давайте разом спробуємо скласти ціну на мого мульта Т-4

Аватар користувача
Рома
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 2887
З нами з: 30 січня 2010, 19:09
Модель авто, тип двигателя, пробег: Atala B-CROSS октавія тур комбі 1.9 акпп
001 000
Звідки: Винницкая обл.
Дякував (ла): 112 разів
Подякували: 109 разів

Re: давайте разом спробуємо скласти ціну на мого мульта Т-4

Повідомлення Рома »

LEXX
та нє, пацани, які обіди, все Ок, але за таку ціну я сам покатаюсь ще :)
і я нічого не доказую, просто прозвучала хибна думка, про дороговизну сервісу для 111-ки, аргументована відсутністю турбіни з геометрією в автомагазині миколаєва :D
але темка вийшла цікава і загалом пізнавальна для всіх учасників болталки :cool_cool:
Минулого вже немає, майбутнього ще немає, живи зараз.
Аватар користувача
Гена-крокодил
Штурман
Штурман
Повідомлень: 78
З нами з: 24 жовтня 2016, 21:37
Модель авто, тип двигателя, пробег: Был VW Caravella GP Edition25 Long, 2.0 103Kвт,2010г.в.,7DSG, есть Mercedes Vito 113CDI, 8 мест ориг.
Реальное имя: Геннадий
Звідки: Киев
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 8 разів

Re: давайте разом спробуємо скласти ціну на мого мульта Т-4

Повідомлення Гена-крокодил »

Вот,помнится,в году так 2013м, вито 639й продавал,очень хороший экстралонг.16500 хотел.Перекуп с рынка давал 12000 сразу.Да ты шо!!!За 12?Нее, сам покатаюсь, сам поищу.Поискал,покатался,через два месяца продал за 11500.Правда хорошему человеку в Одессу,приятелями стали. Но тогда действительно надо было.И не мульт то был вовсе...Просто понастальгировать захотелось,простите :gar_mo:nist: . А вам,уважаемый Рома - удачной продажи! :beer:
techik71
Бусовод со стажем
Бусовод со стажем
Повідомлень: 954
З нами з: 27 вересня 2012, 14:41
Модель авто, тип двигателя, пробег: T4(AJA2,4)245000km
Реальное имя: Евгений
Звідки: Николаев
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 18 разів
Контактна інформація:

Re: давайте разом спробуємо скласти ціну на мого мульта Т-4

Повідомлення techik71 »

evrobus писав:techik71
Турба с геометрией есть,палка полуоси с валом есть,сцепление есть,сегодня заехал клубень на 111 подвесной полетел - уже уехал давно.Правда живу в пригороде боооооольшой деревни. :D :D
так,Петрович ,если не к Вам ,то куда ещё стучаться :D
Машина классная,но не для моего региона...либо каждую запчасть придётся ждать по несколько дней.
Светодиодные лампы, батарейки,CD,DVD диски, компьютерная периферия и многое другое 0502404030. 0932520808 http://optidiskos.com.ua/
Аватар користувача
Fun T4
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 17374
З нами з: 27 листопада 2009, 22:38
Реальное имя: Ігор
Звідки: Київ-Васильків
Дякував (ла): 403 рази
Подякували: 683 рази

Re: давайте разом спробуємо скласти ціну на мого мульта Т-4

Повідомлення Fun T4 »

techik71 писав:либо каждую запчасть придётся ждать по несколько дней.
от проблема раз в 5 лет подождать запчасть пару дней :zvez_ochki:
techik71
Бусовод со стажем
Бусовод со стажем
Повідомлень: 954
З нами з: 27 вересня 2012, 14:41
Модель авто, тип двигателя, пробег: T4(AJA2,4)245000km
Реальное имя: Евгений
Звідки: Николаев
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 18 разів
Контактна інформація:

Re: давайте разом спробуємо скласти ціну на мого мульта Т-4

Повідомлення techik71 »

14ти летнему автомобилю...раз в пять лет?Тогда он должен стоять и ждать очередного выезда на море
Светодиодные лампы, батарейки,CD,DVD диски, компьютерная периферия и многое другое 0502404030. 0932520808 http://optidiskos.com.ua/
Аватар користувача
bodik77
Пассажир
Пассажир
Повідомлень: 37
З нами з: 28 листопада 2010, 14:56
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW t4 multivan 2001 ACV 2,5 багато km VW t4 transporter 2002 ACV 2,5 дуже багато km, VW t3 syncro 1990 1,6 td
Звідки: Львів cyty
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Re: давайте разом спробуємо скласти ціну на мого мульта Т-4

Повідомлення bodik77 »

Факт, шо народ збіднів...
Раніше з європи гнали, а зараз виходить, шо ця машина коштує менше, ніж за кордоном, покращення наліцо...
Аватар користувача
Fun T4
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 17374
З нами з: 27 листопада 2009, 22:38
Реальное имя: Ігор
Звідки: Київ-Васильків
Дякував (ла): 403 рази
Подякували: 683 рази

Re: давайте разом спробуємо скласти ціну на мого мульта Т-4

Повідомлення Fun T4 »

techik71 писав:14ти летнему автомобилю...раз в пять лет?
у нас наверно разные машины и разные вливания :wink:
например, у меня 17 лет машине.
при общем пробеге 450 тыс (из них моих почти 200) за 7 лет ни одного дня простоя из-за ремонтов.
на прошлом т4 (бензинке) за 7 лет ввалил АЖ 2000 баксов (учитывая масла, фильтра, колодки, шаровые и тд)
может я что-то не так делаю? :du_ma_et:
Аватар користувача
серопунька
Местный
Местный
Повідомлень: 1195
З нами з: 21 квітня 2008, 21:47
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т4 2001 2,5 AJT 8 чел отдыхают, вроде белый, длинный , пробег по второму кругу, пытается жить своей жизнью
Реальное имя: Сергей
Звідки: РАЙцентр FASTоff
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 21 раз

Re: давайте разом спробуємо скласти ціну на мого мульта Т-4

Повідомлення серопунька »

ryaz вон в какое сЕЛозанесло,а жилизяки с села вишневый заказывает. и ничё, пару дней ждёть. правда же!? :P
Надо жить так, что бы в дипрессию впадали другие!
0шесть3два5шесть9шесть84 0девять80609один99
Краще бути оптимістом, який нічого не знає, ніж загинатися і ростити собі горб від того, що навколо самi проблеми. - Скрябін
Аватар користувача
evrobus
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 17680
З нами з: 12 квітня 2009, 17:34
Модель авто, тип двигателя, пробег: t4 2.5tdi Eurovan
Реальное имя: ПЕТРОВИЧ
Звідки: Киев,пригород.
Дякував (ла): 747 разів
Подякували: 755 разів

Re: давайте разом спробуємо скласти ціну на мого мульта Т-4

Повідомлення evrobus »

Fun T4 писав:может я что-то не так делаю?
Не так,сцуко!Не так!Ездишь как пенс,на ремонт тебя не дождешься!Одни замены масла!!! :roll: :crazy: :crazy:
Ремонт Т4,Т5,Лт,Крафтер,Кади и др. vw
зч новые, б/у .
тф +380678726119+380955005427 Где? Тут-
Спойлер
г.Вишневый ул.Киевская 10.Поворот с окружной в ЗАЗ.Девять сфетофоров от окружной.Проще забить в гугл картах Петрович
Аватар користувача
ryaz
Местный
Местный
Повідомлень: 1156
З нами з: 16 вересня 2009, 17:21
Модель авто, тип двигателя, пробег: Был: T4 ACV 335kkm Сейчас: Eurovan VR6 212kmi, Ford Transit 2015 269kmi, Chevy Bolt 2017 31kmi
Реальное имя: Дмитрий
Звідки: Харьков-Киев-LA
Дякував (ла): 49 разів
Подякували: 63 рази
Контактна інформація:

Re: давайте разом спробуємо скласти ціну на мого мульта Т-4

Повідомлення ryaz »

При чем тут народ?
Пишут же, что можно купить за 14 более современные авто.
Варианты есть разные, но цена определяется спросом.
Контакты: +38 O634295755, +1 42427O4863
Аватар користувача
Рома
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 2887
З нами з: 30 січня 2010, 19:09
Модель авто, тип двигателя, пробег: Atala B-CROSS октавія тур комбі 1.9 акпп
001 000
Звідки: Винницкая обл.
Дякував (ла): 112 разів
Подякували: 109 разів

Re: давайте разом спробуємо скласти ціну на мого мульта Т-4

Повідомлення Рома »

ryaz
наприклад - два нових "заз сенс" :cool_cool: :D хто взагалі ті Ваг-и купує 13-літні :zvez_ochki: :-) он в америці, там да , нема вибору :D
Минулого вже немає, майбутнього ще немає, живи зараз.
mult2000dnepr
Пилот
Пилот
Повідомлень: 164
З нами з: 31 січня 2015, 17:21
Модель авто, тип двигателя, пробег: mult , 2000, ACV
Звідки: dnepr
Подякували: 12 разів

Re: давайте разом спробуємо скласти ціну на мого мульта Т-4

Повідомлення mult2000dnepr »

если не секрет порядок цены Покупки ? год приобретения ?
а вариант подгона буса " благодарному " сыну - тема тоже достойная , ( неужели за 13000- 15000 ам. енотов можно решить вопрос с жильем ? )
Аватар користувача
Рома
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 2887
З нами з: 30 січня 2010, 19:09
Модель авто, тип двигателя, пробег: Atala B-CROSS октавія тур комбі 1.9 акпп
001 000
Звідки: Винницкая обл.
Дякував (ла): 112 разів
Подякували: 109 разів

Re: давайте разом спробуємо скласти ціну на мого мульта Т-4

Повідомлення Рома »

mult2000dnepr
Секрет :D
тобі що саме цікаво? як я житлове питання маю вирішувати, чи рік заїзду буса в Україну? ну тобто я розумію, для ціноутворення важливі всі фактори, але ну трохи того.. короч пентхаус знайшов на шару, 13 штук не вистачає, прям строчняк, віддати за "що дають"? вибач за іронію, але твої питання наштовхують.. без образ.
щодо авто - бус стоїть в черзі на сто, будемо робити косметику і усувати недоліки, маю надію, що ще встигну в буковель на низький сезон
Минулого вже немає, майбутнього ще немає, живи зараз.
mult2000dnepr
Пилот
Пилот
Повідомлень: 164
З нами з: 31 січня 2015, 17:21
Модель авто, тип двигателя, пробег: mult , 2000, ACV
Звідки: dnepr
Подякували: 12 разів

Re: давайте разом спробуємо скласти ціну на мого мульта Т-4

Повідомлення mult2000dnepr »

мова йде проте що :
якщо наприклад авто був куплено в 2013 за 18000 ам. енотів ,
при визначеному нашому ступені ніщенства - по курсу як 1 ам. енот = 8 тугриків=це порядка 150 000 укр. грош. одиниць "пота та мозолів" середньостат. українця
на сьогодні при нашому ступені ніщенства - по курсу як 1 ам. енот = 27 тугриків= це порядка 500 000 укр грош. одиниць !?
то питання стоїть по другому ви хочете повернути 18000 доларів ( а ще витрати потречені на ТО - деякі й так рахують навіть )?
то ціну що вказали вам вище собусоводи - це той реальний рівень що компенсує вам навіть частково витрати за ТО ,
при тому факті що начебто " ми вступили в Европу " то потенційний покупець маючи на руках ті самі 18 000 ам. енотів спочатку вивчить питання як завести собі авто з европи ( різними варіантами ,способами ) ,порівняє з пропозиціями на Україні а лиш потім потратить гроші -- тому що зараз заробити гроші стало ваще більше ніж в 3 рази ( курс 8 тугриків / 27 тугриків -- привязку ЗП українців до ам. доларів майже всі вже забули ) тому кожен став по іншому рахувати / переховувати свої можливості так як саме і ви , авторинок на поточний момент - це або НОВІ а бо ПОДЕШЕВШЕ і по ходу вирішувати питання , попит на авто на ЕВРО"бляхах" , тому підтверждення ,
конкретно в вашому випадку ваша " ХОТЕЛКА " реальна , тільки ії треба вичекати поки " МОГУЧКА " покупця созріє та спрацюють відповідні обставини в державі, на своєму прикладі коли купляв собі буса в 2013 р. ціни на чистого мульта 13000 - 23000 тобто середня 18 000 ам. єнотів ( за 23000 продавась реально близько року хичлайн в айс стані сам навіть хотів собі взяти , по словам продавця забрав бусовод з харькова чи миколаїва приїхав на бусі поїхав додому на двух ...) свіжих пропозицій з европи на той час не було ( перша спроба впровадження Евро , реформа таможні , заборона переобладнання,.... ) тому вибирали все що було на україні працював тільки внутрішній ринок .. з його типовими правилами Покупцю подевше Продавцю по дорожче , взяв собі навіть нижче зсередньоринкової ціни (домовилися) та ще й докупив обмінний фонд по ЗЧ для резерву...а коли підходять зараз і просять продати бувають і такі випадки за 6000 - 7000 - говорю що "друзів" не продають ... при поточних обставинах в державі міняти шило на мило не має бажання ...
PS
по питанню продажу особисто я ніколи не запитую причину продажу товару чи послуги тому сам визначаю умови критерії по вимоги до товару, всі претензії тільки до себе , витрачати свій час на безгузді коменти продавця просто вважаю недоцільним ( крім випадку коли гроші необхідні на лікування рідних тому що горе та крайності в житті людини )... питання про вартість житла було б цікавим з того боку тільки тим , та здивували напевно точно,сказавши ,наприклад , що вартість в новобудові в вашому регіоні 200 - 300 ам. ентоів / м2 ( читаючи обяви реелторів та забудовників від 10000 грн і байдуже чи захід центр схід ... ),
в любому випадку рішення тільки за вами , а саме головне що ваш бус попав в достойні руки , а чи він буде возити людей чи навоз байдуже - головне він це зробить в порівнянні з іншими машинами ....
Аватар користувача
Рома
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 2887
З нами з: 30 січня 2010, 19:09
Модель авто, тип двигателя, пробег: Atala B-CROSS октавія тур комбі 1.9 акпп
001 000
Звідки: Винницкая обл.
Дякував (ла): 112 разів
Подякували: 109 разів

Re: давайте разом спробуємо скласти ціну на мого мульта Т-4

Повідомлення Рома »

mult2000dnepr писав: ... ви хочете повернути 18000 доларів ...
міняти шило на мило не має бажання ...
витрачати свій час на безгузді коменти продавця просто вважаю недоцільним
... питання про вартість житла було б цікавим
в любому випадку рішення тільки за вами ....
1) чому ти вважаєш, що знаєщ, що я хочу? :zvez_ochki: чи я писав про 18000?
2) саме так
3)нівроку розписав доцільність, що саме безглуздо?
4)тебе цікавить вартість житла в моєму регіоні?
то може не трать свій час, рішення за мною, я от бачиш, навіть трачу час на чудові коменти :D
Минулого вже немає, майбутнього ще немає, живи зараз.
Аватар користувача
T5YY
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4408
З нами з: 05 серпня 2012, 22:26
Модель авто, тип двигателя, пробег: T5 4Motion AXE. Golf 2.0 TDI DEJA.
Реальное имя: Юрий
Звідки: иногда Киев
Дякував (ла): 39 разів
Подякували: 49 разів

Re: давайте разом спробуємо скласти ціну на мого мульта Т-4

Повідомлення T5YY »

Рома писав:ну думав 14 за вилизаного і 13 за "як є", генерейшн фарбований он 12 пішов, а тут 111 квт, повний фарш і шкіра
Вполне логичный подход. Но практика продажи Т5 хайлайнов за последние 2 года говорит о том, что вложения в вылизывание не окупаются. Полностью отмыть и слегка полирнуть смысл есть, но не более :)
У меня весной Рома будет точно такая же проблемка как у вас сейчас но с Т5 полноприводным хайлайном в состоянии нового автомобиля с пробегом 33 тысячи км. Жизнь идёт... всё меняется.
По вложению денег в недвижимость для детей... Тут ещё как минимум 5 лет цена будет идти ВНИЗ. И те вложенгия которые вы сделаете сейчас... полностью обесценятся. Если вы готовы поработать... продать свой бус... просто подарите эти деньги жидам. Хотите поработать на шару... ваше право. Если вкладывать в недвижимость, то точно не здесь.
По авто газу... Цена неизбежно будет расти и стабилизируется на отметке 0,95 к 95 бензину. http://autonews.ua/kakie-syurprizy-zhdu ... o-na-gaze/
Оригинальные СЕРВИСНЫЕ масла 5W-30 допуск 505.01; 0W-30, 5W-30 допуск 504.00-507.00.
kot35
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4999
З нами з: 18 лютого 2011, 09:43
Звідки: ...
Дякував (ла): 60 разів
Подякували: 201 раз

Re: давайте разом спробуємо скласти ціну на мого мульта Т-4

Повідомлення kot35 »

T5YY писав: По авто газу... Цена неизбежно будет расти и стабилизируется на отметке 0,95 к 95 бензину. http://autonews.ua/kakie-syurprizy-zhdu ... o-na-gaze/
хотел бы хоть одним глазком увидеть того кто купит хоть литр газа за дороже чем 0.8 от бенза. :crazy:
( потребление газа на +-20 процентов выше чем бенза если кто не в курсе ) :wink:
то есть 0.8 это на выходе один к одному , а еще должна быть выгода окупающая установку ГБО и ее обслуживание , так что 0.6 это предел.

нефтегазовая ассоциация которая выступает за поднятие акциза ......то есть за подорожание газа, то есть получается она выступает за то что бы сделать менее конкурентным продукт с продажи которого она живет ? :crazy: :facepalm:

Ага , а я верю , че...... :-) :-)
Аватар користувача
T5YY
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4408
З нами з: 05 серпня 2012, 22:26
Модель авто, тип двигателя, пробег: T5 4Motion AXE. Golf 2.0 TDI DEJA.
Реальное имя: Юрий
Звідки: иногда Киев
Дякував (ла): 39 разів
Подякували: 49 разів

Re: давайте разом спробуємо скласти ціну на мого мульта Т-4

Повідомлення T5YY »

kot35 писав:хотел бы хоть одним глазком увидеть того кто купит хоть литр газа за дороже чем 0.8 от бенза. :crazy:
Берёте себя ЛЮБИМОГО и идёте у зеркалу :wink:
Оригинальные СЕРВИСНЫЕ масла 5W-30 допуск 505.01; 0W-30, 5W-30 допуск 504.00-507.00.
Аватар користувача
Рома
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 2887
З нами з: 30 січня 2010, 19:09
Модель авто, тип двигателя, пробег: Atala B-CROSS октавія тур комбі 1.9 акпп
001 000
Звідки: Винницкая обл.
Дякував (ла): 112 разів
Подякували: 109 разів

Re: давайте разом спробуємо скласти ціну на мого мульта Т-4

Повідомлення Рома »

T5YY
Абсолютно згоден щодо житла- думаю, ціна має куди падати.
а щодо авто - в мого дефекти в основному по косметиці(бампера покрасити і пару царапин), плюс задній дворнік видєлується, і клапан паливного фільтра знову повітря засмоктує - то все таке, що треба зробити, вкладень на пару соток не є великі гроші, і собі приємно коли авто гарно виглядає.
щодо газу - поло не вистигає, по місту просто вдвічі дешевше мульта виходить : 10 * 12,30= 123, проти 10 * 26 = 260
Минулого вже немає, майбутнього ще немає, живи зараз.
kot35
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4999
З нами з: 18 лютого 2011, 09:43
Звідки: ...
Дякував (ла): 60 разів
Подякували: 201 раз

Re: давайте разом спробуємо скласти ціну на мого мульта Т-4

Повідомлення kot35 »

T5YY писав:
kot35 писав:хотел бы хоть одним глазком увидеть того кто купит хоть литр газа за дороже чем 0.8 от бенза. :crazy:
Берёте себя ЛЮБИМОГО и идёте у зеркалу :wink:
совсем недавно , когда газ подскочил до 16-ти , а бенз стоил 22 я полностю перешел на бенз.
11 х 22 = 242 грн сотня на бензе
13.5 х 16 = 216 сотня на газу плюс литр на заводки/прогревы = 238 грн сотня на газу.

16 грн за газ это 0.72 от цены бенза в 22 .
по итогу один в один по расходу , а там еще обслуга ГБО есть .
калькулятор еще никому не удавалось налюбить . :)


зы. а вообще тема не про это .
Відповісти

Повернутись до “Спілкування на тему бусів VW”