Хто де страхується?

Аватар користувача
VicS
VW знаток
VW знаток
Повідомлень: 1662
З нами з: 02 жовтня 2011, 14:51
Модель авто, тип двигателя, пробег: Постоянно меняются.
Реальное имя: Виталий
Звідки: Львов
Подякували: 10 разів

Re: Хто де страхується?

Повідомлення VicS »

samvexler писав:Жесть)))) І скільки людям не поянсюй-не пояснюй ....все одно халява перемагає над розумом))) Саламандра до Вашого вівдома неодноразово позбувалаяь ліцензій на ОСЦПВ - співчуваю я Вам :D Ви обрали найгірше, що могли обрати))


Ну, це не новина, що "кожна жаба хвалить своє болото".
В чому "халява"? І при чому тут "Добробут"?
Мені компанію Саламандра порадив знайомий, в якого позитивний досвід співпраці з цією компанією (знаю особисто). Я не продаю і не рекламую продукти цієї компаніі - просто маю інформацію про неї, страхується там дехто з моїх знайомих, страхуюсь там сам, ось і все.
Ну і найкраще, що можна обрати - це напевно Ви? :D
Аватар користувача
samvexler
Гость
Гость
Повідомлень: 20
З нами з: 28 липня 2008, 16:30
Модель авто, тип двигателя, пробег: Citroen C4 Coupe red
Реальное имя: Віктор
Звідки: UA/ Lviv
Контактна інформація:

Re: Хто де страхується?

Повідомлення samvexler »

Найкраще обрати УСГ, Брокбізнес, ІНГО, АХА, Уніка та ще декілька, а те що Ви купили поліс від шарашки то кожному вже відомо. на 99% впевнений, що Саламандра нічого не відшкодує без проблем, що могло ьути у Ваших знайомих - диву дивуюсь))

Добробут = Саламандрі....2 сапога пара...така ж одноденка! Але чого мені Вам почснювати, скупий платить двічі, якщо життя не навчило де буває дешевий сир.
Страхова компанія БРОКБІЗНЕС, партнер клубу у Львові. ДОСТАВКА + БЕЗ ВИХІДНИХ
(097) 223-88-69 або (032) 253-75-83 Віктор
http://www.insurance.lviv.ua
димыч 4444
Пассажир
Пассажир
Повідомлень: 35
З нами з: 23 березня 2012, 16:24
Модель авто, тип двигателя, пробег: T4 ABL 1.9TD больше 500 тыщ
Звідки: киев

Re: Хто де страхується?

Повідомлення димыч 4444 »

Страхуюсь в PZU . Начал там страховатся, по совету знакомого ,который при покупке новой машины очень дотошно выбирал страховую . Потом оказалось,что там работают друзья( общее хобби),так теперь перетянул туда многих знакомых.
Аватар користувача
VicS
VW знаток
VW знаток
Повідомлень: 1662
З нами з: 02 жовтня 2011, 14:51
Модель авто, тип двигателя, пробег: Постоянно меняются.
Реальное имя: Виталий
Звідки: Львов
Подякували: 10 разів

Re: Хто де страхується?

Повідомлення VicS »

samvexler писав: Але чого мені Вам почснювати, скупий платить двічі, якщо життя не навчило де буває дешевий сир.


Не розумію при чому тут "скупий платить двічі"? Чим це в Саламандрі ціни нижчі... Та я якось і не економлю і не ставив це за мету (як і той товариш, що радив її). До речі той випадок (про який я писав, що мій знайомий мав досвід з Саламандрою) це був з БМВ 750 в яку в'їхала маршрутка (з вини маршрутки). Так Саламандра виплатила все мому знайомому без проблем. Не хочу сперичатися - не бачу в цьому змісту, але і на рахунок однодневності бачу, що цей один день в Саламандри тягнеться ще з 1995 року і по цей день (тут). Кожен сам робить вибір.

P.S. Щось Ви не долюблюєте сильно цю Саламандру...
Аватар користувача
Fun T4
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 17374
З нами з: 27 листопада 2009, 22:38
Реальное имя: Ігор
Звідки: Київ-Васильків
Дякував (ла): 403 рази
Подякували: 683 рази

Re: Хто де страхується?

Повідомлення Fun T4 »

Edik46 писав:Всем здравствуйте.
Существует такая проблема. В 2011 г. Попал я в ДТП в Севастополе летом. Въехал в меня местный таксист. Документы оформили все нормально, затем их передали в Киев. Только на этом все и закончилось. Так как страховая компания ответчика Украинская Экологическая страховая компания, не может выплачивать по своим обязательствам. Лицензию у них вроде как отозвали, а банкротить не хотят. Может кто в курсе событий по этой СК? А то съездить посмотреть, где они находятся и что по ним продвигается, ооочень далеко. Если есть у кого возможность или живет не далеко, уточните пожалуйста, что можно сделать или нужно, для получения страховки? Телефоны ни кто не берет, может они и переехали куда….. Вроде как появились у них новые телефоны 239-20-36. 239-20-31
Если кто сможет помочь, мои данные кину в ЛС.
Аватар користувача
vrm
Пилот
Пилот
Повідомлень: 179
З нами з: 02 січня 2011, 19:28
Модель авто, тип двигателя, пробег: T4 косой, длинный, Abl 1.9td 255тищ
Реальное имя: Рома
Звідки: LutskCity
Подякували: 1 раз
Контактна інформація:

Re: Хто де страхується?

Повідомлення vrm »

оранта. якось так склалось історично...
vw t4 1.9TD ABL long 2002г.
Аватар користувача
samvexler
Гость
Гость
Повідомлень: 20
З нами з: 28 липня 2008, 16:30
Модель авто, тип двигателя, пробег: Citroen C4 Coupe red
Реальное имя: Віктор
Звідки: UA/ Lviv
Контактна інформація:

Re: Хто де страхується?

Повідомлення samvexler »

Мовами фактів
http://insurance.lviv.ua/?q=node/293
Саламандра - Прошу уважно переглянути статтю і пригадати тих шарашок, які Вам робили чи вже Вас застрахували за халявними цінами)) Тут як раз всі "слівкі" Ваші згадані)
http://news.finance.ua/ua/toplist/~/2/2/265092
В 2010році Саламандра втрачала вже ліцензію
http://www.prostobank.ua/finansovyy_gid ... ra_ukraina
Але знаходяться нові лохи, які які їх фінансують, бо ведуться за знижками 50%, які просто фізично не можуть інсувати в природі.

Зі мною можете не спорити і доказувати, що Саламандра, Дніпроінмед, Оранта, Гарантія, Лафорт чи щось зі страхових "слівок" платить добре і такі білі і пухнасті - ці байки краще розкажіть тим, хто по півроку і більше не може отримати компенсації. А таких людей зі знайомих назбиралось. Я на ринку страховому з 2009 року працюю і добре знаю, хто відповідає за взяті на себе зобовязання, а хто просто завлікає лохів-любителів дешевого сиру.

Всім хто потерпілий з Інвестсервіс, Укр екологічна страхова, Добробут і т.д. рекомендую подавати позов до суду одразу на власника поліса - нехай сам винуватець і платить зі своєї кишені, якщо думав задницею, коли купляв шарашкіну автоцивілку з думкою - а яка різниця, то ж не мені платитимуть...чисто українська натура :evil:

П.С .Оранта - це взагалі ужас :bad:
Страхова компанія БРОКБІЗНЕС, партнер клубу у Львові. ДОСТАВКА + БЕЗ ВИХІДНИХ
(097) 223-88-69 або (032) 253-75-83 Віктор
http://www.insurance.lviv.ua
Аватар користувача
Fun T4
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 17374
З нами з: 27 листопада 2009, 22:38
Реальное имя: Ігор
Звідки: Київ-Васильків
Дякував (ла): 403 рази
Подякували: 683 рази

Re: Хто де страхується?

Повідомлення Fun T4 »

samvexler писав:Всім хто потерпілий з Інвестсервіс, Укр екологічна страхова, Добробут і т.д. рекомендую подавати позов до суду одразу на власника поліса - нехай сам винуватець і платить зі своєї кишені, якщо думав задницею, коли купляв шарашкіну автоцивілку з думкою - а яка різниця, то ж не мені платитимуть...чисто українська натура :evil:

можешь на русском языке написать, что надо делать?
я отправлю россиянину (а то на украинском он не поймет)
выше мое сообщение с цитатой - это его.
Аватар користувача
shkvarec
Пассажир
Пассажир
Повідомлень: 34
З нами з: 24 червня 2012, 16:43
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW Т5 1.9 TDI AXC 2004
Реальное имя: Владимир
Звідки: Донецк
Контактна інформація:

Re: Хто де страхується?

Повідомлення shkvarec »

Страховая компания АХА.
Аватар користувача
samvexler
Гость
Гость
Повідомлень: 20
З нами з: 28 липня 2008, 16:30
Модель авто, тип двигателя, пробег: Citroen C4 Coupe red
Реальное имя: Віктор
Звідки: UA/ Lviv
Контактна інформація:

Re: Хто де страхується?

Повідомлення samvexler »

І ще одна стаття за 2012 рік, яка описує реальну ситуацію на ринку - найгірші компанії і найкращі компанії

http://finance.liga.net/insurance/2012/ ... /27891.htm

VicS, мтсбу Саламандру визнав найгіршою і ті ск,що я називав також тут є.
МТСБУ включив Брокбізнес в список кращих :cool_cool:

Fun T4, подавайте иск напрямую на виновного в ДТП и пусть платит со своего кошелька, если он идиот и не может купить полис в нормальной ск и как жлоб ищет шарашки за полцени. Суму ущерба когда будете подавать в суд, можно взять из заключения експерта.
Страхова компанія БРОКБІЗНЕС, партнер клубу у Львові. ДОСТАВКА + БЕЗ ВИХІДНИХ
(097) 223-88-69 або (032) 253-75-83 Віктор
http://www.insurance.lviv.ua
Аватар користувача
VicS
VW знаток
VW знаток
Повідомлень: 1662
З нами з: 02 жовтня 2011, 14:51
Модель авто, тип двигателя, пробег: Постоянно меняются.
Реальное имя: Виталий
Звідки: Львов
Подякували: 10 разів

Re: Хто де страхується?

Повідомлення VicS »

samvexler писав:І ще одна стаття за 2012 рік, яка описує реальну ситуацію на ринку - найгірші компанії і найкращі компанії

http://finance.liga.net/insurance/2012/ ... /27891.htm

VicS, мтсбу Саламандру визнав найгіршою і ті ск,що я називав також тут є.
МТСБУ включив Брокбізнес в список кращих :cool_cool:


Питання:
Пять компаний отказались предоставить разрешение на обнародование своих показателей: Днипроинмед, ИнтерТрансПолис, Оранта, Страховой капитал, Украинский страховой дом. Одна компания - Саламандра-Украина - не показала лишь свое "общее финансовое состояние". Ваша версия: почему?

Відповідь:
Мне достоверно неизвестно о причинах, которые повлияли на решение относительно публикации данных. А свои предположения высказывать в данном случае считаю некорректным.

Я не берусь стверджувати щось про Саламандру (і тим більше когось агетувати), пишу тільки те, що знаю. Можливо, якщо є сумніви, краще зкористатись послугами іншої компаніі (припускаю), але бачу, що Ви щось дуже перебільшуєте і тягните "одіяло" на себе... Про щось спорити - не бачу змісту та це і не моя тема.
Аватар користувача
Коліч
Октябрьский
Повідомлень: 4025
З нами з: 23 листопада 2011, 22:07
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т4.ABL (350тыщ).
Реальное имя: Коліч
Звідки: Донецьк-Соф.борщаговка. Зараз у Харкові.
Дякував (ла): 108 разів
Подякували: 60 разів

Re: Хто де страхується?

Повідомлення Коліч »

ВУСО.438грн.80коп.
зы. Скидка 20%.
Востаннє редагувалось 29 січня 2013, 23:39 користувачем Коліч, всього редагувалось 1 раз.
Йобані москалі :evil:
Аватар користувача
vova pedchenko
Бусовод
Бусовод
Повідомлень: 277
З нами з: 16 січня 2012, 10:49
Модель авто, тип двигателя, пробег: T4 1.9 TD ABL 300000.1999г.в
Реальное имя: владимир
Звідки: Киев,Радужный
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 7 разів
Контактна інформація:

Re: Хто де страхується?

Повідомлення vova pedchenko »

"Лафорт" 650грн.
Аватар користувача
LESHA
Пассажир
Пассажир
Повідомлень: 34
З нами з: 26 червня 2011, 17:06
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т4 ABL 1,9TD 240т
Звідки: Львов
Дякував (ла): 6 разів

Re: Хто де страхується?

Повідомлення LESHA »

"ЛАФОРТ"-БАНКРОТ!!!!!!!!!!!!... Кидалово полное. И Денежки НАШИ опять на Кипрах...
Аватар користувача
T5YY
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4408
З нами з: 05 серпня 2012, 22:26
Модель авто, тип двигателя, пробег: T5 4Motion AXE. Golf 2.0 TDI DEJA.
Реальное имя: Юрий
Звідки: иногда Киев
Дякував (ла): 39 разів
Подякували: 49 разів

Re: Хто де страхується?

Повідомлення T5YY »

У меня полисы от СК "ПРОВІДНА". Купил со скидкой 25 - 27% в октябре прошлого года. В декабре "лётчик" с полисом этой же СК влетел в мои ворота в доме погнув железо, разбив фото датчики. ГАИ всё оформило и "ПРОВІДНА" в марте ПОЛНОСТЬЮ оплатила весь ремонт.
Оригинальные СЕРВИСНЫЕ масла 5W-30 допуск 505.01; 0W-30, 5W-30 допуск 504.00-507.00.
svmpryluky
Штурман
Штурман
Повідомлень: 75
З нами з: 09 вересня 2012, 09:05
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т4,2,4 ААВ
Реальное имя: Влад
Звідки: pryluky

Re: Хто де страхується?

Повідомлення svmpryluky »

Оранта 8)
Аватар користувача
samvexler
Гость
Гость
Повідомлень: 20
З нами з: 28 липня 2008, 16:30
Модель авто, тип двигателя, пробег: Citroen C4 Coupe red
Реальное имя: Віктор
Звідки: UA/ Lviv
Контактна інформація:

Re: Хто де страхується?

Повідомлення samvexler »

Оранта :bad:
vova pedchenko
"Лафорт" 650грн.

:evil: через таких, як Ви нормальні люди стрждають і роками не можуть гроші отримати :evil:
ваш поліс коштує 886,46грн в нормальній СК купити, але Ви думаєте, що оформивши на 235грн дешевше - "самий мудрий" - заїде не дай Бог у Ваш Т4 такий же розумник з полісом Лафорт\Добробут - подивимось яку пісню заспіваєте!
Страхова компанія БРОКБІЗНЕС, партнер клубу у Львові. ДОСТАВКА + БЕЗ ВИХІДНИХ
(097) 223-88-69 або (032) 253-75-83 Віктор
http://www.insurance.lviv.ua
Аватар користувача
vova pedchenko
Бусовод
Бусовод
Повідомлень: 277
З нами з: 16 січня 2012, 10:49
Модель авто, тип двигателя, пробег: T4 1.9 TD ABL 300000.1999г.в
Реальное имя: владимир
Звідки: Киев,Радужный
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 7 разів
Контактна інформація:

Re: Хто де страхується?

Повідомлення vova pedchenko »

Я страховался у знакомого, который живет этажом ниже,как называлась страховая даже не знал. Полис у него стоял 850, сделал мне хорошую скидку(650),я доволен(гаишники не трогают). А поповоду СК все они одинаковые. Ни кто не принесет вам деньги на блюдечке с голубой каемочкой.
Аватар користувача
bigich1975
Бусовод со стажем
Бусовод со стажем
Повідомлень: 531
З нами з: 18 грудня 2011, 10:39
Модель авто, тип двигателя, пробег: т4 . аас 2.0 . пробег постоянно увеличивается
Реальное имя: Владимир
Звідки: фастов
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 2 рази

Re: Хто де страхується?

Повідомлення bigich1975 »

Застрахован в "Провідна" однажды был страховой случай-проблем с выплатой не было... :a_g_a:
Аватар користувача
samvexler
Гость
Гость
Повідомлень: 20
З нами з: 28 липня 2008, 16:30
Модель авто, тип двигателя, пробег: Citroen C4 Coupe red
Реальное имя: Віктор
Звідки: UA/ Lviv
Контактна інформація:

Re: Хто де страхується?

Повідомлення samvexler »

vova pedchenko, -25% означає лише те, що така СК якраз ніколи
не принесет вам деньги
. Ви самі профінансували погану СК, і тут ще пишите із сарказмом що всі погані))) Вам самому не смішно такий брєд писати? В Україні є близько 10 нормальних зразкових СК. Замість того, що піти до них Ви обрали ту решту, на яку всі люди і скаржаться. Невже не зрозуміло, що яка послуга така й ціна. Чудес не буває у фінансовій сфері. А Ваш знайомий думаєте крім того, що зробити -25% нічого не заробив. Ще десь 15% як мінімум. Питання: з чого буде дана Ск платити? Відповідь: при таких знижках ніхто платии і не буде, бо Лафорт давно вже зник і кинув тисяі людей, через таких як Ви. Поки наші українці будуть економити на страхуванні - доти будуть ось такі шарашки, які користаються менталітетом пересічного українця, але скупий платить двічі.
Свідомо купляєте липу і ще щось розказуєте про поганий страховий ринок в Україні. Почніть самі змінювати його обираючи надійні солідні СК, а не бігаючи до таких "добрих сусідів", що виписують "липу для ДАІ" від страхових-одноденок зі знижками 20-30-40% !
Страхова компанія БРОКБІЗНЕС, партнер клубу у Львові. ДОСТАВКА + БЕЗ ВИХІДНИХ
(097) 223-88-69 або (032) 253-75-83 Віктор
http://www.insurance.lviv.ua
Відповісти

Повернутись до “Львів”