Покупка т5gp. На что смотреть?

Відповісти
Xirurg
Гость
Гость
Повідомлень: 10
З нами з: 03 вересня 2014, 22:53
Модель авто, тип двигателя, пробег: BMW e39 m54b22
Реальное имя: Тарас
Звідки: Харьков

Покупка т5gp. На что смотреть?

Повідомлення Xirurg »

Добрый день товарищи. Решил купить себе первый бусик. Присмотрел т5gp, два месяца автории и вот он устраивающий меня вариант. Машина 2011 года, только пригнана из Швеции на дсг 103квт. Вот собственно вопрос, так как никогда не было дизеля, а тем более буса, на что первое обратить внимание при его покупке, и второе, кто что знает о машинах с швеции?
Аватар користувача
ryaz
Местный
Местный
Повідомлень: 1156
З нами з: 16 вересня 2009, 17:21
Модель авто, тип двигателя, пробег: Был: T4 ACV 335kkm Сейчас: Eurovan VR6 212kmi, Ford Transit 2015 269kmi, Chevy Bolt 2017 31kmi
Реальное имя: Дмитрий
Звідки: Харьков-Киев-LA
Дякував (ла): 49 разів
Подякували: 63 рази
Контактна інформація:

Re: Покупка т5gp

Повідомлення ryaz »

цена вопроса? может тут купить официальный?
Контакты: +38 O634295755, +1 42427O4863
Аватар користувача
cat-yellow
Бусовод со стажем
Бусовод со стажем
Повідомлень: 882
З нами з: 22 серпня 2012, 00:13
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т5 Мультік, VW B5, Таврія, Focus mk3
Реальное имя: Михайло
Звідки: Червоноград/Kraków
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 7 разів

Re: Покупка т5gp

Повідомлення cat-yellow »

Xirurg
в першу чергу, в Вашому варіанті, я б звертав увагу не на "бусность" і "дизельность" Вашого вибору, а саме на його DSG-шность.... і взагалі, я б (особисто моя думка, нікого не хочу ображати) Вам не радив буса на автоматі :) не така страшна механіка, як здається... крім того, бус - авто не з легких і зимою, якщо застрянути, то в розкачку на автоматі - то смерть автомата.... а толкнути таке авто - важко.... (говорю Вам це, як екс-власник БМВ 7 series на автоматі.... застрявший одного разу... і офігівавший від ваги авто.....)
Xirurg
Гость
Гость
Повідомлень: 10
З нами з: 03 вересня 2014, 22:53
Модель авто, тип двигателя, пробег: BMW e39 m54b22
Реальное имя: Тарас
Звідки: Харьков

Re: Покупка т5gp

Повідомлення Xirurg »

цена вопроса? может тут купить официальный?

19500+1500 рассчитываю на переоборудование доболтать. 170 пробег.

Добавлено 10 листопада 2014, 22:27
cat-yellow писав:Xirurg
в першу чергу, в Вашому варіанті, я б звертав увагу не на "бусность" і "дизельность" Вашого вибору, а саме на його DSG-шность.... і взагалі, я б (особисто моя думка, нікого не хочу ображати) Вам не радив буса на автоматі :) не така страшна механіка, як здається... крім того, бус - авто не з легких і зимою, якщо застрянути, то в розкачку на автоматі - то смерть автомата.... а толкнути таке авто - важко.... (говорю Вам це, як екс-власник БМВ 7 series на автоматі.... застрявший одного разу... і офігівавший від ваги авто.....)

Ну я зараз на bmw 5er езжу на ручке. I передвигатись планую лишь по мiсто, iнодi з 300-400кг. Про дсг читав, начеб-то надiйена piч вийшла у вага(дк-500).
Аватар користувача
Малыш
VW знаток
VW знаток
Повідомлень: 2280
З нами з: 20 лютого 2012, 20:33
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW Vento 1.8 GLX. VW Passat 1.8 TSI .T4 Multivan ACV 2.5T.Mercedes-Benz Atego 818(2). т.+38 0501330301
Реальное имя: Олег
Звідки: Kharkov (Сев.Салтовка)
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 15 разів

Re: Покупка т5gp

Повідомлення Малыш »

Xirurg
DSG вещ хорошая, но... если чё то не дешовая ! :zvez_ochki:
Аватар користувача
YSTAS
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 2611
З нами з: 22 листопада 2011, 09:32
Модель авто, тип двигателя, пробег: T5GP 2,0 TDI long CAAB
Реальное имя: Юрій
Звідки: КОВЕЛЬ
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 99 разів

Re: Покупка т5gp

Повідомлення YSTAS »

Про автомат це як кому :a_g_a: але я за ручку. Ну а на що звернути ....тяжко сказати так як все можна замутити :sorry: я і то можу лише 50 на 50 про щось говорити якщо я сам брав втівку там за бугром :wink:
https://avtopro.ua/ - автозапчастини без посередників
Аватар користувача
Cubano
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 11255
З нами з: 21 грудня 2008, 20:21
Звідки: Біла Сінагога
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 412 разів

Re: Покупка т5gp

Повідомлення Cubano »

cat-yellow писав:говорю Вам це, як екс-власник БМВ 7 series на автоматі.... застрявший одного разу.
ДСГ з класичним автоматом має дуже мало спільного - дві педалі, комфорт. А так це по суті механічна коробка.
На Пасаті юзаю таку 7-й рік. Дуже б хотів би, щоб така посилена була на бусі.
Ніяких проблем в снігу з нею не має.
Кацапи! Нах з нашої землі! З Криму і Донбасу!
LT35 sdi 2001/ Pass2.0 tdi dsg
Xirurg
Гость
Гость
Повідомлень: 10
З нами з: 03 вересня 2014, 22:53
Модель авто, тип двигателя, пробег: BMW e39 m54b22
Реальное имя: Тарас
Звідки: Харьков

Re: Покупка т5gp

Повідомлення Xirurg »

А по поводу Швеции как?) как там водители относятся к машинам? И еще меня смущает фаркоп на авто..(

Добавлено 10 листопада 2014, 22:57
Cubano писав:
cat-yellow писав:говорю Вам це, як екс-власник БМВ 7 series на автоматі.... застрявший одного разу.
ДСГ з класичним автоматом має дуже мало спільного - дві педалі, комфорт. А так це по суті механічна коробка.
На Пасаті юзаю таку 7-й рік. Дуже б хотів би, щоб така посилена була на бусі.
Ніяких проблем в снігу з нею не має.
Согласен, поэтому и не боюсь буса с ним покупать, а специально искал с дсг..
Аватар користувача
Cubano
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 11255
З нами з: 21 грудня 2008, 20:21
Звідки: Біла Сінагога
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 412 разів

Re: Покупка т5gp

Повідомлення Cubano »

Машина з солоного клімату, дивитися, щоб великих ржавих плям не було. По дизелю не парся, заправляйся на брендових заправках, взимку євросолярка, і буде вона тебе возити без проблем.
Хай фаркоп буде. Я тягаю причеп по тонні досить часто, нічого з машиною не стається. Коли в салон течика накладають тону, то це набагато гірше. А так, може якогось гідроцикла тягав. Вони там не бідні, на великі грузи у них є великі машини.
Кацапи! Нах з нашої землі! З Криму і Донбасу!
LT35 sdi 2001/ Pass2.0 tdi dsg
Аватар користувача
veber
Диспетчер региона
Диспетчер региона
Повідомлень: 1158
З нами з: 03 квітня 2009, 01:32
Модель авто, тип двигателя, пробег: T4 2,5 ACV; T4 Multivan 2,5 AET Syncro
Звідки: kharkov city
Подякували: 1 раз

Re: Покупка т5gp

Повідомлення veber »

Это грузовик??? Дсж редкость на грузовике, вот на ее состояние стоило бы обратить особое внимание
Ускоренная помочь. 068 600 00 22 Женя
Xirurg
Гость
Гость
Повідомлень: 10
З нами з: 03 вересня 2014, 22:53
Модель авто, тип двигателя, пробег: BMW e39 m54b22
Реальное имя: Тарас
Звідки: Харьков

Re: Покупка т5gp

Повідомлення Xirurg »

Cubano писав:Машина з солоного клімату, дивитися, щоб великих ржавих плям не було. По дизелю не парся, заправляйся на брендових заправках, взимку євросолярка, і буде вона тебе возити без проблем.
Хай фаркоп буде. Я тягаю причеп по тонні досить часто, нічого з машиною не стається. Коли в салон течика накладають тону, то це набагато гірше. А так, може якогось гідроцикла тягав. Вони там не бідні, на великі грузи у них є великі машини.
великi э, Але це грузовий, тож думаю вiн щось таки возив, можливо навiто будинок на колесах, там це поширене явище. Ржавих плям начебто зовсiм нема, лишь пара подряпин та вм'ятинка.

veber писав:Это грузовик??? Дсж редкость на грузовике, вот на ее состояние стоило бы обратить особое внимание
. Я думаю он был у частного лица в пользовании, поэтому и такую комплектацию себе взяли, он почти полный, с подогревами и тд.. Поэтому может по Европе катались путешествовали :)
Аватар користувача
taki_spravy
Пилот
Пилот
Повідомлень: 194
З нами з: 28 травня 2012, 10:23
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т5 2006 1,9Д АХС 170.000
Звідки: Украина
Дякував (ла): 54 рази
Подякували: 3 рази

Re: Покупка т5gp

Повідомлення taki_spravy »

cat-yellow писав:Xirurg
в першу чергу, в Вашому варіанті, я б звертав увагу не на "бусность" і "дизельность" Вашого вибору, а саме на його DSG-шность.... і взагалі, я б (особисто моя думка, нікого не хочу ображати) Вам не радив буса на автоматі :) не така страшна механіка, як здається... крім того, бус - авто не з легких і зимою, якщо застрянути, то в розкачку на автоматі - то смерть автомата.... а толкнути таке авто - важко.... (говорю Вам це, як екс-власник БМВ 7 series на автоматі.... застрявший одного разу... і офігівавший від ваги авто.....)
раскачивал в болоте лансер 9 на автомате (личный). Жив по сей день(коробка). За все поездки по бездорожью, временно застревал 3 раза( я поисковик - это про лансер 9 с автоматом, легенду подтвердят очень много людей) :D . ДСЖ сухая. вопрос реального пробега. Если =, то = ок!
Xirurg
Гость
Гость
Повідомлень: 10
З нами з: 03 вересня 2014, 22:53
Модель авто, тип двигателя, пробег: BMW e39 m54b22
Реальное имя: Тарас
Звідки: Харьков

Re: Покупка т5gp

Повідомлення Xirurg »

taki_spravy писав:
cat-yellow писав:Xirurg
в першу чергу, в Вашому варіанті, я б звертав увагу не на "бусность" і "дизельность" Вашого вибору, а саме на його DSG-шность.... і взагалі, я б (особисто моя думка, нікого не хочу ображати) Вам не радив буса на автоматі :) не така страшна механіка, як здається... крім того, бус - авто не з легких і зимою, якщо застрянути, то в розкачку на автоматі - то смерть автомата.... а толкнути таке авто - важко.... (говорю Вам це, як екс-власник БМВ 7 series на автоматі.... застрявший одного разу... і офігівавший від ваги авто.....)
раскачивал в болоте лансер 9 на автомате (личный). Жив по сей день(коробка). За все поездки по бездорожью, временно застревал 3 раза( я поисковик - это про лансер 9 с автоматом, легенду подтвердят очень много людей) :D . ДСЖ сухая. вопрос реального пробега. Если =, то = ок!
На бусе я так понял уже мокрая дсж, это еще лучше. Пробег реальный(пробивал по вин коду) 169к
Аватар користувача
taki_spravy
Пилот
Пилот
Повідомлень: 194
З нами з: 28 травня 2012, 10:23
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т5 2006 1,9Д АХС 170.000
Звідки: Украина
Дякував (ла): 54 рази
Подякували: 3 рази

Re: Покупка т5gp

Повідомлення taki_spravy »

МокраЯ ДСЖ? Это как? :oops: (двухдисквое сцепление работающее при переключении передач для того, шоб не было разрыва мощности. это робот)
Гидротрансформатору второе сцепление не нужно, как и первое :D . гидротрансформатор на то есть.
Xirurg
Гость
Гость
Повідомлень: 10
З нами з: 03 вересня 2014, 22:53
Модель авто, тип двигателя, пробег: BMW e39 m54b22
Реальное имя: Тарас
Звідки: Харьков

Re: Покупка т5gp

Повідомлення Xirurg »

taki_spravy писав:МокраЯ ДСЖ? Это как? :oops: (двухдисквое сцепление работающее при переключении передач для того, шоб не было разрыва мощности. это робот)
Гидротрансформатору второе сцепление не нужно, как и первое :D . гидротрансформатор на то есть.
Почитайте про dq-500 и dq-200 . 500 стоят на новых моделях, на старых были с сухими сцеплениями, что было причиной перегрева, и следовательно выхода коробки из строя. (Как я понял за два дня изучения вага) но могу быть не прав, т.к. всю жизнь только на бмв ездил/изучал.
Аватар користувача
Cubano
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 11255
З нами з: 21 грудня 2008, 20:21
Звідки: Біла Сінагога
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 412 разів

Re: Покупка т5gp

Повідомлення Cubano »

taki_spravy писав:МокраЯ ДСЖ? Это как?
Не знаю, які там на течиках, а у мене саме мокра ДСЖ - раз в 60 тис. км вимагає заміни масла - десь 5-6 літрів, досить дорогого. Ті два диски зчеплення купаються в маслі.
Це і є плата за комфорт. До речі, хтось недавно писав про заміну масла в дсг, то хай би відписався про враження.
Xirurg, там в коробці є досить дорогий клапанний механізм, якщо він некоректно працює, то машина буде сильно дьоргатися при переключеннях, вартість ремонту - більше 2 тис євро. Перевіряється просто - машина повинна досить плавно рушати і переключатися незамітно для пасажира. Водій тільки буде тільки бачити зміну циферок передач на дисплеї.
У мене тільки між першою і другою є слабий ривок при різкому старті, далі - тролейбус. При повільному наборі швидкості друга практично зразу вмикається.
Кацапи! Нах з нашої землі! З Криму і Донбасу!
LT35 sdi 2001/ Pass2.0 tdi dsg
Аватар користувача
Марк
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4844
З нами з: 17 листопада 2013, 20:00
Модель авто, тип двигателя, пробег:                           T5      2,0 TDI            CAAC                    був
Реальное имя:               Serhii
Звідки:     махрова Западенщина :)
Дякував (ла): 269 разів
Подякували: 487 разів

Re: Покупка т5gp

Повідомлення Марк »

Xirurg, 19,5 за подряпаного шведа - досить недешево, чесно кажучи. За такі гроші він має бути в чудовому стані. То, що там є підігрів і т.п., не ознака приватного авто, шведи практично всі йдуть в повному фарші, це стосується всіх - від легкових до фур. DSG в нас це причина збити ціну, а не накрутити, сама коробка чудова, але її ресурс досить невеликий + ремонт, м'яко кажучи, дорогий. Що стосується самої коробки, то "суха" - це 7-ст, там справді сухе зчеплення і дві літри масла. Вона на буси не ставиться, бо розрахована на передачу моменту до 250 Нм, а навіть 62 кВт стільки має. DSG та Т5 має 6 передач і мокре зчеплення, передає момент до 400 Нм.
Я особисто не хочу ні DSG, ні шведа бачити. Ну, то моя думка. А по машині 11--го року, то дивись на продавця перш за все. Бо :censored: на кожному кроці... Тоді - руль, ручки, пороги/коврики, педалі, капот, наклейка-"целка" на задніх крилах, торм. диски. Слухай двигун, якшо клацає - то демпферу кінець приходить, а його ціна від 8000 грн без роботи.
https://avtopro.ua/ - автозапчастини без посередників
Андрій.
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 9515
З нами з: 16 грудня 2008, 16:42
Модель авто, тип двигателя, пробег: Опель Мовано
Реальное имя: Андрій
Звідки: Васильків КОЛОМИЯ
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 24 рази

Re: Покупка т5gp

Повідомлення Андрій. »

DSG в Т5 GP мае 7 передач спіциалісти
Аватар користувача
Марк
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4844
З нами з: 17 листопада 2013, 20:00
Модель авто, тип двигателя, пробег:                           T5      2,0 TDI            CAAC                    був
Реальное имя:               Serhii
Звідки:     махрова Западенщина :)
Дякував (ла): 269 разів
Подякували: 487 разів

Re: Покупка т5gp

Повідомлення Марк »

Ага, то я помилився.
https://avtopro.ua/ - автозапчастини без посередників
Відповісти

Повернутись до “VW T5- Поширені запитання”