Розтаможка буса на фіз.особу - деталі

Корисна інфа для власників бусів
Аватар користувача
mijki
Пилот
Пилот
Повідомлень: 111
З нами з: 31 серпня 2012, 09:14
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т4 2.5-75 кв. ПР 2003 . 250т.
Звідки: Трускавець

Розтаможка буса на фіз.особу - деталі

Повідомлення mijki »

В цій темі хотілося б привідкрити *завісу невідомого* над таким питанням як самостійна розтаможка авто . Речі які повинен би знати кожен хто везе щойно куплене авто з європи ...


- Де можна скачати ( або покористуватись ) новий швакелістовський каталог на 2013 рік ніхто не підкажете ?

- Де з Польського боку недорого можна провести коррекцію одометру ?

- Які дні тижня найбільш сприятливі для розтаможки ( незагруженість львівських митниць в наш бік ) ?

:a_g_a:
Слава Киiвськiй Русi ! недароSSiя сасi ! Ватник визубри скотина Русь це тiльки Украiна !
Аватар користувача
Fun T4
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 17375
З нами з: 27 листопада 2009, 22:38
Реальное имя: Ігор
Звідки: Київ-Васильків
Дякував (ла): 403 рази
Подякували: 683 рази

Re: Розтаможка буса на фіз.особу - деталі

Повідомлення Fun T4 »

mijki
:zvez_ochki:
берешь 300 баксов и отдаешь тому, кто занимается этим делом.

вот тебе неймется найти приключений :o

видать в мозгу прочно закрепилось мнение о том, что перекупы и перегонщики икру ложками кушают.
в лучшем случае ты сэкономишь баксов 500 на все (но это 1 шанс из 100)
в остальных случаях заплатишь дороже.

я понимаю, если бы разница была штуки 3 баксов.
тогда был бы смысл самому заниматься.

ну не получится у тебя машина тут за 6 штук. :censored:
зачем 10 тем однотипных создавать?
Аватар користувача
mijki
Пилот
Пилот
Повідомлень: 111
З нами з: 31 серпня 2012, 09:14
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т4 2.5-75 кв. ПР 2003 . 250т.
Звідки: Трускавець

Re: Розтаможка буса на фіз.особу - деталі

Повідомлення mijki »

Fun T4


Ця тема - допоможе мені в купівлі бусика , вона допоможе й багатьом іншим , ціни цій темі просто немає ! :-)


Інша справа якщо ця тема ( розтаможка ) є табу на данному форумі . ( ...з якихось причин ) Тоді я звичайно ж попрошу модерацію її закрити ... :wink:


Отже, цікавлять питання в першому пості - одометр в польщі та новий шваккелісте, по днях тижня вже в курсі - найліпше їхати в робочі дні , середина тижня ! :)

Добавлено 01 листопада 2012, 13:58

Всі хто в темі в курсі що машину перед таможнею необхідно підготувати , а це значить кондиціонер та музичка мусить бути знята з машини ( інакше розтаможка получиться ну дуууже дорогою :twisted: ) ...

Потрібна порада . Який набір інструментів необхідний щоб зняти кондиціонер та музичку ( аккуратно без пошкодження ) ?
Та скільки кондюк ( з Т5 наприклад ) взагалі важить ? Питаю для того щоб прикинути в скільки мені потім обійдеться пересилка з Німеччини в Україну , цього кондиціонера ...( чи має право вислати його моя довірена особа,почтою, з вказанням вмісту ціни посилки в- 300 уо.? )
Та скільки тут коштуватиме його заправка та налагодження на СТО ?
Слава Киiвськiй Русi ! недароSSiя сасi ! Ватник визубри скотина Русь це тiльки Украiна !
Аватар користувача
VicS
VW знаток
VW знаток
Повідомлень: 1662
З нами з: 02 жовтня 2011, 14:51
Модель авто, тип двигателя, пробег: Постоянно меняются.
Реальное имя: Виталий
Звідки: Львов
Подякували: 10 разів

Re: Розтаможка буса на фіз.особу - деталі

Повідомлення VicS »

mijki писав:- Де можна скачати ( або покористуватись ) новий швакелістовський каталог на 2013 рік ніхто не підкажете ?


Якщо займаэєшся цим постійно і тебе вже знають - то можеш подзвонити до знайомого митного брокера або митника з тарифів і зпитати (скажуть не зразу бо треба рахувати). Або можеш зробити підписку на Шваке Лісте (базовий каталог цін), який виходіть кожного кварталу і коштує 200євро за квартал.

mijki писав:
- Де з Польського боку недорого можна провести коррекцію одометру ?



Ай - яй - яй ! :ni_zia: :D
Біля Перемишля робить поляк, коштує 20 баксів і дорожче (в залежності від машини).

mijki писав:
- Які дні тижня найбільш сприятливі для розтаможки ( незагруженість львівських митниць в наш бік ) ?


Неділя ранок, але не факт, що фур не буде. Тобі ставати в одну чергу з фурами (бо треба відбити податок), а стояти треба в середньому 4-8 годин (деколи довше). Потім все правильно зробити на Польскій митниці, потім все правильно роздати на Українській митниці.
Инженер
Диспетчер региона
Диспетчер региона
Повідомлень: 832
З нами з: 01 квітня 2011, 21:23
Модель авто, тип двигателя, пробег: Megane III Grandtour
Реальное имя: Олександр
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 2 рази

Re: Розтаможка буса на фіз.особу - деталі

Повідомлення Инженер »

Думаю Ви не отримаєте вичерпні відповіді по даних питаннях... Хіба так, загальні фрази... :pardon:
Аватар користувача
VicS
VW знаток
VW знаток
Повідомлень: 1662
З нами з: 02 жовтня 2011, 14:51
Модель авто, тип двигателя, пробег: Постоянно меняются.
Реальное имя: Виталий
Звідки: Львов
Подякували: 10 разів

Re: Розтаможка буса на фіз.особу - деталі

Повідомлення VicS »

mijki писав:
Всі хто в темі в курсі що машину перед таможнею необхідно підготувати , а це значить кондиціонер та музичка мусить бути знята з машини ( інакше розтаможка получиться ну дуууже дорогою :twisted: ) ...


Блін, який брєд... Я вибачаюсь конєчно.

Тобі і так дуууже дорого нарахують, якщо ти не зробиш правильну роздачу! А потім (В ЛЮБОМУ ВИПАДКУ!) тебе пошлють ще на внутрішню митницю (по місцю прописки) ще дотамажуватись і отримувати сертефікат, а там ще раз попросять роздачу або доє...уться до тебе що щось не так.

Не треба нічого відкручувати і їздити з інструментом по закордонам (блін хохма якась). Треба просто зразу все правильно робити!
Востаннє редагувалось 01 листопада 2012, 14:10 користувачем VicS, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
mijki
Пилот
Пилот
Повідомлень: 111
З нами з: 31 серпня 2012, 09:14
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т4 2.5-75 кв. ПР 2003 . 250т.
Звідки: Трускавець

Re: Розтаможка буса на фіз.особу - деталі

Повідомлення mijki »

Чи може взагалі не варто заморочуватись з тами речами як досилання потім кондиціонера та радіо почтою , а ліпше просто з таможенником (+-40 ) ... домовитись ?

? ? ?


( Кинути в сумку в кузов типу БУ.шні на фломаркеті десь там купив ... )


VicS

З інструментом їздити ... а що там так багато треба тих інструментів ?
Ну коли на таможні перевірка то *правильно все зробити* не спрацює шановний :) Оформлять вас по повній ціні ! :D
Чи ви хочете щоб я з самого початку описав як правильно купча пишеться ітд. ? Я то то вже знаю все . Нічого складного , з німцем я договорюсь чи з голландцем за таке ... :wink:




Питаю що , коллеги , скільки важить кондюк на Т4 чи на Т5 , та який потрібний мінімальний інструмент щоб їх зняти ?



- і телефончик того поляка в Перемишлі !!! :-)



" ....Потім все правильно зробити на Польскій митниці, потім все правильно роздати на Українській митниці. ... "

На митниці треба мати 100 . Там все покажуть та пояснять що та як робити :D . Про брокера 25 та експерта 25 + інші оффіційні розходи то в курсі - але 100 то найперше :wink: . І на внутрішній теж все пояснять , а якщо перший раз та для себе то й скидку в 50 % можна виторгувати . 8)


VicS
На рахунок неділя ранок ( незагруженість митниці ) то щось нове :du_ma_et: мені казали серед тижня найменше бусиків заробітчанських ...що з передачами ...

Впевнений ?
Слава Киiвськiй Русi ! недароSSiя сасi ! Ватник визубри скотина Русь це тiльки Украiна !
Аватар користувача
VicS
VW знаток
VW знаток
Повідомлень: 1662
З нами з: 02 жовтня 2011, 14:51
Модель авто, тип двигателя, пробег: Постоянно меняются.
Реальное имя: Виталий
Звідки: Львов
Подякували: 10 разів

Re: Розтаможка буса на фіз.особу - деталі

Повідомлення VicS »

Все не так і все не то!
Ти взагалі суті, послідовності, системи і процедури не розумієш і задаєш багато питань не в тему.
Я вже тут почав розпинатись і розписувати все, але виходить ціла епопея! Все повитирав.

Давай так - я буду в Україні, то дзвони мені. Я тобі все повністю розкажу і будеш пробувати. Так найпростіше.

P.S. Все що ти пишеш вище - все реально "ні о чьом".
Аватар користувача
mijki
Пилот
Пилот
Повідомлень: 111
З нами з: 31 серпня 2012, 09:14
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т4 2.5-75 кв. ПР 2003 . 250т.
Звідки: Трускавець

Re: Розтаможка буса на фіз.особу - деталі

Повідомлення mijki »

Мені просто цікаво який буде потрібний ІНСТРУМЕНТ ! А може бути що й без кондюка машина взагалі буде , але то навряд чи ...новіщі вони переважно з ним йдуть ...

На рахунок першої митниці , я їм дам заставу по купчій . На внутрішній доплачу різницю . Які тут проблеми ? Це простіще ніж спершу на внутрішній домовлятися , дані якісь там пересилати і тд. ітп. Навіщо воно мені ? Всеодно на внутрішній доплачуватиму різницю !
Про - "на фірму" вигідно думаю тому хто цим заробляє , в мене це буде одноразова акція ... Мені простіще машину *підготувати* там *правильно* для здешевлення розтаможки - бо потім тут всеодно ж під себе все робитиметься ... ......( сусід рихтує,я малюю). :)

Добавлено 01 листопада 2012, 15:00

VicS
Дякую за пропозицію , але нехай це будуть *мої граблі* :)

Всюди люди . Всюди такси ...

Мені б от хтось розповів про кондиціонер те що питаю ... :roll:

Добавлено 01 листопада 2012, 15:04

Коли машина по купчій має значно нижчу ціну ніж в швакелісте то потрібо *пред"явити докази* такої заниженої ціни ... Це зрозуміло , це всі знають та розуміють , навіть хто не в темі ...

- а ви кажете нічого не треба відкручувати , підкрючувати та підбивати %) ...
Слава Киiвськiй Русi ! недароSSiя сасi ! Ватник визубри скотина Русь це тiльки Украiна !
Frank300
Бусовод
Бусовод
Повідомлень: 314
З нами з: 13 березня 2012, 06:44
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т4
Звідки: Івано-Франківськ
Подякували: 1 раз

Re: Розтаможка буса на фіз.особу - деталі

Повідомлення Frank300 »

mijki писав:В цій темі хотілося б привідкрити *завісу невідомого* над таким питанням як самостійна розтаможка авто . Речі які повинен би знати кожен хто везе щойно куплене авто з європи ...


- Де можна скачати ( або покористуватись ) новий швакелістовський каталог на 2013 рік ніхто не підкажете ?

- Де з Польського боку недорого можна провести коррекцію одометру ?

- Які дні тижня найбільш сприятливі для розтаможки ( незагруженість львівських митниць в наш бік ) ?

:a_g_a:

О, вторая часть марлезонского балета :lol: :lol: :lol:

Добавлено 01 листопада 2012, 15:08

mijki писав:
Всі хто в темі в курсі що машину перед таможнею необхідно підготувати , а це значить кондиціонер та музичка мусить бути знята з машини ( інакше розтаможка получиться ну дуууже дорогою :twisted: ) ...

Потрібна порада . Який набір інструментів необхідний щоб зняти кондиціонер та музичку ( аккуратно без пошкодження ) ?
Та скільки кондюк ( з Т5 наприклад ) взагалі важить ? Питаю для того щоб прикинути в скільки мені потім обійдеться пересилка з Німеччини в Україну , цього кондиціонера ...( чи має право вислати його моя довірена особа,почтою, з вказанням вмісту ціни посилки в- 300 уо.? )
Та скільки тут коштуватиме його заправка та налагодження на СТО ?

:lol: :fool:
Аватар користувача
mijki
Пилот
Пилот
Повідомлень: 111
З нами з: 31 серпня 2012, 09:14
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т4 2.5-75 кв. ПР 2003 . 250т.
Звідки: Трускавець

Re: Розтаможка буса на фіз.особу - деталі

Повідомлення mijki »

Тема - розтаможка на фізичну особу .Я знаю що розтаможка на фірму простіща . Але не для мене ! Я не збираюся розтаможувати бусика на фірму . Мені це не підходить , це не вигідно для одного разу ...

А щоб не до..лися надто сильно для того існує експерт на таможні котрий робить фото всіх наяіних пошкоджень ( реальних !!! ) і цей документ завіряється печаткою митника - реальною . Та й на втнутрішній таможні *хочуть жити* я що хіба цього не розумію ??? Але нічого страшного там немає ... *я взагалі нічого не боюся - я був в Доньєтску !* :-)



франьо зщезни ! :-)
Слава Киiвськiй Русi ! недароSSiя сасi ! Ватник визубри скотина Русь це тiльки Украiна !
Аватар користувача
VicS
VW знаток
VW знаток
Повідомлень: 1662
З нами з: 02 жовтня 2011, 14:51
Модель авто, тип двигателя, пробег: Постоянно меняются.
Реальное имя: Виталий
Звідки: Львов
Подякували: 10 разів

Re: Розтаможка буса на фіз.особу - деталі

Повідомлення VicS »

mijki писав:На рахунок першої митниці , я їм дам заставу по купчій . На внутрішній доплачу різницю . Які тут проблеми ? Це простіще ніж спершу на внутрішній домовлятися , дані якісь там пересилати і тд. ітп. Навіщо воно мені ? Всеодно на внутрішній доплачуватиму різницю !


Ні. Так ти два рази будеш проплачувати тарифщикам за "правильну" оцінку твого авта. Спочатку тобі оцінять на кордоні, а потім ту оцінку тобі мають підтвердити на внутрішній митниці. Довго розписувати. Я тобі кажу як правільніше, скорше і дешевше.

mijki писав:Мені простіще машину *підготувати* там *правильно* для здешевлення розтаможки - бо потім тут всеодно ж під себе все робитиметься ... ......( сусід рихтує,я малюю). :)


Якщо ти все познімаєш (мафон, кондюк), помалюєш машину фарбою, понаклеюєш різні наклейки, порозбиваєш фари і вікна, погнеш кузов і т.д., то зменьшиш суму митних платежів МАКСИМУМ на 4% від повної оціночної вартості (по каталогу). Тепер рахуй - машина оцінюється по каталогу 5000євро, значить ти зекономиш цілих 200євро! Ура!

mijki писав:Дякую за пропозицію , але нехай це будуть *мої граблі* :)


Молодець! Успіхів тобі! :beer:


P.S. :cry:
Аватар користувача
mijki
Пилот
Пилот
Повідомлень: 111
З нами з: 31 серпня 2012, 09:14
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т4 2.5-75 кв. ПР 2003 . 250т.
Звідки: Трускавець

Re: Розтаможка буса на фіз.особу - деталі

Повідомлення mijki »

- на таможні можна і не роздавати взагалі :) правда що таке якихось 100уо. в порівнянні з тис... :wink:
Слава Киiвськiй Русi ! недароSSiя сасi ! Ватник визубри скотина Русь це тiльки Украiна !
Аватар користувача
VicS
VW знаток
VW знаток
Повідомлень: 1662
З нами з: 02 жовтня 2011, 14:51
Модель авто, тип двигателя, пробег: Постоянно меняются.
Реальное имя: Виталий
Звідки: Львов
Подякували: 10 разів

Re: Розтаможка буса на фіз.особу - деталі

Повідомлення VicS »

mijki писав:- на таможні можна і не роздавати взагалі


Спробуй.
Востаннє редагувалось 01 листопада 2012, 15:27 користувачем VicS, всього редагувалось 1 раз.
Инженер
Диспетчер региона
Диспетчер региона
Повідомлень: 832
З нами з: 01 квітня 2011, 21:23
Модель авто, тип двигателя, пробег: Megane III Grandtour
Реальное имя: Олександр
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 2 рази

Re: Розтаможка буса на фіз.особу - деталі

Повідомлення Инженер »

mijki
Берете самий великий набір головок, насадок і т.д... Весь секрет :D
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Frank300
Бусовод
Бусовод
Повідомлень: 314
З нами з: 13 березня 2012, 06:44
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т4
Звідки: Івано-Франківськ
Подякували: 1 раз

Re: Розтаможка буса на фіз.особу - деталі

Повідомлення Frank300 »

mijki писав:Тема - розтаможка на фізичну особу .Я знаю що розтаможка на фірму простіща . Але не для мене ! Я не збираюся розтаможувати бусика на фірму . Мені це не підходить , це не вигідно для одного разу ...

А щоб не до..лися надто сильно для того існує експерт на таможні котрий робить фото всіх наяіних пошкоджень ( реальних !!! ) і цей документ завіряється печаткою митника - реальною . Та й на втнутрішній таможні *хочуть жити* я що хіба цього не розумію ??? Але нічого страшного там немає ... *я взагалі нічого не боюся - я був в Доньєтску !* :-)



франьо зщезни ! :-)


Франьо може вам сказати лиш одне - якщо вам все відомо і ви все знаєте, більше того ві нічого не боїтесь то для чого всі ці питання?
Більшої ПУРГИ ніж ваша я не чув від жодного дописувача.
Зрештою, на форумі без вас нудновато. Продовжуйте до наступного бану.
Цирк продовжується :D
Инженер
Диспетчер региона
Диспетчер региона
Повідомлень: 832
З нами з: 01 квітня 2011, 21:23
Модель авто, тип двигателя, пробег: Megane III Grandtour
Реальное имя: Олександр
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 2 рази

Re: Розтаможка буса на фіз.особу - деталі

Повідомлення Инженер »

Frank300
Нє це не цирк, а "театр одного актора"... :D
П.С. Нічого особистого... :wink:
Аватар користувача
mijki
Пилот
Пилот
Повідомлень: 111
З нами з: 31 серпня 2012, 09:14
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т4 2.5-75 кв. ПР 2003 . 250т.
Звідки: Трускавець

Re: Розтаможка буса на фіз.особу - деталі

Повідомлення mijki »

Франьо
-не флуди ! Пиши або по суті або нічого взагалі . :a_g_a:

Інженер
Такий набір думаю в моїх німців коллєг там знайдеться ! :good: точно хватить ?
Слава Киiвськiй Русi ! недароSSiя сасi ! Ватник визубри скотина Русь це тiльки Украiна !
Аватар користувача
valeriy4550
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 3199
З нами з: 25 листопада 2008, 09:28
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW T4 Syncro Multivan AXL 2.5 TDI 370000
Реальное имя: Валера
Звідки: Киев
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 32 рази

Re: Розтаможка буса на фіз.особу - деталі

Повідомлення valeriy4550 »

Почитал... повеселился.. :cool_cool:
подпись: таможенный брокер.
050 шесть9317 11
Демократия-это правила общения в компании хорошо вооруженных джентельменов
https://avtopro.ua/ - автозапчастини без посередників
Аватар користувача
mijki
Пилот
Пилот
Повідомлень: 111
З нами з: 31 серпня 2012, 09:14
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т4 2.5-75 кв. ПР 2003 . 250т.
Звідки: Трускавець

Re: Розтаможка буса на фіз.особу - деталі

Повідомлення mijki »

:-)

ПС І все таки - скільки важить кондиціонер на Т5 ?
Слава Киiвськiй Русi ! недароSSiя сасi ! Ватник визубри скотина Русь це тiльки Украiна !
Закрито

Повернутись до “Корисності”