Tesla Model S сегодня и завтра

Аватар користувача
ryaz
Местный
Местный
Повідомлень: 1156
З нами з: 16 вересня 2009, 17:21
Модель авто, тип двигателя, пробег: Был: T4 ACV 335kkm Сейчас: Eurovan VR6 212kmi, Ford Transit 2015 269kmi, Chevy Bolt 2017 31kmi
Реальное имя: Дмитрий
Звідки: Харьков-Киев-LA
Дякував (ла): 49 разів
Подякували: 63 рази
Контактна інформація:

Re: Tesla Model S сегодня и завтра

Повідомлення ryaz »

Марк
вибачай, але здається ти не розумієш, шо таке приватна компанія і чим вона відрізняється від державної і як працює ринок цінних паперів.
я наведу такий приклад, якшо буде не зрозуміло - я спробую навести якийсь інший, або пояснити більше детально.
Дивись, от вийшла тесла х - нормальна машина чи нє? Вона ж не просто так з"явилась? До неї шось було. Був родстер, їх було мало і продавали їх за шалені гроші.
Тепер далі тесла 3 - тільки от з"явилась пару місяців назад. Про чергу на неї знаєш? треба заплатити 5тіс доларі було або навіть більше.
І справа в тому шо як шо б не було попиту - то ніхто її не розробляв би. Але людям цікаво, тому пару десятків тисяч людей закинуло бабосу шоб побачити що воно вийде.
А чому? Тому шо повірили в пацана, бо він зробив родстер і теслу S.
Ще посередині була тесла Х, і з нею те саме було.
А зараз зявляється новий родстер який коштує 200к або 250к.
То яке бабло пиляти? Люди самі несуть бабло йому, і нема сенсу нічого пиляти, бо того бабла нємєряно і не пиляти просто не цікаво.
Про єлектростанцію в автралії чув? Скільки там заробили грошей?

Яка різниця звідки спеціалісти? Якшо спеціалісти сидять на дупі на роботі і нічого не роблять тому шо їм не дають? А тут роблять пропозицію наприклад робити те шо ти любиш і вмієш за більші гроші і ще й будуть цінувати твої ідеї? То хто не піде?

Шо таке наса? Це така ж компанія як і спейсХ тільки вона фінансується за державні кошти і вирішують скільки грошей туди піде старі пердуни які нічого не хочуть и не знають. Те саме зараз всюди. Треба переходити на новий рівень.

Стосовно контрактів. Хто заважає підписати контракт українцям? Тому ж антонову? Треба просто запропонувати цікаві умови. І нікому не цікаво існує корабль чи нє, тому шо продається послуга.
От тобі зразок контракту - http://www.telegraph.co.uk/technology/2 ... ias-power/
Ти б відмовився від такого?
Контакты: +38 O634295755, +1 42427O4863
Аватар користувача
evrobus
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 17680
З нами з: 12 квітня 2009, 17:34
Модель авто, тип двигателя, пробег: t4 2.5tdi Eurovan
Реальное имя: ПЕТРОВИЧ
Звідки: Киев,пригород.
Дякував (ла): 747 разів
Подякували: 755 разів

Re: Tesla Model S сегодня и завтра

Повідомлення evrobus »

Да,Дімон,тлєтворноє вліяніє Запада пішло тобі на користь!! :D :D Марк
От я би мав ненавидіти виробників електрокарів і любити "бляхарів". :crazy: А ти то чого,махровий житель западенщини ,в прогрес не віриш? :P :P
Ремонт Т4,Т5,Лт,Крафтер,Кади и др. vw
зч новые, б/у .
тф +380678726119+380955005427 Где? Тут-
Спойлер
г.Вишневый ул.Киевская 10.Поворот с окружной в ЗАЗ.Девять сфетофоров от окружной.Проще забить в гугл картах Петрович
Аватар користувача
gidbin
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 3442
З нами з: 28 жовтня 2011, 10:04
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW T5 2009 BNZ>BPC 96kw>128kw 335t/km
Реальное имя: Ruslan
Звідки: Ukraine
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 115 разів

Re: Tesla Model S сегодня и завтра

Повідомлення gidbin »

evrobus писав: Марк :crazy: А ти то чого,махровий житель западенщини ,в прогрес не віриш? :P :P
Так як же йому повірить як шруса не могли зробити щоб ходив довго і вдало, а тут якісь там хеві :D :crazy:
Утром лучше смотреть в GoogleMaps ГДЕ ты вчера отдыхал, чем в YouTube - КАК...
Аватар користувача
vovaT4
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4319
З нами з: 23 липня 2011, 21:39
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW T4 AJT 65 KW Пробіг постійно збільшується...)))
Звідки: ІВ-ФРАНКІВСЬК
Дякував (ла): 45 разів
Подякували: 125 разів

Re: Tesla Model S сегодня и завтра

Повідомлення vovaT4 »

Пацани по перше! Все щоб хто там де не придумав, чи придумає в майбутньому воно так чи інакше вже було в совку! Як прототип, чи як секретна розробка, чи як готовий екземпляр, це не важливо було і усьо! Тут навіть нема про що говорити! Совок forever :-)
Тут навіть не важливо що переважна більшість з того що "нібито" було самостійно розроблено в совку на справді було банально спи жена ( Це звертання до жінки! а не те що зазвичай в таких випадках думають такі кляті збоченці як Итальянец і Fun T4 :-) ) починаючи від Ядерної бомби, продовжуючи АК-Шмайсером і далі по списку. Ви думаєте чим займались посольські шпійони кагебісти і грушники? В посольстві 100 рил з яких 10 реальні дипломати, а решту шпійони які вербували інженерів, розробників, і людей з різних галузей які мали доступи до технологій при чому платили в валюті любе бабло, там як відомо за "ценой не стаяли" При тому що в совку якщоб ти купив сто баксів тебе могли банально розстріляти! так так! розстріляти, і таке було! а за вбивство десяточку могли впаяти. Це так ліричний відступ.
Почитайте Суворова,послухайте його інтерв'ю, він вам розкаже чим вони там займались, та й не тільки його, це не є ніяким секретом. Що змогли вивезли від німців після війни, победа думаю знаєте що за машина? так само москвич (старий бімер просто зроблений карявими руками) хіба жигулястер не сперли, бо купили банально завод, навіть запорожець починаючи з горбатого було теж спи жена! ( ну не доходить до неї з першого разу! :-) ) Тому і вся ця фейково-номенклатурна держава була приречена на занепад. Хоча той факт що усьо придумали в совку ніхто не відміняв! А Маск взагалі агент КГБ! :lol:
Свобода - тверда як меч.
Або вона у тебе є, або тебе нема.
Аватар користувача
Марк
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4845
З нами з: 17 листопада 2013, 20:00
Модель авто, тип двигателя, пробег:                           T5      2,0 TDI            CAAC                    був
Реальное имя:               Serhii
Звідки:     махрова Западенщина :)
Дякував (ла): 269 разів
Подякували: 487 разів

Re: Tesla Model S сегодня и завтра

Повідомлення Марк »

ryaz, я більш-менш це розумію. І всі свої думки написав вище. Коротко вони зводяться до того, що мене дивує (м'яко кажучи) настільки швидкий злет стартапа в такій технологічно складній і грошоємкій сфері. Вибачайте, але час одинаків-винахідників минув років сто тому.
Про контракти я теж поверхнево все написав. заглиблюватись не буду, бо то грозить розтягнутись в нечитабельний пост. А я й так цілі трактати тут накнопав :D Коротко - навіть за Заході контракти укладаються за лаштунками.
Про фінансування - так на сьогодні виходить, щр Спейс Х фінансується теж за державний кошт. Все інше, знову ж в пості 322.
Тесла?.. Спростивши по саме нікуди, Тесла = Іпхон. А хороший понт дорожче грошей. Всьо . :pardon:
А, нє, не всьо! Скільки держава компенсує покупцеві Тесли? 30 % ? Так от, знову ж спрощено, виходить, що Тесла
випускає неприбуткові машини, а уряд США платить Маскові за них. Якось так...

evrobus і gidbin, не те, щоб я не вірю в прогрес, але... Чи старіший стаю, тим більш розумію, що в цьому світі, на жаль, всім , вибачте, насрати на прогрес. Людей цікавлять тільки гроші. Якщо примітивно - да, двічі за 200 тис. замінений ШРУС цьому яскравий приклад. Тридцять і сорок років назад робили шліци, які ходили по 500 тис., а зараз не можуть :o (хоча це вже не в тему, просто, наболіле).
Я вірю, що є виключення. І дивлячись Маска, його розповідь, його поведінку, складається враження, що він - якраз таке виключення. Але, дивлячись на історію з Спейс Х, враження діаметрально притилежне. Зрештою, можливо конкуренція в сфері космосу і принесе позитивні результати, хоча я не вірю, що тут має місце конкуренція. Ну і кожна людина має свою ціну, реальну, виражену в кількості грошових знаків.

Загалом, щоб розуміли - я не проти прогресу; я не проти Маска, навіть в ролі продюсера проекту; я ні кого ні в чому не переконую. Просто, зайшла тема, і я висловив свою думку.
https://avtopro.ua/ - автозапчастини без посередників
Аватар користувача
max87
VW знаток
VW знаток
Повідомлень: 1588
З нами з: 13 листопада 2012, 18:01
Модель авто, тип двигателя, пробег: LT 46 ANJ2,5 200т.км продан
Октавия тур 1.6AKL универсал 2005
Реальное имя: Макс
Звідки: Крым.Евпатория
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 74 рази

Re: Tesla Model S сегодня и завтра

Повідомлення max87 »

Пока российские учёные пытаются запускать советские ракеты, американский менеджер собрал свою команду учёных , которые научились возвращать ракеты целые и невредимые на землю , тем самым сдвинув с места развитие космической отрасли во всем мире.
Займутся извозом , отобьют все свои вложения и заработают сверху.
Почему сразу "пилить бюджет "? Может просто частный инвестор охотнее вкладывается в частные проекты чем в государственные?
Пусть и при помощи НАСА , а там если успех , о наш, а если поражение , то Маска...
Всё что имеет начало, имеет конец.
Аватар користувача
ryaz
Местный
Местный
Повідомлень: 1156
З нами з: 16 вересня 2009, 17:21
Модель авто, тип двигателя, пробег: Был: T4 ACV 335kkm Сейчас: Eurovan VR6 212kmi, Ford Transit 2015 269kmi, Chevy Bolt 2017 31kmi
Реальное имя: Дмитрий
Звідки: Харьков-Киев-LA
Дякував (ла): 49 разів
Подякували: 63 рази
Контактна інформація:

Re: Tesla Model S сегодня и завтра

Повідомлення ryaz »

Марк писав:всім , вибачте, насрати на прогрес. Людей цікавлять тільки грош
Оце в точку!
max87 писав:Пока российские учёные пытаются запускать советские ракеты, американский менеджер собрал свою команду учёных , которые научились возвращать ракеты целые и невредимые на землю , тем самым сдвинув с места развитие космической отрасли во всем мире.
Займутся извозом , отобьют все свои вложения и заработают сверху.
І це теж!

Прикол в тому, шо треба просто ідея в яку всі повірять - інше не важливо)
Контакты: +38 O634295755, +1 42427O4863
Аватар користувача
gidbin
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 3442
З нами з: 28 жовтня 2011, 10:04
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW T5 2009 BNZ>BPC 96kw>128kw 335t/km
Реальное имя: Ruslan
Звідки: Ukraine
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 115 разів

Re: Tesla Model S сегодня и завтра

Повідомлення gidbin »

Марк писав:Тридцять і сорок років назад робили шліци, які ходили по 500 тис., а зараз не можуть
не не можуть - а не хочуть, бо не вигідно тоді бізнес вести =
Марк писав:цікавлять тільки гроші
десь так і є...

а про Маска... в сучасному світі приватна компанія розвивається набагато динамічніше ніж будь-яка державна махіна. І одна з важливих прични тому - ті ж гроші: в приватній ти вкладуєш "свої" а в державній - "общіє"...
Утром лучше смотреть в GoogleMaps ГДЕ ты вчера отдыхал, чем в YouTube - КАК...
Аватар користувача
Cubano
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 11255
З нами з: 21 грудня 2008, 20:21
Звідки: Біла Сінагога
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 412 разів

Re: Tesla Model S сегодня и завтра

Повідомлення Cubano »

Мілкувато мислите. А може по собі. Кожен космонавт, що готується полетіти в космос, знає, що може звідти не повернутися. І про які гроші мова?
Є мрія, яку треба здійснювати. А гроші - то просто інструмент.
Кацапи! Нах з нашої землі! З Криму і Донбасу!
LT35 sdi 2001/ Pass2.0 tdi dsg
Аватар користувача
vovaT4
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4319
З нами з: 23 липня 2011, 21:39
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW T4 AJT 65 KW Пробіг постійно збільшується...)))
Звідки: ІВ-ФРАНКІВСЬК
Дякував (ла): 45 разів
Подякували: 125 разів

Re: Tesla Model S сегодня и завтра

Повідомлення vovaT4 »

Всі тирять і пиляють бабло! але тоді виникає банальне питання: звідки тоді все береться мать його!? :-) Що хтось на крадене бабло будує фабрики,заводи,лабораторії.....і щось там видумує? Обожнюю слово "ВСІ" :-)
Свобода - тверда як меч.
Або вона у тебе є, або тебе нема.
Аватар користувача
Cubano
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 11255
З нами з: 21 грудня 2008, 20:21
Звідки: Біла Сінагога
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 412 разів

Re: Tesla Model S сегодня и завтра

Повідомлення Cubano »

Кайфи! :cool_cool: :cool_cool: :cool_cool:
Кацапи! Нах з нашої землі! З Криму і Донбасу!
LT35 sdi 2001/ Pass2.0 tdi dsg
Аватар користувача
vovaT4
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4319
З нами з: 23 липня 2011, 21:39
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW T4 AJT 65 KW Пробіг постійно збільшується...)))
Звідки: ІВ-ФРАНКІВСЬК
Дякував (ла): 45 разів
Подякували: 125 разів

Re: Tesla Model S сегодня и завтра

Повідомлення vovaT4 »

А чому Земля не плоска? :lol: :lol: :lol:
Свобода - тверда як меч.
Або вона у тебе є, або тебе нема.
Аватар користувача
Марк
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4845
З нами з: 17 листопада 2013, 20:00
Модель авто, тип двигателя, пробег:                           T5      2,0 TDI            CAAC                    був
Реальное имя:               Serhii
Звідки:     махрова Западенщина :)
Дякував (ла): 269 разів
Подякували: 487 разів

Re: Tesla Model S сегодня и завтра

Повідомлення Марк »

Державні гроші пиляють у всьому світі. Ну, й не тільки державні, якщо взяти ширше.
Можливо, ви будете здивовані, але розмір тіньової економіки в європейських країнах на сьогодні зачасту становить 20% ВВП. І це - офіційно визнані цифри ! В Нічмеччині, напр., - 15. В Штатах по різних джерелах - 15-18. В Україні - більше 40 %.
Думаю, здивую ще й тим, що деякі з них проводили легалізацію тіньових грошей вже в 2000-х роках. Зачасту, на досить лояльних умовах.
Можете далі розказувати про неможливість розпилу :D
І на крадені гроші будують заводи, фабрики і т.д. Суть в тому, в більшості країн з часом, все таки, "прикручують гайки" для можливості вкрасти . Тому схеми розпилу стають все складнішими і хитрішими, все більше маскуються під різного виду проекти. Принципової різниці - приватні, чи державні вони будуть, немає.
Більшість тіньових грошей в офіційну статистику не попадає.

Cubano писав:Мілкувато мислите. А може по собі
Само собою. Не спорю. Всі так мислять .
https://avtopro.ua/ - автозапчастини без посередників
Аватар користувача
vovaT4
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4319
З нами з: 23 липня 2011, 21:39
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW T4 AJT 65 KW Пробіг постійно збільшується...)))
Звідки: ІВ-ФРАНКІВСЬК
Дякував (ла): 45 разів
Подякували: 125 разів

Re: Tesla Model S сегодня и завтра

Повідомлення vovaT4 »

Значить розпил це двигун прогресу! уаааа!!! таваіщі! уааааа! :-)
Свобода - тверда як меч.
Або вона у тебе є, або тебе нема.
Аватар користувача
bag
Пилот
Пилот
Повідомлень: 157
З нами з: 03 жовтня 2013, 07:04
Модель авто, тип двигателя, пробег: t4 1,9 1z 97р., nissan leaf sl 2012р.
Реальное имя: Бажен
Звідки: Київ, Липовий Скиток
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 6 разів

Re: Tesla Model S сегодня и завтра

Повідомлення bag »

Тєма за грші: Маск ще починав з того що зробив PayPal, а потім була Tesla, HyperLoop, а ще сонячні дахи, а ще глобальні сховища енергії, а ще й домашні сховища енергії. Може я щось ще пропустив. І воно все працює і приносить бабло нефігове. І тому стала можлива й SpaceX. Хоча я й сам переконаний що інвестори мають місце.
Думаю головна фішка у тому що Маск бере якусь галузь і робить там щось нове й проривне. Тому всі біжуть до нього зі своїм баблом. Модель 3 замовило більше 30000 людей у перший тиждень, а продавати її почали тільки через рік.
050645три раза адин 4
Аватар користувача
Smbdy
VW знаток
VW знаток
Повідомлень: 2274
З нами з: 02 січня 2010, 19:03
Модель авто, тип двигателя, пробег: Пузотёрка, но душой я с вами
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 159 разів
Подякували: 68 разів
Контактна інформація:

Re: Tesla Model S сегодня и завтра

Повідомлення Smbdy »

vovaT4 писав:А чому Земля не плоска?
Тю. Так запустили ж вертикально вгору! Зверни увагу, що зірок немає, тому що вони позаду камери на небесній тверді сяють.
А взагалі кажуть, що земля не може бути плоскою, бо інакше б котики вже все давно з неї поскидали...Наївні. Там же по краях анунахи ходять і тих котиків відганяють..
Зображення
Я єсть народ, якого Правди сила
ніким звойована ще не була.
Яка біда мене, яка чума косила! —
а сила знову розцвіла.

Павло ТИЧИНА (1943 р. 16 вересня. Кремлівська лікарня.)
Аватар користувача
gidbin
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 3442
З нами з: 28 жовтня 2011, 10:04
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW T5 2009 BNZ>BPC 96kw>128kw 335t/km
Реальное имя: Ruslan
Звідки: Ukraine
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 115 разів

Re: Tesla Model S сегодня и завтра

Повідомлення gidbin »

Илон, мэн...мы сделали это еще 50 лет назад...

Зображення
Утром лучше смотреть в GoogleMaps ГДЕ ты вчера отдыхал, чем в YouTube - КАК...
Аватар користувача
Cubano
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 11255
З нами з: 21 грудня 2008, 20:21
Звідки: Біла Сінагога
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 412 разів

Re: Tesla Model S сегодня и завтра

Повідомлення Cubano »

:D :D :D
Кацапи! Нах з нашої землі! З Криму і Донбасу!
LT35 sdi 2001/ Pass2.0 tdi dsg
Аватар користувача
vovaT4
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4319
З нами з: 23 липня 2011, 21:39
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW T4 AJT 65 KW Пробіг постійно збільшується...)))
Звідки: ІВ-ФРАНКІВСЬК
Дякував (ла): 45 разів
Подякували: 125 разів

Re: Tesla Model S сегодня и завтра

Повідомлення vovaT4 »

Кларксон в своєму дусі! :-) Хоча коли серійний SUV нахлабучив на квотер Audi R8 на 600 кобил це не слабо! :-)

Свобода - тверда як меч.
Або вона у тебе є, або тебе нема.
Аватар користувача
Марк
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4845
З нами з: 17 листопада 2013, 20:00
Модель авто, тип двигателя, пробег:                           T5      2,0 TDI            CAAC                    був
Реальное имя:               Serhii
Звідки:     махрова Западенщина :)
Дякував (ла): 269 разів
Подякували: 487 разів

Re: Tesla Model S сегодня и завтра

Повідомлення Марк »

А нічого, що Model X дорожча за R8 ?

І потужності в Тесли більше. Не кажучи вже про момент електродвигуна.
І R8 саме після 200 км/год показує, що воно собою являє (на фініші квотера десь 200 і буде).
https://avtopro.ua/ - автозапчастини без посередників
Відповісти

Повернутись до “Минуле і майбутнє, раритети і концепти”