Т5 проблема з ходовою - "косточка"

Відповісти
Аватар користувача
Aleks_K
Бусовод
Бусовод
Повідомлень: 275
З нами з: 30 жовтня 2007, 20:49
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т5 Long, 2008, BNZ DPF 2,5 96кВт, 170 тис.
Реальное имя: Олександр
Звідки: Київ (Бориспіль, Гора)

Т5 проблема з ходовою - "косточка"

Повідомлення Aleks_K »

Історія питання така: взяв я Т5 (виставлятись буду на осінній зустрічі :beer: ), 160тис пробігу,толком не встиг ще його обкатати, але чітко було ясно що щось грюкає спереду і на високій швидкості по рівній трасі (130-160км/год) якось машинка "козлить" - відчуття що колеса відриваються від асфальту і не зразу до нього повертаються. Резина звісно Цешка - старенька і лисувата (тільки докатати до зими). Перед поїздкою в Крим заїхав зробив передню підвіску. На стенді провірили і амортизатори - сказали що по уму треба міняти, а взагалі ще поїздять. Аморти я не поміняв - пожалів грошей. Так от - після СТО грюкіт в передку трохи зменшився, але тільки трохи :zvez_ochki: . Поїздка на інше СТО показала, що вся підвіска в нормі (провіряли звичайно без зняття захисту двигуна - по стандартній процедурі). Грюкіт залишився - особливо він помітний при зпригуванні з лежачих поліцаїв. З таким я і поїхав в Крим. І чим ближче я підїзжав до ЮБК, тим сильнішим ставав грюкіт. Враження таке, наче щось все більше і більше відкручується і люфтить :zvez_ochki: . Грюкіт іде з лівої сторони. Добрався я без пригод, але з таким розкладом боязно їхати в далеку дорогу додому.
1) Прошу висловити думки по тому що це може бути (можливо хтось з таким зустрічався), враховуючи той факт, що стандартний комплект підвіски в нормі.
2) Прошу тих хто знає (особливо кримчан) підказати нормальне СТО поблизу (сам знаходжусь в Кореїзі (Алупка)).
Т5 Long, 2008, BNZ 2,5 96кВт, 160 тис, був Т4, AJT 2,5; 65квт
Аватар користувача
tmtim
VW знаток
VW знаток
Повідомлень: 1988
З нами з: 03 лютого 2011, 23:54
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т4 ACV synсro,240т?т.050977один770
Реальное имя: Дмитрий
Звідки: харьков х.г.
Подякували: 2 рази

Re: проблема з ходовою, шукаю СТО в Криму

Повідомлення tmtim »

у меня на т4,откручен был верхний болт крепления амортизатора,грохот наростал помаленьку,а на диагностике все хорошо
ACV,01г.,240т??т.050977один770
Das Leben ist viel zu kurz, um ein popeliges Auto zu fahren.
Аватар користувача
Aleks_K
Бусовод
Бусовод
Повідомлень: 275
З нами з: 30 жовтня 2007, 20:49
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т5 Long, 2008, BNZ DPF 2,5 96кВт, 170 тис.
Реальное имя: Олександр
Звідки: Київ (Бориспіль, Гора)

Re: проблема з ходовою - "косточка"

Повідомлення Aleks_K »

Діагностика в польових умовах показала, що була відкручена гайка верхнього пальця кріплення зєднувальної тяги ("косточки") - це та деталь, яку міняли на СТО :evil: . Буду сподіватись що її просто не затягнули на СТО і за 1000 км там нічого не розбило. Деталь не оригінальна, тому треба буде пильніше стежити за цим вузлом.
Т5 Long, 2008, BNZ 2,5 96кВт, 160 тис, був Т4, AJT 2,5; 65квт
Відповісти

Повернутись до “VW T5 - Ходова, гальмівна, ГПК”