Задачка по мотору CFCA 2.0 бітурбо (для спеціалістів)

Steel
Пассажир
Пассажир
Повідомлень: 29
З нами з: 06 травня 2020, 21:43
Модель авто, тип двигателя, пробег: Multivan T5 AXE 2,5 2005
Звідки: Харків
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 5 разів

Задачка по мотору CFCA 2.0 бітурбо (для спеціалістів)

Повідомлення Steel »

Всім привіт! Продовження історії!

Короткий зміст попередніх серій. Мотор CFCA 2.0 biTDI (бітурбо) жере масло 1,5 л на 1000. При покупці ніякого диму, помилок, все чудово. Способу, як перевірити мотор на масложер, крім як проїхати хоча б 500 км - по ходу немає.

1. Виходимо з того, що масло у камеру згоряння може потрапляти через турбіну, клапан ВКГ, через кільця або через клапани. Більше варіантів немає.

2. Оскільки компресія непогана (24), то про погану ЦПГ думати не хочеться. Перевіряємо патрубок після турбін - тонкий масляний наліт, майже сухо. Перевіряємо мембрану КВКГ (ротом) - тримає вакуум. Підозра падає на клапани, втулки, сальники.

3. Робиться голівка. Клапани мали значний люфт, тому поміняли все: втулки, сальники і клапани. 28000 грн. Словом, штука.

4. Шалена надія на те що причину подолано, адже все зійшлося, і люфт великий в клапанах був. Але ніт. Угар олії не посунувся ані на грам! Яке раз поїхав на 3600 км, масла узяв півлітра на всяк випадок. В решті, їду, купую все що попадається по дорозі з допуском 504/507, і доливаю... :)

5. При розбірці голівки подивилися і поміряли циліндри. Дуже херово поміряли, фото не зробили, засранці... Все на словах сказали, мовляв, мотор на 3 бали з 5, еліпс 6-8 соток, до 10 доходить, хону майже немає. Що це? З одного боку це Капітошка, скирдуй бакси і вперед. Але ж! Мотор чудово заводиться, їде, не димить, тягне, стартує при -17°С. Усе клас, тільки масло жере. І що, капіталити мотор через таку дрібницю? :)

6. Доходжу висновку що масло потрапляє знизу. Компресія норм, значить маслознімальні кільця залягли. Читаю, раджуся, і натрапляю на думку, що в цього мотора слабкі МЗК, та й компресійні теж. Вони горять, перегріваються, залягають, виникає жер, дим, і там Капітошка. Потім при ремонті точать, ставлять туди нові поршні, кільця від Kolbenschmidt, які мають посилені параметри, і мотор бігає собі чудово ще тисяч від 200 і більше.

7. Вриваюся в тему Димексиду... Чудо препарат, який коштує копійки в аптеці, вимиває мотори, знімає жер. Навіть самий страшний кокс вимиває як сметану. Як раз те що треба. У Москві є чувак, який промив більше сотні машин, розробив методику, отримав чудові результати від "безнадійних" моторів. Але є протипоказання: Димексид піднімає фарбу (привіт, фарбовані піддони) і деградує пластик. Піддон перед промивкою треба відмочити в Димексиді і зняти фарбу. А у мене він алюмінієвий, ура. Але клятий ваген, який ніяк не може нажертися грошей, застосував пластик у... масляному насосі. Це просто капець, як так? При тому, виявляється, що датчик рівня масла не під'єднаний до БК із заводу, а датчик аварійного тиску масла подає сигнал лише при обертах більше 2000. Ненавиджу ваген, ці покидьки зробили усе щоб ви їздили на голодуванні і положили мотор.

8. Отже, оскільки мотор у чорному списку по дімексиду, шукаю інші способи відмити МЗК. Розкоксовку через свічки відкидаю одразу, через те що, по-перше, вона не дістане до МЗК, по-друге, вона лише може зрушити чималий нагар з поршнів. А шматки вугілля в циліндрах мені аж ніяк не потрібні. Чувак димексидник радить промивку ви масло BG 109, мовляв, не за раз, але може відмити. Купую промивку, заливаємо, торохтимо, зливаємо чорне смердюче масло. Заливаємо промивочне масло Yuko, торохтимо, зливаємо знову страшну багнюку, заливаємо нове масло Yuko. Поїхали 3000 км о наступної промивки.

9. Масло Yuko коштує десь 110 грн, масло Aral 180, Fuchs 210, Хадо 240, "каструля" 320. Це так, для довідки, чому я обрав Yuko для коротких пробігів між промивками. Взагалі, досвідчені люди кажуть, що краще лити масло подешевше, і міняти частіше, ніж лити дороге і катати його про максимуму. Тобто, мені вигідніше міняти Yuko раз на 5000, ніж інші раз на 10. При тому що регламент заміни масла на моєму двигуні 20000 км! Який, до речі сумлінно виконують європейці (екологічні норми), уявіть яке там масло на 20 тисячах, краще мабуть води залити. Привіт казкарям про плюси від пригону з Європи "без пробігу по Україні".

10. І що ви собі думаєте? Мотор став жерти 1 літр на 1000 замість 1,5. Отакої... Щось таки змінилося.

11. Я порахував, скільки ж за ціну Капітошки (я узяв 2500 д, приблизно 70000 грн) я можу проїхати тупо заливаючи бодай 1,5 літри на тисячу? У мене вийшло, що на Yuko я проїду 448 тисяч! Це нереально багато. На каструлі 145 тисяч (це сім років - я точно не хочу стільки володіти цим автобусом). На Aral пройду 259 000 км. То навіщо лізти в мотор, якщо він їде?

12. Спитав, що буде, якщо мотор жере масло і нічого не робити? Ніхто мені толком не пояснив. Лише якість домисли, емоції. Та нічого не буде. Здохне лише каталізатор. Його і так вирізають. Посилене накопичення нагару? Буде промивати щоразу, та й усе. А більше нічого не буде. Крім того що комусь просто не подобається коли двигун їсть масло. Мені теж не подобалося, особливо те що я купив машину з таким великим жером. Але ж, самопереконання - це безкоштовно. :) Я подумав, порахував і вирішив що мені пофігу скільки воно їсть.

13. Отже план зараз такий. Катаюся ще 1000 км (буде 3000 від заміни). Промиваю за допомогою жижі під назвою Валера, потім промивочне масло Yuko, і нове масло Yuko. Дивлюся на результат. Якщо мотор їстиме так само літр або менше - не буду робити б капіталку, буду доливати і промивати постійно, поки колись не продам. Або поки мотор не стане, тоді точно Капітошка. ;) Втрачати мені по суті нема чого. :)

До зустрічі! По результату напишу що вийшло врешті.

Від моменту покупки я проїхав уже 10000. Мотор поки що не стає, як багато хто мені вангував. :)
Аватар користувача
Виталик[velll89]
Диспетчер региона
Диспетчер региона
Повідомлень: 3074
З нами з: 16 листопада 2011, 21:11
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т5 АХВ 2004
Звідки: Старобельск
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 36 разів

Задачка по мотору CFCA 2.0 бітурбо (для спеціалістів)

Повідомлення Виталик[velll89] »

Steel писав: 19 квітня 2021, 18:15 3. Робиться голівка. Клапани мали значний люфт, тому поміняли все: втулки, сальники і клапани. 28000 грн. Словом, штука.
нужно было скидывать поддон и менять кольца. тысяч на 30-40 хватило бы!
https://avtopro.ua/ - автозапчастини без посередників
Аватар користувача
Марк
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4845
З нами з: 17 листопада 2013, 20:00
Модель авто, тип двигателя, пробег:                           T5      2,0 TDI            CAAC                    був
Реальное имя:               Serhii
Звідки:     махрова Западенщина :)
Дякував (ла): 269 разів
Подякували: 487 разів

Задачка по мотору CFCA 2.0 бітурбо (для спеціалістів)

Повідомлення Марк »

Не знайшов - який пробіг був на момент покупки ?
https://avtopro.ua/ - автозапчастини без посередників
Аватар користувача
TOLIK
Бусовод
Бусовод
Повідомлень: 353
З нами з: 15 грудня 2019, 15:46
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW T- 4,, 2,5ТДИ 75квт ACV
Реальное имя: Анатолий Иванович
Звідки: ПОЛТАВЩИНА
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 35 разів

Задачка по мотору CFCA 2.0 бітурбо (для спеціалістів)

Повідомлення TOLIK »

Марк писав: 19 квітня 2021, 20:50 Не знайшов - який пробіг був на момент покупки ?
Це мабуть хіба шаман узнає! :cry:
Steel
Пассажир
Пассажир
Повідомлень: 29
З нами з: 06 травня 2020, 21:43
Модель авто, тип двигателя, пробег: Multivan T5 AXE 2,5 2005
Звідки: Харків
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 5 разів

Задачка по мотору CFCA 2.0 бітурбо (для спеціалістів)

Повідомлення Steel »

Марк писав: 19 квітня 2021, 20:50знайшов
169, зараз 179.
Виталик[velll89] писав: 19 квітня 2021, 18:43 нужно было скидывать поддон и менять кольца. тысяч на 30-40 хватило бы!
пропонував такий варіант, але майстри, що робили голівку - на відріз відмовилися. Сказали, що результат може бути непередбачуваним, і вони за це не беруться. Це мовляв на жигулях конало, а це не той випадок.
Аватар користувача
Виталик[velll89]
Диспетчер региона
Диспетчер региона
Повідомлень: 3074
З нами з: 16 листопада 2011, 21:11
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т5 АХВ 2004
Звідки: Старобельск
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 36 разів

Задачка по мотору CFCA 2.0 бітурбо (для спеціалістів)

Повідомлення Виталик[velll89] »

Steel писав: 20 квітня 2021, 01:17 пропонував такий варіант, але майстри, що робили голівку - на відріз відмовилися. Сказали, що результат може бути непередбачуваним, і вони за це не беруться. Це мовляв на жигулях конало, а це не той випадок.
я тебе ещё тогда пол телефону говорил. приезжай сделаем. с другой стороны основная работа уже была сделана. там то и осталось блок вытянуть проточить и назад поставить.
https://avtopro.ua/ - автозапчастини без посередників
Аватар користувача
IBAH
Диспетчер региона
Диспетчер региона
Повідомлень: 4534
З нами з: 08 серпня 2010, 15:21
Модель авто, тип двигателя, пробег: Їх кілька і часто змінюються
Реальное имя: Іван
Звідки: Буча
Подякували: 153 рази

Задачка по мотору CFCA 2.0 бітурбо (для спеціалістів)

Повідомлення IBAH »

в мене 400грам на 1000км я капіталити думаю чи ні. тут півтори... певно подоливаю ще :D
насправді з опусу розумію що авто має господаря, а не він його. в мене стільки часу та запалу на авто немає :(
Аватар користувача
Jurix
Странник
Повідомлень: 13886
З нами з: 13 серпня 2007, 17:47
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т-5 long 2007 2.5 BNZ + чіполіно
Реальное имя: Юрій Андрійович
Звідки: Київ. Дарниця..
Дякував (ла): 579 разів
Подякували: 353 рази

Задачка по мотору CFCA 2.0 бітурбо (для спеціалістів)

Повідомлення Jurix »

IBAH писав: 20 квітня 2021, 07:36 в мене 400грам на 1000км я капіталити думаю чи ні.
:ni_zia: А Пітрович чекає :twisted:
Кожен може зробити свій власний вибір, але не кожному вдається знайти свій шлях. Цінуй друзів, та власну гідність!
Спойлер
097Ч2ЧЗЗ55
Аватар користувача
IBAH
Диспетчер региона
Диспетчер региона
Повідомлень: 4534
З нами з: 08 серпня 2010, 15:21
Модель авто, тип двигателя, пробег: Їх кілька і часто змінюються
Реальное имя: Іван
Звідки: Буча
Подякували: 153 рази

Задачка по мотору CFCA 2.0 бітурбо (для спеціалістів)

Повідомлення IBAH »

Jurix писав: 20 квітня 2021, 17:02 :ni_zia: А Пітрович чекає :twisted:
будете здивовані - він всіляко петляє від того :D
з.і. це рав4 2,4wti
Аватар користувача
evrobus
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 17680
З нами з: 12 квітня 2009, 17:34
Модель авто, тип двигателя, пробег: t4 2.5tdi Eurovan
Реальное имя: ПЕТРОВИЧ
Звідки: Киев,пригород.
Дякував (ла): 747 разів
Подякували: 755 разів

Задачка по мотору CFCA 2.0 бітурбо (для спеціалістів)

Повідомлення evrobus »

Тримаю на чорний день .... :-)
Ремонт Т4,Т5,Лт,Крафтер,Кади и др. vw
зч новые, б/у .
тф +380678726119+380955005427 Где? Тут-
Спойлер
г.Вишневый ул.Киевская 10.Поворот с окружной в ЗАЗ.Девять сфетофоров от окружной.Проще забить в гугл картах Петрович
Аватар користувача
Jurix
Странник
Повідомлень: 13886
З нами з: 13 серпня 2007, 17:47
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т-5 long 2007 2.5 BNZ + чіполіно
Реальное имя: Юрій Андрійович
Звідки: Київ. Дарниця..
Дякував (ла): 579 разів
Подякували: 353 рази

Задачка по мотору CFCA 2.0 бітурбо (для спеціалістів)

Повідомлення Jurix »

От бідосі :-)
Кожен може зробити свій власний вибір, але не кожному вдається знайти свій шлях. Цінуй друзів, та власну гідність!
Спойлер
097Ч2ЧЗЗ55
Steel
Пассажир
Пассажир
Повідомлень: 29
З нами з: 06 травня 2020, 21:43
Модель авто, тип двигателя, пробег: Multivan T5 AXE 2,5 2005
Звідки: Харків
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 5 разів

Задачка по мотору CFCA 2.0 бітурбо (для спеціалістів)

Повідомлення Steel »

IBAH писав: 20 квітня 2021, 07:36 в мене стільки часу та запалу на авто немає
В мене є цікавість, бажання розібратися. Якщо 400 на 1000 - я навіть не думав би про капітал.
Виталик[velll89] писав: 20 квітня 2021, 07:06 я тебе ещё тогда пол телефону говорил. приезжай сделаем.
Так багато часу сплило, я й забув. ))) Поки що капітал робити твердого наміру немає. Питання, Віталь, де ви точитесь, що там за станки?
Аватар користувача
Марк
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4845
З нами з: 17 листопада 2013, 20:00
Модель авто, тип двигателя, пробег:                           T5      2,0 TDI            CAAC                    був
Реальное имя:               Serhii
Звідки:     махрова Западенщина :)
Дякував (ла): 269 разів
Подякували: 487 разів

Задачка по мотору CFCA 2.0 бітурбо (для спеціалістів)

Повідомлення Марк »

Steel писав: 20 квітня 2021, 01:17169
Steel писав: 19 квітня 2021, 18:15 жере масло 1,5 л на 1000.
Блін, знаєте, в мене це викликає , приблизно, отакі емоції



:facepalm:
https://avtopro.ua/ - автозапчастини без посередників
Steel
Пассажир
Пассажир
Повідомлень: 29
З нами з: 06 травня 2020, 21:43
Модель авто, тип двигателя, пробег: Multivan T5 AXE 2,5 2005
Звідки: Харків
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 5 разів

Задачка по мотору CFCA 2.0 бітурбо (для спеціалістів)

Повідомлення Steel »

Згоден. Це прямо стосується того хто мені продав цей автобус за 25000.
Аватар користувача
TOLIK
Бусовод
Бусовод
Повідомлень: 353
З нами з: 15 грудня 2019, 15:46
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW T- 4,, 2,5ТДИ 75квт ACV
Реальное имя: Анатолий Иванович
Звідки: ПОЛТАВЩИНА
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 35 разів

Задачка по мотору CFCA 2.0 бітурбо (для спеціалістів)

Повідомлення TOLIK »

Читаючи ці пости я прихожу до висновку що дійсно лутше чім т-4 не буде ! Та іще і 25 шт. Оддать :du_ma_et:
Аватар користувача
sheriffman
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 8957
З нами з: 03 березня 2013, 00:56
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т5, 2008, 1,9 АХС, 404 т.
Т5, 2006, 2,5 BNZ, 280 т.
Реальное имя: Олександр
Звідки: Донецька область, м. Мирноград (Димитров)
Дякував (ла): 833 рази
Подякували: 432 рази

Задачка по мотору CFCA 2.0 бітурбо (для спеціалістів)

Повідомлення sheriffman »

TOLIK писав: 23 квітня 2021, 09:54 дійсно лутше чім т-4 не буде
:-ok-: Ещё лет 500 ездите на нём. :a_g_a:
ЗображенняЗображення
Аватар користувача
TOLIK
Бусовод
Бусовод
Повідомлень: 353
З нами з: 15 грудня 2019, 15:46
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW T- 4,, 2,5ТДИ 75квт ACV
Реальное имя: Анатолий Иванович
Звідки: ПОЛТАВЩИНА
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 35 разів

Задачка по мотору CFCA 2.0 бітурбо (для спеціалістів)

Повідомлення TOLIK »

Ещё лет 500 ездите на нём. :a_g_a:
[/quote] Та скільки там осталось 20 він одїздив і масла не бере :-)
Аватар користувача
Jurix
Странник
Повідомлень: 13886
З нами з: 13 серпня 2007, 17:47
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т-5 long 2007 2.5 BNZ + чіполіно
Реальное имя: Юрій Андрійович
Звідки: Київ. Дарниця..
Дякував (ла): 579 разів
Подякували: 353 рази

Задачка по мотору CFCA 2.0 бітурбо (для спеціалістів)

Повідомлення Jurix »

Яка граматика, така і логіка :uch_tiv:
Підтверджено даМбасянами :pardon: 8)

Скажи, ти розумніший за чималеньке кодло інженерів/дезігнерів/манагерів VAG?
Чи може повівся на базікання гаражних(базарних) ексПЕРДІВ? :shock:
Кожен може зробити свій власний вибір, але не кожному вдається знайти свій шлях. Цінуй друзів, та власну гідність!
Спойлер
097Ч2ЧЗЗ55
Аватар користувача
TOLIK
Бусовод
Бусовод
Повідомлень: 353
З нами з: 15 грудня 2019, 15:46
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW T- 4,, 2,5ТДИ 75квт ACV
Реальное имя: Анатолий Иванович
Звідки: ПОЛТАВЩИНА
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 35 разів

Задачка по мотору CFCA 2.0 бітурбо (для спеціалістів)

Повідомлення TOLIK »

Jurix, Самі занудні на форумі декілька чоловік і це з усього форума (самі грамотні і компетентні в у сих питаннях) І своє Я,, сунуть кругом як тільки і де тільки і бажання когось зайнять чі облить мулом .Я тебе трогав ?? Не подобається шо мені т4 бачится і є надійнішим? Хвали своє !

Відправлено через 12 хвилин 42 секунди:
FB_IMG_1619182427993.jpg
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
Jurix
Странник
Повідомлень: 13886
З нами з: 13 серпня 2007, 17:47
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т-5 long 2007 2.5 BNZ + чіполіно
Реальное имя: Юрій Андрійович
Звідки: Київ. Дарниця..
Дякував (ла): 579 разів
Подякували: 353 рази

Задачка по мотору CFCA 2.0 бітурбо (для спеціалістів)

Повідомлення Jurix »

TOLIK, Не ганьбися ствердженнями, які не відповідають дійсності і ніхто тобі кривого слова не скаже :friends: Вибач, але твоя аргументація мені це нагадує ті часи, коли старий пердун нахвалював свою гнилу "Копійку" і поливав брудом власників вісімок, та девяток, моїй вісімці тоді було років сім, а його іржавому відру більше двадцяти п'яти і воно ледь совалось, та трусилося, як хвора кобила.

Т- 4, нормальний був свого часу самоходик, мене також він радував, коли я завдяки йому заробляв грошенят на Т-5, але на жаль Т-4 вже древній і з цім ні чого не поробиш :pardon:

За надійність, краще не сперечатися :wink: у Т-4 ходовка по 150 -200 тисяч одвіку не ходить і динаміку Т- 5 що до швидкого руху з надійним утриманням на дорозі він ніколи не досягне :pardon:

Недоліки Т-5, це ГБЦ у 2.5, бо через 350 -400 тисяч треба туди лізти капітально, та щеплення, яке живе 250 -300 тисяч!!!

у мого Т-5 го 468 тисяч пробіг, купив коли було 250... До мене, не мінялось нічого, крім масла і фільтрів!
Ходовка пересипалася ОДИН раз!!! Уяви собі всього ОДИН раз!!!! на 280 тисячі!!!
На 300 тисячах міняв щеплення, не дешево, правда... :cry:
Міняв три підшипники ступиць.... Четвертий вже гудить...
ГБЦ відкохала, це правда, позаторік Петрович лікував. :a_g_a:

А скільки і чого ти робив з своїм Т-4 на такий пробіг, та і загалом?
А як він веде себе у екстремальній ситуації, коли конче потрібно прискориться?
Кожен може зробити свій власний вибір, але не кожному вдається знайти свій шлях. Цінуй друзів, та власну гідність!
Спойлер
097Ч2ЧЗЗ55
Відповісти

Повернутись до “VW T5 - Дизельний двигун, паливна система”