Зустрічаємо T7

Аватар користувача
YSTAS
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 2611
З нами з: 22 листопада 2011, 09:32
Модель авто, тип двигателя, пробег: T5GP 2,0 TDI long CAAB
Реальное имя: Юрій
Звідки: КОВЕЛЬ
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 99 разів

Зустрічаємо T7

Повідомлення YSTAS »

Ну там якось перевезти бочку другу це таке ...в мене трудяга працює як вантажна хоча в паспорті вказано легковий!!! і вантажу 2 612+ 408 палету і вперед...але в такий салон та за такі бабки :facepalm: мене і так деякі клієнти ось так :fool: ... а за таке таким..... :o
https://avtopro.ua/ - автозапчастини без посередників
Аватар користувача
Марк
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4845
З нами з: 17 листопада 2013, 20:00
Модель авто, тип двигателя, пробег:                           T5      2,0 TDI            CAAC                    був
Реальное имя:               Serhii
Звідки:     махрова Западенщина :)
Дякував (ла): 269 разів
Подякували: 487 разів

Зустрічаємо T7

Повідомлення Марк »

Орест-VW писав: 11 червня 2021, 21:55 Звичайно будуть і простіші, і вантажні, але саме така версія вона досить сумнівна для того, щоб собі купувати, як на мене.
Орест-VW писав: 11 червня 2021, 23:13
В мене не мультиван, бус робить свою роботу.
То нащо вести мову про можливу купівлю Мультивана за ціною збитого вертальота? З'явиться якийсь Комбі вдвічі дешевший і втричі більш підходящий для твоєї роботи, за ціною аналогічної комплектації Т4-5-6, і все буде чудово ! :wink:

Відправлено через 7 хвилин 47 секунд:
Орест-VW писав: 11 червня 2021, 23:13 ... катати тисячі км. на авто не дуже прикольно ...
От тут можу категорично поспорити! Поїздку на авто я не проміняв би ні на літак, ні на автобус, ні на поїзд. :no:
І, якраз, для таких поїздок мінівен підійшов би просто чудово. А так приходиться втрьох-вчотирьох їхати бусом :bus:
https://avtopro.ua/ - автозапчастини без посередників
Аватар користувача
Орест-VW
VW знаток
VW знаток
Повідомлень: 1572
З нами з: 02 квітня 2020, 12:46
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW T4 ACV 2.5 315 т.км
Звідки: Львів
Дякував (ла): 72 рази
Подякували: 83 рази

Зустрічаємо T7

Повідомлення Орест-VW »

Їздив я по Європі на автомобілі, багато і далеко, бувало 3 т.км. в один бік, не хочу більше, чесно, вона надоїдає, вимотує, і все таке, і клята старість своє робить :-) Я не те щоб проти того мультивану, я маю на увазі що це дуже дорого,і не має потреби для звичайного громадянина, от був би я якись міністр, то за бюджетні кошти саме то! :-) Навіть ПреЗедент на мультивані бувало їздить, але він і не знає яка там ціна. Маю на увазі що це дуже безглузда інвестиція, на крайній випадок можна орендувати на пару днів для компанії, щоб в Європу поїхати раз на рік. Взагалі пора вже припиняти цей дикунський культ машини де навіть старе відро коштує якісь захмарні гроші! Даєш Американські ціни на автомобілі!
Ми переможемо лише тоді, коли усвідомимо, що за Україну треба не вмирати, а вбивати.
Г. Сковорода.
Аватар користувача
Марк
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4845
З нами з: 17 листопада 2013, 20:00
Модель авто, тип двигателя, пробег:                           T5      2,0 TDI            CAAC                    був
Реальное имя:               Serhii
Звідки:     махрова Западенщина :)
Дякував (ла): 269 разів
Подякували: 487 разів

Зустрічаємо T7

Повідомлення Марк »

Орест-VW писав: 13 червня 2021, 01:05... не має потреби для звичайного громадянина...
А шо має для нього потребу? Равон і Сандеро? Нафіг йому більше? :facepalm:
Блін, компактний мінівен (типу того ж Т7, Еспейса, Сієни, Одісея) покриває більшість можливих потреб звичайного громадянина в транспортному засобі в самих різноманітних ситуаціях, при цьому являючись практичною повсякденною машиною.
https://avtopro.ua/ - автозапчастини без посередників
Аватар користувача
Орест-VW
VW знаток
VW знаток
Повідомлень: 1572
З нами з: 02 квітня 2020, 12:46
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW T4 ACV 2.5 315 т.км
Звідки: Львів
Дякував (ла): 72 рази
Подякували: 83 рази

Зустрічаємо T7

Повідомлення Орест-VW »

Максимум якись Гольф, навіщо вам стільки машини, щоб возити свою тушку? :-)
Ми переможемо лише тоді, коли усвідомимо, що за Україну треба не вмирати, а вбивати.
Г. Сковорода.
Аватар користувача
sheriffman
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 8957
З нами з: 03 березня 2013, 00:56
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т5, 2008, 1,9 АХС, 404 т.
Т5, 2006, 2,5 BNZ, 280 т.
Реальное имя: Олександр
Звідки: Донецька область, м. Мирноград (Димитров)
Дякував (ла): 833 рази
Подякували: 432 рази

Зустрічаємо T7

Повідомлення sheriffman »

Как гляну на последствия ДТП со всякими пузотёрками, так пересаживаться на меньшее желание пропадает сразу.
90% проданных новых машин в Украине от начала года - кроссоверы. Т7 чем хуже того же кроссовера? Если не лучше!

Відправлено через 5 хвилин 45 секунд:
Ещё один плюс в пользу Т7-го - не смогут использовать всякие разные, для своих понтов: :hi_hi_hi:
Зображення
ЗображенняЗображення
Аватар користувача
dart
Бусовод со стажем
Бусовод со стажем
Повідомлень: 735
З нами з: 28 серпня 2020, 21:53
Модель авто, тип двигателя, пробег: t4 2.5tdi acv 245kkm, bmw 3, Smart
Звідки: Кривий Ріг / Stuttgart
Дякував (ла): 126 разів
Подякували: 54 рази

Зустрічаємо T7

Повідомлення dart »

sheriffman писав: 14 червня 2021, 00:41 Т7 чем хуже того же кроссовера? Если не лучше!
може ціною?
Аватар користувача
sheriffman
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 8957
З нами з: 03 березня 2013, 00:56
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т5, 2008, 1,9 АХС, 404 т.
Т5, 2006, 2,5 BNZ, 280 т.
Реальное имя: Олександр
Звідки: Донецька область, м. Мирноград (Димитров)
Дякував (ла): 833 рази
Подякували: 432 рази

Зустрічаємо T7

Повідомлення sheriffman »

dart писав: 14 червня 2021, 08:55
sheriffman писав: 14 червня 2021, 00:41 Т7 чем хуже того же кроссовера? Если не лучше!
може ціною?
Тогда давайте рассматривать в цифрах.
ЗображенняЗображення
Аватар користувача
dart
Бусовод со стажем
Бусовод со стажем
Повідомлень: 735
З нами з: 28 серпня 2020, 21:53
Модель авто, тип двигателя, пробег: t4 2.5tdi acv 245kkm, bmw 3, Smart
Звідки: Кривий Ріг / Stuttgart
Дякував (ла): 126 разів
Подякували: 54 рази

Зустрічаємо T7

Повідомлення dart »

sheriffman писав: 14 червня 2021, 10:33
dart писав: 14 червня 2021, 08:55 може ціною?
Тогда давайте рассматривать в цифрах.
У мене 20-річний T4. Нічого не можу сказати про ціни на T7, бо я ними навіть не цікавився.
Аватар користувача
sheriffman
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 8957
З нами з: 03 березня 2013, 00:56
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т5, 2008, 1,9 АХС, 404 т.
Т5, 2006, 2,5 BNZ, 280 т.
Реальное имя: Олександр
Звідки: Донецька область, м. Мирноград (Димитров)
Дякував (ла): 833 рази
Подякували: 432 рази

Зустрічаємо T7

Повідомлення sheriffman »

А без цифр этот аргумент ни о чём. :pardon:
Рынок разделён на ценовые сегменты и уже довольно-таки стабильно, каждый занимает определённую ценовую нишу. Мульт обязательно будет дороже чего-то, но и дешевле того-то. :-ok-:
Нам нет смысла об этом рассуждать, так как на цену, кроме отказа в приобретении, никак повлиять не можем и, судя по всему, это мало кого интересует, так как спрос всё равно есть, и без нас. А если есть спрос - будет и предложение. Это закон рынка.
ЗображенняЗображення
Аватар користувача
Орест-VW
VW знаток
VW знаток
Повідомлень: 1572
З нами з: 02 квітня 2020, 12:46
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW T4 ACV 2.5 315 т.км
Звідки: Львів
Дякував (ла): 72 рази
Подякували: 83 рази

Зустрічаємо T7

Повідомлення Орест-VW »

Якщо грузовий, то ще таке, але заводський мультиван буде як завжди коштувати дуже дорого.
Ми переможемо лише тоді, коли усвідомимо, що за Україну треба не вмирати, а вбивати.
Г. Сковорода.
Аватар користувача
Марк
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4845
З нами з: 17 листопада 2013, 20:00
Модель авто, тип двигателя, пробег:                           T5      2,0 TDI            CAAC                    був
Реальное имя:               Serhii
Звідки:     махрова Западенщина :)
Дякував (ла): 269 разів
Подякували: 487 разів

Зустрічаємо T7

Повідомлення Марк »

Орест-VW писав: 13 червня 2021, 22:13 Максимум якись Гольф, навіщо вам стільки машини, щоб возити свою тушку? :-)
Тушок буває значно більше, ніж одна.
Гольф доволі тісний. А Пассат вже співставний по ціні з мінівенами.
А той же Гольф теж задорогий для свого класу (Равон дешевше - "зачєм платіть больше"?)

І взагалі, "дев'ятка" - ідеальний варіант по ціні/практичності :P
https://avtopro.ua/ - автозапчастини без посередників
Аватар користувача
Орест-VW
VW знаток
VW знаток
Повідомлень: 1572
З нами з: 02 квітня 2020, 12:46
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW T4 ACV 2.5 315 т.км
Звідки: Львів
Дякував (ла): 72 рази
Подякували: 83 рази

Зустрічаємо T7

Повідомлення Орест-VW »

Якщо вже є хоча б 4 тушки,то краще кросовер якщо ви так часто всі разом їздите. Всі ці седани взагалі не практичні і безглузді купа машини і мало толку, Мондео вже зняли з виробництва, люди розуміють що за таке немає сенсу стільки платити якщо є кращі альтернативи. Що до гольфа, то він не дешевий, але себе виправдає якщо взяти хороший екземпляр. Можна Октавію, (в мене колись була) Хоч фургон, хоч хетчбек, у всякому разі практично. Всі ці здорові сараї для возіння тушки абсолютно не практичні і дорогі.
Що до "дев'ятки" то це для мазохістів! :-)
Ми переможемо лише тоді, коли усвідомимо, що за Україну треба не вмирати, а вбивати.
Г. Сковорода.
Аватар користувача
Марк
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4845
З нами з: 17 листопада 2013, 20:00
Модель авто, тип двигателя, пробег:                           T5      2,0 TDI            CAAC                    був
Реальное имя:               Serhii
Звідки:     махрова Западенщина :)
Дякував (ла): 269 разів
Подякували: 487 разів

Зустрічаємо T7

Повідомлення Марк »

Орест-VW писав: 14 червня 2021, 19:55 ... то краще кросовер ...
Чим краще ? popcorn2

Відправлено через 6 хвилин 41 секунду:
Орест-VW писав: 14 червня 2021, 19:55 ... Мондео вже зняли з виробництва...
Ще не зняли.
Мінівени також знімають. Бо люди - тварини стадні. При цьому, Т7 став мінівеном
https://avtopro.ua/ - автозапчастини без посередників
Аватар користувача
sheriffman
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 8957
З нами з: 03 березня 2013, 00:56
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т5, 2008, 1,9 АХС, 404 т.
Т5, 2006, 2,5 BNZ, 280 т.
Реальное имя: Олександр
Звідки: Донецька область, м. Мирноград (Димитров)
Дякував (ла): 833 рази
Подякували: 432 рази

Зустрічаємо T7

Повідомлення sheriffman »

Цифры для сравнения:
Toyota Land Cruiser 1994 року виявився дорожчим за новий Mercedes S-Class
18:08, 14 червня, понеділок
Toyota Land Cruiser 1994 року виявився дорожчим за новий Mercedes S-Class
У США з аукціону Bring a Trailer продали Toyota Land Cruiser 1994 року. За позашляховик заплатили чималі 136 тис. доларів - як за новий Гелендваген або Mercedes S-Class.

Справа в тому, що пробіг Toyota Land Cruiser 80 за 27 років - всього 1600 км. Автомобіль ідеально зберігся і практично повністю в оригінальному стані. Збережені і всі документи і керівництво по експлуатації. Велику частину часу позашляховик простояв в гаражі одного колекціонера.

До того ж, комплектація Тойота Ленд Крузер 80 досить багата - є кондиціонер, люк у даху, шкіряний салон, антена з електроприводом. А ще передбачені опціонні аксесуари на кшталт багажника на даху і заднього спойлера.

Позашляховик оснащений 4,5-літровою 212-сильною бензиновою шестіркою на 212 л. с. і 4-ступінчастою АКПП. Повний привід доповнено заниженою передачею і трьома диференціалами з можливістю блокування.


До слова, старі Toyota Land Cruiser 80 і 100, а також родинні Lexus LX в хорошому стані цінуються колекціонерами. Це не перший випадок такої високої вартості подібного авто.
А вы говорите Мультиван дорогой?
То не Мультиван дорогой, то мы бедные.
ЗображенняЗображення
Аватар користувача
Орест-VW
VW знаток
VW знаток
Повідомлень: 1572
З нами з: 02 квітня 2020, 12:46
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW T4 ACV 2.5 315 т.км
Звідки: Львів
Дякував (ла): 72 рази
Подякували: 83 рази

Зустрічаємо T7

Повідомлення Орест-VW »

Марк
Чим седан не практичний? Та всім. Моя знайома роки два назад вирішила, і купила Камрі, я їй казав нащо тобі та корова? Поїздила трохи більше року і поміняла на Рав 4. В неї свій магазин, сідухи завалила можна вести чи мало всього, на бордюр заїхати, їй там через тротуар треба переїхати, щоб під магазин заїхати, погані дороги, сніг, десь болото, на природу, не те щоб рав якись танк, але Камрі (чи щось йому подібне) взагалі ні до чого, просто корова пожираюча бензин. Мінівен теж штука специфічна для не великого ринку, так само воздух возиш, є велика сім'я бери,але це рідкість в наш час. Звичайно якщо ви возите в машині цілими днями по 4-5 дорослих людей, то напевно велика машина зручніша. Хоча краще вже брати більший кросовер. Допустимо в вас двоє дітей, якщо вони не дорослі, то їм місця багато на задніх сідухах не треба, якщо вони дорослі,то вони нікуда з вами не їздять, воно їм не треба. Історії де люди цілими великими сім'ями( тим більше в Україні) їздять сотні кілометрів це один випадок на якісь тисячі і тисячі сімей. Переважно люди в машині до години часу, якщо не працюють машиною. Звичайно в маскве краще стояти в пробці 4 години ніж пів години на метро, панти їхнє фсьо! :-) В нас теж таке є. Просто такий культ автомобіля, але і це пройде :-)

Один з найпопулярніших в Україні автомобілів зняли з виробництва. https://mashyna.com.ua/uk/auto/news/62080
Ми переможемо лише тоді, коли усвідомимо, що за Україну треба не вмирати, а вбивати.
Г. Сковорода.
Аватар користувача
dart
Бусовод со стажем
Бусовод со стажем
Повідомлень: 735
З нами з: 28 серпня 2020, 21:53
Модель авто, тип двигателя, пробег: t4 2.5tdi acv 245kkm, bmw 3, Smart
Звідки: Кривий Ріг / Stuttgart
Дякував (ла): 126 разів
Подякували: 54 рази

Зустрічаємо T7

Повідомлення dart »

Орест-VW писав: 14 червня 2021, 20:53 Допустимо в вас двоє дітей, якщо вони не дорослі, то їм місця багато на задніх сідухах не треба
Місця не треба, але треба компанія і нагляд. Може це тільки мої такі діти, але вони б ні в якому разі на задніх дитячих кріслах не висиділи кілька годин самі (якщо це не ніч).
Аватар користувача
Орест-VW
VW знаток
VW знаток
Повідомлень: 1572
З нами з: 02 квітня 2020, 12:46
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW T4 ACV 2.5 315 т.км
Звідки: Львів
Дякував (ла): 72 рази
Подякували: 83 рази

Зустрічаємо T7

Повідомлення Орест-VW »

dart писав: 14 червня 2021, 22:07
Орест-VW писав: 14 червня 2021, 20:53 Допустимо в вас двоє дітей, якщо вони не дорослі, то їм місця багато на задніх сідухах не треба
Місця не треба, але треба компанія і нагляд. Може це тільки мої такі діти, але вони б ні в якому разі на задніх дитячих кріслах не висиділи кілька годин самі (якщо це не ніч).
Ти так часто годинами возиш дітей?
Ми переможемо лише тоді, коли усвідомимо, що за Україну треба не вмирати, а вбивати.
Г. Сковорода.
Аватар користувача
dart
Бусовод со стажем
Бусовод со стажем
Повідомлень: 735
З нами з: 28 серпня 2020, 21:53
Модель авто, тип двигателя, пробег: t4 2.5tdi acv 245kkm, bmw 3, Smart
Звідки: Кривий Ріг / Stuttgart
Дякував (ла): 126 разів
Подякували: 54 рази

Зустрічаємо T7

Повідомлення dart »

Орест-VW писав: 14 червня 2021, 22:12 Ти так часто годинами возиш дітей?
Ну раз на місяць десь, складно порахувати. Зараз бусік встав, то їздимо седаном. Наче і непогано, тільки багажник на дах треба чіпляти.
Аватар користувача
Орест-VW
VW знаток
VW знаток
Повідомлень: 1572
З нами з: 02 квітня 2020, 12:46
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW T4 ACV 2.5 315 т.км
Звідки: Львів
Дякував (ла): 72 рази
Подякували: 83 рази

Зустрічаємо T7

Повідомлення Орест-VW »

dart писав: 14 червня 2021, 22:32
Орест-VW писав: 14 червня 2021, 22:12 Ти так часто годинами возиш дітей?
Ну раз на місяць десь, складно порахувати. Зараз бусік встав, то їздимо седаном. Наче і непогано, тільки багажник на дах треба чіпляти.
Я і кажу що седан для сім'ї, як і для себе особисто безглузда машина з точки зору практичності.
Ми переможемо лише тоді, коли усвідомимо, що за Україну треба не вмирати, а вбивати.
Г. Сковорода.
Відповісти

Повернутись до “VW T7 - Технічні характеристики та історія”