(Івано-Франківськ) ДАІ

Аватар користувача
vit
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 3754
З нами з: 27 червня 2011, 13:19
Модель авто, тип двигателя, пробег: T-3 пока сs
Звідки: Бандерштадт/Крим
Дякував (ла): 106 разів
Подякували: 51 раз

Re: (Івано-Франківськ) ДАІ

Повідомлення vit »

:censored: і де ти таких оленів знаходиш? :zvez_ochki:
...бо голодного можна купити, а вільного - тільки вбити. Л.Гузар.
FLEKS
Диспетчер региона
Диспетчер региона
Повідомлень: 1146
З нами з: 03 грудня 2010, 14:35
Модель авто, тип двигателя, пробег: vivaro (OPEL)
Реальное имя: Владимир
Звідки: г.Житомир

Re: (Івано-Франківськ) ДАІ

Повідомлення FLEKS »

:-) Львов :-)
Зображення
Аватар користувача
Parhom22
Пилот
Пилот
Повідомлень: 149
З нами з: 27 січня 2012, 19:09
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW T4 1,9 TDI 1999
Реальное имя: Макс
Звідки: Чернігів.

Re: (Івано-Франківськ) ДАІ

Повідомлення Parhom22 »

мені цікаво де такі інспектори водяться!! поки що зустрічав тільки нормальних!
Аватар користувача
garmas
Диспетчер региона
Диспетчер региона
Повідомлень: 3850
З нами з: 03 квітня 2010, 16:44
Модель авто, тип двигателя, пробег: T4 ABL 1.9 TD intercooler, 2000р.
Chevrolet Volt 2013р.
Реальное имя: Віталій
Звідки: Івано-Франківськ (Тернопіль)
Дякував (ла): 60 разів
Подякували: 15 разів
Контактна інформація:

Re: (Івано-Франківськ) ДАІ

Повідомлення garmas »

Parhom22 на нормального,адекватного- ще не попадав... старюсь не нарушати :) та з 1,9 особо не лиходієм не зробишся,але у мене є на екстрені випадки спорт-нога :velik: :ta-ne-c:
Продам свого буса у добрі руки...
Аватар користувача
slash
VW знаток
VW знаток
Повідомлень: 1983
З нами з: 26 січня 2010, 15:26
Звідки: Чернигов
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз
Контактна інформація:

Re: (Івано-Франківськ) ДАІ

Повідомлення slash »

Parhom22 писав:я тільки одного не можу зрозуміти чи то я щасливчик що мене ні разу за 2 роки не зупиняли, чи в Чернігівській області служать адекватні гайці!!!

...оооо...товарисч-то ты не попадал, разводят на раз-два, начиная от просмотра документов непонятно где и непонятно зачем и заканчивая проездом светофора на красный...
Голубоглазый блондин T5 1.9TDI lоng 77kw / ツ VW Polo Sedan ☆★Джентльмен в Белом★☆
Зображення
Аватар користувача
Fun T4
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 17374
З нами з: 27 листопада 2009, 22:38
Реальное имя: Ігор
Звідки: Київ-Васильків
Дякував (ла): 403 рази
Подякували: 683 рази

Re: (Івано-Франківськ) ДАІ

Повідомлення Fun T4 »

slash
менты - почти психологи :wink:
они на глаз определяют, кого можно "доить", а кого проще отвернуться и сделать вид, что не заметил :-)
Аватар користувача
slash
VW знаток
VW знаток
Повідомлень: 1983
З нами з: 26 січня 2010, 15:26
Звідки: Чернигов
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз
Контактна інформація:

Re: (Івано-Франківськ) ДАІ

Повідомлення slash »

FunT4
если ты намекаеш на меня, то когда один из-за остановки стоит сзади снимает и по телефону говорит мол товарисч останавливай того, то он водителя в заднее стекло не рассмотрит, а если глухо тонирован и спереди тоже- не увидит темболее!!!

-- 04/02/12, 13:36 --

после остановки-да, там они смотрят по ситуации-не спорю)
Голубоглазый блондин T5 1.9TDI lоng 77kw / ツ VW Polo Sedan ☆★Джентльмен в Белом★☆
Зображення
Аватар користувача
Ярослав Ильич
Бусовод со стажем
Бусовод со стажем
Повідомлень: 908
З нами з: 19 листопада 2010, 22:32
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW Transporter T-3 1,9 TD
Реальное имя: Ярослав
Звідки: Odessa
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Re: (Івано-Франківськ) ДАІ

Повідомлення Ярослав Ильич »

Не знаю, как вы ездите. Я, лично, катаюсь целыми днями на машине и стаж вождения 10 лет. Ну не попадались мне неадекватные гаишники :ne_vi_del: .
Не без того, я нарушаю ПДД и иногда меня за это останавливают, все вопросы решаются при помощи 100 грн. и 2-3 минуты времени. Но извините, тут нужно ещё и совесть иметь - если нарушил - то должен нести ответственность, а не делать из гаишника идиота, а потом ещё и обижаться на него за то что он не адекватно с вами разговаривает. Гаишники тоже люди и многие из них нормальные. Есть уроды, но их в любой сфере хватает.
Интернет магазин (электротовары и многое другое...) http://univer-mag.prom.ua/
0984783971
0935672452
Аватар користувача
slash
VW знаток
VW знаток
Повідомлень: 1983
З нами з: 26 січня 2010, 15:26
Звідки: Чернигов
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз
Контактна інформація:

Re: (Івано-Франківськ) ДАІ

Повідомлення slash »

Parhom22 писав:мені цікаво де такі інспектори водяться!! поки що зустрічав тільки нормальних!

я 2года ездил и ниразу не останавливали, а потом за неделю 3 раза... тут не угадаеш :zvez_ochki:
Голубоглазый блондин T5 1.9TDI lоng 77kw / ツ VW Polo Sedan ☆★Джентльмен в Белом★☆
Зображення
Аватар користувача
Fun T4
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 17374
З нами з: 27 листопада 2009, 22:38
Реальное имя: Ігор
Звідки: Київ-Васильків
Дякував (ла): 403 рази
Подякували: 683 рази

Re: (Івано-Франківськ) ДАІ

Повідомлення Fun T4 »

slash
не на тебя.
вообщем говорю :pardon:

они и меня видят, когда доить, а когда не трогать :-)

скажу чесно - взяток не даю.
нарушил - пишут протокол, плачу в кассу государству.
не потому, что не понимаю, что 100 грн на лапу дешевле чем 300 в кассу, а потому, что не поощряю левый заработок гайдонов.
Востаннє редагувалось 04 лютого 2012, 13:44 користувачем Fun T4, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
slash
VW знаток
VW знаток
Повідомлень: 1983
З нами з: 26 січня 2010, 15:26
Звідки: Чернигов
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз
Контактна інформація:

Re: (Івано-Франківськ) ДАІ

Повідомлення slash »

FunT4
надо по наглому говорить, поступать также как они поступают, и научится не нервничать :)
Голубоглазый блондин T5 1.9TDI lоng 77kw / ツ VW Polo Sedan ☆★Джентльмен в Белом★☆
Зображення
Аватар користувача
vovaT4
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4319
З нами з: 23 липня 2011, 21:39
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW T4 AJT 65 KW Пробіг постійно збільшується...)))
Звідки: ІВ-ФРАНКІВСЬК
Дякував (ла): 45 разів
Подякували: 125 разів

Re: (Івано-Франківськ) ДАІ

Повідомлення vovaT4 »

garmas-vitaliy
Веталь на наступний раз кажи як мій кент:
Пане інспектор в звязку з тим що я традиційної сексуальної орієнтаціїї я не хочу усамітнюватись з вами в вашому автомобілі. Мент як таке почув то його аж заступорило,віддав документи і пішов геть :lol: :lol: :lol:
Востаннє редагувалось 04 лютого 2012, 14:14 користувачем vovaT4, всього редагувалось 1 раз.
Свобода - тверда як меч.
Або вона у тебе є, або тебе нема.
Аватар користувача
slash
VW знаток
VW знаток
Повідомлень: 1983
З нами з: 26 січня 2010, 15:26
Звідки: Чернигов
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз
Контактна інформація:

Re: (Івано-Франківськ) ДАІ

Повідомлення slash »

vovaT4
ого- а єт как?
Голубоглазый блондин T5 1.9TDI lоng 77kw / ツ VW Polo Sedan ☆★Джентльмен в Белом★☆
Зображення
Аватар користувача
Fun T4
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 17374
З нами з: 27 листопада 2009, 22:38
Реальное имя: Ігор
Звідки: Київ-Васильків
Дякував (ла): 403 рази
Подякували: 683 рази

Re: (Івано-Франківськ) ДАІ

Повідомлення Fun T4 »

vovaT4
ты не видел, как гайцы рвут протокол, когда в пояснении написано " инспектор предлагал вступить с ним в половую связь, но я отказалась и он написал протокол" :-)
Аватар користувача
slash
VW знаток
VW знаток
Повідомлень: 1983
З нами з: 26 січня 2010, 15:26
Звідки: Чернигов
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз
Контактна інформація:

Re: (Івано-Франківськ) ДАІ

Повідомлення slash »

кто так писал?
Голубоглазый блондин T5 1.9TDI lоng 77kw / ツ VW Polo Sedan ☆★Джентльмен в Белом★☆
Зображення
Аватар користувача
Fun T4
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 17374
З нами з: 27 листопада 2009, 22:38
Реальное имя: Ігор
Звідки: Київ-Васильків
Дякував (ла): 403 рази
Подякували: 683 рази

Re: (Івано-Франківськ) ДАІ

Повідомлення Fun T4 »

slash
на др покажу :wink: :-)
Аватар користувача
Parhom22
Пилот
Пилот
Повідомлень: 149
З нами з: 27 січня 2012, 19:09
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW T4 1,9 TDI 1999
Реальное имя: Макс
Звідки: Чернігів.

Re: (Івано-Франківськ) ДАІ

Повідомлення Parhom22 »

хотілося побачити таку картину!! я їм взагалі не все рівно що написано в графі пояснення?

-- 04 лютого 2012, 14:29 --

FunT4 писав:slash
на др покажу :wink: :-)

покажи будь ласка зараз а то в мене не вийде приїхати на др.
Аватар користувача
vovaT4
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4319
З нами з: 23 липня 2011, 21:39
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW T4 AJT 65 KW Пробіг постійно збільшується...)))
Звідки: ІВ-ФРАНКІВСЬК
Дякував (ла): 45 разів
Подякували: 125 разів

Re: (Івано-Франківськ) ДАІ

Повідомлення vovaT4 »

FunT4 писав:vovaT4
ты не видел, как гайцы рвут протокол, когда в пояснении написано " инспектор предлагал вступить с ним в половую связь, но я отказалась и он написал протокол" :-)

Я раз написав: Що правил дорожнього руху не порушував, був зупинений працівниками ДПС з грубим порушенням ПДР. Від працівника ДПС Пуцюренка був відчутний різкий запах спиртного.Інспектор Пуцюренко пропонував мені вирішити проблеми на місці,натякаючи цим самим на хабар і це при тому що я нічого не порушував.
Він як це прочитав то зразу охренів. Почав кричати що він не пяний,що нічого від мене не вимагав. Я кажу що не стверджую що він пяний я просто відчуваю з його сторони різкий запах спиртного,а пяний він був чи ні то нехай виясняють відповідні органи.(запаху ніякого не було,але це діє).Може там воздух такий :D
Короче він чуть не при мені той протокол порвав.
Ще одне.Є дуже головний момент. Як складаєте протокол пишіть що не згідні,не порушували, і т.д. Скажіть ментам щоб вони навіть не думали заставляти таксистів,чи якихось бомжів підписуати сфальсифіковані протоколи бо в суді це тільки усугубить їхню вину.
Бо коли вони склали протокол,а ви вже поїхали менти дописують в протоколі що хочуть,потім беруть таксистів і ті підписують ці ліві протоколи. Тоді на суді вже тяжче. Так що зразу кажіть їм що ви це знаєте і таке не пройде,тоді вони сикнуть.Своє так пишіть в протоколі щоб там вже не було місця дописати щось леве.
Свобода - тверда як меч.
Або вона у тебе є, або тебе нема.
Аватар користувача
Ярослав Ильич
Бусовод со стажем
Бусовод со стажем
Повідомлень: 908
З нами з: 19 листопада 2010, 22:32
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW Transporter T-3 1,9 TD
Реальное имя: Ярослав
Звідки: Odessa
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Re: (Івано-Франківськ) ДАІ

Повідомлення Ярослав Ильич »

vovaT4 писав:Я раз написав: Що правил дорожнього руху не порушував, був зупинений працівниками ДПС з грубим порушенням ПДР. Від працівника ДПС Пуцюренка був відчутний різкий запах спиртного.Інспектор Пуцюренко пропонував мені вирішити проблеми на місці,натякаючи цим самим на хабар і це при тому що я нічого не порушував.
Він як це прочитав то зразу охренів. Почав кричати що він не пяний,що нічого від мене не вимагав. Я кажу що не стверджую що він пяний я просто відчуваю з його сторони різкий запах спиртного,а пяний він був чи ні то нехай виясняють відповідні органи.(запаху ніякого не було,але це діє).Може там воздух такий :D
Короче він чуть не при мені той протокол порвав.
Ще одне.Є дуже головний момент. Як складаєте протокол пишіть що не згідні,не порушували, і т.д. Скажіть ментам щоб вони навіть не думали заставляти таксистів,чи якихось бомжів підписуати сфальсифіковані протоколи бо в суді це тільки усугубить їхню вину.
Бо коли вони склали протокол,а ви вже поїхали менти дописують в протоколі що хочуть,потім беруть таксистів і ті підписують ці ліві протоколи. Тоді на суді вже тяжче. Так що зразу кажіть їм що ви це знаєте і таке не пройде,тоді вони сикнуть.Своє так пишіть в протоколі щоб там вже не було місця дописати щось леве.


Т.е. судя из вышесказанного нужно ездить как хочется, при этом если тебя остановят гаишники сделать с них идиотов и остаться безнаказанным? :evil: Правильно?
Тогда нечего возмущаться что у нас в стране такой бардак и безпредел на дорогах! Я имею в виду со стороны водителей!
Я ещё могу согласиться с FunT4, с его принципиальностью по поводу составления протокола и не давания взяток. Но никак не соглашусь с тем чтобы делать идиотом другого человека (даже если это гаишник) в случае если сам не прав!!!
Интернет магазин (электротовары и многое другое...) http://univer-mag.prom.ua/
0984783971
0935672452
Аватар користувача
pushok
Бусовод со стажем
Бусовод со стажем
Повідомлень: 980
З нами з: 07 січня 2010, 15:19
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т5, ахв, 77кВт, красный, 1.9, 2004, пока прошел 570тыщ.
Реальное имя: Леша т.0679684пять27
Звідки: Одесса*(посКот)*
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 13 разів

Re: (Івано-Франківськ) ДАІ

Повідомлення pushok »

Ярослав Ильич писав: если тебя остановят гаишники сделать с них идиотов и остаться безнаказанным?

Ну не водители же начали. Гаишники сами виноваты в таком к себе отношении. Разводили на чем ни попадя... Я еще застал те времена, когда слово инспектора было весомым, и в мыслях не было ему возражать. А потом они врубились, что водилы не знают досконально правил и стали пользоваться этими пробелами для своей выгоды, то есть разводить. На своем примере скажу, что теперь заканчивая обгон на сплошной, и выезжая с перекрестка на красный, будучи остановлен инспектором, я имею что ему ответить, ведь он, зная, что никакого нарушения нет, все равно примется "вменять и пресекать", а вдруг пролезет... Тут не мешает вспомнить, для чего вообще придумали гибдду, оказывать помощь на дороге, или карать? Лично я уже запутался... :du_ma_et:
Я с детства не любил овал, я с детства угол рисовал.
Відповісти

Повернутись до “Івано-Франківськ”