Розібрав двигун підскажіть що робити

Обговорення технічних питань, пов'язаних з двигуном, паливною системою, системою охолодження двигуна
Аватар користувача
александр 1982
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 2567
З нами з: 29 травня 2013, 19:05
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW Caravelle T 5 BNZ
Звідки: Чернігівська обл.
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 188 разів

Re: Розібрав двигун підскажіть що робити

Повідомлення александр 1982 »

:D :D Старого, конечно.Новое становилось практически без зазора
cecern
Штурман
Штурман
Повідомлень: 54
З нами з: 11 березня 2014, 22:07
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т4, ААВ, 1996
Звідки: Винница
Подякували: 1 раз

Re: Розібрав двигун підскажіть що робити

Повідомлення cecern »

Сьогодні був в майстрів вердит такий, коленвал нормальний повернули назад, блок буде розточуватись під 1-ий ремонт розміром 79.75 плюс планіровка, поршня еліпсом в одній стороні 79.48 в іншій 79.46 тобто на металолом, голова не знаю ще будуть дивитись при огляді сказали що сіли сильно клапана і коли будуть міняти сідло під клапана бояться що може лопнути голова дальше так як перегородки вже лопнувші трохи, так що з понеділка повністю розберуть та скажуть що дальше робити чи відремонтують чи купляти іншу. Зараз шукаю поршня в зборі під розмір 79.75 фірми Mahle, в нас коштують 40 Євро.
Найк
Местный
Местный
Повідомлень: 1019
З нами з: 27 листопада 2011, 21:37
Реальное имя: Николай
Звідки: Украина
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 39 разів

Re: Розібрав двигун підскажіть що робити

Повідомлення Найк »

А ты померяй в гильзе новое кольцо стандартного размера,тогда будет понятно что-то про выработку в блоке.На мой взгляд камиталить 2,4 не выгодно,у нас запчасти + работа становятся в районе 1200 евро,а купить другой мотор 600-800 евро.Да и качество запчастей бывает не фонтан...[/quote]
Во-во.Нужно по-любому новыми кольцами зазор промерять,также толково цилиндры на износ промерять,перед разборкой мотора компрессию нужно было промерять,давление мех манометром,обьем картерных газов и только на основе этих замеров принимать решение о ремонте.А так я не пойму,по какой причине вы решили гильзовать-точить цилиндры.При таких зазорах это не причина масложора,причина стопудово в головке(направляющие,сальники клапанов).[/quote]
+100000! Но у человека просто плановая трата денег..
cecern
Штурман
Штурман
Повідомлень: 54
З нами з: 11 березня 2014, 22:07
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т4, ААВ, 1996
Звідки: Винница
Подякували: 1 раз

Re: Розібрав двигун підскажіть що робити

Повідомлення cecern »

Якби нове кольцо не ставив воно не скриє 4 мм., а про б/у двигло я проживаю в місцевості до нормальні розборки 200 -300 км від мене, а також можна на б/у тоже не погано попасти
Аватар користувача
ymor
Диспетчер региона
Диспетчер региона
Повідомлень: 962
З нами з: 31 липня 2011, 23:14
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т4,ACV 2.5,370 тыщ
Реальное имя: Юрій
Звідки: Вараш (Кузнецовськ)
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 74 рази

Re: Розібрав двигун підскажіть що робити

Повідомлення ymor »

какими кольцами??? какой размер???

для всего этого есть так называемый НУТРОМЕР (http://www.devicesearch.ru/article/8522)

если износ в цилиндре более 0,15 мм,нужно блок расстачивать
если же менее этих размеров,и в цилиндрах нет задиров и других херовин,то можно подкинуть просто кольца :good:
097 705 777 0 (Viber)

https://avto.pro/ - запчасти без посредников
Аватар користувача
александр 1982
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 2567
З нами з: 29 травня 2013, 19:05
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW Caravelle T 5 BNZ
Звідки: Чернігівська обл.
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 188 разів

Re: Розібрав двигун підскажіть що робити

Повідомлення александр 1982 »

cecern писав:Якби нове кольцо не ставив воно не скриє 4 мм., а про б/у двигло я проживаю в місцевості до нормальні розборки 200 -300 км від мене, а також можна на б/у тоже не погано попасти
Вот же ж вы не здаетесь,ну это хорошо.Кольцо пробовали ставить.Ну или же модным нутромером мерять.Две сотки элипса это смешно.Ну впринципе если вымеряли эти две сотки,значит нутромер все-таки имеется,тогда ответьте,какой все-таки размер цилиндра на данный момент
cecern
Штурман
Штурман
Повідомлень: 54
З нами з: 11 березня 2014, 22:07
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т4, ААВ, 1996
Звідки: Винница
Подякували: 1 раз

Re: Розібрав двигун підскажіть що робити

Повідомлення cecern »

розмір не знаю так як заміряв прийомщик блока та сказав що будуть розточувати на 1-ий ремонт тобто 79.75
Аватар користувача
Fun T4
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 17375
З нами з: 27 листопада 2009, 22:38
Реальное имя: Ігор
Звідки: Київ-Васильків
Дякував (ла): 403 рази
Подякували: 683 рази

Re: Розібрав двигун підскажіть що робити

Повідомлення Fun T4 »

cecern
а поршня потом найдешь в таком размере?
промежуточный размер и если точнее, то 79,76 :du_ma_et:
cecern
Штурман
Штурман
Повідомлень: 54
З нами з: 11 березня 2014, 22:07
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т4, ААВ, 1996
Звідки: Винница
Подякували: 1 раз

Re: Розібрав двигун підскажіть що робити

Повідомлення cecern »

А якої фірми краще брати поршня в зборі KOLBENSCHMIDT чи MAHLE.

Добавлено 13 окт 2014, 15:49

Питання знялось берем KOLBENSCHMIDT так як MAHLE розміром 79.76 дорожчий та ще й важко знайти на всі 5 циліндрів.
cecern
Штурман
Штурман
Повідомлень: 54
З нами з: 11 березня 2014, 22:07
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т4, ААВ, 1996
Звідки: Винница
Подякували: 1 раз

Re: Розібрав двигун підскажіть що робити

Повідомлення cecern »

Ось і відкапіталили двигун, двигун робив сам так що затрати за роботу 0 грн. тільки відав за оренду бокса 500 грн. Колінвал у відміному стані тільки кинув нові вкладиші шатуні та корені. Росточка блока та шліфовка 1000 грн., робота головки - заміна всіх клапанів, гідрокомпенасаторів, направляючих, сальників, новий распредвал, шліфовка та притірка клапанів - 1315 грн.. Запчастини поршня в зборі розміром 79,76 комплект 5 шт. - 2910 грн., вкладиші шатуні - 260 грн., вкладиші корені 440 грн., шайби розбега вала - 170 грн. все фірми KOLBENSCHMIDT. Распредвал Рувіль -1700 грн, клапана Дюпес - 520 грн., направляюччі - 170 грн, гідрокомпенсатори Іна - 500 грн. Всі сальніки шо на головку шо на блок йдуть в коплектах фірми Віктор Рейнз, на голову коштує - 490 грн., комплект на блок - 617 грн, проклада головки блока Віктор Рейнз - 450 грн., помпа Фебі 370 грн.. Всього получилось близько - 11415 грн. Ремін ГРМ та натяжні не міняв так як були замінені 1 т. км. назад. Але я ще міняв комплект сцепленя Люк, робочий циліндр сцеплення, залив нову ОЖ Фебі, шестерню ГРМ бо була лопша, болт демфера та шайбу, радіатор Нісенс, подушку коробки, всі распілітелі Бош. Ось така капіталка
SOS
Бусовод
Бусовод
Повідомлень: 290
З нами з: 11 березня 2011, 15:39
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т4 мульт-иван.92 года было ааf,уже аав в раздумьях о синхре.0982057749
Реальное имя: Михаил
Звідки: Киев
Подякували: 3 рази

Re: Розібрав двигун підскажіть що робити

Повідомлення SOS »

зато на долго :good:
Аватар користувача
ymor
Диспетчер региона
Диспетчер региона
Повідомлень: 962
З нами з: 31 липня 2011, 23:14
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т4,ACV 2.5,370 тыщ
Реальное имя: Юрій
Звідки: Вараш (Кузнецовськ)
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 74 рази

Re: Розібрав двигун підскажіть що робити

Повідомлення ymor »

cecern

после всего этого остается только долго-долго рулить.... до следующего,нового авто :)
097 705 777 0 (Viber)

https://avto.pro/ - запчасти без посредников
Аватар користувача
pitmanf2d
Бусовод
Бусовод
Повідомлень: 407
З нами з: 10 лютого 2010, 22:28
Модель авто, тип двигателя, пробег: T-3 DJ, Т-4 ACV,Т-5 АХС
Реальное имя: Александр
Звідки: Кишинев MD
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 26 разів
Контактна інформація:

Re: Розібрав двигун підскажіть що робити

Повідомлення pitmanf2d »

Дай Бог!!!
Transporter 3 DJ 2,1 бензин. Железо б/у Т-4. тел.+37369255060
cecern
Штурман
Штурман
Повідомлень: 54
З нами з: 11 березня 2014, 22:07
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т4, ААВ, 1996
Звідки: Винница
Подякували: 1 раз

Re: Розібрав двигун підскажіть що робити

Повідомлення cecern »

Дякую за оцінену роботу, я сам не моторист і не повязаний з ремонтом автомобілів, просто як кажуть руки стоять у вірному напрямку, ось і вирішив що сам зможу відремнотувати чим віддати 500$ за роботу іншим. Мені сказали що на першому єтапі потрібно щоб бус попрацював на холостих і спалив близько 10 л. соляри а потім ним їздити. Вірно це чи ні? І як вірно використовувати (в якому режимі їздити, які нагрузки). Я проживаю в міській місцевості бус використовується для поїздки на роботу (тобто возить лише мене та дружину) близько 4 км. щоденно по асфальтованій дорозі і де коли в місто обласного значення 30 км.. Також не хочу переходити в іншу тему, підскажіть на зиму гуму яку краще поставити С-шку чи можна іншу.
Аватар користувача
александр 1982
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 2567
З нами з: 29 травня 2013, 19:05
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW Caravelle T 5 BNZ
Звідки: Чернігівська обл.
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 188 разів

Re: Розібрав двигун підскажіть що робити

Повідомлення александр 1982 »

cecern писав:Дякую за оцінену роботу, я сам не моторист і не повязаний з ремонтом автомобілів, просто як кажуть руки стоять у вірному напрямку, ось і вирішив що сам зможу відремнотувати чим віддати 500$ за роботу іншим. Мені сказали що на першому єтапі потрібно щоб бус попрацював на холостих і спалив близько 10 л. соляри а потім ним їздити. Вірно це чи ні? І як вірно використовувати (в якому режимі їздити, які нагрузки). Я проживаю в міській місцевості бус використовується для поїздки на роботу (тобто возить лише мене та дружину) близько 4 км. щоденно по асфальтованій дорозі і де коли в місто обласного значення 30 км.. Також не хочу переходити в іншу тему, підскажіть на зиму гуму яку краще поставити С-шку чи можна іншу.
Автор,пожалуйста,через 2000 км пробега отпишитесь,как с расходом масла.У вас такой режим эксплуатации,что расход у вас по-любому будет.Не литр на тысячу,но будет,вот мне и интересно сколько
Відповісти

Повернутись до “VW T4 -Дизельний двигун, паливна система”