikos писав:Спасибо за совет ,а как он отподает я сегодня приклеил,нагрел феном чуть надо было отрезать и оторвать лишак чтоб из-за обшивки не торчало а он не хочет как только не пробовал разве только с краской ,шкрябал, шкрябал %) психонул отложил на завтра нервов не хватило. Может от производителя зависит?

Вот все как ты описываешь. Как только приклеил - хрен отдерешь, рвется по живому. А потом я из дверей его даже повыкидывал, он гад отклеивался и не давал стеклу ездить. Не знаю на счет производителя, у меня был темно серый, можно сказать черный и на тыльной стороне которая без клея - прожилки светлые белые или серые точно не помню. Правда у меня был 10 мм.
Аватар користувача
Andrikos
Бусовод
Бусовод
Повідомлень: 496
З нами з: 09 лютого 2011, 20:52
Модель авто, тип двигателя, пробег: Mitsubishi L200 пневма ,KIA Sportage , Renault Kangoo
Реальное имя: Андрей
Звідки: Кривой рог
Дякував (ла): 6 разів
Контактна інформація:

Re: Шумоизоляция

Повідомлення Andrikos »

Спасибо за совет! Буду 88 клеем для страховки промазывать!
Автозапчасти Кривой Рог-доставка по Украине ✔ оригинал-замены (опт ,розница) https://iziparts.com.ua Официальный дилер масла Pakelo
Форумчанам скидка тел 068 670 7227 . 099 759 0469 Андрей
Аватар користувача
paravozz
Местный
Местный
Повідомлень: 1133
З нами з: 15 жовтня 2011, 13:59
Модель авто, тип двигателя, пробег: T5
Звідки: Ukraine
Подякували: 1 раз

Re: Шумоизоляция

Повідомлення paravozz »

Купив собі 6 листів віброізоляції ШумoFF. Хотів ними обклеїти задні арки. Кажуть не варто, бо ефекту буде мало і важко потім ковралін приклеїти. Хто що думає по тому поводу? Стелю і підлогу обклеїв промисловою шумоізоляцією
Аватар користувача
Batman
Бусовод со стажем
Бусовод со стажем
Повідомлень: 720
З нами з: 29 грудня 2009, 21:00
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т4, 09.2001 (мод.ряд2002), ACV 2.5 TDI. 174т.км=12.10.2011-не верю.
Реальное имя: Виктор
Звідки: славный Обухов-град. Под Киевом, кто не знает
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 15 разів
Контактна інформація:

Re: Шумоизоляция

Повідомлення Batman »

Думаю, не потрібно їх слухати. Клей. І передні також.
Имеицца любовница с параметрами: грудь T-4, год рождения 200-1-2, рыженькая, талия 2,5TDI, бёдра 75kW, длинноногая теперь пассажирочка 8+1, летом - холодная (кондишн)
VW T-4, 1993, 2,4D, AAB, длинноногая(колёса от зеркал)красненькая пассажирочка8+1 - была
/068/три57-три27-троечка
Аватар користувача
paravozz
Местный
Местный
Повідомлень: 1133
З нами з: 15 жовтня 2011, 13:59
Модель авто, тип двигателя, пробег: T5
Звідки: Ukraine
Подякували: 1 раз

Re: Шумоизоляция

Повідомлення paravozz »

А ефект буде якийсь? Може є місця які більше потребують ізоляції?
Аватар користувача
Batman
Бусовод со стажем
Бусовод со стажем
Повідомлень: 720
З нами з: 29 грудня 2009, 21:00
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т4, 09.2001 (мод.ряд2002), ACV 2.5 TDI. 174т.км=12.10.2011-не верю.
Реальное имя: Виктор
Звідки: славный Обухов-град. Под Киевом, кто не знает
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 15 разів
Контактна інформація:

Re: Шумоизоляция

Повідомлення Batman »

Мені робили специ. Десь тут вище є подробний опис (почитай, думаю буде корисно), сказали що від колісних арок і дніща йде найбільше шуму 8)
Имеицца любовница с параметрами: грудь T-4, год рождения 200-1-2, рыженькая, талия 2,5TDI, бёдра 75kW, длинноногая теперь пассажирочка 8+1, летом - холодная (кондишн)
VW T-4, 1993, 2,4D, AAB, длинноногая(колёса от зеркал)красненькая пассажирочка8+1 - была
/068/три57-три27-троечка
Аватар користувача
paravozz
Местный
Местный
Повідомлень: 1133
З нами з: 15 жовтня 2011, 13:59
Модель авто, тип двигателя, пробег: T5
Звідки: Ukraine
Подякували: 1 раз

Re: Шумоизоляция

Повідомлення paravozz »

Я читав. В тебе все авто зашумили і завібрили по декілька разів. В мене стільки ресурсів немає. Тому і хочу малими втратами зробити більш менш нормально
Аватар користувача
Batman
Бусовод со стажем
Бусовод со стажем
Повідомлень: 720
З нами з: 29 грудня 2009, 21:00
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т4, 09.2001 (мод.ряд2002), ACV 2.5 TDI. 174т.км=12.10.2011-не верю.
Реальное имя: Виктор
Звідки: славный Обухов-град. Под Киевом, кто не знает
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 15 разів
Контактна інформація:

Re: Шумоизоляция

Повідомлення Batman »

Якщо питання в шумі, то я висказав те що знаю (я не спець в цих питаннях), а що стосовно того що ковролін не приклеїться - Бердичев приклеїть усё (мені приклеяли, ще не відпало :) ). Думай сам.
Имеицца любовница с параметрами: грудь T-4, год рождения 200-1-2, рыженькая, талия 2,5TDI, бёдра 75kW, длинноногая теперь пассажирочка 8+1, летом - холодная (кондишн)
VW T-4, 1993, 2,4D, AAB, длинноногая(колёса от зеркал)красненькая пассажирочка8+1 - была
/068/три57-три27-троечка
Аватар користувача
Basil87
Местный
Местный
Повідомлень: 1031
З нами з: 29 березня 2012, 05:10
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW Touran 2.0
Реальное имя: Василь
Звідки: Cmpuù
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 7 разів

Re: Шумоизоляция

Повідомлення Basil87 »

paravozz писав:Купив собі 6 листів віброізоляції ШумoFF. Хотів ними обклеїти задні арки. Кажуть не варто, бо ефекту буде мало і важко потім ковралін приклеїти. Хто що думає по тому поводу? Стелю і підлогу обклеїв промисловою шумоізоляцією


саме більше шуму від стелі і боків. Підлогу немає смислу клеїти вібро, бо вона і так ребриста, хіба що якщо є лишні $
арки коліс обов'язково обклеїти віброізол. і все, а в Бердичеві приклеють кавролін.
Маю фото, при потребі скину
Аватар користувача
paravozz
Местный
Местный
Повідомлень: 1133
З нами з: 15 жовтня 2011, 13:59
Модель авто, тип двигателя, пробег: T5
Звідки: Ukraine
Подякували: 1 раз

Re: Шумоизоляция

Повідомлення paravozz »

Та не буду я авто в Бердичеві пререробляти. Підлогу сам зроблю. Приклеїти на арки ковралін багато розуму не треба. На боках в мене є кусочки вібри поклеєні. Клеїти свою поверх тих? Чи я ще таке думав, буду з часом ставити колонки назад. ТУди коло ляди. Може краще там обклеїти все віброю щоб не тарабанило?
kramer
Пилот
Пилот
Повідомлень: 138
З нами з: 27 грудня 2010, 21:54
Модель авто, тип двигателя, пробег: T4 AAB(был) , Т5 1.9 77кВт 154 ткм 2007 пассажир оригинальный был. Toyota Sequoia 2
Реальное имя: vlad
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Шумоизоляция

Повідомлення kramer »

paravozz писав:Я читав. В тебе все авто зашумили і завібрили по декілька разів. В мене стільки ресурсів немає. Тому і хочу малими втратами зробити більш менш нормально


закинув в свою на шуму-вібру 10 к грн.
перший ефект- пол та перегородка до мотора, далі- більше бабкі та не так менше шум. без 400 бкс не починай- зовсім нема толку. та це все якщо сам будеш робити робота у прафесіоналов ще 200-400бкс.
biker kiev ua crew
leg02000
Бусовод
Бусовод
Повідомлень: 293
З нами з: 17 січня 2012, 23:53
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т4,AXG 2,5 670 тисяч
Реальное имя: Олег
Звідки: Чернівці
Дякував (ла): 59 разів
Подякували: 1 раз

Re: Шумоизоляция

Повідомлення leg02000 »

Я на днях доробляю у себе сам шумку!! Фотки не знаю як сюди закид. можете подив. тут http://www.drive2.ru/cars/volkswagen/tr ... 0290/#post
Аватар користувача
kunja
Бусовод
Бусовод
Повідомлень: 288
З нами з: 11 березня 2011, 10:58
Модель авто, тип двигателя, пробег: t5 AXB 1.9
Реальное имя: инна
Звідки: kherson
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 9 разів

Re: Шумоизоляция

Повідомлення kunja »

paravozz, арки клеять однозначно!!!! кто говорит не нужно - не верь, по деньгам - не сильно потратишься
T5 AXB 1.9(77kW+чуть-чуть) 2004
095 824 9семь14
Аватар користувача
Basil87
Местный
Местный
Повідомлень: 1031
З нами з: 29 березня 2012, 05:10
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW Touran 2.0
Реальное имя: Василь
Звідки: Cmpuù
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 7 разів

Re: Шумоизоляция

Повідомлення Basil87 »

paravozz писав: Підлогу сам зроблю. Приклеїти на арки ковралін багато розуму не треба. На боках в мене є кусочки вібри поклеєні. Клеїти свою поверх тих? Чи я ще таке думав, буду з часом ставити колонки назад. ТУди коло ляди. Може краще там обклеїти все віброю щоб не тарабанило?


на рахунок підлоги що саме маєш на увазі?
По боках штатну вібру не чіпай, обклеюй всі карти і передні і задні. Після проклейки поверх всього даш шумку і буде добре.
MARA
Штурман
Штурман
Повідомлень: 63
З нами з: 29 квітня 2012, 15:42
Модель авто, тип двигателя, пробег: T5 2007 (BPC 2,5 128kw) 200ткм
Реальное имя: Владимир
Звідки: Киев
Подякували: 3 рази

Re: Шумоизоляция

Повідомлення MARA »

Недавно нарыл один материальчик Техноэласт акустик 3мм и акустик супер 5мм . Пообщался со спецами и заказал ето удовольствие за 430грн 10кв.метров :cool_cool: думаю хватит на низ и бока. Правда рулон придет через 10 дней :) Буду искать чем утеплить :roll:
Аватар користувача
igvistar
VW знаток
VW знаток
Повідомлень: 2443
З нами з: 11 листопада 2011, 19:08
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW T4 ABL 1.9TD, 225тыс.км (было изначально...)
Реальное имя: Игорь
Звідки: Горловка, Малоярославец
Дякував (ла): 127 разів
Подякували: 53 рази

Re: Шумоизоляция

Повідомлення igvistar »

И где же продают это удовольствие? Адреса, пароли, явки в студию! Или всё глубоко законспирировано?
Мой номер в России: +7910-513-8два-8два
Интересная вещь интернет: на пять минут зашёл... и полтора часа прошло.
"Для тебя, "Шахтёр" любви моей медаль!..."
Аватар користувача
paravozz
Местный
Местный
Повідомлень: 1133
З нами з: 15 жовтня 2011, 13:59
Модель авто, тип двигателя, пробег: T5
Звідки: Ukraine
Подякували: 1 раз

Re: Шумоизоляция

Повідомлення paravozz »

Basil87 писав:
paravozz писав: Підлогу сам зроблю. Приклеїти на арки ковралін багато розуму не треба. На боках в мене є кусочки вібри поклеєні. Клеїти свою поверх тих? Чи я ще таке думав, буду з часом ставити колонки назад. ТУди коло ляди. Може краще там обклеїти все віброю щоб не тарабанило?


на рахунок підлоги що саме маєш на увазі?
По боках штатну вібру не чіпай, обклеюй всі карти і передні і задні. Після проклейки поверх всього даш шумку і буде добре.

Маю на увазі, що вже поклеїв на неї шумку. Зосталось тільки арки затягнути ковраліном. Поверху шумки буде йти рідна підлога з фанери, а на ній біде лінолеум.
Цікаво чи можна зняти вібру, яка в місцях де мали б бути вікна? Бо як буду вирізати отвори, то вона ж в мусор піде. А так би пристроїв кудись
MARA
Штурман
Штурман
Повідомлень: 63
З нами з: 29 квітня 2012, 15:42
Модель авто, тип двигателя, пробег: T5 2007 (BPC 2,5 128kw) 200ткм
Реальное имя: Владимир
Звідки: Киев
Подякували: 3 рази

Re: Шумоизоляция

Повідомлення MARA »

Все открыто ООО "ТехноНИКОЛЬ-Центр" Контактная информация(044) 586-47-47
Адрес: ул. Краснознаменная, 34 E-Mail: info@tn.kiev.ua Сайт: http://www.tn.ru :-ok-:
Аватар користувача
Basil87
Местный
Местный
Повідомлень: 1031
З нами з: 29 березня 2012, 05:10
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW Touran 2.0
Реальное имя: Василь
Звідки: Cmpuù
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 7 разів

Re: Шумоизоляция

Повідомлення Basil87 »

paravozz писав: Зосталось тільки арки затягнути ковраліном.

Бери прорезинений кавролін (з нижньої сторони резина)
А у тебе кріплення під сидіння є в підлозі? Бо я з підлогою нічого не робив, так як потрібно було приварювати кріплення на сідухи, думав потім, але руки не доходять.

paravozz писав:Цікаво чи можна зняти вібру, яка в місцях де мали б бути вікна? Бо як буду вирізати отвори, то вона ж в мусор піде. А так би пристроїв кудись

А куди ти її приклеїш? І чи відірвеш взагалі?
Взагалі можеш попробувати відклеїти, все одно будеш врізати вікна.
Відповісти

Повернутись до “Звук та шумоізоляція”