Интересное видео на YouTube

Посилання на цікаві місця
Аватар користувача
garincha123
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4504
З нами з: 07 квітня 2012, 16:15
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т5, 1,9 TDI
Реальное имя: Василь
Звідки: ЗСУ
Дякував (ла): 274 рази
Подякували: 297 разів
Контактна інформація:

Интересное видео на YouTube

Повідомлення garincha123 »

Орест-VW,

а я знаю двох жіночок, у яких діти ніваліди, а папані кинули їх не витримавши навантажень, ще й кинули на аліменти - платять з мінімалки а самі жирують
ось про таких би кіно знімати.....
після 5 хвилин відпало бажання дивитись

в мене дружина працює з дітьми, близько 150 учнів у неї. і під..сів чомусь там дохреніща
а під..сів в кубі теж немало
https://avtopro.ua/ - автозапчастини без посередників
Аватар користувача
dart
Бусовод со стажем
Бусовод со стажем
Повідомлень: 735
З нами з: 28 серпня 2020, 21:53
Модель авто, тип двигателя, пробег: t4 2.5tdi acv 245kkm, bmw 3, Smart
Звідки: Кривий Ріг / Stuttgart
Дякував (ла): 126 разів
Подякували: 54 рази

Интересное видео на YouTube

Повідомлення dart »

garincha123 писав: 05 грудня 2021, 13:25 а я знаю двох жіночок, у яких діти ніваліди, а папані кинули їх не витримавши навантажень, ще й кинули на аліменти - платять з мінімалки а самі жирують
ось про таких би кіно знімати.....
А якщо зняти таке кіно, то проблема безправності батьків (татів) у питаннях опіки вирішиться якось?
Аватар користувача
garincha123
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4504
З нами з: 07 квітня 2012, 16:15
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т5, 1,9 TDI
Реальное имя: Василь
Звідки: ЗСУ
Дякував (ла): 274 рази
Подякували: 297 разів
Контактна інформація:

Интересное видео на YouTube

Повідомлення garincha123 »

dart писав: 05 грудня 2021, 15:38 проблема безправності батьків (татів)
ти багато знаєш таких???? я жодного
розумію що це нічого не доводить, але.....може він того заслужив.
кіно то кіно а як саме було....
https://avtopro.ua/ - автозапчастини без посередників
Аватар користувача
dart
Бусовод со стажем
Бусовод со стажем
Повідомлень: 735
З нами з: 28 серпня 2020, 21:53
Модель авто, тип двигателя, пробег: t4 2.5tdi acv 245kkm, bmw 3, Smart
Звідки: Кривий Ріг / Stuttgart
Дякував (ла): 126 разів
Подякували: 54 рази

Интересное видео на YouTube

Повідомлення dart »

garincha123 писав: 05 грудня 2021, 15:50 ти багато знаєш таких???? я жодного
і я жодного. так само не знаю нікого, хто би дітей покинув. я взагалі мало кого знаю. а якби знав, який можна було-б висновок зробити? ніякого, бо збирати інфу по знайомих замість покладання на статистику - дурня.
garincha123 писав: 05 грудня 2021, 15:50 розумію що це нічого не доводить, але.....може він того заслужив.
кіно то кіно а як саме було....
яка різниця, цей конкретний заслужив чи ні. проблема не в ньому і його біді.
проблема в тому, що суд, органи опіки, 90% приймають сторону матері, щоб там не було насправді.
Аватар користувача
garincha123
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4504
З нами з: 07 квітня 2012, 16:15
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т5, 1,9 TDI
Реальное имя: Василь
Звідки: ЗСУ
Дякував (ла): 274 рази
Подякували: 297 разів
Контактна інформація:

Интересное видео на YouTube

Повідомлення garincha123 »

думаю статистика в цьому випадку сумнівна
так уж повелось що багато дітей навіть без сдів з мамами залишають
так ще забув, один з моїх колишніх зятів не захотів спілкуватись з сином коли тому стукнуло 18.........
але хай буде так як у відео
хоча це як потрібно образити було дружину........
https://avtopro.ua/ - автозапчастини без посередників
Аватар користувача
Орест-VW
VW знаток
VW знаток
Повідомлень: 1572
З нами з: 02 квітня 2020, 12:46
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW T4 ACV 2.5 315 т.км
Звідки: Львів
Дякував (ла): 72 рази
Подякували: 83 рази

Интересное видео на YouTube

Повідомлення Орест-VW »

garincha123,
Мова не іде про всіх поголовно, і випадки є різні, але кількість розлучень весь час росте, і повір що в таких випадках перед законом ти ніхто. Раніше було по іншому, в людей були принципи інші, і таких випадків безліч! Можеш повірити! Я трохи знайомий з юриспруденцією і з практикою. Так, суди в 99% випадках залишать дітей матері, і не будуть нічого виясняти. Потім ти місяцями можеш не бачити дитину, то горло болить,то вона в той день спить,то ще щось. І той факт що є не адекватні тати не означає що всі автоматично мають бути позбавлені прав. Так як є в відео,так і є, а не хай буде, це не видумані історії. По статистиці лабораторій що роблять тест на батьківство 20-25 відсотків татів виховують нагуляних дітей, дані плавають, але приблизно так. Прикидаєш таке дізнатись? Гроші тобі ніхто не поверне, про якісь моральні і психічні компенсації і мови нема! Закон про обов'язковий тест на батьківство при народженні дитини блокується тому що більшість жінок категорично проти! Чому б це цікаво? Той факт що чоловіків які хочуть одружуватись різко паде теж очевидний, цифри не обдуриш! Це руйнація інституту сім'ї, і якщо з цим нічого не робити, то це веде до плавного вимирання нації. Я вірю що в тебе все добре, і нехай так і буде, але ти надто оптимістичний що до жінок, тим більше теперішніх, там сплошний культ употриблятства в голові, і думки про те як прилаштувати всій пиріг по вигідніше щоб було на кому паразитувати.
В ютубі, інсті, фб, тік тоці, і де тільки можна тисячі так званих "коучів" які їх цьому вчать! Вони в Дубаях будуть сраки голі фоткати, на яхти їздити, що завгодно лиш би за бабло! І такі інфоцигани що цьому вчать мають мільйони підписоти,
це дуже не здорова тенденція. Тепер виходити по 10 раз заміж це взагалі норма! Тому на справді все досить серйозно, не буде нашого наступного покоління, здорової сім'ї прийдуть інші.
в мене дружина працює з дітьми, близько 150 учнів у неї. і під..сів чомусь там дохреніща
а під..сів в кубі теж немало
Як це взагалі зрозуміти? Ти такий самий цікавй як і Шеріфман, який через 3 хвилини після того як я виставив відео про Бурштинську ТЕС зробив висновок хоч відео на пів години. Може не варто все судити по собі і практиці своєї дружини? Світ не на стільки чорно-білий.
Відправлено через 6 хвилин 11 секунд:
dart,
90% ти ще досить оптимістичний! Жінка вдариться сама головою, скаже що це ти, і все, ти нічого не доведеш, свідки не потрібні, і якщо вона захоче тебе упакують без варіантів! А щоб ти там щось довів потрібно 100 свідків і роки судитись. Бачили як того Антіна Мухарского роззула та сніжопа єгорова продажна тварюка, до дітей не пускає, віджала все що могла, суди затягують роками! І порішати це звичайній людині практично не реально.
Востаннє редагувалось 05 грудня 2021, 18:17 користувачем Орест-VW, всього редагувалось 1 раз.
Ми переможемо лише тоді, коли усвідомимо, що за Україну треба не вмирати, а вбивати.
Г. Сковорода.
Аватар користувача
garincha123
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4504
З нами з: 07 квітня 2012, 16:15
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т5, 1,9 TDI
Реальное имя: Василь
Звідки: ЗСУ
Дякував (ла): 274 рази
Подякували: 297 разів
Контактна інформація:

Интересное видео на YouTube

Повідомлення garincha123 »

Орест-VW,
на цю тему можна сперечатись дуже довго
классическое - кто виноват и что делать

Відправлено через 1 хвилину 44 секунди:
Орест-VW писав: 05 грудня 2021, 18:11 Як це взагалі зрозуміти?
мам одиночек полно, алименты в лучшем случае с минималок
про добровольную помощь вообще речь никогда не идет
а когда нужны деньги на учебу, не дай бог на лечение - ищезают надолго


иногда сюжеты ТВ с их фантазиями отдыхают, но тут в реале
https://avtopro.ua/ - автозапчастини без посередників
Аватар користувача
Орест-VW
VW знаток
VW знаток
Повідомлень: 1572
З нами з: 02 квітня 2020, 12:46
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW T4 ACV 2.5 315 т.км
Звідки: Львів
Дякував (ла): 72 рази
Подякували: 83 рази

Интересное видео на YouTube

Повідомлення Орест-VW »

Так,одиночок багато і стає ще більше! Тому що все це руйнує інститут сім'ї! По даних судів у 80% випадків на розлучення подають жінки.
Якщо не платити аліменти, то суд, виконавча служба, переслідування, штрафи, пеня і все таке. Нікому не раджу не платити якщо є рішення суду. Одного недавно зловили, він заплатив щось там 50 тис. гривень. і ще 17 тис. штрафів!Аліменти ніхто не контролює, навіть якщо зарплатня велика (і таке є) звітності ніякої і верхньої межі немає, ніякої гарантії що гроші всі ідуть на дитину немає, і це теж блокують. а от закон про те щоб садити в тюрму батька який взяв до себе свою дитину стараються пропхати. Часто буває що подають в суд, по якісь старій прописці, приходить якись лист, ти навіть нічого не знаєш! Потім тебе ловлять і пресують по повній. Питання що до того, щоб правильно і точно повідомити людину про таке рішення суду теж тормозять, це нікому не цікаво! Ніхто не париться отримав ти рішення суду чи ні. Тут питання не в кто виноват? А что делать? Тому що з кожним роком все іде до гіршого, ще раз кажу що цифри не обманути. Це як з коронавірусом, якщо тебе не зачепило чи пройшло в легкій формі, то це не означає що такої проблеми нема і це поодинокі випадки.
Востаннє редагувалось 05 грудня 2021, 18:43 користувачем Орест-VW, всього редагувалось 2 разів.
Ми переможемо лише тоді, коли усвідомимо, що за Україну треба не вмирати, а вбивати.
Г. Сковорода.
Аватар користувача
dart
Бусовод со стажем
Бусовод со стажем
Повідомлень: 735
З нами з: 28 серпня 2020, 21:53
Модель авто, тип двигателя, пробег: t4 2.5tdi acv 245kkm, bmw 3, Smart
Звідки: Кривий Ріг / Stuttgart
Дякував (ла): 126 разів
Подякували: 54 рази

Интересное видео на YouTube

Повідомлення dart »

Орест-VW писав: 05 грудня 2021, 18:11 По статистиці лабораторій що роблять тест на батьківство 20-25 відсотків татів виховують нагуляних дітей, дані плавають, але приблизно так.
20-25% не від всіх татів, а лиш від тих, що мали настільки великі підозри, що зважилися пройти тест.
Аватар користувача
sheriffman
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 8957
З нами з: 03 березня 2013, 00:56
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т5, 2008, 1,9 АХС, 404 т.
Т5, 2006, 2,5 BNZ, 280 т.
Реальное имя: Олександр
Звідки: Донецька область, м. Мирноград (Димитров)
Дякував (ла): 833 рази
Подякували: 432 рази

Интересное видео на YouTube

Повідомлення sheriffman »

Орест-VW писав: 05 грудня 2021, 18:11 Шеріфман, який через 3 хвилини після того як я виставив відео про Бурштинську ТЕС зробив висновок
Дружище, не вывод сделал, а понимаю закидоны этих видео - уголь зло и от него нужно отказаться. А альтернатива какая? Покупать газ в РФии. :twisted:
Специально привёл пример Китая, который сжигает в сотни раз больше и ничегошеньки.
ЗображенняЗображення
Аватар користувача
garincha123
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4504
З нами з: 07 квітня 2012, 16:15
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т5, 1,9 TDI
Реальное имя: Василь
Звідки: ЗСУ
Дякував (ла): 274 рази
Подякували: 297 разів
Контактна інформація:

Интересное видео на YouTube

Повідомлення garincha123 »

Орест-VW писав: 05 грудня 2021, 18:11 як я виставив відео про Бурштинську ТЕС зробив висновок хоч відео на пів години. Може не варто все судити по собі і практиці своєї дружини? Світ не на стільки чорно-білий.
сюжет нагадав шоу с тв. тому й не став переглядати
є життя довколо. воно показує все в іншому світлі. вибачай
https://avtopro.ua/ - автозапчастини без посередників
Аватар користувача
Орест-VW
VW знаток
VW знаток
Повідомлень: 1572
З нами з: 02 квітня 2020, 12:46
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW T4 ACV 2.5 315 т.км
Звідки: Львів
Дякував (ла): 72 рази
Подякували: 83 рази

Интересное видео на YouTube

Повідомлення Орест-VW »

dart,
Звичайно що так, але по різних причинах перевіряють, а раніше не було такої можливості взагалі, тим не менш це досить серйозна цифра. Ти ж не можеш привести додому нагуляну дитину, підкинути як свою, дружина не помітила і ви її виховуєте. А ти теоретично можеш все життя виховувати якогось бастарда думаючи що це твоя дитина і тут бабах! Просто вдумайся в таке! І це не карається законом ніяк! І навіть такий закон ніхто не хоче розглядати!

Відправлено через 1 хвилину 12 секунд:
sheriffman писав: 05 грудня 2021, 18:34
Орест-VW писав: 05 грудня 2021, 18:11 Шеріфман, який через 3 хвилини після того як я виставив відео про Бурштинську ТЕС зробив висновок
Дружище, не вывод сделал, а понимаю закидоны этих видео - уголь зло и от него нужно отказаться. А альтернатива какая? Покупать газ в РФии. :twisted:
Специально привёл пример Китая, который сжигает в сотни раз больше и ничегошеньки.
Там не йшлось про зло чи добро, а про аварію наслідки якої приховують! Але ти наперед скоренько в сліпу зробив висновки.

Відправлено через 3 хвилини 13 секунд:
garincha123 писав: 05 грудня 2021, 18:35
Орест-VW писав: 05 грудня 2021, 18:11 як я виставив відео про Бурштинську ТЕС зробив висновок хоч відео на пів години. Може не варто все судити по собі і практиці своєї дружини? Світ не на стільки чорно-білий.
сюжет нагадав шоу с тв. тому й не став переглядати
є життя довколо. воно показує все в іншому світлі. вибачай
Життя показує що все не так і всі кругом щасливі? Значить ти живещ в якомусь ідеальному світі, тобі можна позаздрити, а що до тв, то там таке ніколи не показують, і не обговорюють, і тому то ві вся біда,там тільки тупі поставлені шоу для недалеких.
Ми переможемо лише тоді, коли усвідомимо, що за Україну треба не вмирати, а вбивати.
Г. Сковорода.
Аватар користувача
garincha123
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4504
З нами з: 07 квітня 2012, 16:15
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т5, 1,9 TDI
Реальное имя: Василь
Звідки: ЗСУ
Дякував (ла): 274 рази
Подякували: 297 разів
Контактна інформація:

Интересное видео на YouTube

Повідомлення garincha123 »

Орест-VW писав: 05 грудня 2021, 18:41 Життя показує що все не так і всі кругом щасливі?
я про те що я не зустрічав таких випадків
а на рахунок Мухарського - треба бачити з ким дітей хочеш народжувати
https://avtopro.ua/ - автозапчастини без посередників
Аватар користувача
dart
Бусовод со стажем
Бусовод со стажем
Повідомлень: 735
З нами з: 28 серпня 2020, 21:53
Модель авто, тип двигателя, пробег: t4 2.5tdi acv 245kkm, bmw 3, Smart
Звідки: Кривий Ріг / Stuttgart
Дякував (ла): 126 разів
Подякували: 54 рази

Интересное видео на YouTube

Повідомлення dart »

Орест-VW писав: 05 грудня 2021, 18:37 Звичайно що так, але по різних причинах перевіряють, а раніше не було такої можливості взагалі, тим не менш це досить серйозна цифра.
Цифра сама по собі не говорить мені нічого. Тільки те, що 25% тестів на батьківство негативні. Скільки відсотків нагуляних дітей в популяції?
Орест-VW писав: 05 грудня 2021, 18:37 А ти теоретично можеш все життя виховувати якогось бастарда думаючи що це твоя дитина і тут бабах! Просто вдумайся в таке! І це не карається законом ніяк! І навіть такий закон ніхто не хоче розглядати!
Не бачу проблеми аж такої, щоб заради неї якийсь закон вигадувати і, тим більше, обов'язковий тест.
Аватар користувача
Орест-VW
VW знаток
VW знаток
Повідомлень: 1572
З нами з: 02 квітня 2020, 12:46
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW T4 ACV 2.5 315 т.км
Звідки: Львів
Дякував (ла): 72 рази
Подякували: 83 рази

Интересное видео на YouTube

Повідомлення Орест-VW »

garincha123,
Так, що до Мухарського треба було бачити, цьому теж ніхто не вчить, про це воліють не говорити, але суть не в цьому, а в законі який тебе повністю обмежить і буде доїти як захоче, ти не знаєш що з ким буде через 10 років і як складеться життя, а потім все, пиши пропало.

Відправлено через 3 хвилини 31 секунду:
dart,
Тобто якщо б ти дізнався що все життя виховував нагуляну дитину думаючи що вона твоя тебе б не схвилювало? Справа твоя, як писали класики Кому и кобыла невеста.
Що до тесту то це має бути обов'язково хоча б для того, щоб всі знали хто є хто і чий, щоб потім в разі чого не було непорозумінь типу я не я і хата не моя.
Ми переможемо лише тоді, коли усвідомимо, що за Україну треба не вмирати, а вбивати.
Г. Сковорода.
Аватар користувача
garincha123
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4504
З нами з: 07 квітня 2012, 16:15
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т5, 1,9 TDI
Реальное имя: Василь
Звідки: ЗСУ
Дякував (ла): 274 рази
Подякували: 297 разів
Контактна інформація:

Интересное видео на YouTube

Повідомлення garincha123 »

Орест-VW писав: 05 грудня 2021, 18:46 цьому теж ніхто не вчить
як це не вчить = зараз всі студенти вчать право, там є про шлюбний контракт
просто іноді треба думати головою а не....

доречі, мій малий вже 2 роки живе з дівчиною, ми тут з дружиною вже тіпа внуків хочемо законних
сказали чекайти ще декілька років
саме прикольно - майже всі його друзі теж так живуть - до загсу ніхто нікого не тягне

коли я був студентом то в мене декілька однокурсників за 5 років декілька разів одружились і розвелись

Відправлено через 1 хвилину 2 секунди:
Орест-VW писав: 05 грудня 2021, 18:50 нагуляну дитину думаючи що вона твоя
якщо жінка гуля - то це вина чоловіка
Востаннє редагувалось 05 грудня 2021, 19:14 користувачем garincha123, всього редагувалось 1 раз.
https://avtopro.ua/ - автозапчастини без посередників
Аватар користувача
sheriffman
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 8957
З нами з: 03 березня 2013, 00:56
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т5, 2008, 1,9 АХС, 404 т.
Т5, 2006, 2,5 BNZ, 280 т.
Реальное имя: Олександр
Звідки: Донецька область, м. Мирноград (Димитров)
Дякував (ла): 833 рази
Подякували: 432 рази

Интересное видео на YouTube

Повідомлення sheriffman »

Орест-VW писав: 05 грудня 2021, 18:41 Там не йшлось про зло чи добро, а про аварію

Да ну? :crazy:
Всей Европой обсуждали? Аварию?
Зола, это материал, который возможно использовать в быту, хотя она и токсична, зато не радиационна.
Вы серьёзно не понимаете закидоны про уголь? :ni_zia:
Ренат не зря захватил энергетику - без энергии ни одно производство не работает. Владеющий энергией - владеет всем и всеми.
Учите матчасть, батенька. :-ok-:
ЗображенняЗображення
Аватар користувача
Орест-VW
VW знаток
VW знаток
Повідомлень: 1572
З нами з: 02 квітня 2020, 12:46
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW T4 ACV 2.5 315 т.км
Звідки: Львів
Дякував (ла): 72 рази
Подякували: 83 рази

Интересное видео на YouTube

Повідомлення Орест-VW »

garincha123,
Я розумію що в старшого покоління вшита ця прошивка а-ля мужчина должен! Що б не сталось завжди сам у всьому винен! :-)
Ти розкажи про сам винен що дружина шльондра, пацанам які по заробітках їздять заробляючи на житло, щоб сім'я мала де жити, а воно тут скаче по бананах. А чуд потім лише майно їй з дітьми і новим Васьком. Як він молодий перед женячкою про це одразу не здогадався якщо нона попереджувала 5 разів що буде таке робити! :-) Ти, або живеш в ідеальному світі, або непоборний оптиміст! Та знову ж таки цифри на табло. І що це за мода навіть не подивившись, не вияснив що до чого одразу налітати типу: а є ще і не такі тати! Ну, і що? Тепер через це всіх к стенке? Зрештою це відео не заперечує існування інших проблем.

Відправлено через 47 секунд:
sheriffman,
Жаль що ти не живеш біля тієї станції.
Ми переможемо лише тоді, коли усвідомимо, що за Україну треба не вмирати, а вбивати.
Г. Сковорода.
Аватар користувача
garincha123
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4504
З нами з: 07 квітня 2012, 16:15
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т5, 1,9 TDI
Реальное имя: Василь
Звідки: ЗСУ
Дякував (ла): 274 рази
Подякували: 297 разів
Контактна інформація:

Интересное видео на YouTube

Повідомлення garincha123 »

Орест-VW писав: 05 грудня 2021, 19:21 Ти, або живеш в ідеальному світі, або непоборний оптиміст!
як казав один мій знайомий - я пофігіст :D
але в багатьох випадках ти правий
хоча знову ж - в мене багато знайомих родинами поїхали
Орест-VW писав: 05 грудня 2021, 19:21 в старшого покоління вшита ця прошивка а-ля мужчина должен!
47 років це яке покоління? в мене така точка зору була так все моє життя
ніколи б не бив морду ні жінці ні її коханцю......
мабуть збочинець :D
https://avtopro.ua/ - автозапчастини без посередників
Аватар користувача
Орест-VW
VW знаток
VW знаток
Повідомлень: 1572
З нами з: 02 квітня 2020, 12:46
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW T4 ACV 2.5 315 т.км
Звідки: Львів
Дякував (ла): 72 рази
Подякували: 83 рази

Интересное видео на YouTube

Повідомлення Орест-VW »

garincha123,
Морду не потрібно бити нікому взагалі, тільки в крайній необхідності! :-) Тим не менш проблема існує, і вона реально серйозна. Вона не скасовує інші проблеми, але закривання очей до добра не приведе. Що до шлюбного контракту теж дурня, в нас це не працює, на першому місці закон і конституція, суд пошле тебе з тим контрактом лісом, ми ще не США
Востаннє редагувалось 05 грудня 2021, 23:38 користувачем Орест-VW, всього редагувалось 1 раз.
Ми переможемо лише тоді, коли усвідомимо, що за Україну треба не вмирати, а вбивати.
Г. Сковорода.
Відповісти

Повернутись до “Посилання”