Внимание БОКС!

У спортзалі ми займаємося спортом
Аватар користувача
Шурави
Бусовод
Бусовод
Повідомлень: 256
З нами з: 06 листопада 2016, 09:31
Реальное имя: Вячеслав
Звідки: Киев
Дякував (ла): 39 разів
Подякували: 9 разів

Re: Внимание БОКС!

Повідомлення Шурави »

ЛОМ красавчик. Во всём !!! Не то что предыдущии два дэбила.
Аватар користувача
vovaT4
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4319
З нами з: 23 липня 2011, 21:39
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW T4 AJT 65 KW Пробіг постійно збільшується...)))
Звідки: ІВ-ФРАНКІВСЬК
Дякував (ла): 45 разів
Подякували: 125 разів

Re: Внимание БОКС!

Повідомлення vovaT4 »

Конор старався як міг, але чудес не буває.....хоча бій нормальний.Можна було ще не зупиняти,хоч я думаю і це було обумовлено щоб Конор серйозно не постраждав і міг ще виступати. Ваську Ломаченка поставити би проти Флойда, от це мало б бути цікаво,хоча Флойд напевно вже точно звалить на пенсію. Ясно що все було штучно розкручено, як то кажеться show must go on але було цікаво!
Востаннє редагувалось 28 серпня 2017, 14:36 користувачем vovaT4, всього редагувалось 2 разів.
Свобода - тверда як меч.
Або вона у тебе є, або тебе нема.
pavkas
VW знаток
VW знаток
Повідомлень: 1697
З нами з: 05 грудня 2011, 20:08
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т5 2008 2,5
Реальное имя: Павел
Звідки: Докучаевск-Краснодар-Липецк
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 25 разів

Re: Внимание БОКС!

Повідомлення pavkas »

просто шоу , развод пипла на бабки :bad:
kot35
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4999
З нами з: 18 лютого 2011, 09:43
Звідки: ...
Дякував (ла): 60 разів
Подякували: 201 раз

Re: Внимание БОКС!

Повідомлення kot35 »

Ага , прям начитался заголовков про " бой столетия " :facepalm: и взял и поверил :D

Шо там интересного . все предсказуемо и как по нотам от начала до конца. Только отчаянные романтики могли давать Конору хоть малейший шанс . Устаревший Майский , далеко не в лучшей форме - размотал Макгрегора как котенок бабушкин клубок для вязания , тотальное превосходство по всем статьям . Начиная с третьего раунда , когда до ирландца окончательно дошло куда он попал - на его лице явно обрисовалась нескрываемая озадаченность , типа - а шо теперь с этим делать . :D С шестого где-то раунда на лице появился вопрос - скажите , а откуда это мне в кабину постоянно прилетает ? :-) Пару последних раундов прошли под песню - " остановите , Вите надо выйти " :lol:
Судья видимо был проинструктирован не доводить до тотала .
Надеюсь не увидеть больше Конора в ринге . Его боксерским " мастерством " разве что впечатлительных дзюдоистов пугать ...... . :D Не впечатлительные его поймают и придушат . Нечего ему делать в боксе короче , а если на пути будут такие как Маркес , Майдана , Мосли, Пакмен или Канело ......бабушка будет выглядеть нездоровой . :-)
Но богатой :twisted:
одним словом цирк...или реслинг .
Ре́слинг — театрализованное спортивное выступление, которое изображает боевой спорт, сочетающее атлетические навыки, боевые искусства и театральное мастерство.
Аватар користувача
garincha123
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4506
З нами з: 07 квітня 2012, 16:15
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т5, 1,9 TDI
Реальное имя: Василь
Звідки: ЗСУ
Дякував (ла): 275 разів
Подякували: 299 разів
Контактна інформація:

Re: Внимание БОКС!

Повідомлення garincha123 »

pavkas писав:развод пипла на бабки
kot35 писав:все предсказуемо и как по нотам от начала до конца
kot35 писав:Только отчаянные романтики могли давать Конору хоть малейший шанс
боксом поверхносно увлекаюсь))) так для общего развития
хотел бабла срубить по легкому, но заразы букмекеры не относятся к отчаянным аналитикам))))))))) 1,24 на флойда((((((
https://avtopro.ua/ - автозапчастини без посередників
Otto
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4055
З нами з: 18 квітня 2012, 12:18
Модель авто, тип двигателя, пробег: T4 1999 г.в. ДВС - ACV 2.5 пробег около 300 тыс. км. кондёр/кулер пока грузовик
Звідки: Украина
Дякував (ла): 43 рази
Подякували: 114 разів

Re: Внимание БОКС!

Повідомлення Otto »

Майский напропускал порядочно в сравнении с прошлыми боями (40 лет однако), но опыт не пропьёшь, да и готовился на 12 раундов (у коллег Макгрегора таких дистанций нет).

Справедливости ради Майскому нужно выйти теперь на бой по правилам Макгрегора :D
Аватар користувача
vovaT4
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4319
З нами з: 23 липня 2011, 21:39
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW T4 AJT 65 KW Пробіг постійно збільшується...)))
Звідки: ІВ-ФРАНКІВСЬК
Дякував (ла): 45 разів
Подякували: 125 разів

Re: Внимание БОКС!

Повідомлення vovaT4 »

Ясний пень що це шоу, але тим не менш прикольно, не виглядало так убого як деякі бої боксерів, в тому числі того самого Майвезера, багато боїй якого були просто нудятина. Конор не має такого досвіду і практики в боксі,але вийшов, з початку щось пробував. Як на мене йому треба було з самого початку йти в жорстоку рубку, він молодший і сильніший, не факт що прокатило б, але шанси могли б бути, бо технічно він не міг виграти просто ніяк. Ну і Флойд як звичайно в любій навіть не дуже небезпечній ситуації,закривав голову, обертався, і ставав перед Конором раком :-) Не дуже пасує як для супер чемпіона, але то таке :-) По правилах ММА Конор вломив би Флойду сто пудів, але чорнобривець на таке ніколи не піде, він засцить полюбасу. Хоча було би з чого поржати :-)
Свобода - тверда як меч.
Або вона у тебе є, або тебе нема.
kot35
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4999
З нами з: 18 лютого 2011, 09:43
Звідки: ...
Дякував (ла): 60 разів
Подякували: 201 раз

Re: Внимание БОКС!

Повідомлення kot35 »

Конор продержался аж до десятого раунда потому шо Флойд не обладает сильным ударом , он ни разу не панчер , большинство побед - по очкам , поэтому в начальных раундах Конор еще как-то выглядел - не было отдачи . А поставь на место Флойда например Головкина или Канело - то с защитой Макгрегора иди зарубись с этими чуваками - причешут в первом же раунде. :)
Аватар користувача
vovaT4
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4319
З нами з: 23 липня 2011, 21:39
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW T4 AJT 65 KW Пробіг постійно збільшується...)))
Звідки: ІВ-ФРАНКІВСЬК
Дякував (ла): 45 разів
Подякували: 125 разів

Re: Внимание БОКС!

Повідомлення vovaT4 »

Та Конор не з цього спорту в принципі, це теж треба розуміти, в нього голова інакше варить, він бачить ситуацію, і думає як можна з ноги зарядити, як можна захват зробити і.т.д. а тут таке не катить, а це вже рефлекси їх не так просто взяти і виключити. Що до Флойда то він при всій своїй геніальності як не крути просто сцикун і ніколи не ризикував, він все робить, і робив тільки на верняк, а це скучновато для видовища, хоча бій з Конором був досить нормальний як для бою Флойда. Пацани рішили бабосу рубанути, це теж нормально. Ясно що це не був якись супер цікавий бій, але в Майвезера їх і не було в принципі. Багато так званих "мега" боїв між боксерами які ми бачили не раз були м'яко кажучи ніякими. Наприклад Кличко Фюрі, це просто піпец....... і багато інших. Нехай би хтось серйозний з боксу сходив в ММА цікаво було б глянути. А ще краще як вже говорили щоб Флойд взяв умовно собі пів року і прийшов до Конора в ММА це би було справедливо, цікаво би глянути як би він там ставав раком :-) Але Флойд очкане сто пудово.
pavkas
развод пипла на бабки
Ну і на скільки ти попав? :-)
Свобода - тверда як меч.
Або вона у тебе є, або тебе нема.
kot35
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4999
З нами з: 18 лютого 2011, 09:43
Звідки: ...
Дякував (ла): 60 разів
Подякували: 201 раз

Re: Внимание БОКС!

Повідомлення kot35 »

vovaT4 писав: Що до Флойда то він при всій своїй геніальності як не крути просто сцикун і ніколи не ризикував,
:-)
Хаттон , Пакьяо, Маркес , Джуда, Майдана , Котто , Де Ла Хойа , Гатти , Ортез , Коралес , Мосли ......это те , с кем , как ты говоришь - он не рисковал :-)
У тебя есть кто-то лучше этих ? :)

vovaT4 писав:Ясно що це не був якись супер цікавий бій, але в Майвезера їх і не було в принципі.
А вот мне наоборот - мегаинтересный бой и именно со стороны Майского. Но я смотрю на это как на бокс а не реслинг или блокбастер. Я смотрю бокс. Флойд , выходя на бой не обладал никакими приемуществами , ни в росте , ни в физической кондиции, ни в размахе рук , ни в возрасте или силе удара . Он знал шо он уже не торт , он знал шо он не панчер , но - он поставил целью закончить бой досрочно , именно досрочно , нокаутом , он , который всегда отдавал перевес результату по очкам , и тут на тебе. Но у него была тактика , а бокс это не только тупой махач . Отсюда и сдача начала боя и мало ненужных движений в середине , итог - он разобрал на молекулы возомнившего себя самим боксом :facepalm: Конора , который два последних раунда даже не видел откуда прилетает .
Не зрелищный бокс ? Смотрите реслинг :D

зы. мне не понравилось это шапито потому шо хотелось увидеть Флойда в бою с действительно интересным боксером , но Майский тоже знает пословицу шо без лоха и жизнь плоха. Я не буду обсуждать его как человека , но боксер он гениальный. ИМХО.
Otto
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4055
З нами з: 18 квітня 2012, 12:18
Модель авто, тип двигателя, пробег: T4 1999 г.в. ДВС - ACV 2.5 пробег около 300 тыс. км. кондёр/кулер пока грузовик
Звідки: Украина
Дякував (ла): 43 рази
Подякували: 114 разів

Re: Внимание БОКС!

Повідомлення Otto »

kot35

:-)
Хаттон , Пакьяо, Маркес , Джуда, Майдана , Котто , Де Ла Хойа , Гатти , Ортез , Коралес , Мосли ......это те , с кем , как ты говоришь - он не рисковал :-)

эти выходили в своём большинстве именно драться, а Флойд победить и заработать денег (можно наоборот написать); Рой Джонс имея феноменальные способности и будучи на голову выше своих соперников и рисковал и проигрывал, но и остался в истории бокса как уникальный человек с неповторимыми боями, а не хитрая машина по зарабатыванию бабла.
kot35
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4999
З нами з: 18 лютого 2011, 09:43
Звідки: ...
Дякував (ла): 60 разів
Подякували: 201 раз

Re: Внимание БОКС!

Повідомлення kot35 »

vovaT4 писав:Нехай би хтось серйозний з боксу сходив в ММА цікаво було б глянути. А ще краще як вже говорили щоб Флойд взяв умовно собі пів року і прийшов до Конора в ММА це би було справедливо, цікаво би глянути як би він там ставав раком Але Флойд очкане сто пудово.
тебе сколько лет ? Рассуждаешь как школьник. :D
Часто ты выдел состязания между вотрополистами и прыгунами с трамплина в воду ? Ну и те и другие - в бассейне же . Или прыгунов в высоту посоревновать с метателями молота например :-)
Отак и ММА с боксом - абсолютно разные вещи и у Мейвезера хватает мозгов понимать это , а не " он ссыкун "

Добавлено 28 серпня 2017, 22:22
Otto писав:kot35

Хаттон , Пакьяо, Маркес , Джуда, Майдана , Котто , Де Ла Хойа , Гатти , Ортез , Коралес , Мосли ......это те , с кем , как ты говоришь - он не рисковал :-)

эти выходили в своём большинстве именно драться, а Флойд победить и заработать денег (можно наоборот написать); Рой Джонс имея феноменальные способности и будучи на голову выше своих соперников и рисковал и проигрывал, но и остался в истории бокса как уникальный человек с неповторимыми боями, а не хитрая машина по зарабатыванию бабла.
Де Ла Хойя тоже тупо драться выходил ? Или Мосли ? Может Маркес или Коралес ? О чем ты ? :-) Это величайшие тактики . Оказывается так просто их победить - нужно просто выйти шоб бабла срубить . О как все просто , раскрыт секрет - выходи за бабло и всех победишь ! :lol:

Рой да , тоже уникальный боксер , но запомнился он не только неповторимыми боями , но и " неповторимыми мозгами " , и тем шо падал непонятно от кого . И если уж говорить о том на что он пошел за бабло......продолжать ? И этим он тоже запомнился , поверь . :)

Добавлено 28 серпня 2017, 23:20

для настоящих ценителей Конора :D
особое внимание на 2-15 , это показательно :-)
Аватар користувача
vovaT4
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4319
З нами з: 23 липня 2011, 21:39
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW T4 AJT 65 KW Пробіг постійно збільшується...)))
Звідки: ІВ-ФРАНКІВСЬК
Дякував (ла): 45 разів
Подякували: 125 разів

Re: Внимание БОКС!

Повідомлення vovaT4 »

kot35
Хаттон , Пакьяо, Маркес , Джуда, Майдана , Котто , Де Ла Хойа , Гатти , Ортез , Коралес , Мосли ......это те , с кем , как ты говоришь - он не рисковал
А нічого що Пакьяо роками вів переговори за бій з Флойдом? і коли він був в найкращій формі Флойд весь час спригував, і вийшов вже тоді коли Менні був далеко не в найкращій формі,бо він проводив дійсно супер бої! Для мене Менні набагато кращий за Флойда, хоч він і програвав, але це були дійсно супер бої! Що до Хаттона то він виглядав просто смішно і не мав ніяких шансів, це було і дураку ясно. Що до сцикуна то справа не в тому з ким вийти, а як вести себе в рингу, це інша справа, Менні ніколи сцикуном не був! і в останньому бою з Маркесом вже вигравав, і і виграв би сто пудово по очках, але він вів бій і пропустив. Люди в першу чергу хочуть бачити бій, а не хто в кого більше разів попав. Гатти не мав такої техніки,але це був дійсно воїн! який навіть не знав що таке засцяти! Вічна пам'ять! :uch_tiv: Це думка серйозних експертів, це не я видумав. Ясен пень що Флойд дуже професійний,скорість,захист, всі діла, але він працює тільки на верняк, тому так часто були такі тухлі бої.
kot35
Отак и ММА с боксом - абсолютно разные вещи и у Мейвезера хватает мозгов понимать это , а не " он ссыкун "
То нах було викликати на бій чувака з іншої парафії? а не самому туди піти? :-) Треба було самбіста ще викликати на бій по правилах боксу :-)
Що до "разных вещей" на рахунок боксу і ММА то саме в ММА приходять люди з різних єдиноборств, так вони тренуються, готуються, для універсальності,але в цьому немає нічого дивного.
Свобода - тверда як меч.
Або вона у тебе є, або тебе нема.
kot35
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4999
З нами з: 18 лютого 2011, 09:43
Звідки: ...
Дякував (ла): 60 разів
Подякували: 201 раз

Re: Внимание БОКС!

Повідомлення kot35 »

vovaT4 писав: А нічого що Пакьяо роками вів переговори за бій з Флойдом? і коли він був в найкращій формі Флойд весь час спригував, і вийшов вже тоді коли Менні був далеко не в найкращій формі,бо він проводив дійсно супер бої! Для мене Менні набагато кращий за Флойда,
а я разве говорил шо Флойд лучший из лучших ? Читай внимательней , не придумывай за меня :)
Я лишь говорил шо Макгрегор никакой и мне вообще непонятен весь визг вокруг его персоны ессли его влегкую размотал Мейвезер будучи старым и изначально не самым ярким боксером , хоть и очень хорошим. Вроде ж четко написал шо другие боксеры размотали бы Конора намного легче чем это далось Флойду.
vovaT4 писав: . Люди в першу чергу хочуть бачити бій, а не хто в кого більше разів попав. Гатти не мав такої техніки,але це був дійсно воїн! який навіть не знав що таке засцяти! Вічна пам'ять! :uch_tiv: Це думка серйозних експертів,
Не смеши , серьезные эксперты никогда не назовут Артуро великим боксером. Бойцом - да , но не исполнителем .
Ну и что хотят люди видеть в боксе в первую очередь - я б так не говорил за всех :wink:
Лично для меня гораздо интереснее смотреть на хорошую тактику боксеров , как они побеждают благодаря стратегии и продуманному ведению боя , как боксер с худшими физ. данными в конце концов разматывает превосходящего противника . Например как Оскар , Барера , Моралес .

Тот же Манни мне не так интересен , потому шо прямолинейный как столб и вся ставка на однообразное рубилово . Отличный боксер ,да , но хитрый Маркес его таки сделал. :)
vovaT4 писав:
То нах було викликати на бій чувака з іншої парафії?
Ты ниче не попутал ? Это Флойд разве кричал шо он такой охренительный шо ему пофиг по каким правилам драться ? :) Не , это Макгрегор возомнил себя сами боксом и сказал шо порвет в ринге любого :lol: . Это он вызвал Флойда . А Мейвезер уже два года не выходил понимая шо щас такие претенденты шо могут ему , старому и навалять , а тут на тебе - такой карась :D
Ну как тут откажешься .
Аватар користувача
vovaT4
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4319
З нами з: 23 липня 2011, 21:39
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW T4 AJT 65 KW Пробіг постійно збільшується...)))
Звідки: ІВ-ФРАНКІВСЬК
Дякував (ла): 45 разів
Подякували: 125 разів

Re: Внимание БОКС!

Повідомлення vovaT4 »

Аааааааааааа....... то всі ці крики, і кіпіш перед боями які показують бійці для тебе? :lol: : а я думаю для чого цей цирк? :-)
Конор сам визвав Флойда?......точно...якраз на прес конференції починаючи з 27.40 Я первый кто поговорил с исполнительнным деректором UFC! он ответил это не вариант он вряд ли этого захочет, но в итоге все прошло! тобто пояснили Конору скільки бабла він рубане :-) ( раджу всю прес конференцію послухати) тобто історію про бабки :-) я не засуджую, просто чувак весь час ставить на виграшну конячку от і все кіно.
Свобода - тверда як меч.
Або вона у тебе є, або тебе нема.
kot35
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4999
З нами з: 18 лютого 2011, 09:43
Звідки: ...
Дякував (ла): 60 разів
Подякували: 201 раз

Re: Внимание БОКС!

Повідомлення kot35 »

vovaT4 писав:Аааааааааааа....... то всі ці крики, і кіпіш перед боями які показують бійці для тебе? :lol: : а я думаю для чого цей цирк? :-)
це ты с кем щас говорил ? :facepalm:
Первое за что не люблю Макгрегора - за его тупой трештокинг , как и подобную лабуду всех остальных.
Но ты можешь додумывать дальше , хто ж тебе запретит . :)
vovaT4 писав:
Я первый кто поговорил с исполнительнным деректором UFC! он ответил это не вариант он вряд ли этого захочет, но в итоге все прошло! тобто пояснили Конору скільки бабла він рубане :-)
:facepalm:
ясен пень глава ЮФС изначально был против , потому как оставался за бортом , потом он резко поменял мнение , возможно да - после разговора с Флойдом или его менеджерами. А Макгрегора никто и не уговаривал , ибо он изначально именно этого и хотел - гонорара профибокса , которые в десятки раз выше ЮФСишных. И естественно Мейвезер прилагал все усилия для проведения этого боя , с которого он укусил будь здоров. Я с самого начала и называл это цирком , ты опять невнимателен . :) И ржал с того шо это еще и " боем века " додумались называть.
Аватар користувача
vovaT4
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4319
З нами з: 23 липня 2011, 21:39
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW T4 AJT 65 KW Пробіг постійно збільшується...)))
Звідки: ІВ-ФРАНКІВСЬК
Дякував (ла): 45 разів
Подякували: 125 разів

Re: Внимание БОКС!

Повідомлення vovaT4 »

kot35

Це ти "невнимателен" я якраз говорю про те що всю цю бадягу придумав Флойд разом з Showtime щоб зрубати бабла, а Конор просто як інструмент. Це ясно і дитині що це не він все це придумав. Тому я і говорив що якщо ти хочеш вломити чуваку з іншої ліги то іди і вломи йому на його території. Що до так званого трештокінга то це елемент шоу який може бути навіть прописаний в контракті, і чим він більший, тим краще, більш того на це працюють цілі команди і вчать кожного що кричати, я навіть не здивуюсь якщо вони разом сиділи десь за півасом ( не тільки вони, а і решту бійців) і обговорювали як будуть крити один одного. Тому про це говорити взагалі просто смішно, не те щоб звертати якусь увагу.
Свобода - тверда як меч.
Або вона у тебе є, або тебе нема.
kot35
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4999
З нами з: 18 лютого 2011, 09:43
Звідки: ...
Дякував (ла): 60 разів
Подякували: 201 раз

Re: Внимание БОКС!

Повідомлення kot35 »

Поэтому этот цирк и состоялся по правилам бокса , потому как в клетке все закончилось бы не начавшись. А пиплу надо " сериал " на десять раундов . Я ж с самого начала и писал - каждый получил шо хотел - Флойд 50-0 и денег мешок , Конор бабла скока не видел , ЮФС важно напыжились - мол аж 10 раунов надо было шоб нашего парня победить , ну и среднестатистический эксперт страшно доволен - " бой века " как никак . :-)
зы. обидно за нормальных боксеров , такие шоу в минус боксу.
Аватар користувача
vovaT4
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4319
З нами з: 23 липня 2011, 21:39
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW T4 AJT 65 KW Пробіг постійно збільшується...)))
Звідки: ІВ-ФРАНКІВСЬК
Дякував (ла): 45 разів
Подякували: 125 разів

Re: Внимание БОКС!

Повідомлення vovaT4 »

Я не рахую що це 50-0 тому що це шоу, а не боксерський поєдинок за титул між рейтинговими боксерами бо Конор пасажир зовсім з іншої пісочниці. Таким макаром він може і 100-0 зробити, є ще вагони видів спорту :-)
Свобода - тверда як меч.
Або вона у тебе є, або тебе нема.
Аватар користувача
vovaT4
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4319
З нами з: 23 липня 2011, 21:39
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW T4 AJT 65 KW Пробіг постійно збільшується...)))
Звідки: ІВ-ФРАНКІВСЬК
Дякував (ла): 45 разів
Подякували: 125 разів

Re: Внимание БОКС!

Повідомлення vovaT4 »

Усик Чемпіон!!! :cool_cool:

Свобода - тверда як меч.
Або вона у тебе є, або тебе нема.
Відповісти

Повернутись до “Спортзал”