по пиисят?

Товариство боротьби із зеленим змієм .. Алкозустрічі, алкозаходи, алкобаня, алкоепархія ..
Аватар користувача
Cubano
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 11255
З нами з: 21 грудня 2008, 20:21
Звідки: Біла Сінагога
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 412 разів

Re: по пиисят?

Повідомлення Cubano »

Подружка подарувала шикарну вещ! Білий коньяк! Жатон уайт! :cool_cool: :cool_cool: :cool_cool:

Як десь побачите в продажі, беріть зразу, і скажіть мені, де це продається.

Вона зразу сказала, що це білий коньяк. Я не повірив, тим більше на пляшці це і не написано. Адже справжні коньяки мають право так називатися, якщо вони зроблені тільки у французькій провінції.
Але на смак воно було нічо. Я його опреділив спочатку, як граппа. Того вечора було дофіга чого на столі, і добре дегустувати не було можливості.
Вчора розібрався. Це дійсно суміш коньячних спиртів, тоді, як граппа має тільки один спирт. А тут цей букет добре розрізняється, і він чудово підібраний. А те, що він не коричневий, то значить, що його не витримували в дубових бочках, де він і набирає колір. В цьому плані прозорі кубинські роми 1-3 річної витримки мені більше подобаються, ніж 6-7 річні, темні, витримані в бочках, і які потім набирають смак закарпатського коньяку. :(

Так що рекомендую! :good:

Зображення

http://winestyle.com.ua/products/Tavria ... White.html
Кацапи! Нах з нашої землі! З Криму і Донбасу!
LT35 sdi 2001/ Pass2.0 tdi dsg
Аватар користувача
Марк
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4845
З нами з: 17 листопада 2013, 20:00
Модель авто, тип двигателя, пробег:                           T5      2,0 TDI            CAAC                    був
Реальное имя:               Serhii
Звідки:     махрова Западенщина :)
Дякував (ла): 269 разів
Подякували: 487 разів

Re: по пиисят?

Повідомлення Марк »

Cubano писав:Вчора розібрався. Це дійсно суміш коньячних спиртів, тоді, як граппа має тільки один спирт. А тут цей букет добре розрізняється, і він чудово підібраний. А те, що він не коричневий, то значить, що його не витримували в дубових бочках, де він і набирає колір. В цьому плані прозорі кубинські роми 1-3 річної витримки мені більше подобаються, ніж 6-7 річні, темні

Фігасє, ти спєц... :du_ma_et:
https://avtopro.ua/ - автозапчастини без посередників
Відповісти

Повернутись до “Шинок-наливайко”