СТО по LT в Луганске

Луганськ та Луганська область
Аватар користувача
КАН
Гость
Гость
Повідомлень: 15
З нами з: 04 вересня 2009, 12:46
Модель авто, тип двигателя, пробег: LT35 (ANJ2,5)
Звідки: Луганск

Re: СТО по LT в Луганске

Повідомлення КАН »

Cubano писав:У мене з моїм ЛТ взаємна любов і порозуміння. :friends: А нащот нових, то ти б знав які он трабли у адміна Гольф клуба з його новим дізелем. :shock: :shock: :shock: Ніхто не може вирішити проблему дикої тряски його мотора на холостих.


Я же про это и говорил:" Да и еще интересно знать за что меня может не любить моя элтэшка или у всех такое так почему люди берут дизеля ну кроме новых наверное"
LT35 (по VIN 28) 2.5. ANJ 2000г. & A5 2.0 FSI 2007г.
0502202240
0642339177
Mikotka

Re: СТО по LT в Луганске

Повідомлення Mikotka »

В мене теж буда подібна ситуація з світлим димом і тд. Все почалось після того як замінили ремінь, уваги я цьому ремню непридав, а марно...
Почав їздити по кулібінах і виясняти проблему білого диму - наслухався то свічки, то форсунки і саме, що мене найбільше обрадувало ТУРБІНА... %)
Мені потрібно було їхати по справах на Київ і я вирішив там зі всім цим заодно і розібратися. Перед поїздкою все обзвонив і набрав контактів і рушив. Турбіна нова за 950 доларів :crazy: була в наявності, а ще вони сказали що попробують за 250 реставрувати мою я згодився. По приїзду в ТурбоСервіс майстер вийшов і каже де машина , а я вот :) ...ти звідки приїхав я кажу з Франківська, а він і як ти їхав ...я як завжди 120-140 :-) він та яка нахрен турбіна відкрили капот він подивився і каже їдь вистав нормально запалення :lol:
Поїхав я виставив запалення і вся проблема з свічками, турбінами, форсунками пропала.
Виноватець майстер який немаючи дизельного стробоскопа виставляв запалення :twisted:
Відповісти

Повернутись до “Луганськ”