на холостых оборотах двигатель вибрирует

Аватар користувача
Eugene
VW знаток
VW знаток
Повідомлень: 1991
З нами з: 31 березня 2010, 20:50
Модель авто, тип двигателя, пробег: T4 AJT 2.5 65 KWt long с кондиком 314000км
Реальное имя: Евгений
Звідки: Kherson
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 9 разів

Re: демпферный маховик

Повідомлення Eugene »

ничего не будет - резко оно не умирает, я на тарахтящем почти 60тыс.км наездил и до меня не знаю сколько

Добавлено 10/03/13, 22:57

сцепа кончалась долго и нудно, демпфер тарахтел,особенно громко на холодную,поменял из-за того,что корзина сначала лопнула в одном месте, потом еще в двух и начало буксовать до не могу...при вскрытии увидел еще болт перемолотый ну все... страшного ничего нет))) или мне так повезло)))
T4 AJT 2.5 65 KWt long с кондиком 314000 050 пять85 7 58девять
без Т4 как без рук и ног

Зображення
Зображення
balash
Прохожий
Прохожий
Повідомлень: 9
З нами з: 21 березня 2013, 23:40
Модель авто, тип двигателя, пробег: Volkswagen LT35 2.5TDI(AVR) 2006
Звідки: Франківськ

Re: демпферный маховик

Повідомлення balash »

Мені походу демпфер міняти треба...на нейтральній, на холостих, чути характерний стук метал об металв районі щеплення, КПП......при вижатому щепленні стук пропадає.....при середньому положенні педалі щеплення, прослуховується сильний стук і віддає в педаль сильний шорох, гуркіт, так ніби треться метал об метал...досить неприємний звук, і я з цим демфером пропарив 4000км ))))))фарт шо не тупікнувся десь в Європі посеред траси )))
Григорій1986
Пассажир
Пассажир
Повідомлень: 30
З нами з: 16 серпня 2016, 15:38
Звідки: Рівне
Дякував (ла): 1 раз
Контактна інформація:

Re: демпферный маховик

Повідомлення Григорій1986 »

fed22 писав:а при чем балансировка, если чел говорит, что только на низких оборотах вибрация? если бы дело бы было в балансировке, то при увеличении оборотов вибрация только увеличивалась, и разнесло бы там все!
скорее подушки, или какой то крепеж...где то..
я тоже так думаю :a_g_a:

Добавлено 21 серпня 2016, 21:46  
fed22 писав:а при чем балансировка, если чел говорит, что только на низких оборотах вибрация? если бы дело бы было в балансировке, то при увеличении оборотов вибрация только увеличивалась, и разнесло бы там все!
скорее подушки, или какой то крепеж...где то..
:a_g_a:
SERGI1982
Прохожий
Прохожий
Повідомлень: 5
З нами з: 17 березня 2018, 09:19
Звідки: Україна

Re: на холостых оборотах двигатель вибрирует

Повідомлення SERGI1982 »

Доброго дня. В мене схожа проблема VW LT 35 2.5tdi 80kw. Замінив повністю щеплення з демфером та вижимним все нормалноале зявився свист в районі щеплення через 3тис.км. Зняли , подивились демфер при його русі вправо, вліво створює піск. "Специ" якось його змазали. Поставили знову все і знову через приблизно через кілометрів 50 зявився характерний піск. Щоробити?

Добавлено 17 березня 2018, 11:05  

Відповісти

Повернутись до “VW LT (Crafter) - Трансмісія та зчеплення”