Розібрав двигун підскажіть що робити

Обговорення технічних питань, пов'язаних з двигуном, паливною системою, системою охолодження двигуна
cecern
Штурман
Штурман
Повідомлень: 54
З нами з: 11 березня 2014, 22:07
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т4, ААВ, 1996
Звідки: Винница
Подякували: 1 раз

Розібрав двигун підскажіть що робити

Повідомлення cecern »

Всім форумчанам привіт. Причина розборки двигуна стала те що на 1 т. км. брав 1 л. масла. Після розборки двигуна була така картина, вироботка гільзи сказали що мінімальна, на палець ледве відчувається, між гільзою та поршнем зазор на сірник а то й менше. Порекомендували замінити тільки кольца. На голові перегорівші всі перегородки на око видно що тільки до посадки клапана. Підскажіть чи потрібно розточувати блок та міняти всю поршневу і чи ремонтується голова або шукати голову кращу.
yurawv
Бусовод
Бусовод
Повідомлень: 358
З нами з: 18 вересня 2012, 19:14
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т4 ACV 2,5 400 тыс.
Реальное имя: Юрий
Звідки: Киев
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 18 разів

Re: Розібрав двигун підскажіть що робити

Повідомлення yurawv »

Надо померять зазор между поршнем и гильзой, а потом решать. Но и так понятно, что надо растачивать блок и ставить новые ремонтные поршня с кольцами.
cecern
Штурман
Штурман
Повідомлень: 54
З нами з: 11 березня 2014, 22:07
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т4, ААВ, 1996
Звідки: Винница
Подякували: 1 раз

Re: Розібрав двигун підскажіть що робити

Повідомлення cecern »

А який повинен бути зазор між поршнем і гільзою?
yurawv
Бусовод
Бусовод
Повідомлень: 358
З нами з: 18 вересня 2012, 19:14
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т4 ACV 2,5 400 тыс.
Реальное имя: Юрий
Звідки: Киев
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 18 разів

Re: Розібрав двигун підскажіть що робити

Повідомлення yurawv »

До 0,05 мм.
Аватар користувача
Kuzma5
VW знаток
VW знаток
Повідомлень: 2379
З нами з: 22 вересня 2010, 10:15
Модель авто, тип двигателя, пробег: Multivan AXE 2.5TDI HIGLINE 80000км
Реальное имя: Игорь
Звідки: Бровары-Киев-Оболонь
Дякував (ла): 38 разів
Подякували: 3 рази

Re: Розібрав двигун підскажіть що робити

Повідомлення Kuzma5 »

cecern писав:між гільзою та поршнем зазор на сірник
yurawv писав:понятно, что надо растачивать блок и ставить новые ремонтные поршня с кольцами
Нагадую, що це ж дизель: зазори на порядок менщі чим в бензиновому двигуні (чому і розповсюджена думка, що в Україні якісно відремонтувати дизель неможливо, бо відсутнє високоточне обладнання. Офіціали возять блоки на ремонт до себе за кордон, кажуть, що у Німеччину, ну можливо і у Поляндію) :zvez_ochki:
0939625568 Игорь
SOS
Бусовод
Бусовод
Повідомлень: 290
З нами з: 11 березня 2011, 15:39
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т4 мульт-иван.92 года было ааf,уже аав в раздумьях о синхре.0982057749
Реальное имя: Михаил
Звідки: Киев
Подякували: 3 рази

Re: Розібрав двигун підскажіть що робити

Повідомлення SOS »

а если прикинуть стоимость хотя бы поршней, не говорю о прокладках,сальниках,плюс ремонт головы. то экономически выгоднее купить мотор бушный. без навесного. и будет счастье. дорого и не выгодно мотор капиталить,
Аватар користувача
Рома
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 2888
З нами з: 30 січня 2010, 19:09
Модель авто, тип двигателя, пробег: Atala B-CROSS октавія тур комбі 1.9 акпп
001 000
Звідки: Винницкая обл.
Дякував (ла): 113 разів
Подякували: 109 разів

Re: Розібрав двигун підскажіть що робити

Повідомлення Рома »

SOS писав:а если прикинуть стоимость хотя бы поршней, не говорю о прокладках,сальниках,плюс ремонт головы. то экономически выгоднее купить мотор бушный. без навесного. и будет счастье. дорого и не выгодно мотор капиталить,
+1 за б.у.-шний. капіталка 1.9(такий в тебе?) дорожче вийде, і ходять відкапіталені небагато. бери з прямим вприском :cool_cool:
Минулого вже немає, майбутнього ще немає, живи зараз.
cecern
Штурман
Штурман
Повідомлень: 54
З нами з: 11 березня 2014, 22:07
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т4, ААВ, 1996
Звідки: Винница
Подякували: 1 раз

Re: Розібрав двигун підскажіть що робити

Повідомлення cecern »

У мене 2.4, ну а на б/у тоже можна попасти що і його потрібно буде ще робити, гарантію ніхто не дає на б/у
Аватар користувача
Рома
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 2888
З нами з: 30 січня 2010, 19:09
Модель авто, тип двигателя, пробег: Atala B-CROSS октавія тур комбі 1.9 акпп
001 000
Звідки: Винницкая обл.
Дякував (ла): 113 разів
Подякували: 109 разів

Re: Розібрав двигун підскажіть що робити

Повідомлення Рома »

cecern
треба дивитись мотор на авто, а не на палеті., коли можна завести і діагностику нормально зробити. сам на пасаті капіталив 1.9 - :zvez_ochki: , а знайомий кинув б.у. - вже 5 років добити не можуть- десь 200 тисяч прокалатав.
Минулого вже немає, майбутнього ще немає, живи зараз.
SOS
Бусовод
Бусовод
Повідомлень: 290
З нами з: 11 березня 2011, 15:39
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т4 мульт-иван.92 года было ааf,уже аав в раздумьях о синхре.0982057749
Реальное имя: Михаил
Звідки: Киев
Подякували: 3 рази

Re: Розібрав двигун підскажіть що робити

Повідомлення SOS »

Рома писав:cecern
треба дивитись мотор на авто, а не на палеті., коли можна завести і діагностику нормально зробити. сам на пасаті капіталив 1.9 - :zvez_ochki: , а знайомий кинув б.у. - вже 5 років добити не можуть- десь 200 тисяч прокалатав.
сто пудово, мотор на машине.завел, проехал,пощупал,понюхал.купил.сняли ,забрал-поставил. забыл.
цена мотора , как бы в ценах не силен примерно штуцер. это на сейчас 14 с копейками гривен. цена поршня,не знаю 1.9.2.4, на мое ааф (до замены) 1850грн 1 шт была (А их там ПЯТЬ!! :crazy: ). не думаю что будет большая разница (на мое понимание потолок в 300грн.). да плюс прокладки,вкладыши, работа по шлифовке, бошка,да плюс и плюс еще. не выгодно однозначно.
cecern
Штурман
Штурман
Повідомлень: 54
З нами з: 11 березня 2014, 22:07
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т4, ААВ, 1996
Звідки: Винница
Подякували: 1 раз

Re: Розібрав двигун підскажіть що робити

Повідомлення cecern »

Якби я проживав в такій місцевості де розборки були на відстані до 50 км. було б краще, а так катаки по 200 - 300 км і кожне авто перевіряти трохи накладно на сьогодняшній день по цінам палива.
Найк
Местный
Местный
Повідомлень: 1019
З нами з: 27 листопада 2011, 21:37
Реальное имя: Николай
Звідки: Украина
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 39 разів

Re: Розібрав двигун підскажіть що робити

Повідомлення Найк »

Не спеши!Ты ещё не мерял зазор поршень-гильза.даже если 0,05 пдкинь новые кольца и это будет лучше чем шлифавка и ходить будет дольше. А расход масла зевисит не только от износа поршневой,но и свою бооольшую лепту в это вносят направляющие клапанов и соответственно маслосъёмные колпачки. Я бы не спешил с шлифовкой или заменой двигателя.
cecern
Штурман
Штурман
Повідомлень: 54
З нами з: 11 березня 2014, 22:07
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т4, ААВ, 1996
Звідки: Винница
Подякували: 1 раз

Re: Розібрав двигун підскажіть що робити

Повідомлення cecern »

Двигло вже зняте, при огляді було встановлено, що між кінцями колца яке було знято з поршня та вставлене в циліндр зазор показав близько 3-4 мм., так що блок іде на повну капіталку. Я ось що думаю, в мене поршня стоять не розточані 78.49, що краще розточити блок чи просто перегільзувати під стандартні поршні та кинути кольца нові.
Аватар користувача
Черный_Чак
Бусовод со стажем
Бусовод со стажем
Повідомлень: 823
З нами з: 21 лютого 2008, 22:08
Модель авто, тип двигателя, пробег: Форд Транзит,2,5 ТД самоделка.
Реальное имя: Виталий
Звідки: Киев
Дякував (ла): 30 разів
Подякували: 13 разів

Re: Розібрав двигун підскажіть що робити

Повідомлення Черный_Чак »

cecern писав: Я ось що думаю, в мене поршня стоять не розточані 78.49, що краще розточити блок чи просто перегільзувати під стандартні поршні та кинути кольца нові.
Выйдет дороже.
Новые поршни по-любому.
Новые гильзы.
Расточить блок под гильзы.
Запрессовать гильзы.
Расточить и отхонинговать гильзы в размер.
Пять статей расхода.
Если расточить на ремонтный размер-две статьи-поршни и расточка.
Аватар користувача
veber
Диспетчер региона
Диспетчер региона
Повідомлень: 1158
З нами з: 03 квітня 2009, 01:32
Модель авто, тип двигателя, пробег: T4 2,5 ACV; T4 Multivan 2,5 AET Syncro
Звідки: kharkov city
Подякували: 1 раз

Re: Розібрав двигун підскажіть що робити

Повідомлення veber »

Откапиталишь, не забудь написать стоимость работ+ зч + время. Уверен всем будет интересно. Дальше каждый будет думать и решать сам : капиталить и купить другой мотор

Спасибо
Ускоренная помочь. 068 600 00 22 Женя
Аватар користувача
pitmanf2d
Бусовод
Бусовод
Повідомлень: 407
З нами з: 10 лютого 2010, 22:28
Модель авто, тип двигателя, пробег: T-3 DJ, Т-4 ACV,Т-5 АХС
Реальное имя: Александр
Звідки: Кишинев MD
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 26 разів
Контактна інформація:

Re: Розібрав двигун підскажіть що робити

Повідомлення pitmanf2d »

cecern писав:Двигло вже зняте, при огляді було встановлено, що між кінцями колца яке було знято з поршня та вставлене в циліндр зазор показав близько 3-4 мм., так що блок іде на повну капіталку. Я ось що думаю, в мене поршня стоять не розточані 78.49, що краще розточити блок чи просто перегільзувати під стандартні поршні та кинути кольца нові.
А ты померяй в гильзе новое кольцо стандартного размера,тогда будет понятно что-то про выработку в блоке.На мой взгляд камиталить 2,4 не выгодно,у нас запчасти + работа становятся в районе 1200 евро,а купить другой мотор 600-800 евро.Да и качество запчастей бывает не фонтан...
Transporter 3 DJ 2,1 бензин. Железо б/у Т-4. тел.+37369255060
Аватар користувача
александр 1982
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 2567
З нами з: 29 травня 2013, 19:05
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW Caravelle T 5 BNZ
Звідки: Чернігівська обл.
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 188 разів

Re: Розібрав двигун підскажіть що робити

Повідомлення александр 1982 »

pitmanf2d писав:
cecern писав:Двигло вже зняте, при огляді було встановлено, що між кінцями колца яке було знято з поршня та вставлене в циліндр зазор показав близько 3-4 мм., так що блок іде на повну капіталку. Я ось що думаю, в мене поршня стоять не розточані 78.49, що краще розточити блок чи просто перегільзувати під стандартні поршні та кинути кольца нові.
А ты померяй в гильзе новое кольцо стандартного размера,тогда будет понятно что-то про выработку в блоке.На мой взгляд камиталить 2,4 не выгодно,у нас запчасти + работа становятся в районе 1200 евро,а купить другой мотор 600-800 евро.Да и качество запчастей бывает не фонтан...
Во-во.Нужно по-любому новыми кольцами зазор промерять,также толково цилиндры на износ промерять,перед разборкой мотора компрессию нужно было промерять,давление мех манометром,обьем картерных газов и только на основе этих замеров принимать решение о ремонте.А так я не пойму,по какой причине вы решили гильзовать-точить цилиндры.При таких зазорах это не причина масложора,причина стопудово в головке(направляющие,сальники клапанов).
Аватар користувача
pitmanf2d
Бусовод
Бусовод
Повідомлень: 407
З нами з: 10 лютого 2010, 22:28
Модель авто, тип двигателя, пробег: T-3 DJ, Т-4 ACV,Т-5 АХС
Реальное имя: Александр
Звідки: Кишинев MD
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 26 разів
Контактна інформація:

Re: Розібрав двигун підскажіть що робити

Повідомлення pitmanf2d »

из-за направляющих мотор не жрёт литр на штуку км,а вот из-за зазора в кольцах 4 мм-легко!
Transporter 3 DJ 2,1 бензин. Железо б/у Т-4. тел.+37369255060
Аватар користувача
александр 1982
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 2567
З нами з: 29 травня 2013, 19:05
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW Caravelle T 5 BNZ
Звідки: Чернігівська обл.
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 188 разів

Re: Розібрав двигун підскажіть що робити

Повідомлення александр 1982 »

pitmanf2d писав:из-за направляющих мотор не жрёт литр на штуку км,а вот из-за зазора в кольцах 4 мм-легко!
Ну-ну.Собственный опыт(Течик хорошего друга ,мотор 2.4,помагал крутить гайки)расход масла был литр на 800 км,задолбался дружок доливать.Головку делали в Киеве,В ЦПГ поменяли только кольца,давление было в норме,вкладыши не трогали.после ремонта расход масла в норме(сначала был к литре на 10 тысяч,сейчас грамм триста на 10 тысяч)пробег после ремонта тысяч 200 как леду(машинка с прицепом ходит на Одессу за товаром раз в неделю)Ах да,забыл написать-зазор кольца,вставленного,в цилиндр был СПИЧКА(2 мм)Это вкратце,Нужны подробности-опишу.
Аватар користувача
pitmanf2d
Бусовод
Бусовод
Повідомлень: 407
З нами з: 10 лютого 2010, 22:28
Модель авто, тип двигателя, пробег: T-3 DJ, Т-4 ACV,Т-5 АХС
Реальное имя: Александр
Звідки: Кишинев MD
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 26 разів
Контактна інформація:

Re: Розібрав двигун підскажіть що робити

Повідомлення pitmanf2d »

александр 1982 писав:
pitmanf2d писав:из-за направляющих мотор не жрёт литр на штуку км,а вот из-за зазора в кольцах 4 мм-легко!
Ну-ну.Собственный опыт(Течик хорошего друга ,мотор 2.4,помагал крутить гайки)расход масла был литр на 800 км,задолбался дружок доливать.Головку делали в Киеве,В ЦПГ поменяли только кольца,давление было в норме,вкладыши не трогали.после ремонта расход масла в норме(сначала был к литре на 10 тысяч,сейчас грамм триста на 10 тысяч)пробег после ремонта тысяч 200 как леду(машинка с прицепом ходит на Одессу за товаром раз в неделю)Ах да,забыл написать-зазор кольца,вставленного,в цилиндр был СПИЧКА(2 мм)Это вкратце,Нужны подробности-опишу.
Нового кольца??Или того,которое сняли???
Transporter 3 DJ 2,1 бензин. Железо б/у Т-4. тел.+37369255060
Відповісти

Повернутись до “VW T4 -Дизельний двигун, паливна система”