Вентиляторы Радиатора в чем разница?

Відповісти
Миха
Гость
Гость
Повідомлень: 18
З нами з: 24 липня 2017, 00:32
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т4, 2,5 , 278 тисч
Звідки: Васильків
Дякував (ла): 2 рази

Вентиляторы Радиатора в чем разница?

Повідомлення Миха »

Характеристики :Т-4, 2.5 ACV 75 kw 2002 г. с кондеем
Есть ли разница между вентилятором основного радиатора и вентилятором радиатора кондиционера? По мощности, по расположению или еще чему то, как их отличить и с какой стороны должен стоять определенный вентилятор, если разница имеется.
Как я понимаю, у меня два вентилятора, и они включаются по одному, при перенагреве двигателя включается - один вентик, а при включение кондея - другой.
KosT4
Пилот
Пилот
Повідомлень: 164
З нами з: 15 жовтня 2016, 22:01
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т4 ACV 2,5 75kW
Звідки: Харьков
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 25 разів

Re: Вентиляторы Радиатора в чем разница?

Повідомлення KosT4 »

У меня вроде два одинаковых. Крутятся всегда вместе. При включении кондёра крутятся постоянно.
Аватар користувача
ymor
Диспетчер региона
Диспетчер региона
Повідомлень: 962
З нами з: 31 липня 2011, 23:14
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т4,ACV 2.5,370 тыщ
Реальное имя: Юрій
Звідки: Вараш (Кузнецовськ)
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 74 рази

Re: Вентиляторы Радиатора в чем разница?

Повідомлення ymor »

у мене так же..... включаються 2 зразу
097 705 777 0 (Viber)

https://avto.pro/ - запчасти без посредников
Аватар користувача
lin
Бусовод со стажем
Бусовод со стажем
Повідомлень: 666
З нами з: 14 жовтня 2012, 15:20
Модель авто, тип двигателя, пробег: T4, ААВ 2.4, 1996г, long был.

sprinter 413, 2000 г.в., макси
Реальное имя: Ленур
Звідки: крым
Дякував (ла): 144 рази
Подякували: 24 рази
Контактна інформація:

Re: Вентиляторы Радиатора в чем разница?

Повідомлення lin »

Я тоже думал по одному включаются, оказывается предохранитель на один из них сгоревший был)))
Аватар користувача
WOPOX
Пассажир
Пассажир
Повідомлень: 33
З нами з: 22 червня 2023, 20:26
Модель авто, тип двигателя, пробег: T4 ACV 2.5 500k
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 13 разів
Подякували: 9 разів

Вентиляторы Радиатора в чем разница?

Повідомлення WOPOX »

Доброго дня. АCV 2.5 тді. 75 кВт. Є кліма. Вмикаю запалення. Через 3-5 сек вмикається лівий вентилятор. Кліма проморгавшись вмикається але... Зі стелі салону тепле повітря. З торпєди холодне. Над лівою фарою знімав блочок. На пряму обидва кулери працюють. Другий (правий) вмикався в жару 30+ по місту. Кліму два тижні як заправив.
Двоконтактний термодатчик працює, та управляє доп. помпою. Чотиреконтактний перемикав 1-й і 4-й (нуль реакції).
Другий контур був занедбаний. За крилом правим заднім утворилась дюра. Прогнила проводка на пічь кліми. Все зелене (проводка). Обрізав, зьеднав по кольорах через фішку. Запустився двигун обдува другого контуру. Поміняв два патрубки задніх. Протестив 5 днів з тиском 6.5. Потім заправив кліму. Влізло більше 1300.
Задній контур не працює. Не холодить. Керується як з торпєди так і через салонне керування.
Знайшов ще одного чотиреконтактного термодатчика. Його ще не прбував перемикати.
Питання: Чи потрібно міняти реле вентиляторів радіатора (над лівою фарою). Що дає команду на запуск правого вентилятора.
Датчик на радіаторі керує двума швидкостями лівого кулера радіатора.
Під радіатором 2 терморезістора. Трохи гиржаві. Обидва дзвоняться. Оми не міряв, але знаю що 09 і 28 Ом має бути.

Можна почати нову тему, можна тут. Проблеми є. Но нема проблєм які не вирішуються.
Хочу придбати "Васю" для особистого користування. Може він помилки вкаже. На рівні "пан сам клепав" розмовляю з проводкою. Стоїть релюха 140. Запобіжники всі цілі. 6-й 19-й. 140 розбирав на виявлення непропаю. Причина тріщання. Не завжди. Послідовність поки не вияснив. В 140 дві катушки. Ближча і дальня. Ближча перемикає 2 контакти. Один із них припаляний. Не згорівший, а припаляний. Можливо це він и трещить. Питання.
На які датчики орієнтується 140 реле?
Чому не працює задній контур?

Щиро обіцяю звітувати про виконання порад. Можливо з фото, якщо дозволить місце на форумі і розберуся як саме це робиться. Форум переглядаю часто.
Аватар користувача
Jurix
Странник
Повідомлень: 13886
З нами з: 13 серпня 2007, 17:47
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т-5 long 2007 2.5 BNZ + чіполіно
Реальное имя: Юрій Андрійович
Звідки: Київ. Дарниця..
Дякував (ла): 579 разів
Подякували: 353 рази

Вентиляторы Радиатора в чем разница?

Повідомлення Jurix »

WOPOX писав: 25 червня 2023, 16:42 Хочу придбати "Васю" для особистого користування.
На АліЄкспрес пропозицій вистачає :a_g_a: ' :good:
Кожен може зробити свій власний вибір, але не кожному вдається знайти свій шлях. Цінуй друзів, та власну гідність!
Спойлер
097Ч2ЧЗЗ55
Аватар користувача
WOPOX
Пассажир
Пассажир
Повідомлень: 33
З нами з: 22 червня 2023, 20:26
Модель авто, тип двигателя, пробег: T4 ACV 2.5 500k
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 13 разів
Подякували: 9 разів

Вентиляторы Радиатора в чем разница?

Повідомлення WOPOX »

Тю. :( Китайці вже діагностичними прогами торгують? Для мене це новина.
Аватар користувача
garincha123
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4504
З нами з: 07 квітня 2012, 16:15
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т5, 1,9 TDI
Реальное имя: Василь
Звідки: ЗСУ
Дякував (ла): 274 рази
Подякували: 297 разів
Контактна інформація:

Вентиляторы Радиатора в чем разница?

Повідомлення garincha123 »

Так, колись ще навіть до корони Руслан Кобзар запросив до себе і за допомогою декількох китайських шнурів за допомогою впсі залазив в мій бус куди хотів, у свій перепрошитий не всюди зміг залізти

А мені навіть ключі міг прив'язати за спасибі
https://avtopro.ua/ - автозапчастини без посередників
Аватар користувача
Jurix
Странник
Повідомлень: 13886
З нами з: 13 серпня 2007, 17:47
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т-5 long 2007 2.5 BNZ + чіполіно
Реальное имя: Юрій Андрійович
Звідки: Київ. Дарниця..
Дякував (ла): 579 разів
Подякували: 353 рази

Вентиляторы Радиатора в чем разница?

Повідомлення Jurix »

WOPOX писав: 26 червня 2023, 12:41 Китайці вже діагностичними прогами торгують?
Давно і доволі продуктивно :-)
"Вася діагност", це їх продукт і на "Аліекспрес" його овердох.. багато у різноманітних варіаціях :hi_hi_hi:
Все, що у нас в країні пропонується під назвою "Вася діагност", це перепродаж їх продукції вітчизнянними спритниками :wink:
Кожен може зробити свій власний вибір, але не кожному вдається знайти свій шлях. Цінуй друзів, та власну гідність!
Спойлер
097Ч2ЧЗЗ55
Аватар користувача
WOPOX
Пассажир
Пассажир
Повідомлень: 33
З нами з: 22 червня 2023, 20:26
Модель авто, тип двигателя, пробег: T4 ACV 2.5 500k
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 13 разів
Подякували: 9 разів

Вентиляторы Радиатора в чем разница?

Повідомлення WOPOX »

Тобто по суті моїх питань вище, там де я намагався камасутру запостити, ніяких міркувань чи порад крім Васі нема? От халепа. :( . А я тут обчитався форуму думаю послухаю, що розумні люди скажуть, а мені "гарбуза" та напрямок к АЛИку. Добре хочь не за :uch_tiv: "руським аоєннім кораблем" і на тому дякую.

Відправлено через 3 хвилини 31 секунду:
garincha123, та не дуже зараз поїздишь по Україні. Де Руслан Кобзар, а де Вінниця. Хоча а чи далеко то воно від Жмеринки? :)

Відправлено через 9 хвилин 22 секунди:
Так по суті справи: Сьогодні розібрав праву задню частину салону та добрався до другого контуру кліми. Обидва патрубки холодні. При Lo холодом дує з радіатора. А з потолка всеодно тепле йде. Де знаходиться та ковінька заслонка, що криє гаряче повітря? Вониж на мою профанну думку (тепло-холод) не спілкуються по одній магістралі? Чи то серед дня криша так нагрівається, що холод до поки дійде до вихода в салон об пательню (кришу) встигає нагрітися?
Щось сьогодні загуло на світлофорі схоже за звуком, що другий (правий) кулер на радіаторі вімкнувся. Не зміг стати подивитися мусив їхати.
Аватар користувача
Jurix
Странник
Повідомлень: 13886
З нами з: 13 серпня 2007, 17:47
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т-5 long 2007 2.5 BNZ + чіполіно
Реальное имя: Юрій Андрійович
Звідки: Київ. Дарниця..
Дякував (ла): 579 разів
Подякували: 353 рази

Вентиляторы Радиатора в чем разница?

Повідомлення Jurix »

WOPOX писав: 26 червня 2023, 22:09 Тобто по суті моїх питань вище, там де я намагався камасутру запостити, ніяких міркувань чи порад крім Васі нема?
Доволі претензійно 8)
Як ти думаєш, тут всі автоєлектронщики і вони напружено чекають твоїх запитань? :-)
bodya давно і плідно займається переобладнанням салонів з вантажного в оригінального пасажира, та й в електриці і електрониці розбирається на дуже високому рівні, особливо у WAG
Звернись до нього, може що і підкаже.
memberlist.php?mode=viewprofile&u=302
Кожен може зробити свій власний вибір, але не кожному вдається знайти свій шлях. Цінуй друзів, та власну гідність!
Спойлер
097Ч2ЧЗЗ55
Аватар користувача
WOPOX
Пассажир
Пассажир
Повідомлень: 33
З нами з: 22 червня 2023, 20:26
Модель авто, тип двигателя, пробег: T4 ACV 2.5 500k
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 13 разів
Подякували: 9 разів

Вентиляторы Радиатора в чем разница?

Повідомлення WOPOX »

Jurix, мої вітання.
Чи я правильно зрозумів, що в українському сігменті нета існує 2 клубних форума по Т4? Якщо так, то який із них більш розвинений, чи більш відвідуваний?
Аватар користувача
Jurix
Странник
Повідомлень: 13886
З нами з: 13 серпня 2007, 17:47
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т-5 long 2007 2.5 BNZ + чіполіно
Реальное имя: Юрій Андрійович
Звідки: Київ. Дарниця..
Дякував (ла): 579 разів
Подякували: 353 рази

Вентиляторы Радиатора в чем разница?

Повідомлення Jurix »

Більше, але той, що ти згадав, ледь жевріє і там більше поціновувачів Т-3, а інши вже муміфікувались..
Всі вони вийшли звідси, але через амбітність деяких персон відокремились і тихенько зів'яли.
Кожен може зробити свій власний вибір, але не кожному вдається знайти свій шлях. Цінуй друзів, та власну гідність!
Спойлер
097Ч2ЧЗЗ55
Аватар користувача
WOPOX
Пассажир
Пассажир
Повідомлень: 33
З нами з: 22 червня 2023, 20:26
Модель авто, тип двигателя, пробег: T4 ACV 2.5 500k
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 13 разів
Подякували: 9 разів

Вентиляторы Радиатора в чем разница?

Повідомлення WOPOX »

Jurix, о, то моя інтуіція спрацювала вірно. Вірно в тому, що запитання я виклав сюди. Хоча ми усі люди і у кожного свої проблєми, але реакція на пост тут хочь якась відбулася. Я це ціную, та відмічаю.
Новини по суті:
Сьогодні дав "Васі" "понюхати" мою тешечку. "Понюхавши" Вася прийшов до висновку, що вона десь лазила, та принесла якусь болячку з назвою
00767 датчик температуры заднего контура. Обраыв или замыкание на +.
Жахливі бариги його просто не пропонують до продажу. Є замінники котрі не зрозуміло як тулити в те місце де він має бути, та яким чином його взагалі туди тулити.
Узявши лопату я пішов копати в город (інтеренет) та накопав один цікавий пост на цю тему. А от про інформацію про це я думаю яким чином подати. Чи зробити це окремою темою? Чи треба фото видео звіти? Якщо можна, то який розмір файлів можна викладати? Чи зацікавлено шановне товариство взагалі у розвитку українського контенту на просторах інету? І чи взагалі це комусь крім мене потрібно.
От такі діла малята. %)
Як Вам моя аватарка? :oops:
Аватар користувача
garincha123
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4504
З нами з: 07 квітня 2012, 16:15
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т5, 1,9 TDI
Реальное имя: Василь
Звідки: ЗСУ
Дякував (ла): 274 рази
Подякували: 297 разів
Контактна інформація:

Вентиляторы Радиатора в чем разница?

Повідомлення garincha123 »

Багато тутешніх аксакалів або на фронті або у вільний час течики ремонтують для фронту

Тому тут і тиша
Дивись тему збір для ЗСУ
https://avtopro.ua/ - автозапчастини без посередників
Аватар користувача
WOPOX
Пассажир
Пассажир
Повідомлень: 33
З нами з: 22 червня 2023, 20:26
Модель авто, тип двигателя, пробег: T4 ACV 2.5 500k
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 13 разів
Подякували: 9 разів

Вентиляторы Радиатора в чем разница?

Повідомлення WOPOX »

Перемоги нам українцям! За цей час замінив додаткову помпу (бош) 2т грн. Знайшов чому таки не працює другий, правий вентилятор радіатора. Таки не справний один із резисторів. Їх 2 штуки стоять по центру знизу радіатора. Сховані захистом двигуна. Саме цікаве, що гіржавий працює. А біль-менш ціленький зі сторони рами має 2 обриви. Котрі я не міг побачити, до поки не зняв. Єлементарна перевірка їх справності. Відьєднуєте фішку. Дивитесь на який контакт приходе одинокий провід. Назвем його 1. И пара інших 2 і 3. Переключаєте на пищалку самий дешевий тестер. Пищати має між 1 і 2. Та між 1 і 3. Якщо порушена хочь одна із цепів - то не буде працювати або малі або підвищені оберти вентилятора.
Загальна конструкція резистора - це ніхромова проволока яка дає 0,09 і 0.28 Ома супротиву. Можна намотати самому. Аби було чим поміряти Оми. В мене нема. Купити прилад для заміру + проволока + час дорівнює 1200 грн за 2 нові. Не поганий тестер зараз від 800 грн. Тобто немає сенсу в мому випадку.
Придбав Васю. Не жадібний. У випадку Вінничан можу допомогти з діагностікою.
По клімі дійшов до середини машини. Термодатчик справний. Якщо у когось будуть проблєми з ним можу підказати яким чином його зробити за 10 грн, а не за 1500 у германії чи Польші за новий.
На жаль не знаю топліщиків у Вінниці. Не стикався. Але Вася каже, що подача (скважність) задушена. Буде час - виправлю.
От такі справи.
Аватар користувача
WOPOX
Пассажир
Пассажир
Повідомлень: 33
З нами з: 22 червня 2023, 20:26
Модель авто, тип двигателя, пробег: T4 ACV 2.5 500k
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 13 разів
Подякували: 9 разів

Вентиляторы Радиатора в чем разница?

Повідомлення WOPOX »

Продовжимо доповідь. Поїздивши 1000 км задній контур запрацював (якимось несподіванним для мене і чарівним способом) Єдина думка яка виникає, це те, що було залято дуже багато "хладогена" і до поки він не сбалансувався в задньому контурі не було належної циркуляції. Доречі компрессор перестав видавати якісь дивні звуки схожі на ізнос. Но ЙО-пе-ре-се-те! Як могла зникнути помилка по термодатчику заднього контуру? Писало обрив, чи замикання на " + ". Єдина думка що винен випарювач. Якось там прочистився отвір і хладоген став циркулювати.
Прикупив собі подовжувачь на ручку КПП. Йо. Не думав що буде на стільки зручно і приємно перемикати передачі.
Аватар користувача
evrobus
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 17680
З нами з: 12 квітня 2009, 17:34
Модель авто, тип двигателя, пробег: t4 2.5tdi Eurovan
Реальное имя: ПЕТРОВИЧ
Звідки: Киев,пригород.
Дякував (ла): 747 разів
Подякували: 755 разів

Вентиляторы Радиатора в чем разница?

Повідомлення evrobus »

WOPOX писав: 27 липня 2023, 21:41 що було залято дуже багато "хладогена"
Ти писав 1300? То ,якщо смаги для двох хлопаків, то доста!А фріону= то докуя! Пиши адміну ,він в кондьорах має клепку...але, ска, дуже зайнятий! :D

Відправлено через 1 хвилину 13 секунд:
Піду закушу....чи закусю...А як правильно? :D
Ремонт Т4,Т5,Лт,Крафтер,Кади и др. vw
зч новые, б/у .
тф +380678726119+380955005427 Где? Тут-
Спойлер
г.Вишневый ул.Киевская 10.Поворот с окружной в ЗАЗ.Девять сфетофоров от окружной.Проще забить в гугл картах Петрович
Аватар користувача
garincha123
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4504
З нами з: 07 квітня 2012, 16:15
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т5, 1,9 TDI
Реальное имя: Василь
Звідки: ЗСУ
Дякував (ла): 274 рази
Подякували: 297 разів
Контактна інформація:

Вентиляторы Радиатора в чем разница?

Повідомлення garincha123 »

evrobus писав: 03 вересня 2023, 21:13 Піду закушу....чи закусю...А як правильно?
так ти ж в нас філолог))) ось і вирішуй як правильно

Петрович, так сьогодні не п'ятниця а ти оце до компа дорвався)))))
https://avtopro.ua/ - автозапчастини без посередників
Відповісти

Повернутись до “VW T4- Поширені запитання”