Хочу начать гнать самогон!!

Товариство боротьби із зеленим змієм .. Алкозустрічі, алкозаходи, алкобаня, алкоепархія ..
Аватар користувача
Cubano
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 11255
З нами з: 21 грудня 2008, 20:21
Звідки: Біла Сінагога
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 412 разів

Re: Хочу начать гнать самогон!!

Повідомлення Cubano »

зато нік у нього прикольний, і не піднімає мертві теми :)
Кацапи! Нах з нашої землі! З Криму і Донбасу!
LT35 sdi 2001/ Pass2.0 tdi dsg
Аватар користувача
ZEMA0911
Бусовод со стажем
Бусовод со стажем
Повідомлень: 758
З нами з: 16 березня 2012, 21:59
Модель авто, тип двигателя, пробег: Сеат Альтеа 2.0 TDI DSG
Реальное имя: Сергей
Звідки: Украина,Бессарабия,Измаил
Дякував (ла): 74 рази
Подякували: 28 разів

Re: Хочу начать гнать самогон!!

Повідомлення ZEMA0911 »

Тема вообще подумерла. Наверно одни трезвенники на форуме остались.
VW T-4 2.4 D 1998 короткий трудяга .Был. Надеюсь ,будет еще раз. Если хочется иметь то ,что никогда не имели,придется делать то ,что никогда не делали.
Спойлер
0677660587
Аватар користувача
uvagr
Бусовод
Бусовод
Повідомлень: 435
З нами з: 13 квітня 2015, 13:26
Реальное имя: Тарас
Звідки: Вараш
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 15 разів

Re: Хочу начать гнать самогон!!

Повідомлення uvagr »

ZEMA0911
Та ні, то літком в жару нові рецепти куштують... бере свое.
У суботу чисто хлібну, без дріжжів кумову пробували. Десь пляшку в банці лишили :al_kana_ft: , авітопілот сцу**ко вперто вів наліво, но ноги йти не могли, але баняк ще варив, а з ранку нічого, як не пив. :ras_pal_cov_ka:
Якось у два закваса брагу робить. Перший зерно проросше і трохи цукру щоб забродило, потім додає саме зерно. Стоїть недовго і двічі через сухопарник. Зі 40 літрів кажись отримав 5л по 50 градусів.
Сам то аппарат років 20 не бачив, но бідон на прицілі є.
Аватар користувача
evrobus
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 17680
З нами з: 12 квітня 2009, 17:34
Модель авто, тип двигателя, пробег: t4 2.5tdi Eurovan
Реальное имя: ПЕТРОВИЧ
Звідки: Киев,пригород.
Дякував (ла): 747 разів
Подякували: 755 разів

Re: Хочу начать гнать самогон!!

Повідомлення evrobus »

uvagr писав: вперто вів наліво,
Нуі як там кобіти? :roll: :crazy: :crazy: :-)
Ремонт Т4,Т5,Лт,Крафтер,Кади и др. vw
зч новые, б/у .
тф +380678726119+380955005427 Где? Тут-
Спойлер
г.Вишневый ул.Киевская 10.Поворот с окружной в ЗАЗ.Девять сфетофоров от окружной.Проще забить в гугл картах Петрович
Аватар користувача
uvagr
Бусовод
Бусовод
Повідомлень: 435
З нами з: 13 квітня 2015, 13:26
Реальное имя: Тарас
Звідки: Вараш
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 15 разів

Re: Хочу начать гнать самогон!!

Повідомлення uvagr »

evrobus
Тобі з підробицями? :oops:
Аватар користувача
ZEMA0911
Бусовод со стажем
Бусовод со стажем
Повідомлень: 758
З нами з: 16 березня 2012, 21:59
Модель авто, тип двигателя, пробег: Сеат Альтеа 2.0 TDI DSG
Реальное имя: Сергей
Звідки: Украина,Бессарабия,Измаил
Дякував (ла): 74 рази
Подякували: 28 разів

Re: Хочу начать гнать самогон!!

Повідомлення ZEMA0911 »

uvagr писав:ZEMA0911
Та ні, то літком в жару нові рецепти куштують... бере свое.
У суботу чисто хлібну, без дріжжів кумову пробували. Десь пляшку в банці лишили :al_kana_ft: , авітопілот сцу**ко вперто вів наліво, но ноги йти не могли, але баняк ще варив, а з ранку нічого, як не пив. :ras_pal_cov_ka:
Якось у два закваса брагу робить. Перший зерно проросше і трохи цукру щоб забродило, потім додає саме зерно. Стоїть недовго і двічі через сухопарник. Зі 40 літрів кажись отримав 5л по 50 градусів.
Сам то аппарат років 20 не бачив, но бідон на прицілі є.
У меня товарищ раньше делал с пророщенной пшеницы. Причем с 5 кг 2 раза умудрялся делать брагу. Рецепт не помню,но получался достойный напиток.
Я последние лет пять только из вина делаю. Очень удобно. Возня только когда тяскуешь.
VW T-4 2.4 D 1998 короткий трудяга .Был. Надеюсь ,будет еще раз. Если хочется иметь то ,что никогда не имели,придется делать то ,что никогда не делали.
Спойлер
0677660587
Аватар користувача
Саня К
Пилот
Пилот
Повідомлень: 135
З нами з: 27 серпня 2013, 09:52
Модель авто, тип двигателя, пробег: WV T-4 2.5L 75KW пробег 345 тис. км
Реальное имя: Александр
Звідки: Чернигов
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 11 разів

Re: Хочу начать гнать самогон!!

Повідомлення Саня К »

Доброго дня шановне панство. Щойно відкрив для себе таку цікаву тему. Тож подылюсь і я з вами сваїм досвідом, на перед пршу вибачення за відповіді на старі пости, але адекватних відповідей на них я не побачив хоча вважаю їх дуже важливими.
1. Про запобіжний клапан (кран), цього робити нів`якому разі не можна (встановлювати) вразі підвищення тиску з нього піде не вода, не бражка а спиртові пари і якщо ви варите електрикою то ще півбіди, а якщо на газу вони відразу палахнуть. Якщо ви варите сахарку і при збиранні апарату впевнились, що в трубках чисто (одягаю шланжик і водою з крана під тиском) і трубку перевірив і за одне промив то ніяких інших маніпуляцій проводити не потрібно, все і так буде добре. А якщо бражка з включеннями (варення, ягоди і.т.д все, що може закупорити трубку) бражку необхідно ретельно процідити і далі по перевіреній схемі, вперед. Про так званну зернову горілку писати не буду, оскільки там і апарат(куб) інший, і досвіду великого не маю, і затір бражки і процес варіння дуже марудний, хоча вона найкраща.
2. Апарат з нержавіючої сталі не найкращий, хоча їх найбільша кількість, і в самого один невеличкий такий є. Справа в тому, що н/ж додає жорсткості, пекучості горілці, хоча я чув що є така н/ж, все ок, але не бачив. За порадою друзів собі зробив з міді (зміьовик) нової моделі :D .
Всі свої апарати робив сам, робота ця творча і цікава, і вимагає натхнення.
Основний та улюбленний мій апарат це- люмініьщвий бидон 25л. бражки 20л.(перегонний куб) електро-тен 1,5 кВтт трубка мідна 7м(зміьщвик). кег 50л.(холодильник), банка 3 л.(сухопарник) Поставив в саду під вишнею і вперед :ua: :ua: :ua: .
Пи. Сі- В кого є питання пишіть в приватні повідомлення з усіма поспілкуюсь, всім відповім.
Аватар користувача
ZEMA0911
Бусовод со стажем
Бусовод со стажем
Повідомлень: 758
З нами з: 16 березня 2012, 21:59
Модель авто, тип двигателя, пробег: Сеат Альтеа 2.0 TDI DSG
Реальное имя: Сергей
Звідки: Украина,Бессарабия,Измаил
Дякував (ла): 74 рази
Подякували: 28 разів

Re: Хочу начать гнать самогон!!

Повідомлення ZEMA0911 »

Я с болгарами работал, так у них дома все девайсы только медные.
VW T-4 2.4 D 1998 короткий трудяга .Был. Надеюсь ,будет еще раз. Если хочется иметь то ,что никогда не имели,придется делать то ,что никогда не делали.
Спойлер
0677660587
Аватар користувача
catmanul
Бусовод
Бусовод
Повідомлень: 324
З нами з: 29 серпня 2016, 15:04
Модель авто, тип двигателя, пробег: інше авто
Реальное имя: Юрий
Звідки: Житомир
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 35 разів

Re: Хочу начать гнать самогон!!

Повідомлення catmanul »

все соединения и "змеевик" только медь, все остальное портит вкус продукта. видал в селах агрегаты с резиновыми трубками - :bad:

для подачи воды к "холодильнику" использую помпу от аквариума, опускаю в емкость с холодной водой, трубками подсоединяю к "холодильнику", обратка назад в емкость.
Расходники и автозапчасти для VW и др. иномарок:
- http://4bibiki.com.ua/
- http://vwbus.club/forum/viewtopic.php?f=159&t=36649
(098) 610-60-33 (viber), с 9.30 до 17.30 пн-пт
Аватар користувача
ZEMA0911
Бусовод со стажем
Бусовод со стажем
Повідомлень: 758
З нами з: 16 березня 2012, 21:59
Модель авто, тип двигателя, пробег: Сеат Альтеа 2.0 TDI DSG
Реальное имя: Сергей
Звідки: Украина,Бессарабия,Измаил
Дякував (ла): 74 рази
Подякували: 28 разів

Re: Хочу начать гнать самогон!!

Повідомлення ZEMA0911 »

catmanul писав:все соединения и "змеевик" только медь, все остальное портит вкус продукта. видал в селах агрегаты с резиновыми трубками - :bad:

для подачи воды к "холодильнику" использую помпу от аквариума, опускаю в емкость с холодной водой, трубками подсоединяю к "холодильнику", обратка назад в емкость.
У них и чаны из меди.
Когда переганяешь 30 литров за раз, то и емкость с холодной водой должна быть не маленькая. меня была мысль вкопать поглубже в огороде шланг подлиннее и через него охлаждать воду. Как вариант пройдет ?
VW T-4 2.4 D 1998 короткий трудяга .Был. Надеюсь ,будет еще раз. Если хочется иметь то ,что никогда не имели,придется делать то ,что никогда не делали.
Спойлер
0677660587
Аватар користувача
catmanul
Бусовод
Бусовод
Повідомлень: 324
З нами з: 29 серпня 2016, 15:04
Модель авто, тип двигателя, пробег: інше авто
Реальное имя: Юрий
Звідки: Житомир
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 35 разів

Re: Хочу начать гнать самогон!!

Повідомлення catmanul »

ZEMA0911 писав: У них и чаны из меди.
Когда переганяешь 30 литров за раз, то и емкость с холодной водой должна быть не маленькая. меня была мысль вкопать поглубже в огороде шланг подлиннее и через него охлаждать воду. Как вариант пройдет ?
не знаю, я такими объемами не делал, чтобы на выходе 30л получалось. думаю что ничего из этого хорошего не получится. земля быстро нагрееся возле шланга.
в частном доме можно для этого бочку на 200л использовать, если большие объемы то 2-3 бочки соединить между собой. б.у. бочки можно недорого купить.
Расходники и автозапчасти для VW и др. иномарок:
- http://4bibiki.com.ua/
- http://vwbus.club/forum/viewtopic.php?f=159&t=36649
(098) 610-60-33 (viber), с 9.30 до 17.30 пн-пт
Аватар користувача
Cubano
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 11255
З нами з: 21 грудня 2008, 20:21
Звідки: Біла Сінагога
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 412 разів

Re: Хочу начать гнать самогон!!

Повідомлення Cubano »

ZEMA0911 писав:Когда переганяешь 30 литров за раз, то и емкость с холодной водой должна быть не маленькая. меня была мысль вкопать поглубже в огороде шланг подлиннее и через него охлаждать воду. Как вариант пройдет ?
catmanul писав:земля быстро нагрееся возле шланга.
правильно сказано, ще і теплопровідність гуми ж слаба.
Хотів розказати про градірню, але компактних конструкцій не бачив.
А от звичайний старий автомобільний радіатор - можна спробувати. Конструкція проста, але можна ускладнити. Поставити не тільки вентилятор, а ще і соти зрошувати водою. При випаровуванні вода забирає багато тепла.
Кацапи! Нах з нашої землі! З Криму і Донбасу!
LT35 sdi 2001/ Pass2.0 tdi dsg
Аватар користувача
ZEMA0911
Бусовод со стажем
Бусовод со стажем
Повідомлень: 758
З нами з: 16 березня 2012, 21:59
Модель авто, тип двигателя, пробег: Сеат Альтеа 2.0 TDI DSG
Реальное имя: Сергей
Звідки: Украина,Бессарабия,Измаил
Дякував (ла): 74 рази
Подякували: 28 разів

Re: Хочу начать гнать самогон!!

Повідомлення ZEMA0911 »

catmanul писав:
ZEMA0911 писав: У них и чаны из меди.
Когда переганяешь 30 литров за раз, то и емкость с холодной водой должна быть не маленькая. меня была мысль вкопать поглубже в огороде шланг подлиннее и через него охлаждать воду. Как вариант пройдет ?
не знаю, я такими объемами не делал, чтобы на выходе 30л получалось. думаю что ничего из этого хорошего не получится. земля быстро нагрееся возле шланга.
в частном доме можно для этого бочку на 200л использовать, если большие объемы то 2-3 бочки соединить между собой. б.у. бочки можно недорого купить.
Я имел ввиду 30 л браги ))))
В позапрошлом году за 4 дня перегнал 120 л вина,тогда получилось около 30 л. Приходилось постоянно мешать воду в холодильнике.Он на 5 ведер. Теплую сливал в бочку на 250 л, а потом вода за ночь остывала и по кругу. Фулл автоматик.))) Вместо зарядки.
VW T-4 2.4 D 1998 короткий трудяга .Был. Надеюсь ,будет еще раз. Если хочется иметь то ,что никогда не имели,придется делать то ,что никогда не делали.
Спойлер
0677660587
Аватар користувача
catmanul
Бусовод
Бусовод
Повідомлень: 324
З нами з: 29 серпня 2016, 15:04
Модель авто, тип двигателя, пробег: інше авто
Реальное имя: Юрий
Звідки: Житомир
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 35 разів

Re: Хочу начать гнать самогон!!

Повідомлення catmanul »

одной бочки 250л, которая у тебя уже есть, вполне достаточно.
помпу для аквариуа можно б/у купить и подключить к холодильнику, а обратку в бочку. желательно фильтр перед помпой поставить, чтобы мусор из бочки не засорял систему. помпу подбирать с учетом уровня подъема воды, совсем слабенькая не подойдет.
у меня на 10л бражки хватает 30л холодной воды, к концу гонки вода горячая.
Расходники и автозапчасти для VW и др. иномарок:
- http://4bibiki.com.ua/
- http://vwbus.club/forum/viewtopic.php?f=159&t=36649
(098) 610-60-33 (viber), с 9.30 до 17.30 пн-пт
Аватар користувача
Саня К
Пилот
Пилот
Повідомлень: 135
З нами з: 27 серпня 2013, 09:52
Модель авто, тип двигателя, пробег: WV T-4 2.5L 75KW пробег 345 тис. км
Реальное имя: Александр
Звідки: Чернигов
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 11 разів

Re: Хочу начать гнать самогон!!

Повідомлення Саня К »

ZEMA0911
Я варю 20л. бражки за один захід, холодильник 50 л. за один цикл варіння зверху відбираю відро (10л) води і доливаю холодну (вода гріеться з верху) і так 2-3 рази. 30л.-це не так і багато, не хочеш обновлювати верхню воду, заморозь 4-5 пляшок(1.5-2 л.) води (скільки влізе в холодильник) в моєму випадку-це не проблема. Пляшки в холодильник кладеш, решту простору заливаєш водою і в перед. Думаю на весь цикл вистачить.
Для того щоб за раз зварити 30л. горілки, перегонний куб повинен мати об`єм ~120 л. Я таких не бачив і чим їх гріти в побуті не знаю.
Cubano
Про градірню з радіатора не чув, а от радіатор пічки, з якогось "ГАЗу, ТАЗу" замість зміьовика в оцинкованій балії літрів на 80-100 бачив і навіть сам варив, дуже не погано, але дуже громіздка та не дороблена була та конструкція (з`єднання трубки тістом замазували) я такого не люблю. Якби його довести до толку я вважаю, що дуже не погана "КОЗА" вийшла ( мій батько цей процес називає " Доїти скажену козу") (а на радіаторі ще б і обидва контури закільцювати) думка в голос.
Отже якщо ви варите один раз в рік, то хай буде все як є, але якщо ви любите цей процес і підходите до нього творчо, з натхненням, то вперед, варіантів і думок безліч.
:ua: :al_kana_ft: :ua:
Аватар користувача
Cubano
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 11255
З нами з: 21 грудня 2008, 20:21
Звідки: Біла Сінагога
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 412 разів

Re: Хочу начать гнать самогон!!

Повідомлення Cubano »

Саня К, тут здається ця конструкція і була, і того вона мені на думку прийшла.
Але з твого допису я зрозумів, що ти пропускав через радіатор сам самогон? Та нє, це жестяк. Пропускати харчовий продукт через технічні прибамбаси, де раніше тосол і масло були? :shock: Нє-нє-нє! Я ж мав на увазі воду, що циркулює для охолодження холодильника.
Для парів бражки тільки скло, може нержавійка і мідь-латунь. А чого б не срібло? :-)
Кацапи! Нах з нашої землі! З Криму і Донбасу!
LT35 sdi 2001/ Pass2.0 tdi dsg
Аватар користувача
Саня К
Пилот
Пилот
Повідомлень: 135
З нами з: 27 серпня 2013, 09:52
Модель авто, тип двигателя, пробег: WV T-4 2.5L 75KW пробег 345 тис. км
Реальное имя: Александр
Звідки: Чернигов
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 11 разів

Re: Хочу начать гнать самогон!!

Повідомлення Саня К »

Cubano
Цей апарт я користувача лише одного разу(в селі батько брав у когось) люди в той час апарати робили по можливості і з доступних їм матерматеріалів і на даний момент у мене зміьовик з харчової міді. Скло вважаю не поганою альтернативою , але дуже крихке і не практичне. Про н/ж писав раніше. Срібло... а це цікава думка, дякую. :D :D :D :ua: :ua: :ua:
Відповісти

Повернутись до “Шинок-наливайко”