В гостях у Пепі і Карлсона. Швеція.

Аватар користувача
Коліч
Октябрьский
Повідомлень: 4025
З нами з: 23 листопада 2011, 22:07
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т4.ABL (350тыщ).
Реальное имя: Коліч
Звідки: Донецьк-Соф.борщаговка. Зараз у Харкові.
Дякував (ла): 108 разів
Подякували: 60 разів

Re: В гостях у Пепі і Карлсона

Повідомлення Коліч »

:cool_cool: Миша!

А посол шведский медальон не терял? :P :-)
Йобані москалі :evil:
Аватар користувача
Porchyk
Бусовод со стажем
Бусовод со стажем
Повідомлень: 764
З нами з: 03 травня 2012, 15:32
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т-5 BRS 1.9
Реальное имя: Ігор
Звідки: Червоноград Льв.обл.
Дякував (ла): 254 рази
Подякували: 82 рази

Re: В гостях у Пепі і Карлсона

Повідомлення Porchyk »

Коля Колич писав::cool_cool: Миша!

А посол шведский медальон не терял? :P :-)
П"ять балів!!! :-) :cool_cool: :cool_cool:
А ми стояли і мовчали і мовчки чухали чуби- - німії, подлії раби ( Тарас Шевченко).
Аватар користувача
gidbin
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 3442
З нами з: 28 жовтня 2011, 10:04
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW T5 2009 BNZ>BPC 96kw>128kw 335t/km
Реальное имя: Ruslan
Звідки: Ukraine
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 115 разів

Re: В гостях у Пепі і Карлсона

Повідомлення gidbin »

Коля Колич писав:А посол шведский медальон не терял? :P :-)
:cool_cool: :-) :-) эта пяць...
Утром лучше смотреть в GoogleMaps ГДЕ ты вчера отдыхал, чем в YouTube - КАК...
Аватар користувача
Cubano
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 11255
З нами з: 21 грудня 2008, 20:21
Звідки: Біла Сінагога
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 412 разів

Re: В гостях у Пепі і Карлсона

Повідомлення Cubano »

Коля Колич писав: Миша!

А посол шведский медальон не терял?
Тірял! Він у мене! :ta-ne-c:
Зображення

Спробую закінчити розповідь.
У суботу вирішили поїхати в Ікею. Це з протилежного боку Стокгольму, годину на метро і потім ще автобусом.
Спойлер
Зображення
Ну досить цікаво там, але щоб там щось такееее. Ну подібне до епіцентра, або в комплекті з іншими господарчими супермаркетами. Дівчачий магазин, а я там собі пальчикові акумулятори купив, кажуть що вони класно тримають.
А ще там земляків зустріли. Не чіпали їх, просто чули, що наші))
Їхали звідти, то місцеві дивляться не просто розклад автобусів, а ще і зі смартофона видно, через кілька хвилин він приїде на зупинку. І на самій зупинці на табло теж пишеться! :shock:
Спойлер
Зображення
На вечір нам організували екскурсію по місцям, де туристи не ходять. Вона мені сподобалася більше всього, і після цього я закохався в цю країну!
Маршрут був приблизно такий https://goo.gl/maps/QtcmBNT7VsH2 по території і навколо гольф-клуба.

Навіть і не знав, що у гольфі є лунки на воді.
Спойлер
Зображення
М’ячики стараються закинути у ті круги на воді, а потім їх лодкою збирають. Деякі прибиваються до берега, то я собі пару штук на пам’ять забрав.
Спойлер
Зображення
Потім пішли вздовж берега біля приватних будинків не самих бідних стокгольмців. Ці будинки, досить симпатичні, але ніде не має ні охорони, ні вискоких парканів, тільки живі невисокі кущики
Спойлер
Зображення
Тут були вишні, які ніхто не обривав. Тільки тут я зайшов на територію і вирвав собі жменьку. Все одно їх ніхто не рве ))) А вишні смачні.
Спойлер
Зображення
Далі майже біля кожного будинка були яблуні, скоріше в декоративних цілях, бо яблука ніхто не збирав, а збирали для сміття. Там, де вони падали за огорожу, ми збирали, і вони були досить смачні - папіровка, айдарет. Проте кілька надкушених теж були, то може діти і їдять))
Спойлер
Зображення
Біля одного будинка стояла Ніва! Ото ще мозахіст!
https://lh3.googleusercontent.com/D-5IJ ... 64-h903-no
Більше жигульовського автопрому там не зустрічав.
Місця дуже красиві, берег, ліс, скали, і ніяких заборів - ходи де хочеш.
Спойлер
Зображення
Тут дикі гуски ходили, які не боялися людей. Далі качки були, то ті трохи шугалися.
Спойлер
Зображення
Я все ж цього року попав на море! А шо? Прямий вихід, і вода навіть трошки-трошки солона.
Спойлер
Зображення
В багатьох дворах, а це біля багатоквартирного будинку, стоять мангали для барбекю з кріслами. Їх на ніч ніхто не забирає
Спойлер
Зображення
Ну і там же отака класна тарзанка. Натягнутий трос і підвішене сідало на роліках. Вау!!! Така штука і в Білій Церкві є, але в канатному парку за гроші
Спойлер
Зображення
Ідемо далі - красиві будиночки, акуратні стрижені газончики. І в одному дворі як їжачок лазить таке чудо! :shock: Робот-газонокосарка!
Спойлер
Зображення
От так, повернулися трохи ошарашені побаченим. Вікна в будинках не зашторюють, кажуть, що двері внутрі не закривають. І т. п.
Зранку встаємо, на дворі дощ, а на шкільному стадіоні вже народ сер’йозно збирається.
Ми поснідали, і пішли в ТЦ затаритися додому.
Проходили мимо стадіона, і понаблюдали, як діти рубалися у футбол. Все на повному сер’йозі!

Було багато батьків, які уболівали за малих, і поряд організовано продаж бутербродів і напоїв. Ціни такі сімейні.

В супермаркеті бачив манчестерові палки
Спойлер
Зображення
Зображення
Ще забув сказати, що коли ще перший раз заходили в супермаркет, то шукали шкафчики для речей, а їх не було! В магазини можна заходити зі своїми речами, навіть з такими самими з іншого магазина. Ну ви ж, тіпа, не будете красти в нашому магазині? )) Так ми і в наших не крадемо, а там і мислі такої не було.
Продукти можна оплачувати через звичайну касу, відмінність тільки, що ти сам запихаєш карточку в термінал, а можна виходити і через касу самообслуговування. Сурових охоронців не має ні там, ні на виході...
Спойлер
Зображення
Тільки у нас не вийшло там повипендрюватися. Заглючила каса на ваговому товарі.
Ціни. Шмотки приблизно, як у нас. А продукти дорожче. М’ясо-риба раза в три, Картопля в 10 раз. Кавуни в 15 раз! І такі невеличкі... Херсонські величезні і смачнючі не купиш і в 100 раз дорожче...
Бухло теж в рази. Бухло... З ним вийшла печалька... Воно продається тільки у спеціалізованих магазинах.
Зайшов я в такий ще в п’ятницю. Захотів же аутентичне шведське щось знайти. Знайшов! Шнапс. А який брати? Тут бачу, є набір з п’яти мєрзавчиків, різних. О, тошо нада, опробую, а потім вже виберу собі велику.
Спойлер
Зображення
Перша так собі, друга вобще ге... З анісом, третя краще, четверта на полині, класна, а п’ята то шо нада - на звіробої!
Ну всьо, думаю, нагребу цієї звіробійної. Ага. :a_g_a: Нагрьоб. Підхожу до магазина, а його не має! Тобто всі жалюзі задраєні. Неділя! Бухло не продається.
Так з цими мєрзавчиками і поїхав.)))
Ввечері з Крихіткою ще сходили в те місце на морі, що я його кожен день з балкону бачив. Теж мимо приватного сектора. Знову чистота, красота, газончики, яблуні.
В одному місці кроля побачив, так він не ручний, дременув так, тільки п’ятами накивав!
Спойлер
Зображення
Біля моря була стоянка яхт. Фіртка була відкрита, то ми зайшли. Ніхто не сварився, та і взагалі сторожів не бачили. Пройшлися, порозглядали, людям, хто там були до нас діла не було. Поздоровкалися з ним "Хей!" і пішли далі собі.
Спойлер
Зображення
Зображення
На зворотному путі був показовий момент. Підходимо до дороги до пішоходного переходу. Їдуть дві машини. Ну, думаю, ми гуляємо, нікуди не спішимо, я відвернувся задом до дороги, щоб дати їм проїхати, і коли вже друга машина мала проїхати, я розвернувся до дороги, а машина зупинилася як вкопана))) Ну геть не по нашом! Ну я подякував водія, і ми перейшли далі.
Ну а наступного дня до дому. Аеропорт, красивий бразільський літак Ембраєр, я про такий і не чув. Дуже швидко домчав нас до дому.
Бай-бай, Швеція!
Спойлер
ЗображенняЗображення
Привіт Білорусія, привіт бусоводи з Мінська!
Спойлер
Зображення
Це Чорнобильська АЕС, новий об’єкт укриття Новарка. Крихітка там була не раз.
Спойлер
Зображення
А тут вже і Сухолуччя, Оболонь, Дарниця, Комфорт таун.
Спойлер
ЗображенняЗображенняЗображення
Ну і Бориспіль. Ось цей красавчик нас привіз.
Зображення

От така була подорож. Нам дуже сподобалося в Швеції. Але дома краще. Проте, може ще туди поїдемо. Я не попав в музей АББА, музей скандинавських країн, музей під відкритим небом, музей Нобеля. Ну і не все бухло ще опробуав!
Що ще згадаю, допишу. А хто читав - той молодець!




Оце вже всі фотки https://goo.gl/photos/vGGm4xHky52cTa5t8
Кацапи! Нах з нашої землі! З Криму і Донбасу!
LT35 sdi 2001/ Pass2.0 tdi dsg
Аватар користувача
Porchyk
Бусовод со стажем
Бусовод со стажем
Повідомлень: 764
З нами з: 03 травня 2012, 15:32
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т-5 BRS 1.9
Реальное имя: Ігор
Звідки: Червоноград Льв.обл.
Дякував (ла): 254 рази
Подякували: 82 рази

Re: В гостях у Пепі і Карлсона

Повідомлення Porchyk »

Міша,респект тобі за таку титанічну працю. :cool_cool:
P.S.Я б не витримав так довго клаву давити :-)
А ми стояли і мовчали і мовчки чухали чуби- - німії, подлії раби ( Тарас Шевченко).
Аватар користувача
Cubano
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 11255
З нами з: 21 грудня 2008, 20:21
Звідки: Біла Сінагога
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 412 разів

Re: В гостях у Пепі і Карлсона

Повідомлення Cubano »

Будь-ласка! Мені хотілося поділитися з вами, і мені це було не важко. А друкувати я вмію 10 пальцями, то це швидко виходить. :)
Кацапи! Нах з нашої землі! З Криму і Донбасу!
LT35 sdi 2001/ Pass2.0 tdi dsg
Аватар користувача
Коліч
Октябрьский
Повідомлень: 4025
З нами з: 23 листопада 2011, 22:07
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т4.ABL (350тыщ).
Реальное имя: Коліч
Звідки: Донецьк-Соф.борщаговка. Зараз у Харкові.
Дякував (ла): 108 разів
Подякували: 60 разів

Re: В гостях у Пепі і Карлсона

Повідомлення Коліч »

Борода с тобой летал? :shock:

На крайней фотке? :good: :Bravo:
Йобані москалі :evil:
Аватар користувача
Cubano
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 11255
З нами з: 21 грудня 2008, 20:21
Звідки: Біла Сінагога
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 412 разів

Re: В гостях у Пепі і Карлсона

Повідомлення Cubano »

Нє, не Олєжка. Я пам’ятаю цього пасажира, він більше схожий на Станіслава Бєлковського
Кацапи! Нах з нашої землі! З Криму і Донбасу!
LT35 sdi 2001/ Pass2.0 tdi dsg
Аватар користувача
Марк
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4845
З нами з: 17 листопада 2013, 20:00
Модель авто, тип двигателя, пробег:                           T5      2,0 TDI            CAAC                    був
Реальное имя:               Serhii
Звідки:     махрова Западенщина :)
Дякував (ла): 269 разів
Подякували: 487 разів

Re: В гостях у Пепі і Карлсона

Повідомлення Марк »

Cubano писав:Біля дому такий суровий бус стояв
"Жирний" апарат! :good: І рідкісний, мабуть, навіть в Швеції. Це - Volvo C303, всюдихід на гірше знаменитого Пінцгауера.
https://avtopro.ua/ - автозапчастини без посередників
Tolik Crimea
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4646
З нами з: 28 листопада 2009, 21:30
Модель авто, тип двигателя, пробег: vw lt-28
Реальное имя: Anatoliy
Звідки: Crimea island
Дякував (ла): 81 раз
Подякували: 68 разів

Re: В гостях у Пепі і Карлсона

Повідомлення Tolik Crimea »

им тут подобаеться,нам там! :D
Аватар користувача
Cubano
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 11255
З нами з: 21 грудня 2008, 20:21
Звідки: Біла Сінагога
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 412 разів

Re: В гостях у Пепі і Карлсона

Повідомлення Cubano »

Марк писав:"Жирний" апарат! І рідкісний, мабуть, навіть в Швеції.
мабуть, більше таких не зустрічав.
Їхній автопарк не сильно відрізняється від нашого, ну машини новіші, і геть немає маленьких, як в Польщі.
Але раритетні авто їздять по дорогах.

Про ціни на транспорт ще скажу. Разова поїздка в метро, трамваї чи на автобсі - 80 гривень!!! У нас були єдині проїзні тижневі, я не знаю скільки вони коштують, але точно не дешево.
Поїздка в аеропорт Арланда на автобусі, трошки далі, ніж з Києва в Бориспіль - 300 гривень.
Всі купляють проїзні, місячні, річні. Але навіть при їхніх зарплатах, для шведів це дорого. Проте рівень стану доріг, транспорту, інфраструктури - космічний.
Ми з Києва в Бориспіль їхали зранку на таксі, через Уклон замовили, все чітко, рівно в означений час нас чекала машина, 310 гривень. Але водій якийсь попався паскудний, рот не закривався, всім не довольний, він самий умний, а всі, у кого свої машини - дурачки! %) Ніякого бажання назад їхати на таксі не було.
То назад ми вже їхали на автобусі - 45 грн, дешево і сердито! :-) Метро 4 грн!!! :cool_cool: Правда тьотка на турнікетах заставила кидати ще один жетон за чемодан! :-) Ну нам не шкода, все одно шара!
Тож іноземцям у нас дешевше на таксі їздити, ніж там на загальному транспорті.
Я казав, що в Швеції не має херсонських кавунів, нас просили привезти глазуровані пряніки 2кг і цукерки Слівки-Лєнівки 1 кг - їх за тиждень ум'яли. І ще везли творог 2 кг - це теж величезний дефіцит!
Кулінарія - не сильна сторона шведської культури. Брав я їхню національну страву - кульки з картоплі. Нірибанім’ясо. У нас це називається свиняча картопля. :lol: Їхня ж картопля пюре краща цього. Коли пару днів тому копали картоплю, то попадалася дрібна, казали, о, буде шведська страва!
А багато піцерій, суші барів, індійська кухня, китайська, корейська. Так що з голоду не помирають))
Tolik Crimea писав:им тут подобаеться,нам там!
Толян, я там Крим згадував. У нас якось з медициною абсолютно не має проблем. Як треба, лікарі лікують, прийшов до кабінету - і впірьод.
Там, коли щось болить - питають по телефону: Це терміново? Якщо терміново, швидка приїде і будуть лікувати. Якщо не терміново - записуйтесь за 2-3 тижні!
Якщо два зуба лікувати, то дешевше в Київ злітати.
Ну і нема у них такого бусклуба, як у нас! :ta-ne-c:
Кацапи! Нах з нашої землі! З Криму і Донбасу!
LT35 sdi 2001/ Pass2.0 tdi dsg
Аватар користувача
ferran
Местный
Местный
Повідомлень: 1054
З нами з: 25 квітня 2012, 00:58
Модель авто, тип двигателя, пробег: Було 412,2141,Scudo2.0jtd. T5AXD2.5 Trafic2.5 Зараз CitroënGrandC4Picasso2.0HDI
Реальное имя: Михайло
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 83 рази
Подякували: 68 разів

Re: В гостях у Пепі і Карлсона. Швеція.

Повідомлення ferran »

:cool_cool: дуже цікаво!
Аватар користувача
Станислав
VW знаток
VW знаток
Повідомлень: 1940
З нами з: 08 липня 2010, 19:45
Модель авто, тип двигателя, пробег: т-3 syncro 55 kWt, T-4 long 81 kWt
Звідки: UA Mariupol
Дякував (ла): 25 разів
Подякували: 30 разів

Re: В гостях у Пепі і Карлсона. Швеція.

Повідомлення Станислав »

там еше есть прекрасные места как сулосин, остро-рут...больше всего конечно впечетляют паромы викинг-лайн и силиа-лайн что ходят выборг-хёльсинки- стокгольм

Добавлено 27/08/16, 18:09  

кстати сходить в туалет в 96ом стоило о 5 крон, что очень дорого
Востаннє редагувалось 27 серпня 2016, 21:43 користувачем Станислав, всього редагувалось 1 раз.
Я думал, что ШАРЮ
Аватар користувача
Cubano
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 11255
З нами з: 21 грудня 2008, 20:21
Звідки: Біла Сінагога
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 412 разів

Re: В гостях у Пепі і Карлсона. Швеція.

Повідомлення Cubano »

Станислав писав:там еше есть прекрасные места как сулосин, остро-рут..
а можна конкретніше, де це?
Станислав писав:больше всего конечно впечетляют паромы викинг-лайн и силиа-лайн что ходят выборг-хёльсинки
може колись і машиною поїдемо. Пароми ходять і з Польщі, і з Естонії. Але мені цікаво поїхати в окружну, сухопутним шляхом. Там є цікавий тунель під морем.
Але 3000 км в одну сторону трохи задовго, дорого, і перший приїзд краще, якщо буде стояти штамп на візі, що ти був у Швеції, бо вони її видавали.
Станислав писав:кстати сходить в туалет в 96ом стоило о 5 крон, что очень дорого
Зараз в кабінках біля королівського палацу теж було 5 крон, на сьогодні це 15 грн. А в ТЦ навіть 10 крон.
Але була проблема, що у нас спочатку не було їхньої готівки.
Бо, тіпа, за все можна карточкою заплатити.
То знайшли взагалі безкоштовні тубзіки, в центрі був якийсь фестиваль, то попривозили.
А взагалі вони від готівки відходять. Вже зараз є місця, де її не приймають.
Кацапи! Нах з нашої землі! З Криму і Донбасу!
LT35 sdi 2001/ Pass2.0 tdi dsg
Аватар користувача
Станислав
VW знаток
VW знаток
Повідомлень: 1940
З нами з: 08 липня 2010, 19:45
Модель авто, тип двигателя, пробег: т-3 syncro 55 kWt, T-4 long 81 kWt
Звідки: UA Mariupol
Дякував (ла): 25 разів
Подякували: 30 разів

Re: В гостях у Пепі і Карлсона. Швеція.

Повідомлення Станислав »

Ну да там даже паром эстония был, кстати затонул он не помню какой год , я ешё мелким был, но помню сразу после батиного рейса,
потом ездили на поезде до москвы, питер, на выборг оттуда на автобусе около 200 км, до хельсинки, а оттуда на пароме "викинг-лайн" мисс Мариэла" до стокгольма.
Где это точно не скажу где то на берегу около 100 км от Стокгольма там ешё много кораблей военных прям с кафешки вид.
городок назывался Норчепинг, а это рядом типа сел наших., красивые места. кстати тогда королю было 50 лет как раз , там перед дворцом шебнем все посыпано было
Раньше там у бати были друзья, Хельги и Турбари., дружили очень, и они к нам ездили, и мы туда... сейчас обшение только через письма, и комп.
Старые стали, продали дом и ушли в дом престорелых, там это кстати нормально там считается что там уход лучше и больше внимания.
У меня есть много фоток но они делались на "зенит" и давно это было так бы выложил.
Кстати там у батиного друга тогда был транспортер Т3, беживый такой, он тогда в 96ом говорил - мы люди не богатые и ездим на стареньком авто :)
Я думал, что ШАРЮ
Аватар користувача
nikita
VW знаток
VW знаток
Повідомлень: 2066
З нами з: 19 листопада 2009, 21:56
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т4 2001р., ACV 2,5, 75 kW. з кондером, 500 тыс.
Реальное имя: Сергій
Звідки: Херсонська обл. смт Іванівка
Дякував (ла): 36 разів
Подякували: 39 разів
Контактна інформація:

Re: В гостях у Пепі і Карлсона. Швеція.

Повідомлення nikita »

Cubano
Дякую за звіт! :good:
Україна переможе!
тел 097 9368 сім п'ять вісім
Аватар користувача
Cubano
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 11255
З нами з: 21 грудня 2008, 20:21
Звідки: Біла Сінагога
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 412 разів

Re: В гостях у Пепі і Карлсона. Швеція.

Повідомлення Cubano »

Станислав, ця тема відкрита для всіх, хто був, хто хоче побувати в Швеції. Кому просто цікаво. Якщо є можливість, то перескануй якось свої старі фотки, хоча б 5 штук найкращі, всім це буде цікаво.
nikita, будь-ласка!
Кацапи! Нах з нашої землі! З Криму і Донбасу!
LT35 sdi 2001/ Pass2.0 tdi dsg
Аватар користувача
Санек_Т4
Пилот
Пилот
Повідомлень: 248
З нами з: 06 жовтня 2007, 12:46
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т4 AJT 2.5, перевалило за 700000, long 2001г.
Реальное имя: Олександр
Звідки: Херсон
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 4 рази

Re: В гостях у Пепі і Карлсона. Швеція.

Повідомлення Санек_Т4 »

Міша, супер, дуже цікаво, дякую. :good:
Т-4 2001г. AJT 2.5 tdi 65 kw. длинный 700000 км.
Аватар користувача
Марк
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4845
З нами з: 17 листопада 2013, 20:00
Модель авто, тип двигателя, пробег:                           T5      2,0 TDI            CAAC                    був
Реальное имя:               Serhii
Звідки:     махрова Западенщина :)
Дякував (ла): 269 разів
Подякували: 487 разів

Re: В гостях у Пепі і Карлсона. Швеція.

Повідомлення Марк »

А якщо машиною з Польщі через паром їхати - візу треба шведську, чи вистачить польської?
https://avtopro.ua/ - автозапчастини без посередників
Аватар користувача
ryaz
Местный
Местный
Повідомлень: 1156
З нами з: 16 вересня 2009, 17:21
Модель авто, тип двигателя, пробег: Был: T4 ACV 335kkm Сейчас: Eurovan VR6 212kmi, Ford Transit 2015 269kmi, Chevy Bolt 2017 31kmi
Реальное имя: Дмитрий
Звідки: Харьков-Киев-LA
Дякував (ла): 49 разів
Подякували: 63 рази
Контактна інформація:

Re: В гостях у Пепі і Карлсона. Швеція.

Повідомлення ryaz »

Марк писав:А якщо машиною з Польщі через паром їхати - візу треба шведську, чи вистачить польської?
Это ж шенген, там границы то нет даже.
Машиной хорошо, но лучше самолетом, очень далеко от нас ехать, невыгодно получается. Это если отпуск месяц и больше, тогда можно...
Спасибо за отчет, может как то слетаем...
Контакты: +38 O634295755, +1 42427O4863
Відповісти

Повернутись до “Приватні подорожі”