Маховик с 75 на 65. Батл karmen1 vs evrobus

Язикоточілка, пальцестіралка. Реклама та спам заборонені
Аватар користувача
karmen1
Пилот
Пилот
Повідомлень: 187
З нами з: 19 листопада 2010, 11:32
Реальное имя: Максим
Звідки: в предгорьях Карпат 972782I25
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 7 разів
Контактна інформація:

Re: Маховик с 75 на 65. Батл karmen1 vs evrobus

Повідомлення karmen1 »

треба ше дивитися від торгової марки ( в кожної свої гарантійны пробіги) + треба документи ( для Петровича це звичайно не проблема, тому йому легше), а от багато клієнтів є з маленьких містечок, де СТО і не чули про якісь документи і т.д. так само є клієнти які не платять за встановлення, а міняють просто самі в гаражі з друзями. (знову таки замінив сам ту чи іншу марку позбувся гарантії на 2-6-12 тик км, але і зекономив знову бо сам міняв)

Звичайно як є необхідні документи:

Товар встановлено на автомобіль на СТО, що підтверджується наданням замовлення-наряду.

Непрацездатність (дефектність) Товару підтверджена Актом рекламації.

Гарантійна претензія висунута протягом 10 календарних днів з дати оформлення Акту рекламації.

Замовлення-наряд має включати усі данні про авто і т.д.

якшо це все є, то багато торгових марок можна поміняти.. але в мене це не росповсюджується на такі марки як трв або лемфердер ( в принципі тільки тому, шо я насправді знаю, шо вони можуть і не виходити тих 12 тик гарантії (хоча ше пару років назад, це реально були найкращі марки) , а полякам доказати шось потім то ну його) і ціни на них знову таки стараюся ставити як умога нижчими, щоб людина сама подумала чи йому ризикувати або заплатити дорожче на тих 100-150 грн з пари шарових але мати спокій по крайній мірі (2-6-12 тик км в залежності від фірми), шо вважаю в принципі цілком нормальним, дорожче бо є хоч якась гарантія.
https://motorol.com.ua/ самая НИЗКАЯ цена на запчасти Т4, Т5. На прямую из Польши.
Аватар користувача
IBAH
Диспетчер региона
Диспетчер региона
Повідомлень: 4534
З нами з: 08 серпня 2010, 15:21
Модель авто, тип двигателя, пробег: Їх кілька і часто змінюються
Реальное имя: Іван
Звідки: Буча
Подякували: 153 рази

Re: Маховик с 75 на 65. Батл karmen1 vs evrobus

Повідомлення IBAH »

Лемф 12 тисяч не виходить? Що ж тоді виходить... У мене спрінтер на лемфі вже 80 тищ пройшов.
Може не тим лемфом торгуєте? Я наприклад теж бачив лемф вдвічі дешевше, і сакс, і кнехт... Тільки там від них одна назва...
І думаю що трв за 300 то теж лише назва...
Аватар користувача
karmen1
Пилот
Пилот
Повідомлень: 187
З нами з: 19 листопада 2010, 11:32
Реальное имя: Максим
Звідки: в предгорьях Карпат 972782I25
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 7 разів
Контактна інформація:

Re: Маховик с 75 на 65. Батл karmen1 vs evrobus

Повідомлення karmen1 »

я тоже бачив, але того не продаю. та й на інтеркарсі або партнері в Польші того не має на складах. Ви думаєте я за 7 років мало шарових лемфердер і трв людям тільки на цей форум вислав? І тих пружин за які спір я так само пару років назад хвалив, і продавав і сам заробляв на них. Але я пишу про те,шо вже не одноразово чув від клієнтів саме за рік часу( дехто не в мене то купляв, бо тре було в той же день, але я не вірю шо вже аж так всі підробками торгують, а люди тіпа такі дурні шо не можуть відрізнити?! я впевнений шо любий з форуму відрізнить турецький кнехт від австрійського , або підвальний лемф який за 230 грн \шт шарова верхня лемфердер є ціни у Вас у Києві такі)
https://motorol.com.ua/ самая НИЗКАЯ цена на запчасти Т4, Т5. На прямую из Польши.
Аватар користувача
evrobus
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 17680
З нами з: 12 квітня 2009, 17:34
Модель авто, тип двигателя, пробег: t4 2.5tdi Eurovan
Реальное имя: ПЕТРОВИЧ
Звідки: Киев,пригород.
Дякував (ла): 747 разів
Подякували: 755 разів

Re: Маховик с 75 на 65. Батл karmen1 vs evrobus

Повідомлення evrobus »

karmen1 писав:продавцы не могут давать гарантию
Любий продаван вимушений згідно законів Украіни давати гарантію,хочеш ти чи ні.Якщо вже тема про маховики і зчеплення,то десь вище я тебе спитав,скільки маховиків та зчеплень ти поміняв людям по гарантії?Такий випадок,щоб можна було підтвердити?
Неможливо поміняти твій товар на свій.У офіціальних продавців дорогих запчастин маховики марковані!!!Для тебе це новина?
Звідси випливає багато непорозумінь.
Ремонт Т4,Т5,Лт,Крафтер,Кади и др. vw
зч новые, б/у .
тф +380678726119+380955005427 Где? Тут-
Спойлер
г.Вишневый ул.Киевская 10.Поворот с окружной в ЗАЗ.Девять сфетофоров от окружной.Проще забить в гугл картах Петрович
Аватар користувача
vitaliy14
Бусовод
Бусовод
Повідомлень: 482
З нами з: 12 травня 2012, 10:16
Модель авто, тип двигателя, пробег: T5 1.9TDI 77kvt АХВ пасажир 8+1 2004р.в Довга база білий
Реальное имя: Віталій
Звідки: КОЛОМИЯ UKRAINE Дублін IRELAND
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 13 разів

Re: Маховик с 75 на 65. Батл karmen1 vs evrobus

Повідомлення vitaliy14 »

Камради порокомендуйте маховик до т5 1.9 :cool_cool:
Відповісти

Повернутись до “Курилка, болталка”