Постійний розряд АКБ

Відповісти
vadim_k
Прохожий
Прохожий
Повідомлень: 2
З нами з: 30 листопада 2015, 14:54
Модель авто, тип двигателя, пробег: T3 1989, 1Y
Звідки: Lviv

Постійний розряд АКБ

Повідомлення vadim_k »

Мої вітання форумчанам. Купив мій знайомий Т3 транспортера з мотором 1Y (1.9 дизель), і жаліється, що сідає АКБ. Cам АКБ після повної зарядки і простою ночі у стані спокою видає 12.7. НА заведеному моторі міряю напругу на АКБ 13.8В - пофік від обертів - споживачі усі вимкнені. Думаю круто...РР працює норма. Вмикаю фари, вентилятор пічки, мафон і аварійку і я прозріваю 12.2В НЕ ЗАЛЕЖНО ВІД ОБЕРТІВ !!!. Думаю або РР таке або гена. Зняв генератор, розібрав, діоди перевірив - усі цілі, обмотки наче теж... хіба міжвиткове ... Зібрав гену, поставив...думаю, підключу рр від жигуля ( у тому генераторі роздільно стоїть рр і щітковий вузол, але схема генератора ось така http://colobrod.narod.ru/bazovay3a.jpg - аналогічно все як у 2108). Підключив - завів, прогрів - 13.6 на ХХ, газку даю 14.2-14.5 і відсікає...думаю вуаля, але :censored: там...включаю споживачі ті самі і знову срака 12.4В...менше ніж сам АКБ має ...як з таким їздити Карл ???... Роблю далі експеримент, оскільки мені вдалося на повністю зарядженому АКБ у 75Аh відкатати 1 день і вечором під домом я вже не завівся... Вилка навантаження показала 7В, що свідчить про повний розряд. Ніякого КЗ у машині немає, це я теж перевірив. Перечитав велику кількість літератури і вияснив що свічі накалу споживають 10-12А кожна, перевірив дослідним шляхом, всі свічі робочі і струм споживають 48А. Тепер як там працює реле ввімкнення і як відбувається розпал: включаю запалення і автоматично вмикаються свічі і тягнуть 48А. При тому світиться лампочка на панелі приладів ... так вона світиться 16-17 секунд і гасне, але при цьому свічі не вимикаються а ще гріють 6-7 секунд і аж потім реле вимикає їх ( це так має бути як по практиці так і по теорії), далі я заводжу машину і свічі знову вмикаються і ще підігрівають протягом 2.5-3 хв (цей час з падінням температури на вулиці буде рости, оскільки реле відмикає свічі враховуючи опір датчика температури на ГБЦ, тобто чим довше гріється тосол тим довше гріються свічки. Так от за ці 3 хв прогріву напруга на АКБ 11.8 - 12.2В, що свідчить про розряд АКБ тобто не спроможність генератора задовольняти потреби ... І тепер ми отримуємо так, що АКБ не новий і має зі своїх 75Аh реально певне 60Ah і при першому пуску ми садимо АКБ десь на 15-20%, + якщо при русі з ввімкненим світлом фар, пічкою і мафоном (це ще не вмикались карлсон радіатора,двірники і додаткова помпа) ми отримуємо глобальний розряд.
Тепер по факту, мені треба визначитись, чи - це проблема в генераторі (поломка) яку я не зміг визначити, чи це сам генератор херовий і тре ставити туди на 65-90А, чи я щось неправильно там в тій схемі і роботі зрозумів. Схиляюсь звісно до того, що генератор слабенький, правда не зміг його ідентифікувати, але його мініатюрні розміри про те теж свідчать. Тому викладаю фотки генератора, може хтось скаже, що то за звір і хочу вислухати ваші думки стосовно моєї проблеми.
http://cs629309.vk.me/v629309693/31cb6/ldY7ntSfi-Y.jpg
http://cs629309.vk.me/v629309693/31cbf/nHL3p12zDuQ.jpg
http://cs629309.vk.me/v629309693/31cc8/-dGGm7HETJs.jpg
http://cs629309.vk.me/v629309693/31cd1/hMobIiRKBpA.jpg
http://cs629309.vk.me/v629309693/31cda/kZ3okGWY_wg.jpg
Востаннє редагувалось 30 листопада 2015, 20:39 користувачем vadim_k, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
seria777
Местный
Местный
Повідомлень: 1291
З нами з: 25 грудня 2011, 17:06
Модель авто, тип двигателя, пробег: VWT5 Transporter AXD 2,5 TDI 4Motion 2005 Long
Звідки: Киев
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 49 разів

Re: Постійний розряд АКБ

Повідомлення seria777 »

Если генератор крутится ремнем, то может ремень прокручивается или шкив? (не знаю как это в Т3)
фотки ваши не открываются без регистрации ВК
VW T5 Transporter AXD 2,5 TDI 4 Motion 2005
Аватар користувача
Demi
Штурман
Штурман
Повідомлень: 77
З нами з: 19 листопада 2013, 18:17
Реальное имя: Юрій
Звідки: Луцьк
Подякували: 2 рази

Re: Постійний розряд АКБ

Повідомлення Demi »

Ну так ти ж сам дав відповідь
напруга на АКБ 11.8 - 12.2В, що свідчить про розряд АКБ тобто не спроможність генератора задовольняти потреби
.
На скільки Ампер генератор? Зніми його, завези на перевірку - хай покрутять на стенді і все стане ясно. Може бути таке, що він просто не витягує по своїх технічних характеристиках. На АКБ 75 Аh і на всю єлетромережу авто мав би стояти не менш як 90 амперний генератор.
Аватар користувача
seria777
Местный
Местный
Повідомлень: 1291
З нами з: 25 грудня 2011, 17:06
Модель авто, тип двигателя, пробег: VWT5 Transporter AXD 2,5 TDI 4Motion 2005 Long
Звідки: Киев
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 49 разів

Re: Постійний розряд АКБ

Повідомлення seria777 »

Demi писав:Ну так ти ж сам дав відповідь
напруга на АКБ 11.8 - 12.2В, що свідчить про розряд АКБ тобто не спроможність генератора задовольняти потреби
.
На скільки Ампер генератор? Зніми його, завези на перевірку
Не верно! Если без нагрузки дает 14 вольт а под нагрузкой падает значит либо прокручивается его привод либо контакт слабый с него на аккумулятор, все на нем падает
VW T5 Transporter AXD 2,5 TDI 4 Motion 2005
Найк
Местный
Местный
Повідомлень: 1019
З нами з: 27 листопада 2011, 21:37
Реальное имя: Николай
Звідки: Украина
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 39 разів

Re: Постійний розряд АКБ

Повідомлення Найк »

( це так має бути як по практиці так і по теорії), далі я заводжу машину і свічі знову вмикаються і ще підігрівають протягом 2.5-3 хв (цей час з падінням температури на вулиці буде рости, оскільки реле відмикає свічі враховуючи опір датчика температури на ГБЦ, тобто чим довше гріється тосол тим довше гріються свічки.
Не знаю как на Т3.но на АБЛ с каждым включением нагретого мотора время нагрева свечей должно уменьшатся. Три минуты свечи греются при неисправном датчике температуры,я думаю стоит проверить этот датчик,замерить сопротивление на холодном двигателе и несколько раз во время прогрева до 90градусов
vadim_k
Прохожий
Прохожий
Повідомлень: 2
З нами з: 30 листопада 2015, 14:54
Модель авто, тип двигателя, пробег: T3 1989, 1Y
Звідки: Lviv

Re: Постійний розряд АКБ

Повідомлення vadim_k »

Сорі за фото...не ті лінки дав...вже поправив
Demi - Модель і навіть марка мені не відома...ні штампу ні наклейки... є наклейка обідрана на рр... але google мені не допоміг... можливо хтось з вас підкаже, що то за звір...
seria777 - ремінь натягнутий добре, провертання як самого ременя так і шківа на валу виключене... стосовно контактів також виключено...
Найк - час нагріву свічок до запуску, тобто перші 16 секунд і 7 секунд після того як погасла лампочка постійно однаковий, а от час нагріву свічок після запуску і з прогрівом двигуна - падає...

Питання в тому, що зараз генератор не може навіть забезпечити банальні штатні споживачі... і мене цікавить який генератор мав би стояти на такому моторі і що за "ге" стоїть зараз...
Аватар користувача
Черный_Чак
Бусовод со стажем
Бусовод со стажем
Повідомлень: 823
З нами з: 21 лютого 2008, 22:08
Модель авто, тип двигателя, пробег: Форд Транзит,2,5 ТД самоделка.
Реальное имя: Виталий
Звідки: Киев
Дякував (ла): 30 разів
Подякували: 13 разів

Re: Постійний розряд АКБ

Повідомлення Черный_Чак »

vadim_k,ты дал правильную оценку ситуации:мощность генератора не соответствует реальной нагрузке.
Выход из ситуации:
-уменьшить нагрузку (отключить магнитофон,печку перевести на меньшие обороты)
-заменить генератор на более мощный.
По своему опыту могу сказать,что мой штатный генератор на 70 А вел себя точно так же при таких нагрузках:свет,печка,дворники.
Замена на 95 А решила все проблемы.
Но у меня привод генератора плоским ремнем,возможно,тебе придется ставить два ремня на привод генератора.
И еще одно замечание:реальная емкость аккумулятора на дизельных машинах почему-то резко падает после двух зим эксплуатации и составляет в лучшем случае 50% от номинала.
За семь лет -три аккумулятора.
Причина банальна-сульфатация из-за недозаряда.
Последний аккумулятор пошел на четвертую зиму после того,как я стал его периодически-раз в полгода заряжать и десульфатировать импульсной высоковольной зарядкой.
Ну и установил мощный генератор.
http://shyza.ru/forum/viewtopic.php?f=15&t=50
Способ реально действенный,если аккумулятор просто потерял ёмкость из-за сульфатации.

Добавлено Вт дек 01, 2015 12:55 pm  

Есть еще одна тонкость в эксплуатации генераторов - через небольшой промежуток времени поверхность контактных колец покрывается слоем из окислов меди и продуктов износа щеток,так называемой политурой,которая имеет высокое сопротивление и может значительно ограничивать ток возбуждения.
Об этом редко пишут,и мало кто знает.
Я знаю и не раз сталкивался.
Сразу после ремонта и чистки колец генератор под нагрузкой выдает положенные вольты,я через некоторое время напряжение под нагрузкой начинает снижаться.
Возможно,есть смысл вместо мягких графитных щеток использовать более твердые медно-графитные?
Пусть стачиваются контактные кольца,лишь бы генератор держал напряжение под нагрузкой.
Нужно будет провести эксперимент,благо есть еще один генератор 95 А.
Відповісти

Повернутись до “VW T3 - Електрика”