(Івано-Франківськ) ДАІ

Аватар користувача
vovaT4
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4319
З нами з: 23 липня 2011, 21:39
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW T4 AJT 65 KW Пробіг постійно збільшується...)))
Звідки: ІВ-ФРАНКІВСЬК
Дякував (ла): 45 разів
Подякували: 125 разів

Re: (Івано-Франківськ) ДАІ

Повідомлення vovaT4 »

Ярослав Ильич.
По перше: З чого ти взяв що я щось порушував??? Та й взагалі хто правий,а хто ні має встановлювати суд.
По друге де було сказано що треба їздити як хочеться???
По трете: З нормальної людини ідіота не зробиш,а з ідіота не потрібно робити ідіота оскільки він таким вже являється. Менше на роботу потрібно брати ідіотів. Розумію нормальні не дуже до них йдуть. От так і виходить.
Ну і на останок як вже написав "pushok" не ми це почали. Я теж ще застав ті часи коли вони себе богами вважали,і попробуй слово їм скажи. Тому тепер і хочеться виговоритись. :D
Свобода - тверда як меч.
Або вона у тебе є, або тебе нема.
Аватар користувача
garmas
Диспетчер региона
Диспетчер региона
Повідомлень: 3850
З нами з: 03 квітня 2010, 16:44
Модель авто, тип двигателя, пробег: T4 ABL 1.9 TD intercooler, 2000р.
Chevrolet Volt 2013р.
Реальное имя: Віталій
Звідки: Івано-Франківськ (Тернопіль)
Дякував (ла): 60 разів
Подякували: 15 разів
Контактна інформація:

Re: (Івано-Франківськ) ДАІ

Повідомлення garmas »

vovaT4 писав:garmas-vitaliy
Веталь на наступний раз кажи як мій кент:
Пане інспектор в звязку з тим що я традиційної сексуальної орієнтаціїї я не хочу усамітнюватись з вами в вашому автомобілі. Мент як таке почув то його аж заступорило,віддав документи і пішов геть

:lol: :-)
розводять водіїв однозначон
Фан Т4 сказав, що вони психологи-це правда!
коли мусор бачить,що ти його в процесі взуваєш по законну-дає задню
Не нарушаймо ПДР!

У Львові стояли 2 баби ДАІ (піше патрулювання) і на дорозі з 2 сторін знак 3.34... де б не зупинився водій- порушує ПДР (а у правилах сказано,що водій має зупинитись згідно ПДР) я почав з ними спілкуватись... :evil: хамила,тикала,штуркала мене,жаль що не знімав.... :evil: документи не показала... пройшо тижнів 2-3 знову стоять,але ЗНАК 3.34 ЗНЯТИЙ :-) :-) ось так то :hi_hi_hi:
Продам свого буса у добрі руки...
Аватар користувача
Fun T4
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 17374
З нами з: 27 листопада 2009, 22:38
Реальное имя: Ігор
Звідки: Київ-Васильків
Дякував (ла): 403 рази
Подякували: 683 рази

Re: (Івано-Франківськ) ДАІ

Повідомлення Fun T4 »

garmas-vitaliy писав:хамила,тикала,штуркала мене,жаль що не знімав.... :evil: документи не показала...

:lol: :lol: :lol:
вчера меня остановила женщина гаишник и, вопреки логике доказала, что среди женщин тоже встречаются пи :censored: сы
Аватар користувача
Parhom22
Пилот
Пилот
Повідомлень: 149
З нами з: 27 січня 2012, 19:09
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW T4 1,9 TDI 1999
Реальное имя: Макс
Звідки: Чернігів.

Re: (Івано-Франківськ) ДАІ

Повідомлення Parhom22 »

FunT4 писав:
garmas-vitaliy писав:хамила,тикала,штуркала мене,жаль що не знімав.... :evil: документи не показала...

:lol: :lol: :lol:
вчера меня остановила женщина гаишник и, вопреки логике доказала, что среди женщин тоже встречаются пи :censored: сы



да буває й така печалька!!
Аватар користувача
vovaT4
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4319
З нами з: 23 липня 2011, 21:39
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW T4 AJT 65 KW Пробіг постійно збільшується...)))
Звідки: ІВ-ФРАНКІВСЬК
Дякував (ла): 45 разів
Подякували: 125 разів

Re: (Івано-Франківськ) ДАІ

Повідомлення vovaT4 »

FunT4 писав:
garmas-vitaliy писав:хамила,тикала,штуркала мене,жаль що не знімав.... :evil: документи не показала...

:lol: :lol: :lol:
вчера меня остановила женщина гаишник и, вопреки логике доказала, что среди женщин тоже встречаются пи :censored: сы

Гаїшник як то кажеться: Существо жалкоє,ущербное и басполое. :-) :-) :-)
Так що не дивуйся. Сприймай їх як мух літом,жужить,літае,нависає, але не може ж муха спортити тобі плани чи настрій. Просто махни на неї і вкажи їй де її місце.
Свобода - тверда як меч.
Або вона у тебе є, або тебе нема.
Аватар користувача
2riv
Бусовод
Бусовод
Повідомлень: 322
З нами з: 03 травня 2011, 17:03
Модель авто, тип двигателя, пробег: T4 Long ABL 1.9 TD
Реальное имя: Ivan
Звідки: Ivano-Frankivsk

Re: (Івано-Франківськ) ДАІ

Повідомлення 2riv »

FunT4
хахах :D

-- 06 лютого 2012, 18:08 --

garmas-vitaliy
Красавец! :)
В мене от була ситуація, пристроївся я з а Кадді , який йшов 120 , а я ззаді десь 100км/г, в с.Остриня в кінці спуску, вночі, на неосвітлюваній території вискакує мусор з включеним жезлом, і тормозить Каді ! (Машина їхня на обочині зустрічної смуги,без маячка, без фішок!!Уроди наглі!) За перевищення понятно, там в них рибне місце, я просто часто туди їду , а траса там з вечора - пуста, якщо не вдається підсісти комусь на хвіст - то не перевищую :(
Так що будьте обережні, адже це по трасі з Тернополя на Франківськ. :ni_zia:
Автострахування Оранта - Івано-Франківськ. Клубні знижки
Аватар користувача
Parhom22
Пилот
Пилот
Повідомлень: 149
З нами з: 27 січня 2012, 19:09
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW T4 1,9 TDI 1999
Реальное имя: Макс
Звідки: Чернігів.

Re: (Івано-Франківськ) ДАІ

Повідомлення Parhom22 »

2riv писав:FunT4
хахах :D

-- 06 лютого 2012, 18:08 --

garmas-vitaliy
Красавец! :)
В мене от була ситуація, пристроївся я з а Кадді , який йшов 120 , а я ззаді десь 100км/г, в с.Остриня в кінці спуску, вночі, на неосвітлюваній території вискакує мусор з включеним жезлом, і тормозить Каді ! (Машина їхня на обочині зустрічної смуги,без маячка, без фішок!!Уроди наглі!) За перевищення понятно, там в них рибне місце, я просто часто туди їду , а траса там з вечора - пуста, якщо не вдається підсісти комусь на хвіст - то не перевищую :(
Так що будьте обережні, адже це по трасі з Тернополя на Франківськ. :ni_zia:


дякую за інфу)))
Аватар користувача
Ярослав Ильич
Бусовод со стажем
Бусовод со стажем
Повідомлень: 908
З нами з: 19 листопада 2010, 22:32
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW Transporter T-3 1,9 TD
Реальное имя: Ярослав
Звідки: Odessa
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Re: (Івано-Франківськ) ДАІ

Повідомлення Ярослав Ильич »

pushok писав:оказывать помощь на дороге, или карать


Извините, я сейчас скажу не по теме, ведь здесь тема для обсырания гаишников, но просто не хотел создавать новую.

Так вот сегодня, заехал я на рынок 7-ой км на таёте жены. А когда выезжал со стоянки то услышал стук в заднем колесе (похоже было на колодки, тем более что на СТО сказали, что их нужно заменить). Стук был сильный, но в машине не было никаких инструментов поэтому решил дотянуть до СТО чтобы посмотрели. Включил аварийки и потихоньку поехал. Подъезжаю к посту ГАИ, гаишник увидел, что я еду на аварийках и что с машиной явно что-то не в порядке останавливает меня. Естественно у менЯ первая мысль - во пи... :censored: (негодяй, в переводе) и так машина поломана, а он ещё и останавливает!!!!!
:shock: Но какое для меня было удивление, когда я открыл окно, чтобы спросить: "какого хрена... ты что не видишь что машина поломана?" - ну это я не сказал а подумал про себя... :oops:
Так вот, гаишник подходит и вежливо спрашивает "Вы поломались? Я могу чем-то помочь?"
Я реально опешил!!! Я сказал, что спасибо, доеду как нибудь до СТО. Представляете!!! Не потребовал ни документов, не задавал никаких лишних вопросов, не требовал денег!!!! Просто человек увидел, что у меня проблемы и решил помочь!!!
Вот такое бывает! И ещё раз повторюсь - за рулём я не много - лет десять, но мне не попадались ни разу плохих гаишников. Может плохие гаишники попадаются тем, которые хотят их находить?
Ребята вспомните мультик про "крошку енота - когда он с палкой к пруду подходил и говорил маме, что в пруде живёт злой енот с палкой" может у вас та же ситуация в жизни?

-- 19 фев 2012, 23:00 --

кстати, до СТО я так и не доехал - через папу километров заднее колесо обогнало меня и укоротилось далеко далеко.
Оказалось, что какие то пи :censored: на 7-ом км хотели спи :censored: колеса, но видать я сильно быстро вернулся и они успели только отпустить гайки! Короче нашел колесо, прикрутил его на место и всё ОК :cool_cool: . А гаишник всё равно молодец!!! ::yaz-yk:
хоть чувствую, что за такие высказывания меня скоро на этом сайте побьют :-)
Интернет магазин (электротовары и многое другое...) http://univer-mag.prom.ua/
0984783971
0935672452
Аватар користувача
garmas
Диспетчер региона
Диспетчер региона
Повідомлень: 3850
З нами з: 03 квітня 2010, 16:44
Модель авто, тип двигателя, пробег: T4 ABL 1.9 TD intercooler, 2000р.
Chevrolet Volt 2013р.
Реальное имя: Віталій
Звідки: Івано-Франківськ (Тернопіль)
Дякував (ла): 60 разів
Подякували: 15 разів
Контактна інформація:

Re: (Івано-Франківськ) ДАІ

Повідомлення garmas »

Ярослав Ильич
Бувають нормальні, але дуже рідко! той молоденький мабуть був і діяв по 111 інструкції!
Зі: або почав сцякати,щоб не був то часом патруль "ДК" і тому ласково ::yaz-yk: робив
Продам свого буса у добрі руки...
Аватар користувача
Parhom22
Пилот
Пилот
Повідомлень: 149
З нами з: 27 січня 2012, 19:09
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW T4 1,9 TDI 1999
Реальное имя: Макс
Звідки: Чернігів.

Re: (Івано-Франківськ) ДАІ

Повідомлення Parhom22 »

Ярослав Ильич
Не бійсь ми своїх не бєм , а на путь істинний :D :D ))
Аватар користувача
Aleks34
Штурман
Штурман
Повідомлень: 53
З нами з: 03 лютого 2013, 02:27
Модель авто, тип двигателя, пробег: T4 ABL 1.9TD 1999р білий
Реальное имя: Саша
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: (Івано-Франківськ) ДАІ

Повідомлення Aleks34 »

ну фіг його зна... в мене сьодні ситуація така була... виїжав з метро і в сторону до вокзалу а за світлофором ДАЇшник спиняє... відкиваю вікно.. ну він представився і зразу чи бусик подокументах пасажир... я офігівши відповів шо ТАК.. а цей на розворот пішов собі навіть не подивися в документи.... :shock: .....хз..
а через пару хв. вже в Драгомирчанах інші стоять і тож спинили і так само чи бус пасажир по паперах :shock: я коротше офігівший такий ппц...
і зразу документи попросив предявити... потім почав дойо :censored: сь мол вікрий капот шоб номер кузова звірити... ну а я йому що нікуди я з машини виходити не буду і шо номер можна так побачити (ну він жеш нище лобовухи) а цей почав возмущатись типу шоб я пішов показав де він там... :D ну я так і не вийшов :D а він шось 5хв або й більше світив там дивився і так ніфіга не побачив :D :lol: і побажав щасливої дороги :D
Востаннє редагувалось 17 лютого 2013, 02:11 користувачем Aleks34, всього редагувалось 1 раз.
Зображення
Аватар користувача
garmas
Диспетчер региона
Диспетчер региона
Повідомлень: 3850
З нами з: 03 квітня 2010, 16:44
Модель авто, тип двигателя, пробег: T4 ABL 1.9 TD intercooler, 2000р.
Chevrolet Volt 2013р.
Реальное имя: Віталій
Звідки: Івано-Франківськ (Тернопіль)
Дякував (ла): 60 разів
Подякували: 15 разів
Контактна інформація:

Re: (Івано-Франківськ) ДАІ

Повідомлення garmas »

Aleks34
Нюхають+шукають таксістів... Багато їх було сьогодні. На одного почав їхати,бо йшов по всій дорозі на зустріч,але маневрений попався :D
Продам свого буса у добрі руки...
Аватар користувача
Aleks34
Штурман
Штурман
Повідомлень: 53
З нами з: 03 лютого 2013, 02:27
Модель авто, тип двигателя, пробег: T4 ABL 1.9TD 1999р білий
Реальное имя: Саша
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: (Івано-Франківськ) ДАІ

Повідомлення Aleks34 »

garmas-vitaliy писав:Aleks34
Нюхають+шукають таксістів... Багато їх було сьогодні. На одного почав їхати,бо йшов по всій дорозі на зустріч,але маневрений попався :D


я один раз чуть дійсно не збив ДАЇвця... :) він коротше спинив машину в пасічній на галицькій перед зупинкою... а я їхав від обласної ну виїхав на галицьку ну і бачу шо ДАЇшник стоїть біля машини ну і пробую перестроїтись і тут ХЗ з відки берется автобус і починає мене різати бо він "на зупинку повертає" б.....ь...

-- 17 лютого 2013, 02:30 --

а други даїшник стоїть і дивиться на це все...... :shock:
не знаю чим там закінчилось чи йшов він до шофера маршруки чи нє хз я спішив ппц тай вже не ставав але так хотілось вламати тягла тому шоферу ппц..
Зображення
Аватар користувача
vit
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 3754
З нами з: 27 червня 2011, 13:19
Модель авто, тип двигателя, пробег: T-3 пока сs
Звідки: Бандерштадт/Крим
Дякував (ла): 106 разів
Подякували: 51 раз

Re: (Івано-Франківськ) ДАІ

Повідомлення vit »

Aleks34 писав:ну фіг його зна... в мене сьодні ситуація така була... виїжав з метро

у франику метро є? :zvez_ochki:
...бо голодного можна купити, а вільного - тільки вбити. Л.Гузар.
Аватар користувача
_Андрюха_
Местный
Местный
Повідомлень: 1343
З нами з: 27 жовтня 2009, 21:50
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т4 ACV 2.5ТDI 75кВт 307 тыщ.
Реальное имя: Андрій
Звідки: м.Бровари - Волинь
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 40 разів
Контактна інформація:

Re: (Івано-Франківськ) ДАІ

Повідомлення _Андрюха_ »

vit писав:у франику метро є?

Я думаю наголос на перший склад!
Т4 ACV 2.5ТDI 75кВт 280 тыщ. серебряный металлик
Тел. ноль96320138девять
Аватар користувача
garmas
Диспетчер региона
Диспетчер региона
Повідомлень: 3850
З нами з: 03 квітня 2010, 16:44
Модель авто, тип двигателя, пробег: T4 ABL 1.9 TD intercooler, 2000р.
Chevrolet Volt 2013р.
Реальное имя: Віталій
Звідки: Івано-Франківськ (Тернопіль)
Дякував (ла): 60 разів
Подякували: 15 разів
Контактна інформація:

Re: (Івано-Франківськ) ДАІ

Повідомлення garmas »

а мусарів.... переді мною 2-ві машина на ходу пиняли :evil:
Продам свого буса у добрі руки...
Аватар користувача
vovaT4
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4319
З нами з: 23 липня 2011, 21:39
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW T4 AJT 65 KW Пробіг постійно збільшується...)))
Звідки: ІВ-ФРАНКІВСЬК
Дякував (ла): 45 разів
Подякували: 125 разів

Re: (Івано-Франківськ) ДАІ

Повідомлення vovaT4 »

vit писав:
Aleks34 писав:ну фіг його зна... в мене сьодні ситуація така була... виїжав з метро

у франику метро є? :zvez_ochki:

Ясно що є! і трамвай і фунікулер і рикші і річний трамвай і навіть маршрутки їздять :-) одним словом всі навороти. А вам слабо???
Свобода - тверда як меч.
Або вона у тебе є, або тебе нема.
Аватар користувача
Jony 522
Пилот
Пилот
Повідомлень: 219
З нами з: 05 квітня 2010, 21:12
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т5; ТДИ;1,9 АХB ;367 тищ. 200 из них чистого своего
Реальное имя: Евгений
Звідки: Южный Одесская обл.
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 6 разів

Re: (Івано-Франківськ) ДАІ

Повідомлення Jony 522 »

Сто процентов, сами порождаем гайдонов, а особенно поражает когда кто то навстречу моргнет и все сразу сбрасывают скорость до 30-40 км при разрешенных 60-80, так возьмите и остановитесь перед папелацом, выйдите, поклонитесь и скажите КУ,,,,, нормальные менты закончились лет 10 назад, сейчас одно отребье....Просто остановитесь на противоположной стороне от экипажа ГАИ (например в Одессе в районе Усатова), перейдите в салон и все, через две минуты Гайцы будут бродить вокруг и заглядыать в машину, еще через 5 минут как сцикуны сорвутся с насиженного места....проверено раз 10...
телефон 095 289 19 76
Відповісти

Повернутись до “Івано-Франківськ”