КПП 6 передач на т4

Аватар користувача
evrobus
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 17680
З нами з: 12 квітня 2009, 17:34
Модель авто, тип двигателя, пробег: t4 2.5tdi Eurovan
Реальное имя: ПЕТРОВИЧ
Звідки: Киев,пригород.
Дякував (ла): 747 разів
Подякували: 755 разів

Re: КПП 6 передач на т4

Повідомлення evrobus »

Parovoz писав:включаешь обратно пятую....
То у тебя уж что-то очень "тупое" стоит.Тебе простой скоростной КПП,даже не 65-ки,хватит с головой. :D
Ремонт Т4,Т5,Лт,Крафтер,Кади и др. vw
зч новые, б/у .
тф +380678726119+380955005427 Где? Тут-
Спойлер
г.Вишневый ул.Киевская 10.Поворот с окружной в ЗАЗ.Девять сфетофоров от окружной.Проще забить в гугл картах Петрович
Аватар користувача
CRAZYKD
Пилот
Пилот
Повідомлень: 196
З нами з: 31 січня 2012, 21:55
Модель авто, тип двигателя, пробег: T4 AJT 2.5TDI
Реальное имя: Евгений
Звідки: Энергодар
Дякував (ла): 69 разів
Подякували: 8 разів

Re: КПП 6 передач на т4

Повідомлення CRAZYKD »

evrobus
У меня DUJ коробка, это скоростная? И чем моя кпп с 111kw отличается?
VW T-4 2.5TDI AJT 1999 груз.пасс./6+1
Контакт: MTS +380952400001
Аватар користувача
Итальянец
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 6608
З нами з: 10 листопада 2007, 14:25
Звідки: UA, Kиїв
Дякував (ла): 92 рази
Подякували: 248 разів

Re: КПП 6 передач на т4

Повідомлення Итальянец »

CRAZYKD это как раз самая скоростная.
:roll:
Слава Україні! Смерть ворогам!
Аватар користувача
evrobus
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 17680
З нами з: 12 квітня 2009, 17:34
Модель авто, тип двигателя, пробег: t4 2.5tdi Eurovan
Реальное имя: ПЕТРОВИЧ
Звідки: Киев,пригород.
Дякував (ла): 747 разів
Подякували: 755 разів

Re: КПП 6 передач на т4

Повідомлення evrobus »

Итальянец писав:CRAZYKD это как раз самая скоростная.
Из 02в - то да.
Ремонт Т4,Т5,Лт,Крафтер,Кади и др. vw
зч новые, б/у .
тф +380678726119+380955005427 Где? Тут-
Спойлер
г.Вишневый ул.Киевская 10.Поворот с окружной в ЗАЗ.Девять сфетофоров от окружной.Проще забить в гугл картах Петрович
mult2000dnepr
Пилот
Пилот
Повідомлень: 164
З нами з: 31 січня 2015, 17:21
Модель авто, тип двигателя, пробег: mult , 2000, ACV
Звідки: dnepr
Подякували: 12 разів

Re: КПП 6 передач на т4

Повідомлення mult2000dnepr »

-trachik- писав:питання до автора теми- для чого?для економії палива-чи понтів?
доброго
порівняння результатів модернізації бусів німмечина / англія ( хтось шукає потужність / економію )
всі ми знаємо джерело http://www.t4-wiki.de/wiki/Getriebe - загальний опис
http://www.t4-wiki.de/wiki/Getriebe_(Langer_5._Gang) - зміна на " довгу " передачу - ціна питання комплекту 200 ЕВРО ?!
та маркуванням http://www.t4-wiki.de/wiki/Getriebekennbuchstabe - шукайте як кажуть свою ( респект авторам ресурсу !!! )
але бувають моменти коли просто цікаво , ознайомитися з фактичним досвідом , куди нас може завести фанатизм модернізації наших бусів
( наприклад мого буса ) коли в нас " ближчого часу раптово" зявляться гарні дороги , та стокової комплектації буде замало
( зараз при відсутності проблем з трансмісією все влаштовує - " не мішаємо поки що організму жити "
початок був з данного бойця та деяких зразків переобладанання на ДРАЙВІ , наприклад

+ ще один з його прикладів 252 к.с. / 554 НМ ?!

та його коментарем :
" ... T4 mit DSP, Multifunktionslenkrad, zwei standheizungen, fis control, Laderuck und öl Temperatur Anzeige, Leder Armaturenbrett, syncro, langes getriebe, 250ps uvm.... Das Fahrzeug wird täglich genutzt ... " - " хто шрехен зі дойч " той зрозуміє -- ... МАШИНА ЩОДЕННО ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ " - красава факт ,
тип паче " САМ ЗРОБИВ " , є чому повчиться як на мене ,
та посилань на переобладнання на попередні анг. приклади , доречі пару раз вже бачив пропозиції на всім відомих ресурсах про продаж " 6 ст. швидкістних КПП " - то задався тим же питання " зачем " - " хто " - " какой результат " ...--- тобто етап вивчення питання .. ,
так як на форумі окрему тему не знайшов ( посиланнь не побачив ) - забив нову тему ...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
PS доклад - мемуар на даном этапе пока закончен , делитесь опытом если есть ,
зная бойцов которые ближе к границе и наличия у них комплектов и на 75 , 111,.. хочется быть готовым к оперативному решению вопроса , если такой появится ...
Аватар користувача
Рома
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 2887
З нами з: 30 січня 2010, 19:09
Модель авто, тип двигателя, пробег: Atala B-CROSS октавія тур комбі 1.9 акпп
001 000
Звідки: Винницкая обл.
Дякував (ла): 112 разів
Подякували: 109 разів

Re: КПП 6 передач на т4

Повідомлення Рома »

особисто мені на першому відео добре видно знущання над двс на 1800 об., і як росте витрата палива , - в чому "економія" ?
Минулого вже немає, майбутнього ще немає, живи зараз.
mult2000dnepr
Пилот
Пилот
Повідомлень: 164
З нами з: 31 січня 2015, 17:21
Модель авто, тип двигателя, пробег: mult , 2000, ACV
Звідки: dnepr
Подякували: 12 разів

Re: КПП 6 передач на т4

Повідомлення mult2000dnepr »

... то в тому ж є питання різні підходити та " колхозингу " як на мене
одні " зроблені в німеччинні " шукають потужність момент ( витрата напевно "моментальна" - але якщо потужність підняли як мин на 100 то про витрату палива бойци не думають , автобан другий / третій в тапок і головне щоб димок як не з паровозу все ж таки німечина ... інше питання збільшення моменту майже вдвічі який ресурс ? )
ішні -- " зроблено наприклад англія " 6 МКП , тип паче пару МКП реально даже по UA вже бігають , питання до бойців якщо вони " тут" є який результат ...

Добавлено 18 апр 2018, 14:35  
CRAZYKD писав:evrobus
У меня DUJ коробка, это скоростная? И чем моя кпп с 111kw отличается?
http://www.t4-wiki.de/wiki/Getriebekennbuchstabe - якщо є бажання можна порівняти ( числа , період установки , комплектність ...)
нажаль не має під рукою ресурсу з розрахунком ( момент , витрата палива ,... )
Аватар користувача
Рома
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 2887
З нами з: 30 січня 2010, 19:09
Модель авто, тип двигателя, пробег: Atala B-CROSS октавія тур комбі 1.9 акпп
001 000
Звідки: Винницкая обл.
Дякував (ла): 112 разів
Подякували: 109 разів

Re: КПП 6 передач на т4

Повідомлення Рома »

mult2000dnepr
витрата середня, це добре видно, моментальна- вона тому і є моментальна, що міняється разом з положенням педалі газу., а тут витрата лише зростала , навіть при рухові на 5 чи 6 швидкості.
ресурс сінхри в цілому вряд-чи виріс - роздатка і коробка довго не втримають 200% моменту, двигун теж шатуни повипльовує з такою їздою.. півосі туди-ж.
став 111 взборі весь агрегат - полюбасу найвигідніший варіант, мені просто пятиступки вистачало повністю - 160-нормуль їде, а як треба, то і всі 200. при 140км. 3000 об.
Минулого вже немає, майбутнього ще немає, живи зараз.
Аватар користувача
evrobus
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 17680
З нами з: 12 квітня 2009, 17:34
Модель авто, тип двигателя, пробег: t4 2.5tdi Eurovan
Реальное имя: ПЕТРОВИЧ
Звідки: Киев,пригород.
Дякував (ла): 747 разів
Подякували: 755 разів

Re: КПП 6 передач на т4

Повідомлення evrobus »

mult2000dnepr писав:але бувають моменти коли просто цікаво , ознайомитися з фактичним досвідом ,
mult2000dnepr писав:тип паче " САМ ЗРОБИВ " , є чому повчиться як на мене ,
Ось тут собака і порилася!!!Так, як у нас є досвід робити з пятиступки 02в шестиступку (вірніше ремонт такої КПП),пришвидшували просту 02в,02ж,
сінхру 2,4,сінхру 2,5 і,сінхру 75-ку пришвидшували (як в твоєму відео) і притуплювали(була і така задача),робили Т5 1,9 шестиступним,пришвидшували бензинову КПП Т5 і т.д і т.п.,то пропоную тобі "ознайомитися з фактичним досвідом" і "повчитися" (з твоїх слів).Приїзджаєш і працюєш пару днів ,розбираєш ,миєш,переносиш запчастини КПП,роздаток і мостів,отримуєш відповіді на свої запитання. :roll: :crazy: Тоді в тебе зніметься багато твоїх запитань. :-)
А то ти заходиш в різні теми з круглими очима розказуєш ,вибач,баянисті новини.А для
mult2000dnepr писав: 75 , 111,.. хочется быть готовым к оперативному решению вопроса ,
треба не круглі очі,а просто кругла сума......... :oops:

Рома
Колись була тема про швидкість 65-ки.Там ти точно писав і АТТТТ.Там був віршований розрахунок швидкості КПП.Хто знайде - з мене чекуня!!! :al_kana_ft:

Добавлено 18 апр 2018, 23:43  

А для тих ,хто в темі не секрет,що зробив файний германський парубок,щоб так їхати.

Добавлено 19 апр 2018, 08:39  
Рома писав:при рухові на 5 чи 6 швидкості.
Там була шоста?Не помітив.... :shock:
Ремонт Т4,Т5,Лт,Крафтер,Кади и др. vw
зч новые, б/у .
тф +380678726119+380955005427 Где? Тут-
Спойлер
г.Вишневый ул.Киевская 10.Поворот с окружной в ЗАЗ.Девять сфетофоров от окружной.Проще забить в гугл картах Петрович
mult2000dnepr
Пилот
Пилот
Повідомлень: 164
З нами з: 31 січня 2015, 17:21
Модель авто, тип двигателя, пробег: mult , 2000, ACV
Звідки: dnepr
Подякували: 12 разів

Re: КПП 6 передач на т4

Повідомлення mult2000dnepr »

доброго ,
з вашого досвіду ( я так розумію т4 юзали з МФА ) по факту яка повинна була бути середня швидкість щоб середня витрати палива була 9 - 10 л / 100 ( при швидкості 90 -110 поточні рекорди по витраті палива 6- 7 л / 100 на моноприводі )
та через який час в середньому перераховується середня витрати палива та відображається " типа " більш менш коректно при зміні режиму швидкості ..?
яка у вас стояла КПП на 111 ( маркування не памятеєте , 2003 ? )?
Рома писав:mult2000dnepr
витрата середня, це добре видно, моментальна- вона тому і є моментальна, що міняється разом з положенням педалі газу., а тут витрата лише зростала , навіть при рухові на 5 чи 6 швидкості.
ресурс сінхри в цілому вряд-чи виріс - роздатка і коробка довго не втримають 200% моменту, двигун теж шатуни повипльовує з такою їздою.. півосі туди-ж.
став 111 взборі весь агрегат - полюбасу найвигідніший варіант, мені просто пятиступки вистачало повністю - 160-нормуль їде, а як треба, то і всі 200. при 140км. 3000 об.
ATTTT
Местный
Местный
Повідомлень: 1402
З нами з: 28 березня 2011, 14:54
Модель авто, тип двигателя, пробег: T4 AXL 2,5
Реальное имя: Андрей
Звідки: Makarov
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 36 разів

Re: КПП 6 передач на т4

Повідомлення ATTTT »

evrobus писав:А для тих ,хто в темі не секрет,що зробив файний германський парубок,щоб так їхати.
... а для тих хто не в темі, що ж він зробив?
yurawv
Бусовод
Бусовод
Повідомлень: 358
З нами з: 18 вересня 2012, 19:14
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т4 ACV 2,5 400 тыс.
Реальное имя: Юрий
Звідки: Киев
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 18 разів

Re: КПП 6 передач на т4

Повідомлення yurawv »

На 111-ке стоит коробка DQR.
Аватар користувача
Рома
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 2887
З нами з: 30 січня 2010, 19:09
Модель авто, тип двигателя, пробег: Atala B-CROSS октавія тур комбі 1.9 акпп
001 000
Звідки: Винницкая обл.
Дякував (ла): 112 разів
Подякували: 109 разів

Re: КПП 6 передач на т4

Повідомлення Рома »

mult2000dnepr
9-10 л. 111 бере при 120-140
комп пересчитує середню витрату при досягненні певного порогу різниці в моментальній витраті, часові проміжки при цьому різні
Буквенное обозначение КП: DQR
п.с. в мережі прийнято спілкуватись "на ти"

Добавлено 19/04/18, 18:33  

evrobus
я теж, тому саме так і написав
"не помітив.." - і не треба, ти ж не кіт :D

Добавлено 19/04/18, 18:35  

mult2000dnepr
без образ, але мені здається, що ти купив не той автомобіль - надто вагомі переробки мабуть будуть фінансово недоречні, простіше авто поміняти
Минулого вже немає, майбутнього ще немає, живи зараз.
Аватар користувача
Yuriy T4
VW знаток
VW знаток
Повідомлень: 2315
З нами з: 11 березня 2007, 16:35
Модель авто, тип двигателя, пробег: FRV
Звідки: уже не Киев
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 70 разів

Re: КПП 6 передач на т4

Повідомлення Yuriy T4 »

Рома писав: mult2000dnepr
без образ, але мені здається, що ти купив не той автомобіль - надто вагомі переробки мабуть будуть фінансово недоречні, простіше авто поміняти
+1 Те же немцы не сильно себя позволяют Т4 или Т5 в семью из-за высокого транспортного налога. Ну и если не ездишь каждый день по автобану с 3-4 людьми, в маленьком европейском городке проблема с парковкой большой машины.
Аватар користувача
evrobus
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 17680
З нами з: 12 квітня 2009, 17:34
Модель авто, тип двигателя, пробег: t4 2.5tdi Eurovan
Реальное имя: ПЕТРОВИЧ
Звідки: Киев,пригород.
Дякував (ла): 747 разів
Подякували: 755 разів

Re: КПП 6 передач на т4

Повідомлення evrobus »

evrobus писав:Там був віршований розрахунок швидкості КПП.Хто знайде - з мене чекуня!!!
Рома,не знайшов? :roll: Точно пам"ятаю ти там відписувався, АТТТ теж. :twisted: :D
Рома писав:і не треба,
Я міг щось пропустити!!! :P
ATTTT писав:.. а для тих хто не в темі, що ж він зробив?
Знайди ту тему,що я писав вище і сам вирахуєш легко!!!
mult2000dnepr писав:з вашого досвіду ( я так розумію т4 юзали з МФА ) по факту яка повинна була бути середня швидкість щоб середня витрати палива була 9 - 10 л /
Единство и борьба противоположностей!!!МФА і "по факту" - дуже різні речі.
mult2000dnepr писав:яка у вас стояла КПП на 111 ( маркування не памятеєте , 2003 ? )
Яскравий приклад того,як пару постами вище скинув ссилку,сказав "респект авторам ресурсу",а от використати її нє,не виходить? :D :roll:
Ремонт Т4,Т5,Лт,Крафтер,Кади и др. vw
зч новые, б/у .
тф +380678726119+380955005427 Где? Тут-
Спойлер
г.Вишневый ул.Киевская 10.Поворот с окружной в ЗАЗ.Девять сфетофоров от окружной.Проще забить в гугл картах Петрович
Аватар користувача
Рома
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 2887
З нами з: 30 січня 2010, 19:09
Модель авто, тип двигателя, пробег: Atala B-CROSS октавія тур комбі 1.9 акпп
001 000
Звідки: Винницкая обл.
Дякував (ла): 112 разів
Подякували: 109 разів

Re: КПП 6 передач на т4

Повідомлення Рома »

evrobus
тебе не затролиш :-) :beer:

Добавлено 19/04/18, 20:59  

щодо похибки в показниках мфа - теоретично можна виставити дозу вприска і кут близькі до заводських, і тоді похибка буде найменша, але я виставляв кут трохи раніше і дозу дещо більшу, щоб їхала :D то похибка була десь в мінус 1.5 літра по мфа, " прикалувався" - показував пацанам витрату 5.8 :-)
Минулого вже немає, майбутнього ще немає, живи зараз.
mult2000dnepr
Пилот
Пилот
Повідомлень: 164
З нами з: 31 січня 2015, 17:21
Модель авто, тип двигателя, пробег: mult , 2000, ACV
Звідки: dnepr
Подякували: 12 разів

Re: КПП 6 передач на т4

Повідомлення mult2000dnepr »

Рома писав: mult2000dnepr
без образ, але мені здається, що ти купив не той автомобіль - надто вагомі переробки мабуть будуть фінансово недоречні, простіше авто поміняти
бус не одна машина , маю ще " пузотерки" , да не повезло бусу з моїми робочими швидкостями 90-130

Добавлено 19 апр 2018, 22:36  
yurawv писав:На 111-ке стоит коробка DQR.
да так точно , но есть/должна быть еще одна КП - EEZ но видимо , по факту , они все уже ушатаны ,
до нас не доходят ( на адекватных разборках действительно DQR типа как более свежие ) ,
Аватар користувача
Рома
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 2887
З нами з: 30 січня 2010, 19:09
Модель авто, тип двигателя, пробег: Atala B-CROSS октавія тур комбі 1.9 акпп
001 000
Звідки: Винницкая обл.
Дякував (ла): 112 разів
Подякували: 109 разів

Re: КПП 6 передач на т4

Повідомлення Рома »

mult2000dnepr
я мав на увазі, що перекинути коробку мало, а двигун/кпп/ходовка/ЕСП/ЕБД..-коштуватимуть немало. але, якщо багато вільного часу і натхнення, то там є біля чого "погратись" :) .

Добавлено 19/04/18, 23:29  

mult2000dnepr
так, мульт -03 модельного року
по витраті - 7-11 паспортна. по наших дорогах і того мало :zvez_ochki:
Минулого вже немає, майбутнього ще немає, живи зараз.
-trachik-
Бусовод со стажем
Бусовод со стажем
Повідомлень: 857
З нами з: 24 серпня 2014, 23:23
Модель авто, тип двигателя, пробег: -----------------------
Звідки: Бурштин
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 49 разів

Re: КПП 6 передач на т4

Повідомлення -trachik- »

коробок 111 на продаж є багато - вся проблема в грн,є бажаючі?
mult2000dnepr
Пилот
Пилот
Повідомлень: 164
З нами з: 31 січня 2015, 17:21
Модель авто, тип двигателя, пробег: mult , 2000, ACV
Звідки: dnepr
Подякували: 12 разів

Re: КПП 6 передач на т4

Повідомлення mult2000dnepr »

Yuriy T4 писав:
Рома писав: mult2000dnepr
без образ, але мені здається, що ти купив не той автомобіль - надто вагомі переробки мабуть будуть фінансово недоречні, простіше авто поміняти
+1 Те же немцы не сильно себя позволяют Т4 или Т5 в семью из-за высокого транспортного налога. Ну и если не ездишь каждый день по автобану с 3-4 людьми, в маленьком европейском городке проблема с парковкой большой машины.
да согласен ,
что ДОЙЧЕРЫ - законопослушный + прагматичный народ ( да действительно лишний ПФЕНИНГ не заплатят, но если надо платить то платят,
а не ищут схемы обхода), но на периферийных территориях ( небольшие поселки ) еще рулят ( молодеж и фермеры - "любят старичков" я бы сказал ,
да и не секрет стоимость Т6 намного доступней прайсы гуманей в соответствии с доходами народных мас )
+ даже с учетом типа последнего закона " запрет на дизельные двигателя в городах " все на СМАРТИ не сели - может на " батарейки " пересядут
но не на ТЕСЛУ (они еще те " патриоты" - ждут электричек от своих производителей , а это время - поэтому пока ездят и будут ездить на паровозах )
- да своих "любимых старичков" будут сливать все больше и больше -- "ждем в гости" нам сейчас не до ЕВРО 6 -
( да кстати новые АУДИ / ФОЛЬКСЫ у нас от 19000 Евро не начало , всеобщего слива европейского ДВС автопрома ?! )
но представить сейчас АУДИ без АБТ / RS моделей , БМВ - без "М" / АЛПИНЫ , МЕРСОВ - без АМГ / Брабуса просто не возможно ...
как читая инфу о тюнинге аналогичной моей машины , http://www.t4-wiki.de/wiki/ACV - 350 л.с/ 700 НМ 100- 6,5 сек ?!,
не должны шкалить эмоции ?! - лично у меня только восхищение перед Производителем Авто и " фанатично настроенными тюнерами"
( повторюсь на данный момент мне даже 75 стока хватает ) ,
если ставить вопрос , кто то может сделать в UA похожее " чудо" думаю нет , во первых нет тех кто может сделать , ну и нет тех кто заплатит , может были единицы и у нас но и они уже наверно давно перегорели ... ,
но если есть БОЙЦЫ которые еще что-то ЗНАЮТ, УМЕЮТ , МОГУТ ПОКАЗАТЬ и СДЕЛАТЬ ,как на меня таких нужно знать в " лицо " и учится пока они еще есть - это моя позиция ( лепить если и буду только после того как звешу все за и против ..)
а вообще -чего за НИХ переживать , считать чьи то затраты ?!!( кстати все кто сейчас был в Германии и общался с коренным немцами говорят почему то одно в ДОЙЧЛАНДЕ - ПОДЪЕМ , профицит бюджета...,штиль прошел ) , а что у нас ....,
сейчас время " перемен" и мыслить " шаблонами " прошло , например , мог ли я подумать что будет время что за деньги которые я купил Мульта сейчас можно купить Порш Каен = нет, но при этом однозначно могу сказать точно , разочарования от владения машиной нет .

Добавлено 20 апр 2018, 01:17  

за звичай у кого руки чешуться той розраховує на комплект і по прайсу гуманіше та й ребусів менше ...
Рома писав:mult2000dnepr
я мав на увазі, що перекинути коробку мало, а двигун/кпп/ходовка/ЕСП/ЕБД..-коштуватимуть немало. але, якщо багато вільного часу і натхнення, то там є біля чого "погратись" :) .

Добавлено 19/04/18, 23:29  

mult2000dnepr
так, мульт -03 модельного року
по витраті - 7-11 паспортна. по наших дорогах і того мало :zvez_ochki:
Відповісти

Повернутись до “VW T4 - Трансмісія та зчеплення”