Т4 оберти 1200, на педаль газу не реагує, висвічується спіраль.

Ремонт і загальні питання по електронній та електричній начинці буса, ремонті, змінах і тд.
Відповісти
Аватар користувача
Batman
Бусовод со стажем
Бусовод со стажем
Повідомлень: 720
З нами з: 29 грудня 2009, 21:00
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т4, 09.2001 (мод.ряд2002), ACV 2.5 TDI. 174т.км=12.10.2011-не верю.
Реальное имя: Виктор
Звідки: славный Обухов-град. Под Киевом, кто не знает
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 15 разів
Контактна інформація:

Т4 оберти 1200, на педаль газу не реагує, висвічується спіраль.

Повідомлення Batman »

Всім привіт :uch_tiv: Шановне панство, хочу запитати у тих хто зтикався з такими симптомами на Т4 ACV 2002 (та що на аватарці). Які у вас були причини?
Розумію що в першу чергу потрібно на комп'ютерну діагностику, але все ж цікаво з практики в кого що було?
Завчасно дякую.
Симптоми:
:pisa_tel: Під час руху, в якийсь момент, починає знижатися швидкість, але не до ноля, а до приблизно 1200 обертів тахометра. З'являється спіраль на щитку приладів. І оберти тримає як на ходу так і на нейтральці.
:t1: На педаль газу не реагує, зовсім. Якщо заглушити і завести знову, то спіраль тухне і їде нормально, але не довго (по різному, то десь 1 км, то 5 км.), потім все повторюється.
:igru_shka: Якщо поки працює розігнати, і включити круіз-контроль, то на круізі їде нормально і досить довго (кілометрів 10 проїзжав). Потім заїхав у місто, круїз відключився і машина їхала нормально ще кілометрів з 4, поки я не зупинився в гаражі. Більше не виїзжав, то ж не знаю як себе поведе далі. Але щось стрьомно так їздити.
:tema-close: З копання в інтернеті та спілкуванні з водіями, десь там розумію що якийсь з датчиків видає покази, які не подобаються блоку управління двигуном. І БУ переводить роботу двигуна в аварійний режим. Найбільш ймовірно що то ДМРВ передає привіт, але можливо і щось інше. То в кого було подібне?
Имеицца любовница с параметрами: грудь T-4, год рождения 200-1-2, рыженькая, талия 2,5TDI, бёдра 75kW, длинноногая теперь пассажирочка 8+1, летом - холодная (кондишн)
VW T-4, 1993, 2,4D, AAB, длинноногая(колёса от зеркал)красненькая пассажирочка8+1 - была
/068/три57-три27-троечка
Аватар користувача
yya
Бусовод
Бусовод
Повідомлень: 402
З нами з: 23 січня 2009, 13:09
Модель авто, тип двигателя, пробег: t4 2.5td 65kw 2002год. пробег 260 000 км.
Реальное имя: Юра
Звідки: Киев
Дякував (ла): 1 раз
Контактна інформація:

Т4 оберти 1200, на педаль газу не реагує, висвічується спіраль.

Повідомлення yya »

Очень давно, была подобная ситуация. Поменял педаль газа, не помогло. Потом как то случайно, взял жгут проводов, над педалью, и по шевелил их, потом без фанатизма, потянул их. Так и вылил данную проблему.
yya-Юра т4 2002г. 65kw POWER-BOX-TUNING :-)
Аватар користувача
Batman
Бусовод со стажем
Бусовод со стажем
Повідомлень: 720
З нами з: 29 грудня 2009, 21:00
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т4, 09.2001 (мод.ряд2002), ACV 2.5 TDI. 174т.км=12.10.2011-не верю.
Реальное имя: Виктор
Звідки: славный Обухов-град. Под Киевом, кто не знает
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 15 разів
Контактна інформація:

Т4 оберти 1200, на педаль газу не реагує, висвічується спіраль.

Повідомлення Batman »

yya, так, дякую, я цю тему читав. Тільки її і знайшов пошуком. Але є сумніви що в мене проблема в педалі, бо так то вона працює нормально. Але зверну увагу :wink:
Ще трішки інформації по моїй справі.
1. Рік назад замінив повітряний фільтр, здається КАМОКА, чи якось так. Проїхав за рік біля 5-6 тис.км. Може він якийсь не якісний?
2. Останній пробіг біля 1000 км відбувався на диз.паливі ОККО ПУЛЬС. Вирішив трохи побалувать машинку. Може присадки що в ньому десь щось накоїли, навідкладали, повимивали?
Имеицца любовница с параметрами: грудь T-4, год рождения 200-1-2, рыженькая, талия 2,5TDI, бёдра 75kW, длинноногая теперь пассажирочка 8+1, летом - холодная (кондишн)
VW T-4, 1993, 2,4D, AAB, длинноногая(колёса от зеркал)красненькая пассажирочка8+1 - была
/068/три57-три27-троечка
Аватар користувача
yya
Бусовод
Бусовод
Повідомлень: 402
З нами з: 23 січня 2009, 13:09
Модель авто, тип двигателя, пробег: t4 2.5td 65kw 2002год. пробег 260 000 км.
Реальное имя: Юра
Звідки: Киев
Дякував (ла): 1 раз
Контактна інформація:

Т4 оберти 1200, на педаль газу не реагує, висвічується спіраль.

Повідомлення yya »

А я и не говорил что у меня проблема была с педалью, как раз на оборот, педаль поменял, а проблема не ушла. Видать где то что то в проводке было, не было где то контакта, и после того как пошевелил провода, те что идут от педали, под панель, проблема ушла.
yya-Юра т4 2002г. 65kw POWER-BOX-TUNING :-)
Відповісти

Повернутись до “VW T4 - Електроніка та електрика”