бурлить антифриз в бачке

Відповісти
назарльвів
Прохожий
Прохожий
Повідомлень: 4
З нами з: 19 червня 2014, 17:20
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т5 axb 360тис
Звідки: Львів

бурлить антифриз в бачке

Повідомлення назарльвів »

почав бурлити антифриз в бачку.. поміняв прокладку шліфанув головку дав нову прокладку і коли газуєш на місті дальше бурлить антифриз тільки трохи менеше...що ще може бути крім прокладки? а ше + робив заміну розпредвала з кулачками мотор працював добре а коли проїхав десь 200 км на другий день то почало мотор покидувати і зникла тяга таке враження шо працює 3 циліндра шо могло статись?
Аватар користувача
space66
Бусовод со стажем
Бусовод со стажем
Повідомлень: 597
З нами з: 27 лютого 2013, 23:01
Модель авто, тип двигателя, пробег: T5 1.9 АХС 245тис. Вже 540000
Реальное имя: Igor
Звідки: Клавдієве-Тарасове
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 10 разів

Re: бурлить антифриз в бачке

Повідомлення space66 »

причин повно
може помпа
Аватар користувача
александр 1982
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 2567
З нами з: 29 травня 2013, 19:05
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW Caravelle T 5 BNZ
Звідки: Чернігівська обл.
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 188 разів

Re: бурлить антифриз в бачке

Повідомлення александр 1982 »

назарльвів писав:почав бурлити антифриз в бачку.. поміняв прокладку шліфанув головку дав нову прокладку і коли газуєш на місті дальше бурлить антифриз тільки трохи менеше...що ще може бути крім прокладки? а ше + робив заміну розпредвала з кулачками мотор працював добре а коли проїхав десь 200 км на другий день то почало мотор покидувати і зникла тяга таке враження шо працює 3 циліндра шо могло статись?
головку на трещины проверяли или нет
назарльвів
Прохожий
Прохожий
Повідомлень: 4
З нами з: 19 червня 2014, 17:20
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т5 axb 360тис
Звідки: Львів

головку на трещины проверяли или нет

Повідомлення назарльвів »

головку проверял..одна проблема решина не работала одна форсунка там одна деталь розкололась заменил на другую .. ето хорошо когда патрубки очень мякие?
Iwan
Прохожий
Прохожий
Повідомлень: 5
З нами з: 08 квітня 2012, 14:34
Звідки: Nikolaev

Re: бурлить антифриз в бачке

Повідомлення Iwan »

Есл бурлит значит газы в системе охлаждения и птрубки не могут быть мягкие, Вы входу проверяли,когда обороты 2500-3000 жидкость сбрасует с бачка? Масляный налет в бачке есть?
назарльвів
Прохожий
Прохожий
Повідомлень: 4
З нами з: 19 червня 2014, 17:20
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т5 axb 360тис
Звідки: Львів

Масляный налет в бачке есть?

Повідомлення назарльвів »

да есть масляный налет что ето значит?? тосол почти не пропадает я только добавил бо в системе воздух бил!
Iwan
Прохожий
Прохожий
Повідомлень: 5
З нами з: 08 квітня 2012, 14:34
Звідки: Nikolaev

Re: бурлить антифриз в бачке

Повідомлення Iwan »

ВАС АЛЕКСАНДР 1982 СПРАШЫВЛ ВЫ ГОЛОВКУ НАТРЕЩИНЫ ПРОВЕРЯЛИ.Я НЕ СПЕЦ. КАК МНЕ ОБЬЯСНЯЛИ ПРОКЛАДКУ В Т5 ПРОБИВАЕТ В 1ГО НА 100 А МИКРО ТРЕЩИНА ВОСТАЛЬНЫХ 90.ПОХОЖУЮ ПРОБЛЕМУ КАК У ВАС Я РЕШИЛ ЗАМЕНОЙ ГОЛОВЫ .И СТАЛО ВСЕ НОРМА. ПРАВДА У МЕНЯ МОТОР 1.9.ЧИТАЙТЕ ФОРУМ ТАМ ЭТА ПРОБЛЕМА ОППИСАНА.УДАЧИ ВАМ !
NIK-56
Пилот
Пилот
Повідомлень: 105
З нами з: 20 жовтня 2013, 00:01
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т-5 АХВ 1.9 тди 210 тыщ.
Звідки: Харьков

Re: бурлить антифриз в бачке

Повідомлення NIK-56 »

Iwan писав:ВАС АЛЕКСАНДР 1982 СПРАШЫВЛ ВЫ ГОЛОВКУ НАТРЕЩИНЫ ПРОВЕРЯЛИ.Я НЕ СПЕЦ. КАК МНЕ ОБЬЯСНЯЛИ ПРОКЛАДКУ В Т5 ПРОБИВАЕТ В 1ГО НА 100 А МИКРО ТРЕЩИНА ВОСТАЛЬНЫХ 90.ПОХОЖУЮ ПРОБЛЕМУ КАК У ВАС Я РЕШИЛ ЗАМЕНОЙ ГОЛОВЫ .И СТАЛО ВСЕ НОРМА. ПРАВДА У МЕНЯ МОТОР 1.9.ЧИТАЙТЕ ФОРУМ ТАМ ЭТА ПРОБЛЕМА ОППИСАНА.УДАЧИ ВАМ !
Где брал голову ? Комплектность головы? Сколько отдал? Голову проверял на трещины или так поставил?
Можно в Л,С,
Відповісти

Повернутись до “VW T5 - Кондиціонери, пічки, догрівачі, автономки”