Выбор GPS навигатора.

Відео-реєстратори/планшети/навігатори/рації - все тут
Аватар користувача
Gagarin
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 2658
З нами з: 24 червня 2010, 22:54
Звідки: Місто-герой Стрий
Дякував (ла): 41 раз
Подякували: 78 разів

Re: Выбор GPS навигатора.

Повідомлення Gagarin »

Марк
Це VIA серія, тобто топова лінійка, в мене VIA 135 + шнур з антеною що в он-лайні трафік відслідковує, тобто найсвіжіша інформація про затори і.т.п. Найбільше в Томіках подобається візуалізація розв'язок, бо в голандії "держитесь правее" то поняття розтяжиме... :-)

Зображення
VW T4 2.5TDI 75kW ACV 2002 г.в. Yellow Submarine

- Видишь суслика?
- Нет.
- И я не вижу, а он есть... (с)
Аватар користувача
Марк
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4845
З нами з: 17 листопада 2013, 20:00
Модель авто, тип двигателя, пробег:                           T5      2,0 TDI            CAAC                    був
Реальное имя:               Serhii
Звідки:     махрова Западенщина :)
Дякував (ла): 269 разів
Подякували: 487 разів

Re: Выбор GPS навигатора.

Повідомлення Марк »

vovaT4 писав:Кажуть що телефон ще гірше гріється. Ще і збивається часто, хіба дорогий мощовий телефон.
Гріється :a_g_a: Так, шо я перший раз аж злякався за його здоров'я :D
На рахунок збивається - по супутниках не знаю, а по A-GPS веде просто чудово, ну, хіба зв'язок пропаде. Їжджу весь час по доволі древній (хоч і потужній) Нокії С7, пару раз по Lenovo P780.

Добавлено 01 серпня 2015, 14:44  

Gagarin, шнура з антеною точно немає, навіть не знаю, чи є куди його там всунути. Про он-лайн в 4eq50 шось я тож сумніваюсь...
Взагалі, наскільки я поняв, Via і 4eq... то різні серії :ne_vi_del: ХЗ. Інфи по Томтомах в тирнеті ноль, мля... :(
https://avtopro.ua/ - автозапчастини без посередників
Аватар користувача
Murat
Прохожий
Прохожий
Повідомлень: 6
З нами з: 02 грудня 2014, 20:33
Звідки: Киев

Re: Выбор GPS навигатора.

Повідомлення Murat »

Якщо подивитися ширше, адже навігатори зараз повинні об'єднають в собі масу різноманітних можливостей, слід брати пристрій, який прокладе шлях, але і видасть всі необхідні характеристики.

Якщо у вас є два і більше автобусів, як наприклад, у мене (3 Транспортера і Віто), і на них їздять наймані водії, просто необхідна буде система по типу http://mapon.com.ua/ Контролювати всі, навіть якщо дуже сильно захочете, навряд чи зможете. Повірте моєму багатому досвіду.
Аватар користувача
Марк
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4845
З нами з: 17 листопада 2013, 20:00
Модель авто, тип двигателя, пробег:                           T5      2,0 TDI            CAAC                    був
Реальное имя:               Serhii
Звідки:     махрова Западенщина :)
Дякував (ла): 269 разів
Подякували: 487 разів

Re: Выбор GPS навигатора.

Повідомлення Марк »

Контроль не цікавить, треба чисто для себе.


Ну і далі по сабжу :
По-перше, Gagarin правий - TomTom 4eq50 це лінійка VIA 135.
По-друге, є такий варіант - саме цей 4eq50 з американськими картами. Треба туди поставити карти країн, куди реально доїхати - Україну і Європу. Просте питання - як ? Бо то задача не для моїх мозгів :pardon:

Добавлено 15 серпня 2015, 23:00  
Марк писав:є TomTom 4eq50 з американськими картами. Треба туди поставити карти країн, куди реально доїхати - Україну і Європу. Просте питання - як ? :

Е-ей! Шо, нема нікого, хто шарить?.. :Search:
https://avtopro.ua/ - автозапчастини без посередників
Аватар користувача
vovaT4
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4319
З нами з: 23 липня 2011, 21:39
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW T4 AJT 65 KW Пробіг постійно збільшується...)))
Звідки: ІВ-ФРАНКІВСЬК
Дякував (ла): 45 разів
Подякували: 125 разів

Re: Выбор GPS навигатора.

Повідомлення vovaT4 »

Прийшла мені реклама NEW 2015!GPS навигатор Pioneer 5HD 4GB+ГОЛОС+КАРТЫ http://aukro.ua/new-2015-gps-navigator- ... 19666.html Сам не знаю,не пробував, але по такій ціні з такими даними, якщо використовувати як суто навігатор то ніби не дорого.
Свобода - тверда як меч.
Або вона у тебе є, або тебе нема.
Аватар користувача
Марк
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4845
З нами з: 17 листопада 2013, 20:00
Модель авто, тип двигателя, пробег:                           T5      2,0 TDI            CAAC                    був
Реальное имя:               Serhii
Звідки:     махрова Западенщина :)
Дякував (ла): 269 разів
Подякували: 487 разів

Re: Выбор GPS навигатора.

Повідомлення Марк »

А більш ні для чого ти його використовувати й не будеш. Вінда там примітивна, глючна і нафіг не потрібна, як і МР3-плеєр, дивитись фотки і, тим більше, читати книжки на кетайському екрані 800х480 - з очима не дружити, ну, може трансмітер працює норм., про це не скажу.

Сам купував по пораді egorka71 (за що йому подяка!) в чоловіка з autoua щось аналогічне, ну, принаймі, той же набір функцій і та ж нашльопка "Pioneer", але точно з швидшим процесором. Порівняти я особо не маю з чим, але сказати, що апарат привів мене в захват не можу. Частково того, шо я привик до навігатора в свому телефоні, частково того, шо вже пару раз цей апарат зависав - правда, перезавантажується дуже швидко. Багато непотрібних функцій, зате не все є, що хотілося б (або, знову ж таки, я не можу ще знайти :ne_vi_del: ). Батарея слабенька.
Чисто по навігації - питань нема, веде без проблем. Тачскрін, хоч і резистивний ( :( ), проте достатньо чутливий, просто чуть звикнути треба. Корпус добротний, кронштейн хороший з ним прийшов.
Якось так.
https://avtopro.ua/ - автозапчастини без посередників
Аватар користувача
ferran
Местный
Местный
Повідомлень: 1054
З нами з: 25 квітня 2012, 00:58
Модель авто, тип двигателя, пробег: Було 412,2141,Scudo2.0jtd. T5AXD2.5 Trafic2.5 Зараз CitroënGrandC4Picasso2.0HDI
Реальное имя: Михайло
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 83 рази
Подякували: 68 разів

Re: Выбор GPS навигатора.

Повідомлення ferran »

Для меня, окзалась, самой удобной 2din магнитола со встроенньім навигатором. Купил б/у с Win 6.0 . Хотя с андроидом бьіло бьі лучше, но дороже. Пробовал и отдельно навигатор и телефон как навигатор, магнитола с навигатором удобнее всего. Когда зависла карта памяти в телефоне в Праге, а надо ехать в Легницу :x Навигатор на стекле тоже неудобно: провода путаются, перегинаются, со стекла отпадает.
Хорошая навигация Tom Tom или на её основе Sygic
Аватар користувача
Марк
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4845
З нами з: 17 листопада 2013, 20:00
Модель авто, тип двигателя, пробег:                           T5      2,0 TDI            CAAC                    був
Реальное имя:               Serhii
Звідки:     махрова Западенщина :)
Дякував (ла): 269 разів
Подякували: 487 разів

Re: Выбор GPS навигатора.

Повідомлення Марк »

ferran писав:Для меня, окзалась, самой удобной 2din магнитола со встроенньім навигатором.

А то, шо на магнітолу дивишся під значним кутом - хіба зручно?..
https://avtopro.ua/ - автозапчастини без посередників
Аватар користувача
ferran
Местный
Местный
Повідомлень: 1054
З нами з: 25 квітня 2012, 00:58
Модель авто, тип двигателя, пробег: Було 412,2141,Scudo2.0jtd. T5AXD2.5 Trafic2.5 Зараз CitroënGrandC4Picasso2.0HDI
Реальное имя: Михайло
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 83 рази
Подякували: 68 разів

Re: Выбор GPS навигатора.

Повідомлення ferran »

Марк
Не дужий за кут від бічної правої люстри. Як доньчин таблет причипив на лобове, то смикався між свинкою Пепою та навігаторм :lol: Шукаєш відстань до наступного перехрестя, а бачиш тата Свина :-)
Аватар користувача
Марк
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4845
З нами з: 17 листопада 2013, 20:00
Модель авто, тип двигателя, пробег:                           T5      2,0 TDI            CAAC                    був
Реальное имя:               Serhii
Звідки:     махрова Западенщина :)
Дякував (ла): 269 разів
Подякували: 487 разів

Re: Выбор GPS навигатора.

Повідомлення Марк »

Та я не про те. Любий екран при погляді на нього під кутом видно досить погано, особливо в сонячну погоду. Того мені й здається, шо GPS в магнітолі - не айс... В бусі, у всякому разі.

А свинку Пепі ми давно переросли, вірніше, навіть, розминулись з нею в часі :-)
https://avtopro.ua/ - автозапчастини без посередників
Аватар користувача
vitugan
Пилот
Пилот
Повідомлень: 216
З нами з: 17 серпня 2009, 13:49
Модель авто, тип двигателя, пробег: T5 (AXB) 1,9
Реальное имя: Віктор
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Re: Выбор GPS навигатора.

Повідомлення vitugan »

В себе Samsung Galaxy Tab 3 подружив з igo primo і залив свіжі томтомовскі карти . Плюс в Польщі використовую 3g нет то пробки обїзжає на ура. всунув його замість 2дін магнітоли. По функціоналу використовую як навігатор , магнітофон ,3g модем, телефон, скайп, вебер, інтернет браузер ,часом iptv біля дому ловлячи свій wi-fi. :good: що великий екран то великий
до того використовував том том оне ,гармин, асус A696, плюс всякі андротелефони наразі найбільше задоволений табом
T5 (2006p.) 1.9TDI (AXB) long 77kw
Аватар користувача
vovaT4
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4319
З нами з: 23 липня 2011, 21:39
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW T4 AJT 65 KW Пробіг постійно збільшується...)))
Звідки: ІВ-ФРАНКІВСЬК
Дякував (ла): 45 разів
Подякували: 125 разів

Re: Выбор GPS навигатора.

Повідомлення vovaT4 »

Марк писав:А більш ні для чого ти його використовувати й не будеш. Вінда там примітивна, глючна і нафіг не потрібна, як і МР3-плеєр, дивитись фотки і, тим більше, читати книжки на кетайському екрані 800х480 - з очима не дружити, ну, може трансмітер працює норм., про це не скажу.

Сам купував по пораді egorka71 (за що йому подяка!) в чоловіка з autoua щось аналогічне, ну, принаймі, той же набір функцій і та ж нашльопка "Pioneer", але точно з швидшим процесором. Порівняти я особо не маю з чим, але сказати, що апарат привів мене в захват не можу. Частково того, шо я привик до навігатора в свому телефоні, частково того, шо вже пару раз цей апарат зависав - правда, перезавантажується дуже швидко. Багато непотрібних функцій, зате не все є, що хотілося б (або, знову ж таки, я не можу ще знайти :ne_vi_del: ). Батарея слабенька.
Чисто по навігації - питань нема, веде без проблем. Тачскрін, хоч і резистивний ( :( ), проте достатньо чутливий, просто чуть звикнути треба. Корпус добротний, кронштейн хороший з ним прийшов.
Якось так.
Ну то що ти взяв? дай ссиль,яка ціна і все таке.
Свобода - тверда як меч.
Або вона у тебе є, або тебе нема.
Аватар користувача
Марк
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4845
З нами з: 17 листопада 2013, 20:00
Модель авто, тип двигателя, пробег:                           T5      2,0 TDI            CAAC                    був
Реальное имя:               Serhii
Звідки:     махрова Западенщина :)
Дякував (ла): 269 разів
Подякували: 487 разів

Re: Выбор GPS навигатора.

Повідомлення Марк »

Ссиль як така - відсутня.
А так - 5" , дисплей 800 x 480 , 4 гіговий Pioneer (ну, всі розуміють, да?.. :D ) з 880МГц МТК.
Нічого особливого. Заплатив 1600, на aukro щось аналогічне є дешевше (правда, проц на 880МГц там не зустрічав), але довірився пораді нашого одноклубника і відгукам про продавця на autoua.
https://avtopro.ua/ - автозапчастини без посередників
Аватар користувача
vovaT4
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4319
З нами з: 23 липня 2011, 21:39
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW T4 AJT 65 KW Пробіг постійно збільшується...)))
Звідки: ІВ-ФРАНКІВСЬК
Дякував (ла): 45 разів
Подякували: 125 разів

Re: Выбор GPS навигатора.

Повідомлення vovaT4 »

Марк

Він ж там якось називається? Як карти? наскільки точні? тормозить? чи ні? Просто мій кум теж хоче.
Свобода - тверда як меч.
Або вона у тебе є, або тебе нема.
Аватар користувача
Марк
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4845
З нами з: 17 листопада 2013, 20:00
Модель авто, тип двигателя, пробег:                           T5      2,0 TDI            CAAC                    був
Реальное имя:               Serhii
Звідки:     махрова Западенщина :)
Дякував (ла): 269 разів
Подякували: 487 разів

Re: Выбор GPS навигатора.

Повідомлення Марк »

Називається "Pioneer". Карти стоять iGo Primo, просто iGo, Навітел, СітіГід, Яндекс і якась ОЗІ (з нею ще зовсім не розібрався). Крім iGo остальні не дуже й треба. Карти досить точні, супутники ловить добре і швидко (в мене в будинку біля вікна ловить три штуки) , як правило , місцеперебування визначає з точністю до кількох метрів. Точність залежить від місця, де знаходишся - в більших містах точніше, там і карти точніші; на периферії трохи все гірше, напр., моя вулиця промальована неточно, але, враховуючи, що моя вулиця довжиною в вісім хат в маленькому містечку, то не критично - тут і заблудитись немає де. Практично не тормозить, цим я задоволений, але вище я вже писав, що пару раз зависав і приходилось перезавантажувати. Чого - хз... Перезавантажується десь за хвилину і маршрут не збивається.

Добавлено 13 вересня 2015, 22:16  

Окремо скажу про тримач. Частина, яка власне тримає навігатор, недостатньо щільно надівалась на сам кронштейн, що з присоскою. Був люфт. Вилікував наклеєнням кусочка "антискрипу" (така липучка з войлоком, під скло клеять, шоб тоніровку не царапало). В іншому - дуже якісний, тримається тепер просто чудово! Практично не ворушиться навіть при натисканні на сенсор. Виставляв з зазором в пару мм від панелі - на наших "напрямках" без проблем. Правда, по Шевченка в Львові, де в мене телефон з тримача падав, ще не пробував :-)
Сам корпус навігатора теж з вигляду/на ощуп дуже якісний і добротний. Ну, а як довго цей пластик прослужить - побачим.

Добавлено 13 вересня 2015, 22:29  

Ремарка.
Занадто добре - теж погано.
Я вже писав, що раніше їздив по GPS в телефоні. Карти там не знаю які, але чудові, треба сказати. Так от, поперло мене недавно в поля-болота по "нєвєдомих дорожках", де тільки лєші та придурочні рибаки соваються. Знайшов ставочок, про який не знав. Блудити там нема де, але по приколу включив GPS на телефоні, подивитись, чи є ця баюра на супутнику. Вигляд з супутника так і не загрузився, зате, о диво!, всі дороги польові показало. Вирішили задля цікавості виїхати не тудою, кудою заїхали. Я ж не знав, шо показує воно буквально всі дороги - навіть ті, шо заросли двухметровим бур'яном (місцями вже з дерев'янистою рослинністю), чи частково переорані занадто загребущими місцевими господарями :-)
Одним словом, поїздка була цікавою :cool_cool:
https://avtopro.ua/ - автозапчастини без посередників
Аватар користувача
vovaT4
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4319
З нами з: 23 липня 2011, 21:39
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW T4 AJT 65 KW Пробіг постійно збільшується...)))
Звідки: ІВ-ФРАНКІВСЬК
Дякував (ла): 45 разів
Подякували: 125 разів

Re: Выбор GPS навигатора.

Повідомлення vovaT4 »

Не сприйміть за рекламу ( я не в долі :-) ) але ціна дійсно смішна,може хтось шукає GPS навигатор с видеорегистратором Pioneer V850 http://hypermarket.ftes.info/products/g ... /7945.html
Свобода - тверда як меч.
Або вона у тебе є, або тебе нема.
Аватар користувача
MVC
Бусовод
Бусовод
Повідомлень: 297
З нами з: 08 березня 2013, 15:47
Реальное имя: Александр
Звідки: West-Ukraine
Дякував (ла): 65 разів
Подякували: 33 рази

Re: Выбор GPS навигатора.

Повідомлення MVC »

купуй GARMIN не пожалієш... :cool_cool:
Аватар користувача
Basil87
Местный
Местный
Повідомлень: 1031
З нами з: 29 березня 2012, 05:10
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW Touran 2.0
Реальное имя: Василь
Звідки: Cmpuù
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 7 разів

Re: Выбор GPS навигатора.

Повідомлення Basil87 »

Марк писав:є TomTom 4eq50 з американськими картами. Треба туди поставити карти країн, куди реально доїхати - Україну і Європу. Просте питання - як ?

Е-ей! Шо, нема нікого, хто шарить?.. :Search:
Зараз сам маю TomTom Go 720 стоять карти західної Європи.
Сиджу і розбираюсь як перешити і поставити цілу карту Європи.
До речі хороший форум по ТОМТОМ http://bearstories.net/phpbb/index.php? ... 40257cde15 де розписано і розставлено по полочках що і як робити і т.п.
Рекомендую посидіти, почитати і братись до роботи, якщо не хочеш дати 200грн і більше за перепрошивку.
misunya
Пилот
Пилот
Повідомлень: 225
З нами з: 01 липня 2012, 12:57
Модель авто, тип двигателя, пробег: T5 BRR 1.9
Реальное имя: Андрей
Звідки: Комсомольск ( Горишни Плавни)
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 5 разів
Контактна інформація:

Re: Выбор GPS навигатора.

Повідомлення misunya »

За Garmin :cool_cool:
Аватар користувача
JIucca[ToW]
Местный
Местный
Повідомлень: 1006
З нами з: 13 серпня 2012, 08:15
Модель авто, тип двигателя, пробег: T4 2,5 AJT 65 Long 2002
Реальное имя: Виктор
Звідки: Ukraine-Киев-Веник-Оболонь
Дякував (ла): 91 раз
Подякували: 48 разів
Контактна інформація:

Re: Выбор GPS навигатора.

Повідомлення JIucca[ToW] »

Спойлер
извените если сообщении не по теме или не соответствует правилам форума (удалите его сразу же), но спросить очень надо - а нет ли у кого ломалки на Навител или дайте ссыль на таковую

Борітеся – поборете!
Вам Бог помагає!

За вас правда, за вас слава
І воля святая!

+3-8-067-597-48-54
Be yourself no matter what they say ©Sting
Відповісти

Повернутись до “Електроніка в наших авто”