Отзыв о клубном электрике Александре ака Саша АМПЕР

Тут обговорюємо автосервіси і магазини автозапчастин для бусів
Bozya
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 9070
З нами з: 24 вересня 2007, 21:33
Звідки: не местный я
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 26 разів

Re: Отзыв о клубном электрике Александре ака Саша АМПЕР

Повідомлення Bozya »

Андрій. темы такие нужно закрывать после их логического завершения, а не как это происходит в большинстве случаев замалчивать ИМХО

Mantas я ведь не говорю что он не выслал мне резину, выслал, но совсем не ту что я заказывал, при этом не свежую, а предыдущего сезона да ещё и с разных партий, хотя эти вопросы были с ними оговорены изначально. Я, дабы не подвести человека, отправил ему деньги по первому требованию, а резину получил спустя пол года да ещё не ту что нужно :twisted: Я предлагал ему самому найти оптимальный выход из сложившейся ситуации, но он попросту решил отморозиться и оставить этот вопрос без изменений. Пусть это останется на его совести, он говорит что верит в Бога и пусть он будет его судьёй, а я уж останусь при своих...
Аватар користувача
кандедат
Дохтер
Повідомлень: 545
З нами з: 23 березня 2008, 21:37
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW T-6 мультівен 5.0 турбо
Звідки: c.Нові Петрівці, Київська обл.
Подякували: 7 разів

Re: Отзыв о клубном электрике Александре ака Саша АМПЕР

Повідомлення кандедат »

Сам колись писав подобну тему даби попередити інших шоб не нарвались. Сумні та не приємні теми.
Оправдовать та захищать нікого не збираюсь. Напишо тільки що з Сашою стикався по двом авто Сеат Ібіза 1.4і 2008р та Опель Комбо 1.7тді 2005р.
По Сеату історія забавна була. Пропала тяга, заїхав від до Руслана Олександровича, перевірили датчики вроді всьо О.К.. Кажу давай подивимось мітки на ремні ГРМ та каталізатор. Машина з третього раза заїхала у гараж(глохла бо порожок 4см при в"їзді. Дивимся мітки, норма, значить каталізатор але так як його візуально не просвітиш бо конструкція хитра, вирішили перед тим як вибивати середину перевірити ще компресію. На свічках стоять катушки, від"єднали фішки , зняли катушки і все. Компресія в нормі, каталізатор вибили(оказалось не зря!), зібрали - не заводиться!? :shock: До нас хоч дочмихала а тут мертва! Добре шо хазяїн був з нами і все бачив. Тут началось, ми перевірили сігнали з датчик кол-вала, є! Так поступово дошли до фішок на катушках свічок, а там напруга є, а імнульсний сигнал не надходить. :o Звонив усім кого знав. і без толку. Включив компа, помилок нема. :o Хоч плач, хузяін і наїхав би але ьз нами був і все бачив. Звоню Італьянцю, беру тел Сані. Зустрів біля метро, привіз до себе. Він ковиряв їїдень. У кінці дня сказав шо компу капець. Ми з хузяіном взяли газетку, сіли на телепон, звоним - є 2000грн + 300у.йо за перепрошивку під наш імобілайзер. Саня каже подождіть не купуйте я пошукаю мікросхему яка заблокована у компі. Добре, бере з собою компа, звоне через пару днів каже мікросхема стоїть дуже дохрена. Каже я на вахту заступаю (він військовий) там у мене каже оборудовання всякого дохрена, помучаю вашого компа! Через пару днів я його знов до себе привіз , він пів годони походив біля авто, чирк з пів тика! У мене радості повні штани були:ta-ne-c:, бо всеж замічав бажання хузяїна шось мені сказать. Вобщим пацан виїхав, покатався, вертається, либа до ушей, каже шо забув коли вона так їхала! заплатили 700грн. Слава богу все О.К. уже більше пів року!
Другий випадок з Опелем. Опель заглох і усьо. Опель утопленік, щей хто хотів той проводку там і крутив! Привіз я знов Саню. День він раком біля неї. Перевірили електро насос(він там стоїть!), датчики, викинув кучю нахомучиних проводів, востановив систему(електричну) підкачки паливо до ТНВД, зробив з допомогою двох ВАЗовських рилюшок систему керування свічками накала бо там стоїть модне реле яке стоїть дуже багато єбро і купить нельзя! Дошли ми до длока дросельної заслонки. Правда получилось купить з гарантією на Аверсі за 480у.є. Оказуеться теж болячка бо стоїть на моторі і від калдибання мотору розтрушуються ножеи детальок і згорає начисто вся плата! Я коли на Аверсі її побачив коли виколупали з корпуса ахнув :shock: Поставили блок усе у порядку! Узяв 500грн.
Третя машина від мене до нього поїхала Т4 75-ка Ваньки (жовтенький красівий, тіпа Бодіного). Проблема була у тому шо машинка тупила. Кинув я її на комп, виставив кута, перевірив помилки. а там букет- розходометер, клапан турбіни і т.д. Всякі майстри після цого коверяли її, потратив Ванька кучю грошей на датчики і на всяку хрень, хочя я казав йому шоб не купляв датчики бо причина десь у проводкі!. Короче вкінці кінців поїхав він до Саши, 3ри години і проблема вирішилась перебитим общим сигналиним проводом у жгуті!
Ще раз наголошую Я НІКАГО НЕ ЗАХИЩАЮ, просто шо є то є! І телефони Сашка всім хто просе роздаю. :pardon:
Деу Сєкас - тоже ДИРЧИК
066-сім86десять93
067-п"ять829нуль31
Відповісти

Повернутись до “Автосервіси та автозапчастини”