Білорусь - Литва - Латвія

Аватар користувача
Cubano
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 11255
З нами з: 21 грудня 2008, 20:21
Звідки: Біла Сінагога
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 412 разів

Re: Білорусь - Литва - Латвія

Повідомлення Cubano »

Вітя. Читаєш неуважно. Бульбаші задекларува у них. 4 банкі па 375 грам тушонкі і 2 кг картошкі. Якби не задекларував то тоді б вони штрафом вжучили. А так тільки розвернули і тоді я нашим віддав. Черешні вишні персики цибулю огірки помідори провезли. А бульбу ніні!
Привіт з Венспілса!
Кацапи! Нах з нашої землі! З Криму і Донбасу!
LT35 sdi 2001/ Pass2.0 tdi dsg
Аватар користувача
sobakabarabaka
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 3950
З нами з: 12 грудня 2011, 21:49
Модель авто, тип двигателя, пробег: Був Transporter T4, AJT-2.5 2000 рік!
Тепер Audi A4 B5
Реальное имя: Виктор
Звідки: Тетіїв-Київ-Вишневе
Дякував (ла): 165 разів
Подякували: 81 раз

Re: Білорусь - Литва - Латвія

Повідомлення sobakabarabaka »

Cubano писав: А бульбу ніні!
:lol: Антидемпінгові санкції :lol:
Кажуть, що друзі на дорозі не валяються.
З моїми буває всяке :friends: .
067 656 3Ч 3О ВіКтор
http://grillmeat.com.ua/
Jedem das seine
Аватар користувача
Cubano
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 11255
З нами з: 21 грудня 2008, 20:21
Звідки: Біла Сінагога
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 412 разів

Re: Білорусь - Литва - Латвія

Повідомлення Cubano »

Вже повернувся. Тож можу тепер розказати про пригоди.
Після Латвії ми погрузилися на паром відчалили на Швецію, але про це в окремій темі.
А поки почну з митниці Білорусії. Отож, понесла нас нелегка через той Майдан-Копищенський.
Запам’ятайте цю назву, щоб ніколи тудою не їхати! :-)
Бо там за день, мабуть, проходить з десяток машин, і білоруси від нєхєр дєлать влаштовують образцово-показатєльні виступи.
Нафіга в Європу везли картоху і тушонку - не питайте, відповіді не буде)))
Так от, обшукали бульбаші спочатку ручним металошукачем. Потім спитали про заборонені речі, чесно призналися, що веземо, тут і зрозуміли, що попали.
На плакаті було намальовано - картоху нє, м’ясо-сало-ковбаса нє, в т.ч. і тушонку.
Були рядом якісь дівчата, що йшли на збір ягід, то їм мозги колупали за бутерброди і котлєти.
Все має буде викинуте і з’їдене до границі!
Отож, позаписували все в декларацію зафіксоване в компутері, набирав півгодини 1 пальцем, анулювали печатки в паспорті і розвернули нас назад.
Ми нашим погранцям завезли, сказали забрати, а вони нам - Ми ж казали! Так ви казали...
Вернулися до бульбашів і знову все по новому - Здрасті, куда, чіво, что запріщонноє? Знову заповнення бумажок. Не можу сказати, що якісь злі чи придурошні, але все робили, як їхня книжка пише. Обдивилися всю машину, у всі щілини заглянули. Пиво вино і бухло порахували. УВАГА! Везти можна по 3 літри на душу, включаючи пиво! Ми в норму входили.
Потім митник шось запідозрив, і довго дивився біля лівого заднього колеса. Потім ще і зонда приніс і розглядав у нього. Нічо не найшов. бо я ховав дешо некримінальне біля переднього колеса! :-)
Про дєвок я писав, моя їм порадила швиденько з’їсти всі м’ясні припаси. Може і з’їли, їх принаймні не вертали.
І тут ззаду під’їхав Т4 з Гайсина. Люди їхали у Фінляндію полуницю збирати. Моя їх розговорила, все випитала. І коли я вже закінчував писати декларацію на машину, чую їх діалог з митником:
- Запріщонниє прєдмєти вєзьотє?
- Нє, ми знаєм. ковбасу-сало не брали.
- Харашо, алкоголь?
- Нє, нічого не брали, тільки пива трохи, але ж це не алкоголь!
- :shock: А сколька піва?
- По шість бутилок!
- Па 0,5 літра?
- Нє, великі, по 2,5. Ну нам же місяць там шось треба пити!
Я мало не впав! Зараз погранцям до картохи і тушонки запивачка прибуде! 10 пляшок пива по 2,5! :crazy:
Мені аж шкода стало їх, але ж стіки пива теж не вип’єш на місці, а викидати ніззя! Адміністратівнає нарушеніє.
Ну ми поїхали, але їхалося важко. Наче в’їхали в Страну строгого режиму. Город Зеро!
Дурацькі дороги, обмеження 40 без всяких підстав, перекошені будинки. На вулицях червоні прапори, назви - Савєцкая, Камсамольская, Дзєржинскава, 1 Мая, Рози Люксембург, Лєніна! В містах гармати, танки, пам’ятники з автоматами...
Навігатор не працює, карт не має. На мобільному карти є, маршрут прокладає, але не веде. То вже їхав, і звіряв по ньому, як колись мореходи по секстанту. Проте функцію виконав.
В одному місці таки нарвалися на камеру. Не замітив знака 50 а їхав десь 65. Поки нічим не вилізло. Але хто зна, як колись ще попаду в ту дивну країну.
Доїхади в Ліду, переночували, у них лишили лишнє бухло. Бо в Євросоюз можна ввозити ще менше. По 1 літру міцного і 1 літру пива або вина.
Проте так нас перевіряли, що якби тушонка і картоха проїхали, то на литовській митниці їх би не шукали. Але рекомендую все ж дотримуватися правил.
Вискочили в Литву, там правила наче ще строгіші, але якось дихається легше, вільно! Доїхали в столицю, там біля лікарні лишили машину бескоштовно)) і пішли гуляти. Чудове місто! :good:
Рекомендую до перегляду. Потім по автобану проїхали пів-путі до Риги. Далі звичайна дорога. Границю між Литвою і Латвією замітили тільки по знакам і тому, що мова в радіо помінялася.
В Ригу не заїзжали, бо мало часу, заброньований готель був у Юрмалі. В’їзд у місто платний! Це треба зауважувати, 2 євро. Або монетами або карткою. Але воно того варте. Дуже красиве курортне містечко, є що подивитися і де погуляти. З погодою не сильно повезло, постійно лило.
Господар готелю латиш, єдиний, хто попросив готівку за весь час подорожі. У нас були з собою євро. А скрізь далі і до того платили карткою.
Дуже важливо! Картка Привата без чіпа не завжди проходила. Бажано мати з чіпом. У Швеції в багатьох місцях писали, що готівку не приймають, тільки карткою!
Зранку на паром. Приїхали завчасно. Але відхід відклали на 3 години ізза шторму. Далі в іншій темі.
Отож, як поверталися. Без проблем по навігатору повернулися з Вентспілсу. Тільки у Вільнюсі об’їзні сучасні магістралі були повною несподіванкою. Але тут виручив телефон, на ньому чудово все було показано і він вів. Та і надписи, що показували напрямки до кордонів були адекватні.
На литовському переході молода баришня бурчала, чого ми там ходили, її шукали, як треба, то вона вийде. Переїхали на білоруську, і тут все теж саме. Але всеж привітніші були і менше доколупувалися.
Проте один момент був. Я на пустій території заїзжаю на зелений коридор. А погранєц мене вертає на червоний.
Ну, кажу, у мене ж нічого декларувати. Відповідь була гордо-епічною:
- Насколько мнє ізвєсна, Україна вишла із СНГ! А па зєльонаму карідору могут єхать машини толька із СНГ! :cool_cool:
Ну прищучив так прищучив!
Зате митниця була досить привітна, схожа на нашу Тому і говорила кукольним голосом.
Але бумажки звичайно ж заповняли.
Під ранок до друзів приїхали, в обід уже і далі покотили.
Вирішили їхати на Мозирь і Виступовичі.
Мозирь - приємне враження залишив. Досить сучасне місто.
Білоруськи митники не сильно мозги пудрили. Наші теж. Так що рекомендую їхати через цю митницю, якщо треба в Західну Білорусь або Мінськ безплатними дорогами. Чудова варшавська траса, тільки звернувши з неї там десь 60 км не найкращої дороги, але акуратно їхати можна. Особливість цієї митниці, що погранпереходи рознесені десь аж на 15 км!
Не даром мені не подобалася перспектива їхати Білоруссю. Але все вирішується.
Кацапи! Нах з нашої землі! З Криму і Донбасу!
LT35 sdi 2001/ Pass2.0 tdi dsg
Аватар користувача
sobakabarabaka
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 3950
З нами з: 12 грудня 2011, 21:49
Модель авто, тип двигателя, пробег: Був Transporter T4, AJT-2.5 2000 рік!
Тепер Audi A4 B5
Реальное имя: Виктор
Звідки: Тетіїв-Київ-Вишневе
Дякував (ла): 165 разів
Подякували: 81 раз

Re: Білорусь - Литва - Латвія

Повідомлення sobakabarabaka »

Cubano писав:- :shock: А сколька піва?
- По шість бутилок!
- Па 0,5 літра?
- Нє, великі, по 2,5.
:lol: То ти д.Міша мабуть ще не бачив, як молдавани через ті Виступовичі їдуть, тягне клітчату торбу спирту-коньяку, включає "конкретного молдавана", я твоя ніпанімать і пре з тою торбою :lol:
Кажуть, що друзі на дорозі не валяються.
З моїми буває всяке :friends: .
067 656 3Ч 3О ВіКтор
http://grillmeat.com.ua/
Jedem das seine
Відповісти

Повернутись до “Вибір маршруту/Стан доріг”