Установка компа

Відео-реєстратори/планшети/навігатори/рації - все тут
Шкарпеткін

Установка компа

Повідомлення Шкарпеткін »

Пробігся по темам не знайшов схожої.
У мене на повьєстке розробка конструкції тумби між сидіннями із всуненням в неї материнкі з вінтом великого розміру (кіно і музік коллекшен)

питання чи можна підключити материнку на пряму до 12 В, в обхід 220,

І якшо це не можливо то скількі забиратиме на себе системник через інвертер і сумуючі з ЖК на 100 В чи витягне це все( 500 Вт івертер)?

Чи існують ЮСБ вінти на 2 ТРБ ?

Чи може хто винайшов конструкцію закріплення ноутбука на торпеді?
Гена

Повідомлення Гена »

питання чи можна підключити материнку на пряму до 12 В, в обхід 220,
Можно только раздели потребляемую мощность на 12Вольт и получишь ампераж..
чтобы знать какой предохранитель поставить
и какое сечение провода подобрать...
8 класс средней школы общеобразовательной....не спортивной...
С ув.Гена.
Аватар користувача
Олекса
Администратор клюба
Администратор клюба
Повідомлень: 2399
З нами з: 24 лютого 2007, 22:31
Модель авто, тип двигателя, пробег: ACV'02
Звідки: Киев
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Олекса »

На 2 Терабайта винтов ЮСБшных нету..
12 В напрямую без преобразователя не получится - згорит мамка нафиг, подавать только через преобразователь.
Системник ватт на 100-200 найти можно. Плюс монитор ватт 100 - вот тебе 200-300...
Гена

Повідомлення Гена »

olexa писав:На 2 Терабайта винтов ЮСБшных нету..
12 В напрямую без преобразователя не получится - згорит мамка нафиг, подавать только через преобразователь.
Системник ватт на 100-200 найти можно. Плюс монитор ватт 100 - вот тебе 200-300...

Сначала преобразователь с 12в на 220в затем чез импульсный блок питания вместо 220 снова 12в и 5в...
С ув.Гена.
stas

Повідомлення stas »

Слежу за темой. Буду себе ставить 100%. Есть наработки и материал.

Шкарпеткін,
Ты хорошо разбираешься в компах или так себе? HW & SW ? И что конкретно хочеш от компа в машине?
Гена

Повідомлення Гена »

stas писав:Слежу за темой. Буду себе ставить 100%. Есть наработки и материал.

Шкарпеткін,
Ты хорошо разбираешься в компах или так себе? HW & SW ? И что конкретно хочеш от компа в машине?

+100 хочу а для чего не знаю а щоб було ...
С ув.Гена.
stas

Повідомлення stas »

Гена писав:Сначала преобразователь с 12в на 220в затем чез импульсный блок питания вместо 220 снова 12в и 5в...
С ув.Гена.


Глянь сначало это - M2-ATX, 160w output, 6v to 24v wide input Intelligent Automotive DC-DC Car PC Power Supply
http://www.short-circuit.com/product/M2-ATX.html

и
http://www.short-circuit.com/categories/carpc.php
Гена

Повідомлення Гена »

stas!!!
Мне лично ни в машину ни ...не нужен...
мне хватает и моего домашнего антиквара..
но постановка вопроса правильная ...для чего или для каких целей...
можно и самолет использовать как авто обрезав крылья чтобы ветки и столбы не мешали...
С ув.Гена.
Шкарпеткін

Повідомлення Шкарпеткін »

Всім дякую
дві головні відповіді я отримав.

сумарна потужність 300 Вт це нормально,
Скількі протягне з виключеним мотором?

Зручність стац компа (перд ноутом) в тому шо не тре його тягати, це тобі не панелька з піонера, а ціла бляха Іоніка
а розьємі повиводи назовні а суй тиди всякі флешкі, сідюшкі принтери і прочіє озерс.
Я хочу на моніторі гарну якість це одна задача, друга мені треба з великою швидкістю на ходу знаходити потрібну пісню з потрібного диску і альбому, і якшо це наприклад Ролинг Стоунз чи Пінк Флойд у яких самих дисків по три десяткі дуже важко.
а ще краще мати відеофайли.. Мій один постійни пасажир платить мені 400-500 грн незалежно від дальності (по кієву) і просить зробити зручний пошук шоб він сидів позаду с тьолкую і вибирав собі пісні.



.... ноутбук бере фігню колись працював годин десять через інвертер.
stas

Повідомлення stas »

Тогда еще предпоследний штрих.

1. M2-ATX, http://www.short-circuit.com/product/M2-ATX.html - найдешь в Киеве точно;
2. Есть мониторы (17 по крайней мере, у которых был/есть ВНЕШНИЙ блок питания. Выход с блока питания на монитор как раз 12 вольт. И без всякого инвертора ! Правда такой монитор надо еще поискать. Возможно среди БУ.

Найдешь монитор и М2-ATX - маякни. Куплю тоже.
Шкарпеткін

Повідомлення Шкарпеткін »

А нафіга я ставлю звичайну материнк і звичайний монітор 15" і тількі по вінту є питання
Аватар користувача
Vig
VW знаток
VW знаток
Повідомлень: 2167
З нами з: 28 грудня 2007, 02:20
Модель авто, тип двигателя, пробег: T5 , 1.9 77Квт
Реальное имя: Илья
Звідки: Киев
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 25 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Vig »

Шкарпеткін писав:А нафіга я ставлю звичайну материнк і звичайний монітор 15" і тількі по вінту є питання


Винт однозначно надо ноутбучный и засунуть его в паралоновый керпичек . Поуму надо винт ставить на пружинных растяжках с двумя гироскопами , тогда винту все будет пофиг .
VW T5 Transporter 2003-04, 1.9TDI, 77Kw, короткий, белый, пасажир.
Шкарпеткін

Повідомлення Шкарпеткін »

Vig писав:
Шкарпеткін писав:А нафіга я ставлю звичайну материнк і звичайний монітор 15" і тількі по вінту є питання


Винт однозначно надо ноутбучный и засунуть его в паралоновый керпичек . Поуму надо винт ставить на пружинных растяжках с двумя гироскопами , тогда винту все будет пофиг .



Я придумав інше, місце дозволяє зробити колисанку на рибальскій резінці і вній два че три вінта стопочкою. Все це реально аби шлейфи не претиралися хоча не думаю шоб коливання були більш як 2-3 см.
Аватар користувача
Vig
VW знаток
VW знаток
Повідомлень: 2167
З нами з: 28 грудня 2007, 02:20
Модель авто, тип двигателя, пробег: T5 , 1.9 77Квт
Реальное имя: Илья
Звідки: Киев
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 25 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Vig »

Кстати на www.bu.org.ua можно недорогую ноутбучную материнку с процом и памятью прикупить притом все обойдется до 100уе .
VW T5 Transporter 2003-04, 1.9TDI, 77Kw, короткий, белый, пасажир.
Шкарпеткін

Повідомлення Шкарпеткін »

Vig писав:Кстати на www.bu.org.ua можно недорогую ноутбучную материнку с процом и памятью прикупить притом все обойдется до 100уе .


У мене дома три компа робочих стоїть, нахолеру ше чуже гівно скуповувати.
Гена

Повідомлення Гена »

сумарна потужність 300 Вт це нормально,
Скількі протягне з виключеним мотором?
300 делим на 12 В и получаем 25 ампер
и тут вопрос к емкости твоего аккумулятора...он указан на аккумуляторе...
только не перепутай пусковой ток с емкостью.
С ув.Гена.
Аватар користувача
Stefler
VW знаток
VW знаток
Повідомлень: 2195
З нами з: 16 січня 2008, 22:36
Модель авто, тип двигателя, пробег: VWT4 Longmultivan 2.5TDI
Реальное имя: Сергій
Звідки: Столиця Лівий берег
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 21 раз

Повідомлення Stefler »

Я вернулся и ща начну постить :D
насчет потребляемой мощности то если комп несильно навороченый то блок питания стоит на 200-250 вт, потом кто сказал что монитор жрет 100вт :lol: даже CRT монитор жрет 70вт ну а жк к примеру LG на 22дюйма (кстати как раз влазит по габаритам между передними подголовниками) тянет 45вт итого =250-300вт ,однако преобразователь нужно брать с запасом поскольку указаная на них мощность это пиковая а чтоб он спокойно работал нужно брать мощнее на 30% от требуемой
Насчет времени сколько будет пахать хз самому интересно :) есть и у меня задумка кое-чо впихнуть в бус :D
Переговори з окупантами на твоїй землі
можуть тривати не довше автоматної черги.
Зберігайте спокій і змастіть кулемет 8)
Шкарпеткін

Повідомлення Шкарпеткін »

Stefler писав:Я вернулся и ща начну постить :D
насчет потребляемой мощности то если комп несильно навороченый то блок питания стоит на 200-250 вт, потом кто сказал что монитор жрет 100вт :lol: даже CRT монитор жрет 70вт ну а жк к примеру LG на 22дюйма (кстати как раз влазит по габаритам между передними подголовниками) тянет 45вт итого =250-300вт ,однако преобразователь нужно брать с запасом поскольку указаная на них мощность это пиковая а чтоб он спокойно работал нужно брать мощнее на 30% от требуемой
Насчет времени сколько будет пахать хз самому интересно :) есть и у меня задумка кое-чо впихнуть в бус :D


У мене рукі ніяк не дійдуть збацать тестову пробу, але як зберу то спробую скількі промолотить на зарядженому акума.
Відповісти

Повернутись до “Електроніка в наших авто”