BNZ не заводиться

Відповісти
rex-zver
Прохожий
Прохожий
Повідомлень: 2
З нами з: 30 червня 2022, 23:52
Модель авто, тип двигателя, пробег: T5 2.5 BNZ

BNZ не заводиться

Повідомлення rex-zver »

Доброго здоров'я! Ситуація така, затрусило мотором, видало помилку P0203 з якою все примерно ясно. Доїхали до місця призначення декілька раз глушили заводили і вернулися своїм тихим ходом додому. Приїхавши додому, ще запускали двигун декілька раз і заїхали у гараж. Через деякілька днів хотів завести щоб поїхати глянути на ту форсунку а двигун не запускається ніяких признаків неподає просто крутиться стартером 195-210 об/хв і все. Діагностика нічого нового не показує окрім форсунки і дачика уровня масла яка (жовта масльонка з хвилькою)дуже давно почала при вімкнені запалення пару раз проблимувати. Народ може хтось мав такі симптоми і чого взагалі перестав заводитися на 4 осьтальних циліндрах? Буду вдячний небайдужим!!!
Аватар користувача
Jurix
Странник
Повідомлень: 13886
З нами з: 13 серпня 2007, 17:47
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т-5 long 2007 2.5 BNZ + чіполіно
Реальное имя: Юрій Андрійович
Звідки: Київ. Дарниця..
Дякував (ла): 579 разів
Подякували: 353 рази

BNZ незаводиться

Повідомлення Jurix »

Тобто поїхати на сервіс і вирішити проблему у дійсно кваліфікованого майстра, для вас не варіант?

Цікаво, зуби ви теж так лікуєте?
Кожен може зробити свій власний вибір, але не кожному вдається знайти свій шлях. Цінуй друзів, та власну гідність!
Спойлер
097Ч2ЧЗЗ55
rex-zver
Прохожий
Прохожий
Повідомлень: 2
З нами з: 30 червня 2022, 23:52
Модель авто, тип двигателя, пробег: T5 2.5 BNZ

BNZ не заводиться

Повідомлення rex-zver »

Мабуть Ви із тих клаліфікованих майстрів ямий після останього візиту примліли від розцінок на іхні послуги і пломби, тай вирішили може шоч тут про це пофілософствувати, "що не тим Ви в житті займаєтесь" раз цю тему затронули. А клаліфіковані майстри це ті до яких звертаєшся з проханням допомогти НЕ ДАРМА а тобі у відповідь. Я по гаражах, дворах і телефонах машин не ремонтую, вези її сьди я гляну може шось зроблю. а далі через тиждень це ж т5 2,5 там руку невсунеш вези його туди, а потом ще через тиждень вези куди хочеш бо він місце у мене займає. Проходив я і цю школу понтів також. Доречі зуби обстежує мені і моїм близьким простий кориш дитинства, який колись по телефону і серед ночі вгамовував зубний біль а вронці приіхав забрав батька до себе у клініку і порішав питання. І тут мабуть питання не в клаліфікації а простій старій ЛЮДЯНОСТІ!!!!!! Юрій Андрійович моя Вам порада вивчіть маршрут РУСЬКОГО КАРАБЛЯ :snooks:
Аватар користувача
Jurix
Странник
Повідомлень: 13886
З нами з: 13 серпня 2007, 17:47
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т-5 long 2007 2.5 BNZ + чіполіно
Реальное имя: Юрій Андрійович
Звідки: Київ. Дарниця..
Дякував (ла): 579 разів
Подякували: 353 рази

BNZ не заводиться

Повідомлення Jurix »

Звірятко не виховане... :facepalm:

Доки ти не второпаєш, що дистанційно по кривим пересказам лікує тільки Толя Кашпіровський, будеш мати клопіт і дурні витрати. :pardon:

Тому не запрошуй в слід за собою, лишайся з кораблем дурнів сам на сам... 8)
Кожен може зробити свій власний вибір, але не кожному вдається знайти свій шлях. Цінуй друзів, та власну гідність!
Спойлер
097Ч2ЧЗЗ55
Відповісти

Повернутись до “VW T5 - Електроніка та електрика”