Что вы должны знать о мобилизации и об уклонении от неё

Постанови, оскарження та інше
Аватар користувача
vit
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 3754
З нами з: 27 червня 2011, 13:19
Модель авто, тип двигателя, пробег: T-3 пока сs
Звідки: Бандерштадт/Крим
Дякував (ла): 106 разів
Подякували: 51 раз

Re: Что вы должны знать о мобилизации и об уклонении от неё

Повідомлення vit »

RUS писав:Я к тому, что в палатке если начнут "варнякать" и "рыгать", я их поубиваю ....или они меня прирежут.
о! це тобі гарантую! або нерви в коробочку,або довідку з дурки в воєнкомат.
абстрагуйся і на ранок все буде добре! може навіть і друзі,як сказали вище.
...бо голодного можна купити, а вільного - тільки вбити. Л.Гузар.
monstro
Пилот
Пилот
Повідомлень: 225
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:13
Модель авто, тип двигателя, пробег: T4; 2003
Звідки: Nikolaev
Дякував (ла): 30 разів
Подякували: 19 разів

Re: Что вы должны знать о мобилизации и об уклонении от неё

Повідомлення monstro »

В общем коснулось... Сыну 21 год, не служил, астма, обмежено придатний у в/час, пришла повестка, сегодня были в военкомате, признали годным (хотя болеет с 3-х лет), вырвали направление на дообследование :zvez_ochki:
Параллельно ходила мамочка с сыном - синдром Дауна, разговорились, годен, дообследование :zvez_ochki:
Надеюсь в больнице адекватные врачи
Аватар користувача
Рома
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 2887
З нами з: 30 січня 2010, 19:09
Модель авто, тип двигателя, пробег: Atala B-CROSS октавія тур комбі 1.9 акпп
001 000
Звідки: Винницкая обл.
Дякував (ла): 112 разів
Подякували: 109 разів

Re: Что вы должны знать о мобилизации и об уклонении от неё

Повідомлення Рома »

monstro
не надійся на адекватну медкомісію, надійся лише на себе
Минулого вже немає, майбутнього ще немає, живи зараз.
Аватар користувача
Конфета
без сахара
Повідомлень: 14887
З нами з: 30 жовтня 2007, 17:05
Модель авто, тип двигателя, пробег: кошка и домик
Реальное имя: Тома
Звідки: Киев, Боярка
Дякував (ла): 372 рази
Подякували: 625 разів

Re: Что вы должны знать о мобилизации и об уклонении от неё

Повідомлення Конфета »

monstro, писать жалобу, требовать назначение независимой мед. экспертизы и готовиться к суду (на всякий случай)
Я обещала быть хорошей, но если услышите стрельбу, значит, у меня не получилось. © Скарлет О'Хара
Любіть Україну! Тримайте порох сухим! Вірю в себе і в Україну!
monstro
Пилот
Пилот
Повідомлень: 225
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:13
Модель авто, тип двигателя, пробег: T4; 2003
Звідки: Nikolaev
Дякував (ла): 30 разів
Подякували: 19 разів

Re: Что вы должны знать о мобилизации и об уклонении от неё

Повідомлення monstro »

Спасибо за ответы, в принципе так и думаем
Аватар користувача
Рома
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 2887
З нами з: 30 січня 2010, 19:09
Модель авто, тип двигателя, пробег: Atala B-CROSS октавія тур комбі 1.9 акпп
001 000
Звідки: Винницкая обл.
Дякував (ла): 112 разів
Подякували: 109 разів

Re: Что вы должны знать о мобилизации и об уклонении от неё

Повідомлення Рома »

monstro
і, якщо маєш знайомого медика(там на місці), попроси допомоги, хоча-б консультацію
Минулого вже немає, майбутнього ще немає, живи зараз.
Аватар користувача
vovaT4
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4319
З нами з: 23 липня 2011, 21:39
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW T4 AJT 65 KW Пробіг постійно збільшується...)))
Звідки: ІВ-ФРАНКІВСЬК
Дякував (ла): 45 разів
Подякували: 125 разів

Re: Что вы должны знать о мобилизации и об уклонении от неё

Повідомлення vovaT4 »

monstro писав:В общем коснулось... Сыну 21 год, не служил, астма, обмежено придатний у в/час, пришла повестка, сегодня были в военкомате, признали годным (хотя болеет с 3-х лет), вырвали направление на дообследование :zvez_ochki:
Параллельно ходила мамочка с сыном - синдром Дауна, разговорились, годен, дообследование :zvez_ochki:
Надеюсь в больнице адекватные врачи
Вини всіх на комісію гонять. Потім в лікарню. Я теж того року був в лікарні з одною патологією, вони в воєнкоматі питають чи лежав в лікарні,чи є якісь хвороби, (треба з собою зразу брати свою мед.історію ) Якщо щось було,( навіть якщо ти і доброволець) все рівно має бути пройдена мед комісія, на основі цього дають акт. Тоді вони вирішують. Я вже так два рази в лікарні за рік проходив обстеження. Преносиш акт, і вони або беруть,або повністю комісують, або відстрочка. Я питав що за хрень? Сказали що так має бути,бо перевіряють в СБУ (тим більше зараз) і потім не дай Бог щось то когось можуть реально дрюкнути, навіть посадити. Мене заставили пройти обстеження в місцевій лікарні, а потім для верняка ще раз направили в обласну лікарню, мозок винесли :evil: До речі акт (якщо ти не комісований) діє не більше ніж пів року,або і менше. Тому таке кіно може бути при кожній мобілізації, я вже таке два рази мав. Там мені пояснили, сказали що не можуть ні хворих відправляти,ні здорових відмазати, (може щось і мутять не знаю) реально очкують. Так само і лікарі сто аналізів, в лікарню лягати обов'язково, вся процедура проходиться, УЗД, ЄКАГ, йопаресете, і.т.д. і.т.п. Лікарі теж все так роблять щоб не придертись, теж очкують. Тому це гемор ще той..........
Свобода - тверда як меч.
Або вона у тебе є, або тебе нема.
monstro
Пилот
Пилот
Повідомлень: 225
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:13
Модель авто, тип двигателя, пробег: T4; 2003
Звідки: Nikolaev
Дякував (ла): 30 разів
Подякували: 19 разів

Re: Что вы должны знать о мобилизации и об уклонении от неё

Повідомлення monstro »

Были в больнице, по направлению от военкомата, говорят, что сейчас часто такое, ищут наверное тех кто отмазался, по нашему случаю, сказали не переживать
Аватар користувача
vovaT4
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4319
З нами з: 23 липня 2011, 21:39
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW T4 AJT 65 KW Пробіг постійно збільшується...)))
Звідки: ІВ-ФРАНКІВСЬК
Дякував (ла): 45 разів
Подякували: 125 разів

Re: Что вы должны знать о мобилизации и об уклонении от неё

Повідомлення vovaT4 »

Це стандартна фігня,по першій мобілізації, разом зі мною прийшов чувак реально без ноги. Якщо повністю не комісують,то будуть постоянно викликати,і на обстеження, як мене, мені сказали що я в даний час в списку на повну на повну мобілізацію, а на часткову (така як зараз) по акту мед обстеження взяти не можуть. Та при кожній новій мобілізації знов на комісію,може вилічився. Щось таке.Тобто мені так пояснили. Тому якщо в нього реально є якась патологія то не загребуть, правда залежить від лікарів,деякі можуть бабла хотіти,як де, хоч і очкують,різне розказують.
Свобода - тверда як меч.
Або вона у тебе є, або тебе нема.
Аватар користувача
profesor
VW знаток
VW знаток
Повідомлень: 1730
З нами з: 18 вересня 2011, 21:15
Модель авто, тип двигателя, пробег: T5, 2005, 2,5(АХЕ) 128 КВ: белый, длинный, высокий, красивый, удобный, надежный ....
Реальное имя: Роман Александрович
Звідки: Горловка-ККРай
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 37 разів

Re: Что вы должны знать о мобилизации и об уклонении от неё

Повідомлення profesor »

Я знаю будущее. Потому что я его делаю.
Аватар користувача
shtihel
Пилот
Пилот
Повідомлень: 181
З нами з: 18 березня 2012, 01:47
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т5 BNZ 2.5л. 2007г.
Реальное имя: Сергей
Звідки: Житомир
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 9 разів

Re: Что вы должны знать о мобилизации и об уклонении от неё

Повідомлення shtihel »

Это уже интересно.
Кабмин разрешил мобилизовывать частный транспорт для нужд армии
Правительство разрешило мобилизовывать частный и других форм собственности автотранспорт для нужд армии на особый период. Соответствующее решение прописано в постановлении Кабинета министров от 17 июня.
Положение определяет порядок исполнения военно-транспортной обязанности для удовлетворения нужд Вооруженных Сил, других образованных в соответствии с законами Украины воинских формирований, а также правоохранительных органов специального назначения, Госспецсвязи и Госспецтрансслужбы (воинские формирования) на особый период транспортными средствами и техникой всех типов и марок отечественного и иностранного производства, их возвращение во время демобилизации и компенсации ущерба, нанесенного транспортным средствам и технике вследствие их привлечения при мобилизации.
Действие положения распространяется на центральные органы исполнительной власти, другие государственные органы, местные госадминистрации, органы местного самоуправления, предприятия, учреждения и организации независимо от формы собственности, а также граждан - владельцев транспортных средств".
В случае нанесения повреждений транспортным средствам во время мобилизационного периода убытки должны компенсироваться за счет госбюджета, но временное изъятие транспорта для нужд ВСУ и других силовых структур является бесплатным.
http://biz.liga.net/all/avto/novosti/30 ... -armii.htm
Спойлер
050ЧЧ62Ч16
ЗображенняЗображенняЗображення
Аватар користувача
ihtiandr
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 2972
З нами з: 10 квітня 2012, 12:08
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т5 Мultivan був...
Т4 SYNCRO був...
тепер SEAT Alhambra 1.8T
Реальное имя: Олександр
Звідки: Харків, Н.Баварія
Дякував (ла): 130 разів
Подякували: 135 разів
Контактна інформація:

Re: Что вы должны знать о мобилизации и об уклонении от неё

Повідомлення ihtiandr »

В соседней теме только что все разжевали...
Аватар користувача
shtihel
Пилот
Пилот
Повідомлень: 181
З нами з: 18 березня 2012, 01:47
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т5 BNZ 2.5л. 2007г.
Реальное имя: Сергей
Звідки: Житомир
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 9 разів

Re: Что вы должны знать о мобилизации и об уклонении от неё

Повідомлення shtihel »

Кинь ссылку, гляну...
Спойлер
050ЧЧ62Ч16
ЗображенняЗображенняЗображення
Аватар користувача
Smbdy
VW знаток
VW знаток
Повідомлень: 2274
З нами з: 02 січня 2010, 19:03
Модель авто, тип двигателя, пробег: Пузотёрка, но душой я с вами
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 159 разів
Подякували: 68 разів
Контактна інформація:

Re: Что вы должны знать о мобилизации и об уклонении от неё

Повідомлення Smbdy »

Воткну и сюда.
Я открыл почитал. Что увидел:
Спойлер
1. Це Положення визначає порядок виконання військово-транспортного обов’язку для задоволення потреб Збройних Сил, інших утворених відповідно до законів військових формувань, а також правоохоронних органів спеціального призначення, Держспецзв’язку та Держспецтрансслужби (далі — військові формування) на особливий період транспортними засобами і технікою усіх типів і марок вітчизняного та іноземного виробництва, їх повернення під час демобілізації та компенсації шкоди, завданої транспортним засобам і техніці внаслідок їх залучення під час мобілізації.
Дія цього Положення поширюється на центральні органи виконавчої влади, інші державні органи, місцеві держадміністрації, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи та організації незалежно від форми власності, а також громадян — власників транспортних засобів.
...
Хотите или нет, а выполнять надо.
Теперь, что выполнять.
10. Завдання з підготовки до передачі та передачі транспортних засобів і техніки військовим формуванням встановлюються розпорядженнями місцевих держадміністрацій за поданням військових комісаріатів та доводяться до відома:
керівників підприємств, установ та організацій у мирний час — через військові комісаріати шляхом вручення відповідних зведених нарядів;
керівників підприємств, установ та організацій під час мобілізації — через військові комісаріати шляхом вручення відповідних часткових нарядів;
громадян — власників транспортних засобів під час мобілізації у разі введення правового режиму воєнного стану — через військові комісаріати шляхом вручення часткових нарядів.
Ну и, на всякий случай, расшифровка терминология оттуда же:
частковий наряд — розпорядчий документ голови місцевої держадміністрації, в якому встановлено під час мобілізації для керівників підприємств, установ та організацій завдання з передачі військовим формуванням визначених транспортних засобів і техніки, а також порядок, пункти та строки передачі. Голова місцевої держадміністрації та військовий комісар підписують частковий наряд і скріплюють підписи своїми печатками. Громадянам — власникам транспортних засобів частковий наряд надається у разі введення правового режиму воєнного стану.
Так об чём паника, Карл?!
Я єсть народ, якого Правди сила
ніким звойована ще не була.
Яка біда мене, яка чума косила! —
а сила знову розцвіла.

Павло ТИЧИНА (1943 р. 16 вересня. Кремлівська лікарня.)
Аватар користувача
Vig
VW знаток
VW знаток
Повідомлень: 2167
З нами з: 28 грудня 2007, 02:20
Модель авто, тип двигателя, пробег: T5 , 1.9 77Квт
Реальное имя: Илья
Звідки: Киев
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 25 разів
Контактна інформація:

Re: Что вы должны знать о мобилизации и об уклонении от неё

Повідомлення Vig »

При устройстве на новую работу понадобился военній билет , так как он был давно и безвозвратно пропит то пришлось переться в военкомат , само сабой там меня сразу послали :censored: на комисию , пришлось послать их в томже направлении так как для прохождения комиссии прийдется становиться на воинский учёт а я еще в 92году исключён с воинского учета по 402 приказу ст 64б ( негоден к строевой в мирное время и ограничено в военное ) , также на момент принятия приказа о повышении призывного возраста до 60лет от 2014 был бы снят с учета и по возросту то согласно статье конституции 58 могу только добровольно стать на учет, мобилизации нет , войны нет , приказов о постановлении на учёт нет , поэтому принудительно проходить медкомисию недолжен . Проконсультировался у знакомых которые попали в подобную ситуацию , для устройства на работу надо предоставить копию военного билета или книжку офицера ,довидку про взятья на військовый облик та таке инше , есть два варианта это написать звернення до военкомата для получения довидки про взятья на військовый облик согласно закону про звернення грамодян или через адвоката запрос по почте на туже довидку , в принципе под термин "та таке инше " подпадает любая бумажка с военкомата .
Написал звернення в 2х экземплярах и сдал с регистрацией , жду когда ответят и потихоньку ищу ещё варианты если отмажутся .
Вобщем как был совкомат так он им и остался .
Кстати прохождение медкомиссии получается небесплатное , за сертификат учёта в псих-нарко требуют таньга . .

Для рядовых кому за 43 если будут требовать на работе или при устройстве на работу поход в военкомат почитайте тут .
VW T5 Transporter 2003-04, 1.9TDI, 77Kw, короткий, белый, пасажир.
Відповісти

Повернутись до “ЮрВідділ”