испаритель кондиционера Т4 (чистка)

Холодильники, гідронік, клімат-контроль, вебаста
Відповісти
Аватар користувача
ymor
Диспетчер региона
Диспетчер региона
Повідомлень: 962
З нами з: 31 липня 2011, 23:14
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т4,ACV 2.5,370 тыщ
Реальное имя: Юрій
Звідки: Вараш (Кузнецовськ)
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 74 рази

испаритель кондиционера Т4 (чистка)

Повідомлення ymor »

Вітаю всіх :)
Ну що сказати...після покупки авто,а пройшло вже небагато немало 5 років і більше 120 000км вірішив я почистити іспарітель кондиціонера (пишу як є,бо по-українські може мало хто зрозуміє) )
Останній рік вже неможливо було вмикати конд. так як ну дуже фонило :zvez_ochki:

Вирішив я влізти туди.
Зняття торпеди вже у нас описано,повторювати не буду. Прочитав,запам*ятав,начав діяти.... майже розібрав і десь півгодини не міг її вийняти (забув про головний болт під капотом (побачив опис нашого товариша Сергія Вишневого,дякую йому),відкрутив його шестиганником на 5) і все вийшло
І ТАК ГОЛОВНЕ...
1.болт під капотом на 5
вийняв я торпеду і ох..в.... роботи :shock:
зразу
2.при вийнятті торпеди НЕПОТРІБНО знімати руль!!!
у мене не вийшло відкрутити подушку безпеки і так спробував
при вийнятті праву сторону панелі підняти вверх а ліву так оставить,потім праву на себе (дивитась на поворотник і дворники,перемикати куди слід) і все вийде

Добавлено 27 авг 2016, 21:11

пишу потроху щоб не глюкануло щось і все пропало :D
далі знімаємо воздуховоди праву і ліву сторону і те що посередині
і тепер самий головняк...

корпус скручений з 4-х частин
там де пічка тосольна (посередині),ми її не чіпаємо,а роз*єднуємо праву сторону,там де стоїть вентилятор печки (ми також його знімаємо)
все держиться на скобах (типу букви С),їх близько 15-17 шт

перед очима їх добре відно а ось взаді !!!

3.ГОЛОВНЕ.потрібно зняти корпус фільтра салону і також те,до чого він крутиться (3 болти шестигранником на 5) і ще один рядом біля них,також на 5. Він тримає крпус печки!!!

Добавлено 27 авг 2016, 21:23

Ось тоді ми можемо подати корпус до себе і побачити (правда важко) ) всі скоби!!! Подається десь на 5-7 см!!!
До чого прикручується корпус фільтра салону також знімається окремо,тільки із салону.
Хладогенд я не стравлював,тому були такі процедури.

Ось скоби зняли (я зламав одненьку). Під капотом через діру особливо видно пару тройку скоб,і звідти їх і знімати!

так,корпус фільтра салонного зняли,крепіж його також,корпус печки вправо і ми добрались до головної мети!!!

верхню кришку знімаємо нафік,її ніщо не тримає,а ось нижня остається на місці ( вона держиться на проводі,який йде всередину радіатора)

і що ми бачимо? ми бачимо чистенький іспарітель кондюка,на якому майже мухи не :censored: :fool: !!!


ГОЛОВНЕ
4.рецепт шмурдяка (щоб полоскати радіатор)
2 тюбіка ХЛОРГЕКСИДИНА (100мл -1шт) +100 гр чистого спирту

все це змішую і через спрей оприскую ним радіатор!!! ІЗ ВСІХ СТОРІН!!!
оставив це на сутки і пішов додому

На другий день докупив ще 2 бутлика і зробив цю процедуру,тільки без спирту,і почав монтувати все назад
ГОЛОВНЕ
5. не забудьте перед скріпуванням верхньої і нижньої частини поставити біле кільце між НИМИ !!!
я забув,мусив розрізати його болгаркою (бо ще зайняло б ще мін.1-2 год)

6. бажано щоб верх і низ скріплювали двоє!!! Один під капотом другий внутрі,важкувато вдавити резинові покладки,які обжимають трубки під капотом... програвся з ними більше часу... поки скріпив верх і низ!!! (((

Добавлено 27 авг 2016, 21:52

ГОЛОВНЕ
7.подивіться на стан паралону,до якого притуляється панель (та що стоїть посередині і до нього притуляються права і ліва гофра)
у мене вона струхла ( і з часом викидувала на панель остаткі цієї трухи!!!)
я купив резинові поклеєні трубки,які на двері клеять...приклеїв зверху на раструбі і знизу (на торпеді)

Далі все встановив. Правда зробив собі бяку,обірвав собі кнопку,де антенна на радіо кріпиться (антенна в склі)
До речі...НІХТО НЕ ПІДКАЖЕ ЯК ЦЮ КНОПКУ ЗАКРІПИТИ ДО ВОЛОСИНИ??? Буду вдячний)

Ну і зробив перший запуск.Все працює. Скажу що без панелі і всіх відключних там проводів авто заводиться!!! і непогано пересувається в гараж і з нього )))
Сьогодні зробив сточку км пробігу,провірив заодно ВСЕ СУПЕР!!! Запаху ніякого. Як дружина каже:тільки чути стоматологічним кабінетом :oops:

Все про все на ЗНЯТТЯ у мене вийшло 5 годин часу. На установку вийшло трохи більше 6-ти годин!!!
Фото зробив небагато (при демонтажу було не до цього)пізніше кину. А при установці поспішав (

Ось що хотів розказати.
Що згадаю,допишу.

Кому,що,не зрозуміло...звоніть... з радістю підкажу...таке не забувається )))
097 705 777 0 (Viber)

https://avto.pro/ - запчасти без посредников
Жека Б/ц
Штурман
Штурман
Повідомлень: 68
З нами з: 05 березня 2009, 22:12
Модель авто, тип двигателя, пробег: T-4 AJT 2,5 225тыс.
Звідки: Белая Церковь
Подякували: 5 разів

Re: испаритель кондиционера Т4 (чистка)

Повідомлення Жека Б/ц »

Теж проводив процедуру чистки іспарітєля.Може якщо хтось не зрозумів докину силку на фотоотчет
Спойлер
Белый t-4 AJТ 2001 пасажир с кондеем
Аватар користувача
Маскальчик
Местный
Местный
Повідомлень: 1040
З нами з: 25 липня 2011, 16:53
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т-4 лонг AJT-2000г красненький
Реальное имя: владимир
Звідки: Закарпатье,Хуст
Дякував (ла): 97 разів
Подякували: 56 разів

Re: испаритель кондиционера Т4 (чистка)

Повідомлення Маскальчик »

СПАИБО формучанен Umor,-за твой детальный отчёт.....
Паралон печки у меня повылетал год тому назад,-все надумывал собраться с мыслями,и временем,-и заменить их на новый Паралон.Это после года ,того как установил печку кондера (купив комплект от нашего Формучанка,-и клявшись что со свежего года)
В начале сезона тоже зафукал 750мл.флаконом


А от этот момент: :facepalm: :facepalm:
я купив резинові поклеєні трубки,які на двері клеять...приклеїв зверху на раструбі і знизу (на торпеді)

Я на эти грабли тоже наступил. (Хотел быть умнее ЕТКИ)
И ровно через пол года,-ЭТИ МАКАРОНЫ СТАЛИ ВЫЛЕТАТЬ через воздушные дефлекторы :cry:


Так что в скором времени ,-настройся на повторяй танец с бубнами :-) :-) :-)
Аватар користувача
Прапорщик
Местный
Местный
Повідомлень: 1161
З нами з: 01 лютого 2011, 10:15
Модель авто, тип двигателя, пробег: БТР 2,5 ACV, Lеtеха 31 2,4
Реальное имя: Володимир
Звідки: Київ
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 45 разів
Контактна інформація:

Re: испаритель кондиционера Т4 (чистка)

Повідомлення Прапорщик »

ymor дякую!
Какая разница, На Украине или В Украине?..... Тю, та яка різниця, спочівати, На земли чи В землі?
http://skorbim.org Установка и изготовление памятников, постоянный уход.
http://ukrkameni.com Гранітна майстерня
Спойлер
067 5о8 четыре 989
Відповісти

Повернутись до “VW T4 - Кондиціонери, пічки, догрівачі, автономки”