Веселе СТО на вул. Шахтйорская

Тут обговорюємо автосервіси і магазини автозапчастин для бусів
Відповісти
Noskoff

Веселе СТО на вул. Шахтйорская

Повідомлення Noskoff »

Хочу зробити антирекламу одній дуже неприємній конторі маланського походження. НА вулиці Шахтьоєрская (біля каравану)є велике СТО, ми намагалися продігностувати там всі свої газелі. Так між справами запитав у інжекторщіка чому в Моєму мітціку (Крізма) горить Чєк. Він знімає ковпаки з свічок і каже міняйте другий ковпак і свічку. Я на нього дивлюся як на больного і кажу, шо я про цей ковпак знаю, чому чек постійно загоряється, і машина дьоргається може треба до компа підєднать? Каже ні. Ну і скоко з мене. 80 грн. Я впав на дупу. Як би не техпаспорт у касі, яб його жидівське лице у бабин яр завіз (недалеко). Дав 50 назвав їх піторасами, почув те саме, і ще сказали шоб ми свої газели до них не возили я посміхаючись сказав шо засеру весь інтернет оповіданнями про них.
Аватар користувача
Олекса
Администратор клюба
Администратор клюба
Повідомлень: 2399
З нами з: 24 лютого 2007, 22:31
Модель авто, тип двигателя, пробег: ACV'02
Звідки: Киев
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Олекса »

CHECK на митсиках горит, потому как топливо не подходит.. Заправляйся дорогим 95-м и все будет ок..
Гена

Повідомлення Гена »

CHECK на митсиках горит ....общая болячка кто не сильно умело ставит на инжекторные машины ГБО....из моего горького опыта...2002г. делаю клапана газа...где-то мотаю катушки...ставим профсоюз 200мгц для удержания самодельных форсунок в мл/сек... сопротивления имитации работы бензофорсунок... с учетом скважности давления редуктора и тд....CHECK загорается часто надоело снимать массу аккум ставлю тумблер вылючения питания контроллера чтобы заново не ловить и настраивать радио...как назло у меня на ТАЗике контроллер бош мп7.0 был бы январь было бы легче но не на много на тот момент...причина всех проблем...
октановое число газа и бензина....103-105 газ у бензина типа 95го в лучшем случае 82-85 и то теоретически надо менять угол опережения зажигания особенно на холостых до 18 градусов у родного компа авто максимум 12.. расчитан он на бензин датчик детонации на газу не работает чтобы машина не глохла мы переобогащали кол-ва газа лямбда пытается внести коррекцию но не может т к работают имитаторы работы бензофорсунок в итоге приходится чипануть...может громко сказано...изменить угол опережения зажигания до 18град на холостых и до 55гр. при 5000об цена вопроса 200грн. 30мин потеряного времени ...теперь что получилось....приемистось не хуже бензина в городском цикле расход 30литров на 360км
Нас дурят лишь те мастера которым мы позволям себя дурить...
Noskoff

Повідомлення Noskoff »

Генычь, дякую, у мене в Карізмі всьо путем, поміняв провода ковпакі свічок і свічкі, машину не впізнати але погодься 80 укр.гр це забато за одну викручену свічку. За такі гроші у нас водій працює цілий день, а тут чистий розвод. Образливо те шо я сам машини кручу, до нього приїхав на ДІАГНОСТІку, А не свічкі перевірять.
Відповісти

Повернутись до “Автосервіси та автозапчастини”