Про временный ввоз

Постанови, оскарження та інше
kot35
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4999
З нами з: 18 лютого 2011, 09:43
Звідки: ...
Дякував (ла): 60 разів
Подякували: 201 раз

Re: Про временный ввоз

Повідомлення kot35 »

Марк
Разговор в данном случае идет о полноценном временном ввозе вплоть до получения наших номеров в МРЭО, так раньше было.
И что бы меньше сомневаться надо лучше/убедительнее просить. :evil:
Аватар користувача
smb
VW знаток
VW знаток
Повідомлень: 2350
З нами з: 15 червня 2010, 13:26
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т4. ACV 2,5 2002 г.в.
Реальное имя: Александр
Звідки: Киев
Дякував (ла): 42 рази
Подякували: 22 рази

Re: Про временный ввоз

Повідомлення smb »

бесплатный сыр только в мышеловке
Если народ теряет веру в Бога, его постигают бедствия, а если не кается, то исчезает с лица земли.
Аватар користувача
Марк
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4845
З нами з: 17 листопада 2013, 20:00
Модель авто, тип двигателя, пробег:                           T5      2,0 TDI            CAAC                    був
Реальное имя:               Serhii
Звідки:     махрова Западенщина :)
Дякував (ла): 269 разів
Подякували: 487 разів

Re: Про временный ввоз

Повідомлення Марк »

kot35 писав:вплоть до получения наших номеров в МРЭО
Так і я про те. А отримання укр. номерів приведе до неможливості виїзду за кордон, напр., про що в ролику було сказано, до речі. Бо, якшо буде, як було раніше, то євро номера треба буде в те ж МРЕО здати.
https://avtopro.ua/ - автозапчастини без посередників
kot35
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4999
З нами з: 18 лютого 2011, 09:43
Звідки: ...
Дякував (ла): 60 разів
Подякували: 201 раз

Re: Про временный ввоз

Повідомлення kot35 »

Марк писав:А отримання укр. номерів приведе до неможливості виїзду за кордон, напр., про що в ролику було сказано, до речі.
тебе все не влаштовує )
а як на мене - то хоч би так.
тим більш дивлячись на кількість активістів(((
Аватар користувача
Марк
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4845
З нами з: 17 листопада 2013, 20:00
Модель авто, тип двигателя, пробег:                           T5      2,0 TDI            CAAC                    був
Реальное имя:               Serhii
Звідки:     махрова Западенщина :)
Дякував (ла): 269 разів
Подякували: 487 разів

Re: Про временный ввоз

Повідомлення Марк »

Да, мене не влаштовує, бо з цього законопроекту в черговий раз зроблять наї...лово. Там вже виникають нюанси. На скільки часу буде тимчасовий облік? Логічно, шо на рік, бо через рік треба виїхати і знов заїхати. А на облік, навіть тимчасовий, бесплатно не поставлять. Тобто, до мінімальних 160 баксів в рік треба додати ціну цієї процедури. Плюс ТО там, плюс дві страховки (бо без страховки ТО не пройдеш). ТО десь 40 баксів, страховка - від сотні (+-, можу помилятись). Ітоґо получається 300 в рік без нашого МРЕО, страховки і інших витрат. Повторю - це мінімум. Тобто, все солодко тільки на словах. Спитай більшість власників таких машин, чи готові вони до цього, вони їх купляли не для того, щоб платити.
Плюс купа гемору і ризик вже через рік відправити тачку на шрот.
Гра вартує тільки в двох випадках : або машина за рік себе відпрацює, або її ціна в межах 600-700 доларів, і за рік просто можна загнати на шрот.

Добавлено 21 листопада 2016, 00:55

А, ну і третій випадок не можна відкидати : файний понт дорожче грошей :D
https://avtopro.ua/ - автозапчастини без посередників
Аватар користувача
dimaka
Администратор клюба
Администратор клюба
Повідомлень: 10688
З нами з: 28 березня 2007, 00:44
Модель авто, тип двигателя, пробег: T4 вроде AHY 360 тыс
Реальное имя: Дима
Звідки: Киев
Дякував (ла): 92 рази
Подякували: 272 рази
Контактна інформація:

Re: Про временный ввоз

Повідомлення dimaka »

Марк

Так давай номер карточки, ми тобі скинемося :cool_cool: І на уху також! :lol:
kot35
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4999
З нами з: 18 лютого 2011, 09:43
Звідки: ...
Дякував (ла): 60 разів
Подякували: 201 раз

Re: Про временный ввоз

Повідомлення kot35 »

Марк писав:
А, ну і третій випадок не можна відкидати : файний понт дорожче грошей :D
З цього б і починав )))
Правду кажуть - гірше жаби нема звіра )))
Найк
Местный
Местный
Повідомлень: 1019
З нами з: 27 листопада 2011, 21:37
Реальное имя: Николай
Звідки: Украина
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 39 разів

Re: Про временный ввоз

Повідомлення Найк »

Весьма сомневаюсь что дадут "добро" на ввоз меньше Евро5
Аватар користувача
Марк
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4845
З нами з: 17 листопада 2013, 20:00
Модель авто, тип двигателя, пробег:                           T5      2,0 TDI            CAAC                    був
Реальное имя:               Serhii
Звідки:     махрова Западенщина :)
Дякував (ла): 269 разів
Подякували: 487 разів

Re: Про временный ввоз

Повідомлення Марк »

kot35 писав:... гірше жаби нема звіра
dimaka писав:... ми тобі скинемося

Не тра' мені скидатись :D
І не в жабі справа. Мене самого певною мірою цікавить варіант дешевої машини на євро номерах, але з умовами, що я вище описав. І це реально навіть при + 300 баксів на рік за легалізацію - все ж краще, ніж на пташиних правах, як зараз.
А понти мені в йух не вперлись.
Справа в іншому. По-перше, знаючи, в якій державі живем, велика ймовірність, що вся ця процедура в результаті "доробки" поцами в ВР і Міністерствах стане ще дорожчою і проблемнішою - васадзи не дрімають!
По-друге, подібна схема апріорі принизлива для людини - жити в найбіднішій країні з найвищими цінами, купувати зламки в багатших сусідів, бо в них дешевше (!) і добиватись тут якихось напівлівих способів їх легалізувати :zvez_ochki:
По-третє, знову ж, розуміючи де живем, стопудово вся ця волокіта з ввезенням і постановкою на тимч. облік ніяк не буде сприяти зменшенню корупції.
https://avtopro.ua/ - автозапчастини без посередників
kot35
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4999
З нами з: 18 лютого 2011, 09:43
Звідки: ...
Дякував (ла): 60 разів
Подякували: 201 раз

Re: Про временный ввоз

Повідомлення kot35 »

Марк писав: По-перше, знаючи, в якій державі живем.......
та до чого тут держава , держава - це ми , а ми вміємо тільки "йюліволю та зекагеть " волати мильонами , а за своє особисте в нас язики в дупах. Он навіть за цей закон там пару десятків хлопаків всього зібралось :facepalm: Я вважаю оце і є справжній показник гідності , нажаль. І оте по-друге і по-третье шо ти казав , саме з цього і випливає.

А що до цього закону , якщо навіть 300 долярів тре буде за рік кинути , то й це вже перемога як на мене. Але от подивися скільки буде ниття проти цього закону , при чому не від влади а саме від людей таких як ми з тобою , ото де ганьба , а буде , повір. :(
Аватар користувача
Марк
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4845
З нами з: 17 листопада 2013, 20:00
Модель авто, тип двигателя, пробег:                           T5      2,0 TDI            CAAC                    був
Реальное имя:               Serhii
Звідки:     махрова Западенщина :)
Дякував (ла): 269 разів
Подякували: 487 разів

Re: Про временный ввоз

Повідомлення Марк »

kot35 писав:якщо навіть 300 долярів тре буде за рік кинути , то й це вже перемога як на мене
:a_g_a:
Марк писав:+ 300 баксів на рік за легалізацію - все ж краще, ніж на пташиних правах, як зараз
А на рахунок ниття, то, знаєш, це від того, що люди сприймають будь-які зміни спочатку негативно, і це має підгрунття - бо влада дууже рідко щось зробила для людей, а не для себе, улюбленої.
І потім, якщо шось піде криво (а шанс великий...), то на цих же хлопаків, що пробивали законопроект, посипляться всі шишки. Знову ж таки, маєм немалий досвід, коли такі активісти добивались якихось поступок влади в першу чергу в своїх шкурних інтересах... Нічого не маю проти конкретно цих хлопців, і надіюсь шо думають вони за людей, а не тільки за себе. Про те, що їх мало - так там же сказано, що більшість пікетує на кордоні, а тягнути масовку під і в Кабмін реально смисла не було, там, як видно, зібрались ті, хто шарить в питанні і тут кількість ролі не грає. Хоча, сумніваюсь, що і на кордоні їх дуже багато...
Ну і ще момент - а чого, власне, тисячі власників машин на іноземній реєстрації не прийшли підтримати? Інертність, чи не довіряють конкретно цим людям?.. ХЗ...
https://avtopro.ua/ - автозапчастини без посередників
kot35
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4999
З нами з: 18 лютого 2011, 09:43
Звідки: ...
Дякував (ла): 60 разів
Подякували: 201 раз

Re: Про временный ввоз

Повідомлення kot35 »

Марк писав:
Ну і ще момент - а чого, власне, тисячі власників машин на іноземній реєстрації не прийшли підтримати? Інертність, чи не довіряють конкретно цим людям?.. ХЗ...
Я ж казав - бо це не " йюліволю " волати , нажаль нашої гідності вистачає лише на лікування гнид піснями )))
не посваритись з головою в наш час - це дуже складне завдання. :-)
Аватар користувача
Yuriy T4
VW знаток
VW знаток
Повідомлень: 2315
З нами з: 11 березня 2007, 16:35
Модель авто, тип двигателя, пробег: FRV
Звідки: уже не Киев
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 70 разів

Re: Про временный ввоз

Повідомлення Yuriy T4 »

Я думаю, процедура направлена на легализацию таких машин. Да, будет дешевле, НО спросят не сейчас пусть, а через 2 года - "откуда бабки", заплатил ли ты с них налоги в Украине, ну и субсидию снимут - как никак покупка свыше 50 тык
Аватар користувача
Марк
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4845
З нами з: 17 листопада 2013, 20:00
Модель авто, тип двигателя, пробег:                           T5      2,0 TDI            CAAC                    був
Реальное имя:               Serhii
Звідки:     махрова Западенщина :)
Дякував (ла): 269 разів
Подякували: 487 разів

Re: Про временный ввоз

Повідомлення Марк »

Yuriy T4 писав:как никак покупка свыше 50 тык
Це не покупка.
https://avtopro.ua/ - автозапчастини без посередників
Аватар користувача
Cubano
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 11255
З нами з: 21 грудня 2008, 20:21
Звідки: Біла Сінагога
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 412 разів

Re: Про временный ввоз

Повідомлення Cubano »

Не знаю, як кого, а мене напрягає такий момент. Якщо раніше хтось їхав на польських номерах, то я знав, що то їде поляк. Хай собі їде. Якщо на литовських номерах - то литовець до своїх родичів котить.
На французьких - француз подорожує, і т. д.
Тепер же, Імовіріність цього - дуже мала.
Скоріше за все то їде якесь хитрови...бане (пардон за французьку) хамло, яке вже не раз на...ло державу. І в разі якогось ДТП з ним так само захоче взути і тебе.
У вас бували такі випадки, коли бидло, яке може за вечір просадити тисячі в ресторані, зробить шкоду тобі на тисячу, але буде бити копитом в груди, що ти сам винуватий, ще і йому винний? У мене були.
Знаючи тих мостиських покидьків, що їздять на польських номерах, живуть тільки контрабасом, а тепер перекривають трасу на Шегинях, можу це стверджувати. Є кадри, які жодного дня ні на якій роботі не працювали, не спатили і копійки до бюджету, але дуже розумні, щоб щось вимагати у держави. Субсидію їм подавай (за наш рахунок), бо нема чим опалювати триповерховий будинок.
Так що вони у мене не викликають ні крапельки жалості.
Востаннє редагувалось 23 листопада 2016, 07:28 користувачем Cubano, всього редагувалось 1 раз.
Кацапи! Нах з нашої землі! З Криму і Донбасу!
LT35 sdi 2001/ Pass2.0 tdi dsg
Аватар користувача
dimaka
Администратор клюба
Администратор клюба
Повідомлень: 10688
З нами з: 28 березня 2007, 00:44
Модель авто, тип двигателя, пробег: T4 вроде AHY 360 тыс
Реальное имя: Дима
Звідки: Киев
Дякував (ла): 92 рази
Подякували: 272 рази
Контактна інформація:

Re: Про временный ввоз

Повідомлення dimaka »

Cubano
+100500
kot35
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4999
З нами з: 18 лютого 2011, 09:43
Звідки: ...
Дякував (ла): 60 разів
Подякували: 201 раз

Re: Про временный ввоз

Повідомлення kot35 »

От молодці , ну молодці :cool_cool: :-)
Ну справжня вата - не чув не знаю , але осуждаю ( засуджую ) :crazy:

Та ви хоч одним оком вже б глянули про що взагалі йде мова , ну як базарні аналітики чесслова . :D

1. перетин кордону - не кимось а саме власником , тоб то він ВЖЕ в базі.
2. подвійний облік !!! Тобто заїзджаєш на іностранних номерах і робиш постанову на тимчасовий облік тут !!! Тимчасовий облік - це украінські номери на власника !!! Тимчасовий реєстраційний документ ( техпаспорт ) - теж на власника !
3. Українська страховка !

Тоб то все точ в точ як на внутрішньому транспорті - номери , техпаспорт , страховка , все украінське !!!

Шо вам не так ?

А те що люди часом ведуть себе гірше свиней , то проблема не в номерах а в головах.
А щоб був лад на дорогах то в вас вже є залайкана нова поліція , от це як раз її справа .
Не можна із за одніх придурків лишати права вибору інших людей - це совок який ви так люто не сприймаєте ))). Тож не будь совком - подтримай новий закон про тимчасовий ввіз. :D

Добавлено 23 листопада 2016, 08:57
Cubano писав:Не знаю, як кого, а мене напрягає такий момент. Якщо раніше хтось їхав на польських номерах, то я знав, що то їде поляк. Хай собі їде. Якщо на литовських номерах - то литовець до своїх родичів котить.
На французьких - француз подорожує, і т. д.
Тепер же, Імовіріність цього - дуже мала.
.
а яке тобі діло хто їде в машині поруч ? :shock:

а от завдяки новому закону ти як раз вгамуєш все що тебе напрягає ( напружує ) :D
бо наші всі отримають українські номери , а всі французи , поляки , литовці - ні , і буде тобі щастя - будеш точно знать хто то їде :lol:

Добавлено 23 листопада 2016, 09:00
Cubano писав:
Скоріше за все то їде якесь хитрови...бане (пардон за французьку) хамло, яке вже не раз на...ло державу. І в разі якогось ДТП з ним так само захоче взути і тебе.
У вас бували такі випадки, коли бидло, яке може за вечір просадити тисячі в ресторані, зробить шкоду тобі на тисячу, але буде бити копитом в груди, що ти сам винуватий, ще і йому винний? У мене були.
Міша , а на машинах з нашими номерами таких немає ?
От в нас іноземних номерів взагалі нема зараз , то в нас що , і отих козлів нема ? )))
Аватар користувача
Yuriy T4
VW знаток
VW знаток
Повідомлень: 2315
З нами з: 11 березня 2007, 16:35
Модель авто, тип двигателя, пробег: FRV
Звідки: уже не Киев
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 70 разів

Re: Про временный ввоз

Повідомлення Yuriy T4 »

Cubano писав:Не знаю, як кого, а мене напрягає такий момент. Якщо раніше хтось їхав на польських номерах, то я знав, що то їде поляк. Хай собі їде. Якщо на литовських номерах - то литовець до своїх родичів котить.
На французьких - француз подорожує, і т. д.
Тепер же, Імовіріність цього - дуже мала.
Скоріше за все то їде якесь хитрови...бане (пардон за французьку) хамло, яке вже не раз на...ло державу. І в разі якогось ДТП з ним так само захоче взути і тебе.
У вас бували такі випадки, коли бидло, яке може за вечір просадити тисячі в ресторані, зробить шкоду тобі на тисячу, але буде бити копитом в груди, що ти сам винуватий, ще і йому винний? У мене були.
Знаючи тих мостиських покидьків, що їздять на польських номерах, живуть тільки контрабасом, а тепер перекривають трасу на Шегинях, можу це стверджувати. Є кадри, які жодного дня ні на якій роботі не працювали, не спатили і копійки до бюджету, але дуже розумні, щоб щось вимагати у держави. Субсидію їм подавай (за наш рахунок), бо нема чим опалювати триповерховий будинок.
Так що вони у мене не викликають ні крапельки жалості.
Соглашуть с Мишей. За последние недели пару раз уворачивался от машин с литовско-польской регистрацией. Думаю, что страховкой там "и не пахнет". С случае ДТП водитель просто бросает машину и уходит, а если он ездит по "техпаспорту" и машина завезена каким-нибудь негром из Эфиопии - концов не найдешь. Да и то, что эту идею активно пиарит бывший ДК, кинувший в свое время кучу людей на подобные машины - как-то не красит.
гАспада, а то, что этот закон "обвалит" рынок и полностью остановит города - вас не пугает?
kot35
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4999
З нами з: 18 лютого 2011, 09:43
Звідки: ...
Дякував (ла): 60 разів
Подякували: 201 раз

Re: Про временный ввоз

Повідомлення kot35 »

Yuriy T4 писав: Соглашуть с Мишей. За последние недели пару раз уворачивался от машин с литовско-польской регистрацией. ?
А если б те от которых ты уворачивался не имели возможности взять литовские тачки , они бы по другому ездили ? Дело в номерах или в отсутствии мозгов ? :crazy:
а год назад , напомню , как все негодовали понаехавшим донецким и кляли на чем свет стоит именно их. Было ? Было.
Просто есть люди которым всегда кто-то мешает и всегда виноват кто-то. :wink:
Yuriy T4 писав: Думаю, что страховкой там "и не пахнет". С случае ДТП водитель просто бросает машину и уходит, а если он ездит по "техпаспорту" и машина завезена каким-нибудь негром из Эфиопии ......
ты вроде как человек рассудительный......
да , то что ты описал - так дело обстоит на сейчас.
По новым правилам предлагается все конкретно узаконить , ну я же выше все детально описал , для кого ? Ну потратьте пять минут на изучение вопроса , там ничего сложного.
Yuriy T4 писав: . Да и то, что эту идею активно пиарит бывший ДК, кинувший в свое время кучу людей......
А если активисты ДК любят мать родную , это повод для тебя поступить иначе ? :lol: Ну и логика )))
Ну и насчет - " кинувший " , это как бы очень громко - это раз.
А во-вторых хочешь я тебе приведу видео где как раз они говорят о том что временные тачки это неправильно ?
В третьих - Евро Авто Сила - вот кто продвигает эту идею а не ДК , но если кто-то из ДК или ДКУ поддержал эту идею , что плохого в этом ? Со всеми их недостатками - они сделали в сотни раз больше для нас чем все вышиватные свистуны вместе взятые. ИМХО.

Yuriy T4 писав: гАспада, а то, что этот закон "обвалит" рынок и полностью остановит города - вас не пугает?
обвалит ? И ? Раз потеряешь , зато потом сто раз найдешь.

остановит города ? )))
я по секрету тебе скажу - у нас не вся страна в Киеве живет )
а вы стояли и будете стоять , потому как меры у вас нет , и пофиг на каких номерах тачки )




ЗЫ. А вообще - странная вещь ( это самое мягкое слово :-) ) - десятки лет убивались шо у нас самые дорогие тачки , шо нас обдирают , шо несправедливые растаможки......и тут на тебе - вроде как есть надежды на сдвиг......и шо ? А опять все не так , вот шо )))

Клиника не иначе )))


зы2. сколько стоит в Европе Мульт Т4 ? :oops:
но вам же он нахрен не нужен , да ? :-)
Аватар користувача
Yuriy T4
VW знаток
VW знаток
Повідомлень: 2315
З нами з: 11 березня 2007, 16:35
Модель авто, тип двигателя, пробег: FRV
Звідки: уже не Киев
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 70 разів

Re: Про временный ввоз

Повідомлення Yuriy T4 »

Принято.
Смотри, я предлагал и сейчас предлагаю - принять закон снижающий ВСЮ сумму растаможки, скажем на 20% в год. Это надо было сделать еще несколько лет назад. Все было бы ясно, понятно и прозрачно... ДК кроме матери родной очень любят деньги, и от людей, которые им заплатили скрываются сначала в Польше, потом в США. Думаю название - это просто ребрединг.
И скажи, ты предлагаешь избавить от штрафных санкций всех кто сейчас нарушает на таких машинах? Закон не имеет обратной силы...
А если б те от которых ты уворачивался не имели возможности взять литовские тачки , они бы по другому ездили ? Дело в номерах или в отсутствии мозгов ?
Они крутые, поймали бога за бороду и им ничего не будет... Раньше так ездили в ноль тонированные тАчилы или на 100% Каско кредитные тачки... :-)
Відповісти

Повернутись до “ЮрВідділ”