Право на самозахист та легальна зброя

Язикоточілка, пальцестіралка. Реклама та спам заборонені
Аватар користувача
Марк
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4845
З нами з: 17 листопада 2013, 20:00
Модель авто, тип двигателя, пробег:                           T5      2,0 TDI            CAAC                    був
Реальное имя:               Serhii
Звідки:     махрова Западенщина :)
Дякував (ла): 269 разів
Подякували: 487 разів

Re: Право на самозахист та легальна зброя

Повідомлення Марк »

Евлампий писав:При таком раскладе самой безопасной профессией должна быть профессия инкассатора и милиционера?
Знаєш так багато мєнтів і інкасаторів, шо загинули при виконанні??? Чи ти кінА надивився?
Я живу в маленькому місті, останній раз мєнта на службі тут завалили ще до моєї пам'яті, загибелі інкасатора взагалі не було. Зато крійній раз пацана вбили пів року тому. До того статистика вбивств також не дюже радісна.
https://avtopro.ua/ - автозапчастини без посередників
Евлампий
Бусовод со стажем
Бусовод со стажем
Повідомлень: 813
З нами з: 16 листопада 2014, 07:49
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т-4 АБЛ 1,9 ТД 430 т.км
Реальное имя: Серёга
Звідки: Донецкая обл
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 11 разів

Re: Право на самозахист та легальна зброя

Повідомлення Евлампий »

Марк
А они есть,по идее вышеписавшего ,не должно быть нападающих на людей у которых есть оружие.
Аватар користувача
vovaT4
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4319
З нами з: 23 липня 2011, 21:39
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW T4 AJT 65 KW Пробіг постійно збільшується...)))
Звідки: ІВ-ФРАНКІВСЬК
Дякував (ла): 45 разів
Подякували: 125 разів

Re: Право на самозахист та легальна зброя

Повідомлення vovaT4 »

Sergeevich писав:Smbdy согласен.
Одного боюсь - наше общество не готово.
Хотя если придурки в первый год поперестреляют друг друга и стволы останутся у адекватных, то я только ЗА!
Лишь бы не попасть под придурка...
Для цього потрібно підвести серйозну законодавчу базу. Кожен повинен пройти курси,інструктаж, медкомісію, і бла бла бла, і саме головне кожен має розписатись що ознайомлений з законом про зброю.Тобто будеш махати стволом де не треба, чи не дай Бог шмальнеш без причин будеш сидіти довго і нудно,мілке порушення, конфіскація ствола, і дозволу. Це справа не одного дня, але до цього треба йти.
Свобода - тверда як меч.
Або вона у тебе є, або тебе нема.
Аватар користувача
Конфета
без сахара
Повідомлень: 14887
З нами з: 30 жовтня 2007, 17:05
Модель авто, тип двигателя, пробег: кошка и домик
Реальное имя: Тома
Звідки: Киев, Боярка
Дякував (ла): 372 рази
Подякували: 625 разів

Re: Право на самозахист та легальна зброя

Повідомлення Конфета »

пора на тренировку...
Я обещала быть хорошей, но если услышите стрельбу, значит, у меня не получилось. © Скарлет О'Хара
Любіть Україну! Тримайте порох сухим! Вірю в себе і в Україну!
Аватар користувача
Марк
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4845
З нами з: 17 листопада 2013, 20:00
Модель авто, тип двигателя, пробег:                           T5      2,0 TDI            CAAC                    був
Реальное имя:               Serhii
Звідки:     махрова Западенщина :)
Дякував (ла): 269 разів
Подякували: 487 разів

Re: Право на самозахист та легальна зброя

Повідомлення Марк »

Евлампий писав: А они есть
Я не кажу, що немає. Я навів конкретну статистику по своєму місту.
https://avtopro.ua/ - автозапчастини без посередників
tnn nevr
Бусовод со стажем
Бусовод со стажем
Повідомлень: 847
З нами з: 18 лютого 2012, 19:21
Модель авто, тип двигателя, пробег: т4аав2.4 300тыщ
Звідки: днепр
Дякував (ла): 19 разів
Подякували: 25 разів

Re: Право на самозахист та легальна зброя

Повідомлення tnn nevr »

Марк писав:
Евлампий писав: А они есть
Я не кажу, що немає. Я навів конкретну статистику по своєму місту.
Короче тема скатывается к -есть на Марсе жизнь,нет на марсе жизнь.Не будьте равнодушны,пройдите опрос и акцентируйте свое мнение-ДА или нет.
"Страх оружия-есть признак неполного умственного и эмоционального развития."- Зигмунд Фрейд
Аватар користувача
Laura
Пилот
Пилот
Повідомлень: 211
З нами з: 05 січня 2011, 12:38
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т5 Multivan, 3,2, Hiline, черный; Hyundai Tucson, 2,7, черный
Звідки: Киев
Подякували: 6 разів

Re: Право на самозахист та легальна зброя

Повідомлення Laura »

Я бы разрешила продавать "резинки" и другую травматику и пневматику всем для самозащиты с 21 до 70 лет, только покупать в спецмагазинах при отделениях полиции при наличии медсправки и с выдачей сразу в магазине именного документа с занесением в реестр владельцев оружия. За это я за. А боевое простым людям ни к чему. Даже у людей со здоровой психикой, охотников, могут быть "за--ы" :) то угрозы то тяга к суициду, лично видела на примере разных людей, потом оправдываются что нервы здали или заскок случился. По боевому я против.
tnn nevr
Бусовод со стажем
Бусовод со стажем
Повідомлень: 847
З нами з: 18 лютого 2012, 19:21
Модель авто, тип двигателя, пробег: т4аав2.4 300тыщ
Звідки: днепр
Дякував (ла): 19 разів
Подякували: 25 разів

Re: Право на самозахист та легальна зброя

Повідомлення tnn nevr »

Laura
Я аж ростерялся,"резинки" и 70 летним.Спасибо Вам за высокую оценку козаков.Извините,шучу.На самом деле "резинки" и другуя травматика совсем не выход.Вникните в предмет,Вы обязательно разберетесь.С уважением.

Добавлено 17 окт 2015, 09:18

Дуже захотілось поділитись доповідью, яка була опублікована у науковому журналі «Harvard Journal of Law» ще у 2007 році, донедавна чомусь залишалась у тіні.

Можливо, у цій твердині американського лібералізму зрозуміли, що доповідь не співпадає із лінією Демократичної партії, і її вирішили приховати. Але все ж таки її оприлюднили, і результати в ній дуже розчарували налаштованих проти зброї американців.

Перший міф: у США трапляється більше вбивств, ніж у будь-якій іншій країні світу, включно з Росією.
Але, згідно із інформацією доповіді, в Росії та інших країнах колишнього СРСР вбивства трапляються у чотири рази частіше, ніж в Америці. А населення цих країн залишається майже беззбройним.

Другий міф: найбільше вбивств трапляється в країнах з великим коефіцієнтом зброї на руках у населення.
Франція, Норвегія, Фінляндія, Німеччина, Данія – ці країни – лідери Європи за кількістю зброї. Але чомусь у Люксембурзі, де зброя фактично заборонена, вбивств трапляється у дев’ять разів більше, ніж у Німеччині.

Ба більше, вчені дійшли висновку, що в країнах, де багато зброї, трапляється менше злочинів.

Приклад: в Англії, як деякі люблять повторювати, настільки мирне життя, що поліцейські патрулюють вулиці неозброєними, а населення не має доступу до зброї, проте кількість жорстоких злочинів із застосуванням зброї у цій країні перевищило показники Америки ще у 2000 році і продовжує невпинно збільшуватись. Водночас в США збільшення кількості зброї супроводжується падінням рівня злочинності.

Третій міф: в Америці трапляються найжорстокіші масові вбивства.
- 2002 рік, школа у місті Ерфурт (Німеччина): убито 18 осіб.
- 1996 рік, дитячий садок у місті Данблейн (Шотландія): убито 16 дітей і виховательку.
- 2009 рік, школа у місті Вінненден (Німеччина): убито 15 осіб.
- Вбивство у школі «Колумбайн» – на 4 місці.

Четвертий міф: зброя вас не врятує.
Щороку в США фіксують від декількох сотень тисяч до 2,5 млн. випадків використання вогнепальної зброї для самооборони. Але цих даних вам не покажуть по телевізору.

Дослідники навіть підрахували кількість антизбройових і прозбройових історій, що були показані по ТБ – співвідношення склало 11 до 1 не на користь зброї. Дійшло до того, що антизбройові організації розробили порадник на 80 сторінках «Preventing Gun Violence Through Effective Messaging», в якому чітко описано, що і коли потрібно говорити про посилення законодавства. Відповідь на питання «коли?» простий – відразу ж після випадків масових убивств.

Ще декілька маловідомих фактів про зброю:
1. За останні 20 років зброя буквально наповнила Америку, але рівень убивства із застосуванням вогнепальної зброї та інші злочини впали на 39% і 69%, відповідно.

2. Майже всі випадки масових вбивств у США траплялися у вільних від зброї зонах.

3. США – світовий лідер за кількістю зброї на руках у населення, і на 28 місці за кількістю вбивств на 100 тис. чоловік.

4. Показник жорстоких злочинів в США зменшився з 757,7 на 100 тис. чоловік у 1992 році до 386,3 у 2011-му. Кількість убивства зменшилась з 9,3 до 4,7 на 100 тис. чоловік.

5. У США зброю у 80 разів частіше використовують для відвернення злочину, ніж для його вчинення.

6. Незважаючи на жорстке збройове законодавство, у Великобританії трапляється у чотири рази більше жорстоких злочинів, ніж у США.

7. Тільки за минулий рік у Великобританії трапилось 2,034 жорстоких злочинів на 100 тис. чоловік.

8. У США цей показник склав 466.

9. У Великобританії на 125% більше жертв насильників, ніж у США.

10. У Великобританії на 133% більше жертв нападів, ніж у США.

11. Великобританія посідає друге місце в Євросоюзі за загальним показником злочинності.

12. В Австралії після запровадження заборони на зброю кількість убивств зросла на 19%, пограбувань – на 69%.

13. В Чикаго, в місті з дуже жорстким збройовим законодавством, кількість убивств збільшується щороку приблизно на 10-15%. Сьогодні це найнебезпечніше місто у світі.

14. У відомому містечку Кеннесо, де мешканців зобов'язали озброїтися, за 23 роки рівень злочинності упав на 50%, пограбувань – на 89%.

15. У ХХ сторіччі керівництво всіх країн світу вбило більше ніж 170 млн. своїх громадян. Як? Обеззброївши їх. Передрав із сайта УАВЗ,15 пункт особисто не підтримую.З повагою.
"Страх оружия-есть признак неполного умственного и эмоционального развития."- Зигмунд Фрейд
tnn nevr
Бусовод со стажем
Бусовод со стажем
Повідомлень: 847
З нами з: 18 лютого 2012, 19:21
Модель авто, тип двигателя, пробег: т4аав2.4 300тыщ
Звідки: днепр
Дякував (ла): 19 разів
Подякували: 25 разів

Re: Право на самозахист та легальна зброя

Повідомлення tnn nevr »

Заинтересованные имеют возможность ознакомиться http://zbroya.info/uk/partner/sphera/bl ... -ukrayini/ Я доволен.Нет.Я ДОВОЛЕН.
"Страх оружия-есть признак неполного умственного и эмоционального развития."- Зигмунд Фрейд
Евлампий
Бусовод со стажем
Бусовод со стажем
Повідомлень: 813
З нами з: 16 листопада 2014, 07:49
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т-4 АБЛ 1,9 ТД 430 т.км
Реальное имя: Серёга
Звідки: Донецкая обл
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 11 разів

Re: Право на самозахист та легальна зброя

Повідомлення Евлампий »

Дослідницький центр “SPHERA” на замовлення Української асоціації власників зброї провів онлайн-опитування....(С)Последний пункт-89%,
89% Карл,подобные цифры присутствовали ток в решениях неугодных съездов ком партии ,нет?
Евлампий
Бусовод со стажем
Бусовод со стажем
Повідомлень: 813
З нами з: 16 листопада 2014, 07:49
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т-4 АБЛ 1,9 ТД 430 т.км
Реальное имя: Серёга
Звідки: Донецкая обл
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 11 разів

Re: Право на самозахист та легальна зброя

Повідомлення Евлампий »

Марк писав:
Евлампий писав:При таком раскладе самой безопасной профессией должна быть профессия инкассатора и милиционера?
Знаєш так багато мєнтів і інкасаторів, шо загинули при виконанні??? Чи ти кінА надивився?
Я живу в маленькому місті, останній раз мєнта на службі тут завалили ще до моєї пам'яті, загибелі інкасатора взагалі не було. Зато крійній раз пацана вбили пів року тому. До того статистика вбивств також не дюже радісна.
МВД: Под Черниговом погибли три инкассатора
http://korrespondent.net/ukraine/358015 ... nkassatora, а скажи мне Марк,готов ли ты погибнуть в инкассаторе не родившись ,от ствола законного,оправдав принятие закона о оружие?
Аватар користувача
_Андрюха_
Местный
Местный
Повідомлень: 1343
З нами з: 27 жовтня 2009, 21:50
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т4 ACV 2.5ТDI 75кВт 307 тыщ.
Реальное имя: Андрій
Звідки: м.Бровари - Волинь
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 40 разів
Контактна інформація:

Re: Право на самозахист та легальна зброя

Повідомлення _Андрюха_ »

Евлампий писав:а скажи мне Марк,готов ли ты погибнуть в инкассаторе не родившись ,от ствола законного,оправдав принятие закона о оружие?
Ну ти дав. Хто ж піде на таке діло з узаконеним стволом.
Т4 ACV 2.5ТDI 75кВт 280 тыщ. серебряный металлик
Тел. ноль96320138девять
Аватар користувача
Марк
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4845
З нами з: 17 листопада 2013, 20:00
Модель авто, тип двигателя, пробег:                           T5      2,0 TDI            CAAC                    був
Реальное имя:               Serhii
Звідки:     махрова Западенщина :)
Дякував (ла): 269 разів
Подякували: 487 разів

Re: Право на самозахист та легальна зброя

Повідомлення Марк »

Евлампий писав:МВД: Под Черниговом погибли три инкассатора
А коли подібний інцидент мав місце до того? Рік назад? Три? П'ять?..
А люди без зброї від рук злочинців гинуть ледь не щодня.
https://avtopro.ua/ - автозапчастини без посередників
Евлампий
Бусовод со стажем
Бусовод со стажем
Повідомлень: 813
З нами з: 16 листопада 2014, 07:49
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т-4 АБЛ 1,9 ТД 430 т.км
Реальное имя: Серёга
Звідки: Донецкая обл
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 11 разів

Re: Право на самозахист та легальна зброя

Повідомлення Евлампий »

Марк
Лёгким движением законный ствол,может стать не законным,не прочитан ответ на вопрос(готов ли ты Марк погибнуть в инкассаторе?)
Я живу в маленькому місті, останній раз мєнта на службі тут завалили ще до моєї пам'яті, загибелі інкасатора взагалі не було(с)
Мне кажется это тенденция с инкассаторами или ментами,а забыл,извините полицейскими(ну извени,нарисовалось,что не так опровергни)



В Харькове в результате вооруженного нападения погибли инкассаторы "Укрпочты
Подробности читайте на УНИАН: http://www.unian.net/society/1099160-v- ... -foto.html 10.07.2015 | 09:53 Марк,как у тебя с нормативами?
Суслика видешь?А он есть(с)
Аватар користувача
_Андрюха_
Местный
Местный
Повідомлень: 1343
З нами з: 27 жовтня 2009, 21:50
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т4 ACV 2.5ТDI 75кВт 307 тыщ.
Реальное имя: Андрій
Звідки: м.Бровари - Волинь
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 40 разів
Контактна інформація:

Re: Право на самозахист та легальна зброя

Повідомлення _Андрюха_ »

Евлампий писав:Лёгким движением законный ствол,может стать не законным
Це як? У кожного ствола, як і у твоїх відбитках свій малюнок.
Т4 ACV 2.5ТDI 75кВт 280 тыщ. серебряный металлик
Тел. ноль96320138девять
Аватар користувача
Марк
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4845
З нами з: 17 листопада 2013, 20:00
Модель авто, тип двигателя, пробег:                           T5      2,0 TDI            CAAC                    був
Реальное имя:               Serhii
Звідки:     махрова Западенщина :)
Дякував (ла): 269 разів
Подякували: 487 разів

Re: Право на самозахист та легальна зброя

Повідомлення Марк »

Евлампий писав:Лёгким движением законный ствол,может стать не законным
Легким - не може. Для цього його треба, як мінімум, вкрасти.
Евлампий писав:Мне кажется это тенденция с инкассаторами или ментами
Кажеться - хрестись. Старі люди кажуть допомагає.
Евлампий писав:В Харькове в результате вооруженного нападения погибли инкассаторы "Укрпочты ... 10.07.2015
Два випадки за цей рік? (Бо, думаю, ти б знайшов і інші, якби вони були). На фоні вкрай складної криміногенної обстановки це капля в морі.

Добавлено 26 жовтня 2015, 01:01
Евлампий писав: ... не прочитан ответ на вопрос(готов ли ты Марк погибнуть ...) ... Марк,как у тебя с нормативами? ...
Суслика видешь?
Риторичні і тупі питання відповіді не потребують.
https://avtopro.ua/ - автозапчастини без посередників
Евлампий
Бусовод со стажем
Бусовод со стажем
Повідомлень: 813
З нами з: 16 листопада 2014, 07:49
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т-4 АБЛ 1,9 ТД 430 т.км
Реальное имя: Серёга
Звідки: Донецкая обл
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 11 разів

Re: Право на самозахист та легальна зброя

Повідомлення Евлампий »

_Андрюха_
Украли ,потерял,не не может быть?

Добавлено 26 окт 2015, 01:08
Марк писав:
Евлампий писав:Лёгким движением законный ствол,может стать не законным
Легким - не може. Для цього його треба, як мінімум, вкрасти.
Евлампий писав:Мне кажется это тенденция с инкассаторами или ментами
Кажеться - хрестись. Старі люди кажуть допомагає.
Евлампий писав:В Харькове в результате вооруженного нападения погибли инкассаторы "Укрпочты ... 10.07.2015
Два випадки за цей рік? (Бо, думаю, ти б знайшов і інші, якби вони були). На фоні вкрай складної криміногенної обстановки це капля в морі.

Добавлено 26 жовтня 2015, 01:01
Евлампий писав: ... не прочитан ответ на вопрос(готов ли ты Марк погибнуть ...) ... Марк,как у тебя с нормативами? ...
Суслика видешь?
Риторичні і тупі питання відповіді не потребують.[/quote
Любые вопросы не согласованные с линией партии , в ответах не нуждаются. Да И не надо ,не напрягайся.Ну потому что они тууупые, а твои умные, я соглашаюсь.
Аватар користувача
Марк
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4845
З нами з: 17 листопада 2013, 20:00
Модель авто, тип двигателя, пробег:                           T5      2,0 TDI            CAAC                    був
Реальное имя:               Serhii
Звідки:     махрова Западенщина :)
Дякував (ла): 269 разів
Подякували: 487 разів

Re: Право на самозахист та легальна зброя

Повідомлення Марк »

Даа, "вапроси"
Евлампий писав:готов ли ты Марк погибнуть
і
Евлампий писав:Суслика видешь?
з лінієй партіі нє согласовивалі :crazy: :crazy: :crazy:
https://avtopro.ua/ - автозапчастини без посередників
Аватар користувача
Smbdy
VW знаток
VW знаток
Повідомлень: 2274
З нами з: 02 січня 2010, 19:03
Модель авто, тип двигателя, пробег: Пузотёрка, но душой я с вами
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 159 разів
Подякували: 68 разів
Контактна інформація:

Re: Право на самозахист та легальна зброя

Повідомлення Smbdy »

Я вот не понимаю. Сейчас убивают незаконным оружием инкассаторов. Потом будут убивать инкассаторов незаконным оружием. Т.е. принятие закона никак не повлияет? Т.е. Евлампий за?
С пистолетом на инкассаторскую машину переть тупо! В ответ и с АКС можно выгребсти. На такое дело потяжелее нужно что-то. Но ведь никто не говорит раздать населению противотанковые пулемёты с бронебойными. Речь о пистолетах. О чём вы спорите?
Я єсть народ, якого Правди сила
ніким звойована ще не була.
Яка біда мене, яка чума косила! —
а сила знову розцвіла.

Павло ТИЧИНА (1943 р. 16 вересня. Кремлівська лікарня.)
Аватар користувача
Марк
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4845
З нами з: 17 листопада 2013, 20:00
Модель авто, тип двигателя, пробег:                           T5      2,0 TDI            CAAC                    був
Реальное имя:               Serhii
Звідки:     махрова Западенщина :)
Дякував (ла): 269 разів
Подякували: 487 разів

Re: Право на самозахист та легальна зброя

Повідомлення Марк »

Smbdy писав:Речь о пистолетах. О чём вы спорите?
Нікому не в образу, але чомусь жителі східних областей сприймають легалізацію зброї як можливість витягнути з сарая с3,14жжжений ПЗРК і тепер вже законно ходити з ним по місту...
https://avtopro.ua/ - автозапчастини без посередників
Відповісти

Повернутись до “Курилка, болталка”