Поворотные кулаки, цапфа..

Питання стосовно ходової, гальмівної, і рульової систем
Відповісти
Аватар користувача
ЖенекТ4
Гость
Гость
Повідомлень: 11
З нами з: 18 червня 2020, 09:44
Модель авто, тип двигателя, пробег: Vw T4 1991 1X
Реальное имя: Женя
Звідки: Днепр
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Поворотные кулаки, цапфа..

Повідомлення ЖенекТ4 »

Здравствуйте, t4 1.9 1x, 1991 год, руки устали крутить руль поставил гидроусилитель, теперь 1 пальцем крутиться доволен как слон... Но при этом выворот колеса стал меньше, как исправить эти траблы?))))
Аватар користувача
WOPOX
Пассажир
Пассажир
Повідомлень: 33
З нами з: 22 червня 2023, 20:26
Модель авто, тип двигателя, пробег: T4 ACV 2.5 500k
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 13 разів
Подякували: 9 разів

Поворотные кулаки, цапфа..

Повідомлення WOPOX »

Я не впевненний і цю інформацію треба перевірити по тех. документації а в мене її нема під руками. Але. Коли замість ручної ставишь гідро-рейку вильот рульових тяг зменшується. не на багато, але зменьшується. через це ти і відчуваешь збільшення радіусу розвороту. Я не знаю конкретно по Т4, але з цим стикався на іншому авто при такій самій сітуації. Це плата за те, що "одним пальчиком".
Аватар користувача
ЖенекТ4
Гость
Гость
Повідомлень: 11
З нами з: 18 червня 2020, 09:44
Модель авто, тип двигателя, пробег: Vw T4 1991 1X
Реальное имя: Женя
Звідки: Днепр
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Поворотные кулаки, цапфа..

Повідомлення ЖенекТ4 »

Как-то же ставились с завода на такой же двигатель Гур, и с выворотом проблем там нету, кто-то говорит поворотный кулак поменять, на разборке говорят с 96 года новые кулаки с длиной сошкой и под другие рычаги, не пойму какой же поворотный кулак должен быть до 95 года под гур😐😐😐😐😐😐😐
Аватар користувача
WOPOX
Пассажир
Пассажир
Повідомлень: 33
З нами з: 22 червня 2023, 20:26
Модель авто, тип двигателя, пробег: T4 ACV 2.5 500k
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 13 разів
Подякували: 9 разів

Поворотные кулаки, цапфа..

Повідомлення WOPOX »

Ти саме туди риєшь. Хоча до чого тут твое речення : ЖенекТ4 Как-то же ставились с завода на такой же двигатель, двигун тут ні до чого. Є пара гур + кулак до Гура. Є інша пара рейка без ГУР + кулак до нього.
І ще я помітив, що ти неуважно читаєшь. Як би зробив я.
Як це перевірити не піднімаючи сраки і не замастив руки? Берешь заходишь на якись сайт запчастин до Т4. Замовляешь наприклад лівий кулак. Воно в тебе обовьязково зпитае с ГУР чи без? Ти подивись на картинку. Може там і розміри вказані. При тому для обох варіантів з ГУР і без ГУР :gim-nast:
Аватар користувача
ЖенекТ4
Гость
Гость
Повідомлень: 11
З нами з: 18 червня 2020, 09:44
Модель авто, тип двигателя, пробег: Vw T4 1991 1X
Реальное имя: Женя
Звідки: Днепр
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Поворотные кулаки, цапфа..

Повідомлення ЖенекТ4 »

Я уже перерыл весь интернет, про цапфы не слово не где нету, искал отличия, размеры, не где не какой информации нету... Да я готов уже по уши в масле быть, что бы мне показали какая цапфа стоит на таком же моторе.... Уже и с разборки мне фотки 2 разных кулаков присылали, но то 96 год и там под другие рычаги и шаровую верхнюю...
Аватар користувача
WOPOX
Пассажир
Пассажир
Повідомлень: 33
З нами з: 22 червня 2023, 20:26
Модель авто, тип двигателя, пробег: T4 ACV 2.5 500k
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 13 разів
Подякували: 9 разів

Поворотные кулаки, цапфа..

Повідомлення WOPOX »

ЖенекТ4, може ти не хочешь вірити у те, що тобі окрім рейки потрібно міняти щей те, фото чого тобі висилали?
Вікі пише, що перші 6 років Гур - це був додатковий наворот, який можна було замовити окремо для слабосильних двигунів. У тебе десята літера в він коді "М"? (хоча без гур можуть бути ще і :"Н", "Р", "п", "С") з 30.04.1996 взагалі перестали випускати моделі без Гур. Мої пошуки привели до того, що я бачив и прямі наконечники рульових тяг і у вигляді серпа. Що дає більший виворіт. Але тільки одним їм може і не обійтися.
Хочу ще раз наголосити. Це лише мої думки. В мене 2003 рік. Наші машини зовні відрізняються. 7 годин рив інет, щоб тобі допомогти. Но це тяжко не бачучи хочаб фото твоєї "проблєми".
Може і ти мені допоможешь с порадою в цій темі? viewtopic.php?f=110&t=39053
Аватар користувача
ЖенекТ4
Гость
Гость
Повідомлень: 11
З нами з: 18 червня 2020, 09:44
Модель авто, тип двигателя, пробег: Vw T4 1991 1X
Реальное имя: Женя
Звідки: Днепр
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Поворотные кулаки, цапфа..

Повідомлення ЖенекТ4 »

Да я готов поменять кулак, деньги не проблема, для нее не жалко... Но мы сравнивали мои кулаки и 96 год, там прийдеться поменять все, я не думаю что до 95 года стоит Гур с цапфами такими-же как и после 96... Да 10 буква М, а шо это значит??? Где ты там инфу черпаешь?)))) Я пытаюсь фото выслать, что-то не получается... Спасибо за инфу... Человек который за 16 лет поставил Гур много чем поможет 🤣🤣🤣🤣🤣

Відправлено через 31 секунду:
:zvez_ochki:

Відправлено через 1 хвилину 12 секунд:
О получилась, слева моя, справа 96 год

Відправлено через 50 секунд:
:zvez_ochki:
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
WOPOX
Пассажир
Пассажир
Повідомлень: 33
З нами з: 22 червня 2023, 20:26
Модель авто, тип двигателя, пробег: T4 ACV 2.5 500k
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 13 разів
Подякували: 9 разів

Поворотные кулаки, цапфа..

Повідомлення WOPOX »

ЖенекТ4, ти хіба не бачишь? Навіть на фото видно. Твоя, верхнє фото зліва. Нижне фото твоя зверху. Вона має коротший виліт (ричаг) в яке кріпеться наконечник рульовий. там зо два сантиметри різниці. Бери міряй від центру отвора для шарової до центру отвора наконечника. Мені здається візуально, що якщо ти з аналогів підберешь наконечника загнутого, а не прямого як палка, то проблєму вирішешь малою кровью.
[quote=ЖенекТ4 Человек который за 16 лет поставил Гур много чем поможет 🤣🤣🤣🤣🤣, а от тут я тебе не зрозумів. Це ти про кого?
Аватар користувача
ЖенекТ4
Гость
Гость
Повідомлень: 11
З нами з: 18 червня 2020, 09:44
Модель авто, тип двигателя, пробег: Vw T4 1991 1X
Реальное имя: Женя
Звідки: Днепр
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Поворотные кулаки, цапфа..

Повідомлення ЖенекТ4 »

(((а от тут я тебе не зрозумів. Це ти про кого?))) Про себя любимого... Та я вижу что сошка у меня короче, только под тот кулак прийдеться менять и рычаги, и все на свете... Кривой наконечник, я даже хз что тут думать
Аватар користувача
WOPOX
Пассажир
Пассажир
Повідомлень: 33
З нами з: 22 червня 2023, 20:26
Модель авто, тип двигателя, пробег: T4 ACV 2.5 500k
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 13 разів
Подякували: 9 разів

Поворотные кулаки, цапфа..

Повідомлення WOPOX »

Слухай ЖенекТ4, може у Вас у Дніпрі є хтось, хто ремонтує тешки? Поїздь попитай. Узнай все до дрібниць. Верогідніше за все те чого ти так боїсся і не хочешь саме так і буде. Твоя машинка по віну бьеться як без ГУРа.

Алеж ти мене заплутав вже. Я так розумію у тебе стойть Гур. І на машині зараз стоїть (верхнє фото, та, що зліва). Тобто стара система без ГУРа.
В рейку вкручується довга рульова тяга а на тягу рульовий наконечник. В залежності від вильоту самої рейки тяги є різної довжини різниця біля 5-ти сантиметрів. Бачив 28 і 36. (280мм і 360мм довжина) Є два вида наконечників прямі як палка і клюшки. Клюшка твій кулак виверне більше, ніж палка. Також є 3 розміри конусу 14, 16 і 18 мм. Не помилися зі своїм при виборі. Так зрозуміло?
Тобі для впевненості треба поміряти виліт ручної рейки і ГУРА. І компенсувати різницю за потреби.

І дуже дивно, що людина, котра продала тобі рйку з ГУРом не попередила про усі наслідки установки.
Аватар користувача
ЖенекТ4
Гость
Гость
Повідомлень: 11
З нами з: 18 червня 2020, 09:44
Модель авто, тип двигателя, пробег: Vw T4 1991 1X
Реальное имя: Женя
Звідки: Днепр
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Поворотные кулаки, цапфа..

Повідомлення ЖенекТ4 »

По заводу Гура нету, заказал все с разборки, поставил рейку предварительно перепресовав новые сайлентблоки так как у новых отверстие под 10 болт, а у меня под 8... Поставил кронштейн с насосом, на блоке заводская резьба есть... Нарезал резьбу в основном радиаторе под трубку радиатора Гур, установил... Поставил шланги Бачек, все впринципе без колхоза... Тяги с наконечниками кстати я оставил свои, хм..... А если действительно поменять тяги на новый год, но тут теперь может крыться траблы со схождением.... (
І дуже дивно, що людина, котра продала тобі рйку з ГУРом не попередила про усі наслідки установки) Да откуда им там на разборках знать)))) они сняли продали запчасть и довольны)))

Відправлено через 3 хвилини 23 секунди:
Впринципе покатался я целый день, вроде и нормальный выворот, может я дохрена хочу🤣🤣
Аватар користувача
WOPOX
Пассажир
Пассажир
Повідомлень: 33
З нами з: 22 червня 2023, 20:26
Модель авто, тип двигателя, пробег: T4 ACV 2.5 500k
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 13 разів
Подякували: 9 разів

Поворотные кулаки, цапфа..

Повідомлення WOPOX »

Ні, твої відчуття про збільшення радіусу развороту реальні. Так і є. Вильот ручної за звичай більше ніж ГУР. Ніяких траблів зі сходженням не буде, бо він регулюється. Трабли будуть з діаметром конусу кулака під наконечник рульової тяги. І це не проблєма. Купишь ті, що підходять. Захочешь переходити на інші, то або міняти отвір на твоїх кулаках під іншій конус, або міняй все що треба, до поки не поставиш інші кулаки. Або забити і їздити як є. Нічого страшного. ГУР є. Покрутишь. :beer:
Аватар користувача
ЖенекТ4
Гость
Гость
Повідомлень: 11
З нами з: 18 червня 2020, 09:44
Модель авто, тип двигателя, пробег: Vw T4 1991 1X
Реальное имя: Женя
Звідки: Днепр
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Поворотные кулаки, цапфа..

Повідомлення ЖенекТ4 »

Та либо привык уже, либо оно действительно незначительно, .... Люблю свою тачку, а с гуром моя любовь не знает границ🤣🤣🤣🤣 и знаешь за 14 лет езды на ней небыло не разу мысли продать )))
Відповісти

Повернутись до “VW T4 - Ходова, гальмівна, ГПК”