Повернення Mehrwertsteuer ( ПДВ )

Корисна інфа для власників бусів
Аватар користувача
mijki
Пилот
Пилот
Повідомлень: 111
З нами з: 31 серпня 2012, 09:14
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т4 2.5-75 кв. ПР 2003 . 250т.
Звідки: Трускавець

Повернення Mehrwertsteuer ( ПДВ )

Повідомлення mijki »

Питання , до тих хто собі приганяв буса з європи ...

Які нюанси треба знати для повернення ПДВ ?

Наскільки я дізнавався порядок дій приблизно такий - Договорюємось про прийнятну НЕТТО ціну в купчій з продавцем в автогаузі , від неї нараховується 19% Mehrwertsteuer ... Далі , на нашій таможні питаємо де покласти штампик про ПДВ ... ставимо його . Далі на протязі максимум 3 місяців висилаємо факсом чи емейлом цей документ з печаткою продавцю . ( деякі продавці , кажуть, можуть навіть вимагати документ пр реєстрацію авто в Уа. ... )

Далі просимо продавця щоб не вказував при перерехуванні ПДВ на наш банківський рахунок - що то ПДВ , а просимо щоб написав що це повернення боргу , або допомога на навчання , чи щось подібне ... Робится це, як мені пояснили, для того - що якщо б написати *повенення ПДВ* то по українських законах ці гроші відішлють назад ! :shock: ...

Це трохи дивна інфа - адже по таксфрі без проблем ніби все повертають ... :du_ma_et:

Інший шлях - вказуєм при покупці не свій код банківського рахунку а код друга чи іншої довіреної особи ( наприклад німця чи довіреного гонщика ) і той вже отримавши гроші від гендлера переказує, передає їх нам ...

Як простіще було б зробити ? :)
Слава Киiвськiй Русi ! недароSSiя сасi ! Ватник визубри скотина Русь це тiльки Украiна !
Аватар користувача
ROMiK
Бусовод со стажем
Бусовод со стажем
Повідомлень: 861
З нами з: 09 лютого 2010, 14:56
Модель авто, тип двигателя, пробег: Дві карамельки 2.5, 96 кВт і 2.0 75кВт і обидві службові
Реальное имя: Роман
Звідки: Країна Буковель,Коломия
Дякував (ла): 76 разів
Подякували: 12 разів

Re: Повернення Mehrwertsteuer ( ПДВ )

Повідомлення ROMiK »

О привіт чувак , ти повернувся !!!! Чекаємо нових мозговиносящих тем. %) :crazy: До речі скільки машин пригнав за цей час :-) , і скільки вони тут виходять по твоїх прорахунках ::yaz-yk: . Чи далі в пошуках ? :hi_hi_hi:
Друг,це коли на повідомлення "Я вбив людину" отримуєш відповідь "Лопату взяв, вже їду" Ош7-34О-7ч-два4
Аватар користувача
mijki
Пилот
Пилот
Повідомлень: 111
З нами з: 31 серпня 2012, 09:14
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т4 2.5-75 кв. ПР 2003 . 250т.
Звідки: Трускавець

Re: Повернення Mehrwertsteuer ( ПДВ )

Повідомлення mijki »

Ромік Вам як екстра *доброжелатєлю* скажу по секрету ... :wink: В районі зимових свят найдешевші ціни на БУ авто , еее - в нормальних країнах, звичайно ж ... :friends: :-)

А по мервертштойеру слабо щось написати ( по темі ) ? Чи ж ви не хочете допомогти форумчанам інформацією ? :Bravo:

Добавлено 01 листопада 2012, 11:15

Ось цитую з одного ДУЖЕ толкового форуму -

" Не зависимо от того где Вы покупаете машину, в Германии, Голландии, в Польше, всё равно нужно оставлять залог НДС, за которым как не крути, нужно приезжать к продавцу авто ещё раз. Возможно продавец согласится и не на 100%-й НДС, особенно если берёте у его не первую машину. Можете также договориться чтобы купчую продавец написал на маленькую цену, тогда от неё и штоер маленький. Без залога НДС никто машину не продаст, чтобы самому потом не платить его если Вы оформиться забудете. 10-15 лет назад многие продавали за цену нетто, на честное слово покупателей, теперь наших узнали получше, узнали что для новых русских слово честь пустой звук."

Все правильно ?
Просто цікавить чи є можливісь якось уникнути ось цього - .... "нужно приезжать к продавцу авто ещё раз" ... ?

Хтось підкажете ?
Слава Киiвськiй Русi ! недароSSiя сасi ! Ватник визубри скотина Русь це тiльки Украiна !
Аватар користувача
ROMiK
Бусовод со стажем
Бусовод со стажем
Повідомлень: 861
З нами з: 09 лютого 2010, 14:56
Модель авто, тип двигателя, пробег: Дві карамельки 2.5, 96 кВт і 2.0 75кВт і обидві службові
Реальное имя: Роман
Звідки: Країна Буковель,Коломия
Дякував (ла): 76 разів
Подякували: 12 разів

Re: Повернення Mehrwertsteuer ( ПДВ )

Повідомлення ROMiK »

Ну то і питайтеся там - на "Дуже толковому форумі".... бо у нас Ви шановний так уже всіх дістали що всі з ким спілкуєшся перечитують ваші теми - так - для підняття настрою :cry: :cry: :crazy:
Друг,це коли на повідомлення "Я вбив людину" отримуєш відповідь "Лопату взяв, вже їду" Ош7-34О-7ч-два4
Аватар користувача
mijki
Пилот
Пилот
Повідомлень: 111
З нами з: 31 серпня 2012, 09:14
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т4 2.5-75 кв. ПР 2003 . 250т.
Звідки: Трускавець

Re: Повернення Mehrwertsteuer ( ПДВ )

Повідомлення mijki »

По суті Ромік по суті , підскажіть щось конкретне по мервертштоєру якщо можете , багато кому з форумчан пригодиться ... +добру справу зробите :wink:

Не переходьте на особистості , негарно виглядає ...
Слава Киiвськiй Русi ! недароSSiя сасi ! Ватник визубри скотина Русь це тiльки Украiна !
Frank300
Бусовод
Бусовод
Повідомлень: 314
З нами з: 13 березня 2012, 06:44
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т4
Звідки: Івано-Франківськ
Подякували: 1 раз

Re: Повернення Mehrwertsteuer ( ПДВ )

Повідомлення Frank300 »

mijki писав:Питання , до тих хто собі приганяв буса з європи ...

Які нюанси треба знати для повернення ПДВ ?

Наскільки я дізнавався порядок дій приблизно такий - Договорюємось про прийнятну НЕТТО ціну в купчій з продавцем в автогаузі , від неї нараховується 19% Mehrwertsteuer ... Далі , на нашій таможні питаємо де покласти штампик про ПДВ ... ставимо його . Далі на протязі максимум 3 місяців висилаємо факсом чи емейлом цей документ з печаткою продавцю . ( деякі продавці , кажуть, можуть навіть вимагати документ пр реєстрацію авто в Уа. ... )

Далі просимо продавця щоб не вказував при перерехуванні ПДВ на наш банківський рахунок - що то ПДВ , а просимо щоб написав що це повернення боргу , або допомога на навчання , чи щось подібне ... Робится це, як мені пояснили, для того - що якщо б написати *повенення ПДВ* то по українських законах ці гроші відішлють назад ! :shock: ...

Це трохи дивна інфа - адже по таксфрі без проблем ніби все повертають ... :du_ma_et:


Як простіще було б зробити ? :)

Це пісєц! :shock: Де ви берете інформацію?
Якийсь брєд сивої кобили! Кров-пісок-гівно і сльози.
Моя вам порада (серйозно) забудьте. Не потрібно вам їхати, не потрібно розмитнювати, не потрібно вам взагалі авто і тим більше Т4.
Аватар користувача
ROMiK
Бусовод со стажем
Бусовод со стажем
Повідомлень: 861
З нами з: 09 лютого 2010, 14:56
Модель авто, тип двигателя, пробег: Дві карамельки 2.5, 96 кВт і 2.0 75кВт і обидві службові
Реальное имя: Роман
Звідки: Країна Буковель,Коломия
Дякував (ла): 76 разів
Подякували: 12 разів

Re: Повернення Mehrwertsteuer ( ПДВ )

Повідомлення ROMiK »

mijki писав: підскажіть щось конкретне по мервертштоєру якщо можете , багато кому з форумчан пригодиться ... +добру справу зробите ..

Дядьку ! багато кому це не знадобиться бо тих декілька людей які ганяють машини на форумі мають знайомих на всіх щаблях цієї драбини, і це знайомства які напрацьовані роками, і ці люди навіть міняють митницю (коли митника перекидають на іншу або митник рекомендує їх іншому митнику). Щоб мати такі знайомства треба перегнати не один десяток авто, деколи навіть і в мінус. І ніхто не буде водити тебе за руку і знайомити з тими людьми, як ти цього не збагнеш :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored:
Друг,це коли на повідомлення "Я вбив людину" отримуєш відповідь "Лопату взяв, вже їду" Ош7-34О-7ч-два4
Аватар користувача
mijki
Пилот
Пилот
Повідомлень: 111
З нами з: 31 серпня 2012, 09:14
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т4 2.5-75 кв. ПР 2003 . 250т.
Звідки: Трускавець

Re: Повернення Mehrwertsteuer ( ПДВ )

Повідомлення mijki »

Які знайомства ? Я що товар ззакордону не возив думаєте ? Казки дітям в садку розказуйте . :cool_cool:

От скажіть будьласка чому клієнт на буса автоматично *лох* в очах бариги ? :twisted:
Слава Киiвськiй Русi ! недароSSiя сасi ! Ватник визубри скотина Русь це тiльки Украiна !
Frank300
Бусовод
Бусовод
Повідомлень: 314
З нами з: 13 березня 2012, 06:44
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т4
Звідки: Івано-Франківськ
Подякували: 1 раз

Re: Повернення Mehrwertsteuer ( ПДВ )

Повідомлення Frank300 »

mijki писав:Які знайомства ? Я що товар ззакордону не возив думаєте ? Казки дітям в садку розказуйте . :cool_cool:

От скажіть будьласка чому клієнт на буса автоматично *лох* в очах бариги ? :twisted:

Лох він і в Африці лох, а якщо задає дурнуваті питання то він лох immer.
Аватар користувача
mijki
Пилот
Пилот
Повідомлень: 111
З нами з: 31 серпня 2012, 09:14
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т4 2.5-75 кв. ПР 2003 . 250т.
Звідки: Трускавець

Re: Повернення Mehrwertsteuer ( ПДВ )

Повідомлення mijki »

Згоден .

ps- Spann di ob Oida ( holt a Tipp von mi ) , olles wird guad sei , des is do bless oan Fahrzaig nix mehr und nix wenige ... :-)

Я знаю такого одного лоха , дав в Стрию завдаток на Т4 , привезли трупа , попросили 12000 за * це чудо* щей паспорт лошара їм віддав ... :shock: :o


Форумчани , чи можна зторгуватися на символічний завдаток , з продавцем , скажімо в 500 уо . Щоб не на повних 100 % мервертштоєру оформлятися ?
Слава Киiвськiй Русi ! недароSSiя сасi ! Ватник визубри скотина Русь це тiльки Украiна !
Аватар користувача
Fun T4
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 17375
З нами з: 27 листопада 2009, 22:38
Реальное имя: Ігор
Звідки: Київ-Васильків
Дякував (ла): 403 рази
Подякували: 683 рази

Re: Повернення Mehrwertsteuer ( ПДВ )

Повідомлення Fun T4 »

mijki писав:Які знайомства ? Я що товар ззакордону не возив думаєте ? Казки дітям в садку розказуйте . :cool_cool:

ну так что ж ты с такими глубокими познаниями в таможне задаешь такие детские вопросы? :ras_pal_cov_ka:
Аватар користувача
mijki
Пилот
Пилот
Повідомлень: 111
З нами з: 31 серпня 2012, 09:14
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т4 2.5-75 кв. ПР 2003 . 250т.
Звідки: Трускавець

Re: Повернення Mehrwertsteuer ( ПДВ )

Повідомлення mijki »

Так я ж таку велику техніку ще не ні разу возив !!!

T4 Fun
А щось по mehrwertsteueru підказати можете ?
Слава Киiвськiй Русi ! недароSSiя сасi ! Ватник визубри скотина Русь це тiльки Украiна !
Аватар користувача
Fun T4
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 17375
З нами з: 27 листопада 2009, 22:38
Реальное имя: Ігор
Звідки: Київ-Васильків
Дякував (ла): 403 рази
Подякували: 683 рази

Re: Повернення Mehrwertsteuer ( ПДВ )

Повідомлення Fun T4 »

mijki
ну так привези, а потом напишешь на форуме, что все зря переплачивают.
оказывается можно самому по закону завезти машину и никому ничего не платить :-ok-:
vital'ka
Бусовод
Бусовод
Повідомлень: 373
З нами з: 15 лютого 2009, 01:57
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т4 ААВ
096-351-80-71
Звідки: Город-герой Рівне

Re: Повернення Mehrwertsteuer ( ПДВ )

Повідомлення vital'ka »

Ну так купи без штоера!!! В чем проблема???
2.4 Д. ААВ Вишневая Каравелла 93г. доставшаяся от Батяни.
Аватар користувача
Fun T4
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 17375
З нами з: 27 листопада 2009, 22:38
Реальное имя: Ігор
Звідки: Київ-Васильків
Дякував (ла): 403 рази
Подякували: 683 рази

Re: Повернення Mehrwertsteuer ( ПДВ )

Повідомлення Fun T4 »

mijki писав:T4 Fun
А щось по mehrwertsteueru підказати можете ?

нет :pardon:
я стразу покупаю без него :wink:
Аватар користувача
mijki
Пилот
Пилот
Повідомлень: 111
З нами з: 31 серпня 2012, 09:14
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т4 2.5-75 кв. ПР 2003 . 250т.
Звідки: Трускавець

Re: Повернення Mehrwertsteuer ( ПДВ )

Повідомлення mijki »

"оказывается можно самому по закону завезти машину и никому ничего не платить" - ні. писав що в казки не вірю !

"ну так привези, а потом напишешь на форуме, что все зря переплачивают."
Толку з того ?

"Ну так купи без штоера!!! В чем проблема???"

Так звідки мені знати яка там машина попадеться - може бути з штоєром нормальна , може бути без ... Я ж не знаю поки що .
Слава Киiвськiй Русi ! недароSSiя сасi ! Ватник визубри скотина Русь це тiльки Украiна !
Аватар користувача
Mantas
Банщик
Банщик
Повідомлень: 5379
З нами з: 23 травня 2007, 22:26
Модель авто, тип двигателя, пробег: T4 ‘91 AAB
Реальное имя: Владимир
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 20 разів

Re: Повернення Mehrwertsteuer ( ПДВ )

Повідомлення Mantas »

Тема сама по себе один сплошной флуд.
Не смотря на жалобы топик стартера на других пользователей флудящих в этой теме.
Если ни чего толкового не напишут, вечером снесу. А автора этой шикарной темы награжу за флуд самого.
vital'ka
Бусовод
Бусовод
Повідомлень: 373
З нами з: 15 лютого 2009, 01:57
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т4 ААВ
096-351-80-71
Звідки: Город-герой Рівне

Re: Повернення Mehrwertsteuer ( ПДВ )

Повідомлення vital'ka »

"звидки знати" ?? перед тем как покупать, узнать же можно или со штоером продавец отдает или без него. планируешь по оригинальной купче заезжать с указанным штоером??? :o
2.4 Д. ААВ Вишневая Каравелла 93г. доставшаяся от Батяни.
Аватар користувача
mijki
Пилот
Пилот
Повідомлень: 111
З нами з: 31 серпня 2012, 09:14
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т4 2.5-75 кв. ПР 2003 . 250т.
Звідки: Трускавець

Re: Повернення Mehrwertsteuer ( ПДВ )

Повідомлення mijki »

Mantas писав:Тема сама по себе один сплошной флуд.
Не смотря на жалобы топик стартера на других пользователей флудящих в этой теме.
Если ни чего толкового не напишут, вечером снесу. А автора этой шикарной темы награжу за флуд самого.


Добре , коли нюанси по купівлі ФВ Буса а Німеччині -за кордоном- підпадають під розділ - флуд - зносьте тему ... А що тоді не флуд на ФВ форумі - тема про еротичні фантазії ... :(

Добавлено 01 листопада 2012, 16:42

vital'ka писав:"звидки знати" ?? перед тем как покупать, узнать же можно или со штоером продавец отдает или без него. планируешь по оригинальной купче заезжать с указанным штоером??? :o


так , звичайно по * оригінальній * договореній з продавцем ціні в купчій . :) А що не так ?
Просто не хочуть гендлери без завдатка ( мервертштоєра) віддавати - не довіряють нам , ось в чому проблема !
Слава Киiвськiй Русi ! недароSSiя сасi ! Ватник визубри скотина Русь це тiльки Украiна !
Аватар користувача
Fun T4
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 17375
З нами з: 27 листопада 2009, 22:38
Реальное имя: Ігор
Звідки: Київ-Васильків
Дякував (ла): 403 рази
Подякували: 683 рази

Re: Повернення Mehrwertsteuer ( ПДВ )

Повідомлення Fun T4 »

mijki писав:А що тоді не флуд на ФВ форумі - тема про еротичні фантазії ...

так твои темы и есть эротические фантазии. :pardon:
прости, но ты задаешь столько разных вопросов, что создается впечатление того, что ты решил законно купить себе хорошую машину за границей за 3 копейки.
на любой адекватный ответ на твой вопрос у тебя всегда найдется ответ, что хочу такое, но с перламутровыми пуговицами (с) :o

для начала ты должен определиться:
- сколько у тебя есть денег на покупку машины
- что именно ты хочешь
- почитать тех, кто уже наступал на грабли
- взвесить все за и против
- определиться где купить и расслабиться

дальше (после покупки машины):
- почитать темы, по интересующим тебя вопросам
- если темы нет - создать свою и в ней четко задать вопрос (не абстрактный, а реальный) и получить на него ответ.
Закрито

Повернутись до “Корисності”