Між Калушем та Ів.Франківськом сталася ДТПза участі кортеджу

Bozya
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 9070
З нами з: 24 вересня 2007, 21:33
Звідки: не местный я
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 26 разів

Re: Між Калушем та Ів.Франківськом сталася ДТПза участі корт

Повідомлення Bozya »

vovaT4 писав:Все це що передбачено законом???

вапчета да, потому как сами мы законов не читаем, и не спрашиваем с тех кто их принимает. Пока мы будем жить по принципу "моя хата с краю" ничего и не изменится, хотя всё может измениться и без нашего участия, и будет примерно так:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=EL2kTG8hGzg[/youtube]
и заметьте, добрейшей души пацанюги, только из автоматов шмаляют, а могли бы и из подствольных гранатомётов :du_ma_et:

vovaT4 писав:На основі чого і кому видають всі ці сигнали,маячки та мигалки ,та за які такі заслуги??????????

вопрос не по адресу, ты их и спроси. А я такой же как многие, в то время когда они себе полномочия и неприкосновенность выписывали сидел и помалкивал :hi_hi_hi:
vovaT4 писав:До речі навіть маскалі вже це повідміняли!!

ну это ты точно сам придумал :ni_zia: они не отменили это, а ужесточили борьбу с теми кто пользуется этим незаконно, а то развелось их как грязи, уже не знают где свои, а где чужие :crazy:
Аватар користувача
vovaT4
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4319
З нами з: 23 липня 2011, 21:39
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW T4 AJT 65 KW Пробіг постійно збільшується...)))
Звідки: ІВ-ФРАНКІВСЬК
Дякував (ла): 45 разів
Подякували: 125 разів

Re: Між Калушем та Ів.Франківськом сталася ДТПза участі корт

Повідомлення vovaT4 »

Моя хата не з краю і я мовчати не буду! і всім решта не рекомендую мовчати. Насправді всі ці пантові пацани в дійсності звичайні сцикуни. Коли вони відчувають реальний протест і коли розуміють що людям класти на їхні панти то в них зразу стають повні штани і "ани па быстраму рвут кохгти если успеют". Протест повинен бути завжди, всюди та постійно. Це їм має бути страшно а не нам бо порівняно з нами їм є що втрачати.

-- 03 січня 2012, 21:23 --

Bozya писав:
vovaT4 писав:Все це що передбачено законом???

вапчета да, потому как сами мы законов не читаем, и не спрашиваем с тех кто их принимает. Пока мы будем жить по принципу "моя хата с краю" ничего и не изменится, хотя всё может измениться и без нашего участия, и будет примерно так:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=EL2kTG8hGzg[/youtube]
и заметьте, добрейшей души пацанюги, только из автоматов шмаляют, а могли бы и из подствольных гранатомётов :du_ma_et:

vovaT4 писав:На основі чого і кому видають всі ці сигнали,маячки та мигалки ,та за які такі заслуги??????????

вопрос не по адресу, ты их и спроси. А я такой же как многие, в то время когда они себе полномочия и неприкосновенность выписывали сидел и помалкивал :hi_hi_hi:
vovaT4 писав:До речі навіть маскалі вже це повідміняли!!

ну это ты точно сам придумал :ni_zia: они не отменили это, а ужесточили борьбу с теми кто пользуется этим незаконно, а то развелось их как грязи, уже не знают где свои, а где чужие :crazy:

Я ставлю питання не особисто до тебе,і не тебе в цьому виню. Це загальне питання. Раз ми всі в цьому винні то давайте разом будемо це змінювати. Це не справа одного дня, я це прекрасно розумію. Але починати потрібно так чи інакше бо це вже стало очевидно для всіх. Інакше життя існує, і це не якись міф так живуть сотні мільйонів людей. Які нічим не кращі за нас. Просто вони знають що свої права потрібно відстоювати! і відстоюють! Звичайно і в них не все ідеально але нам до такого життя ще далеко,ну дуже далеко. Так що починати змінювати феодальний лад просто необхідно!!! бо інакше скоро знову на дерева полізем.
Востаннє редагувалось 04 січня 2012, 19:36 користувачем vovaT4, всього редагувалось 1 раз.
Свобода - тверда як меч.
Або вона у тебе є, або тебе нема.
Bozya
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 9070
З нами з: 24 вересня 2007, 21:33
Звідки: не местный я
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 26 разів

Re: Між Калушем та Ів.Франківськом сталася ДТПза участі корт

Повідомлення Bozya »

ну так а что тогда мешает потерпевшим и сочувствующим пойти и разгромить департамент ГАИ в Ивано-Франковской обласи за беспредел на дорогах? Да просто никому это нах не надо, я даже на 99% уверен что ни хозяин повреждённого мерина , ни хозяин буса не захотят принимать в этом участия 8)
Аватар користувача
michurin
Местный
Местный
Повідомлень: 1321
З нами з: 09 листопада 2009, 21:04
Модель авто, тип двигателя, пробег: T5 GP 2,0 103 кВт. Лонг
Реальное имя: Сергій
Звідки: Біля аэропорту "Бориспіль"
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 40 разів

Re: Між Калушем та Ів.Франківськом сталася ДТПза участі корт

Повідомлення michurin »

Bozya писав:Да просто никому это нах не надо, я даже на 99% уверен что ни хозяин повреждённого мерина , ни хозяин буса не захотят принимать в этом участия

Горькая правда :(
Спойлер
Виробництво корпусних меблів та продаж диванів
067-594-67-нуль9, 066-36-37-9три4 Сергій.
Bozya
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 9070
З нами з: 24 вересня 2007, 21:33
Звідки: не местный я
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 26 разів

Re: Між Калушем та Ів.Франківськом сталася ДТПза участі корт

Повідомлення Bozya »

Каждый народ имеет того правителя,которого заслуживает (с)
Аватар користувача
vovaT4
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4319
З нами з: 23 липня 2011, 21:39
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW T4 AJT 65 KW Пробіг постійно збільшується...)))
Звідки: ІВ-ФРАНКІВСЬК
Дякував (ла): 45 разів
Подякували: 125 разів

Re: Між Калушем та Ів.Франківськом сталася ДТПза участі корт

Повідомлення vovaT4 »

Справа не саме в цій ситуації що вище описана.Справа в ситуації в цілому. А ті мусарки що кортежі супроводжують здебільшого приїзджі,які разом з паханами приїхали,бо такі машини на яких вони їздять нашим місцевим мусоркам і не снились. Поки ми будем думати що це нах нікому не потрібно доти :pardon: нічого не зміниться. Бо змінити щось можемо ми,саме ми!!! Чи може хтось ще вірить в "добробут вже сьогодні???" :-)

-- 03 січня 2012, 21:57 --

Bozya писав:Каждый народ имеет того правителя,которого заслуживает (с)

Не зовсім. Наш народ имеет то привательство которое его имеет.
Востаннє редагувалось 04 січня 2012, 08:14 користувачем vovaT4, всього редагувалось 1 раз.
Свобода - тверда як меч.
Або вона у тебе є, або тебе нема.
Аватар користувача
Fenrir
Штурман
Штурман
Повідомлень: 79
З нами з: 31 травня 2011, 17:35
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW T4, 1997 год, 1.9 TD, грузпасс.
Реальное имя: Дмитрий
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Між Калушем та Ів.Франківськом сталася ДТПза участі корт

Повідомлення Fenrir »

Bozya писав:
Fenrir писав:Да, но в правилах нигде не разрешается нарушать скоростной режим и выезжать на встречку, даже с мигалкой

Fenrir, а вы хоть правила когда-то читали? :oops:
3.1. Водії оперативних транспортних засобів, виконуючи невідкладне службове завдання, можуть відступати від вимог розділів 8 (крім сигналів регулювальника), 10-18, 26, 27 та пункту 28.1 цих Правил за умови увімкнення проблискового маячка синього або червоного кольору і спеціального звукового сигналу та забезпечення безпеки дорожнього руху.
так что при включении спецсигналов всё это им как раз не запрещено :pardon:


Я не только их читал, а еще и учил и сам сдавал.
Так в билетах был вопрос на эту тему: мусорская машина с мигалкой по встречке - права или нет. В билетах утверждалось, что нет.
И ПДД как войсковой устав написан кровь, мать ****, и при чем не этих гондонов.
А пора бы.
Подарки для настоящих мужчин: арбалеты, луки, мечи, ножи и прочие "игрушки" - www.fenrir.com.ua
Аватар користувача
novak
Пилот
Пилот
Повідомлень: 142
З нами з: 31 липня 2011, 15:14
Модель авто, тип двигателя, пробег: T4 1.9 TD ABL 400 000 ... 1995 long Продан =(

097 69 88 423
Реальное имя: Миша
Звідки: Rovno
Контактна інформація:

Re: Між Калушем та Ів.Франківськом сталася ДТПза участі корт

Повідомлення novak »

Цікаво в якіх правилах написано - шо "пацанчікі" мають право їхать на пянку з мігалками і кортежом щей так нагло? ...
T4 1.9 TD ABL 1995 long 432 000
Аватар користувача
garmas
Диспетчер региона
Диспетчер региона
Повідомлень: 3850
З нами з: 03 квітня 2010, 16:44
Модель авто, тип двигателя, пробег: T4 ABL 1.9 TD intercooler, 2000р.
Chevrolet Volt 2013р.
Реальное имя: Віталій
Звідки: Івано-Франківськ (Тернопіль)
Дякував (ла): 60 разів
Подякували: 15 разів
Контактна інформація:

Re: Між Калушем та Ів.Франківськом сталася ДТПза участі корт

Повідомлення garmas »

novak
поправочка: не "пацанчікі" ,а "папікі"
Продам свого буса у добрі руки...
Аватар користувача
Діма
Штурман
Штурман
Повідомлень: 91
З нами з: 27 липня 2011, 19:17
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т5Multivan 4 moution 2.5 128kW
Звідки: Івано-Франківськ

Re: Між Калушем та Ів.Франківськом сталася ДТПза участі корт

Повідомлення Діма »

Нє ну шкода Людей які просто собі їхали до дому. :sorry: І тут ще даїшніки говорять що не було ніякого кортеджу :fool:
Аватар користувача
Генрих
Диспетчер региона
Диспетчер региона
Повідомлень: 5609
З нами з: 31 липня 2010, 23:14
Модель авто, тип двигателя, пробег: BMW X5 Messerschmitt Me.262 «Schwalbe»
Звідки: Черноморск (Одесса)
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 24 рази

Re: Між Калушем та Ів.Франківськом сталася ДТПза участі корт

Повідомлення Генрих »

Не забывайте в какой стране живем. :pardon:
"Разарвіте мнє тельняшку, я без моря не могу".
Аватар користувача
vovaT4
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4319
З нами з: 23 липня 2011, 21:39
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW T4 AJT 65 KW Пробіг постійно збільшується...)))
Звідки: ІВ-ФРАНКІВСЬК
Дякував (ла): 45 разів
Подякували: 125 разів

Re: Між Калушем та Ів.Франківськом сталася ДТПза участі корт

Повідомлення vovaT4 »

Тут часто посилаються на закон,на статті,так мол написано.
По перше: Ким написано для кого і на якій основі???
По друге: Кому саме видають ці сирени,маячки,та супроводи гаїшників???
По трете: Де написано як та за яких обставин повинні використовуватись всі ці спец сигнали в парі з ментовським кортежем??? Може в законі сказано що все це (тобто бюджетні гроші,наші з вами гроші) можна використовувати в любий час на свій розсуд???
На останок. Є такий закон що афганцям та чорнобельцям та ще багатьом мають платити відповідно та надати пільги. Як ми бачимо вони ложили на ці закони,як і на решту законів.Чи може ви думаєте що "власть імеющие" живуть по законах??? :lol:
А раз вони не живуть по законах ними ж написаних то і нам пора над цим задуматись :du_ma_et:
Ми живемо вже сотні літ за правилом: "Закон як дишло,куди повернув туди і вийшло"
Та й взагалі всі ці закони як і більшість речей в Україні відносні. Ющ наприймав вагон законів,а яник прийшов та й більшу половину повідміняв.
Буде новий презик буде таке саме. Так що відноситись до цього серйозно не варто.
До поки не буде в Україні нормальних,цивілізованих законів,а головне дотримання їхнього виконання для всіх!!! доти все це розвод для лохів.
А зміни ці повинні починатись з народу,бо кожен за любих обставин має відстоювати свої права і не треба їх боятись. Нехай вони бояться нас, бо це купка маргіналів які дорвались до влади. А МИ ЦІЛИЙ НАРОД!!!
Корисно прочитати як себе з гаїстами вести.Я їх гружу і викрикаю так що практично ніколи нічого їм не даю і вам не раджу.
http://www.shram.kiev.ua/avto/stop.shtml
Свобода - тверда як меч.
Або вона у тебе є, або тебе нема.
Аватар користувача
Fenrir
Штурман
Штурман
Повідомлень: 79
З нами з: 31 травня 2011, 17:35
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW T4, 1997 год, 1.9 TD, грузпасс.
Реальное имя: Дмитрий
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Між Калушем та Ів.Франківськом сталася ДТПза участі корт

Повідомлення Fenrir »

vovaT4 писав:Тут часто посилаються на закон,на статті,так мол написано.
По перше: Ким написано для кого і на якій основі???
По друге: Кому саме видають ці сирени,маячки,та супроводи гаїшників???
По трете: Де написано як та за яких обставин повинні використовуватись всі ці спец сигнали в парі з ментовським кортежем??? Може в законі сказано що все це (тобто бюджетні гроші,наші з вами гроші) можна використовувати в любий час на свій розсуд???
На останок. Є такий закон що афганцям та чорнобельцям та ще багатьом мають платити відповідно та надати пільги. Як ми бачимо вони ложили на ці закони,як і на решту законів.Чи може ви думаєте що "власть імеющие" живуть по законах??? :lol:
А раз вони не живуть по законах ними ж написаних то і нам пора над цим задуматись :du_ma_et:
Ми живемо вже сотні літ за правилом: "Закон як дишло,куди повернув туди і вийшло"
Та й взагалі всі ці закони як і більшість речей в Україні відносні. Ющ наприймав вагон законів,а яник прийшов та й більшу половину повідміняв.
Буде новий презик буде таке саме. Так що відноситись до цього серйозно не варто.
До поки не буде в Україні нормальних,цивілізованих законів,а головне дотримання їхнього виконання для всіх!!! доти все це розвод для лохів.
А зміни ці повинні починатись з народу,бо кожен за любих обставин має відстоювати свої права і не треба їх боятись. Нехай вони бояться нас, бо це купка маргіналів які дорвались до влади. А МИ ЦІЛИЙ НАРОД!!!
Корисно прочитати як себе з гаїстами вести.Я їх гружу і викрикаю так що практично ніколи нічого їм не даю і вам не раджу.
http://www.shram.kiev.ua/avto/stop.shtml


Підтримую!
Подарки для настоящих мужчин: арбалеты, луки, мечи, ножи и прочие "игрушки" - www.fenrir.com.ua
Аватар користувача
vovaT4
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4319
З нами з: 23 липня 2011, 21:39
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW T4 AJT 65 KW Пробіг постійно збільшується...)))
Звідки: ІВ-ФРАНКІВСЬК
Дякував (ла): 45 разів
Подякували: 125 разів

Re: Між Калушем та Ів.Франківськом сталася ДТПза участі корт

Повідомлення vovaT4 »

Дякую Fenrir :friends:
Свобода - тверда як меч.
Або вона у тебе є, або тебе нема.
Відповісти

Повернутись до “Івано-Франківськ”