Хочу сам перетягнути стелю в Т5, прошу поради

Тюнінг всередині - музика, ТВ, крісла, оббивка
Відповісти
Аватар користувача
paravozz
Местный
Местный
Повідомлень: 1133
З нами з: 15 жовтня 2011, 13:59
Модель авто, тип двигателя, пробег: T5
Звідки: Ukraine
Подякували: 1 раз

Хочу сам перетягнути стелю в Т5, прошу поради

Повідомлення paravozz »

Одним словом восени я писав і показував як обшили буса. Обшили погано а стелю взагалі не обшили. Зимою не хотілось то чіпати, весною руки не доходили. А тепер тре до вівторка все зробити. Але так як машина малюється, заберу її в четвер/пятницю. Майстер який казав шо поклеїть стелю, не впевнений, що матиме час, тому готуюсь до найгіршого - буду клеїти сам. Я впринципі бачив як клеять стелі, але вони тоді зняті і на землі. В моєму випадку ДВП вже вчіплене, зняти можливості немає.
Зображення
Прошу поради як самому все зробити.
Аватар користувача
Basil87
Местный
Местный
Повідомлень: 1031
З нами з: 29 березня 2012, 05:10
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW Touran 2.0
Реальное имя: Василь
Звідки: Cmpuù
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 7 разів

Re: Хочу сам перетягнути стелю в Т5, прошу поради

Повідомлення Basil87 »

на мою думку тільки знімати, інакше по краях матеріал буде задиратись і не естетично буде виглядати.
А в чому питання "спешки"? На продаж?
Bozya
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 9070
З нами з: 24 вересня 2007, 21:33
Звідки: не местный я
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 26 разів

Re: Хочу сам перетягнути стелю в Т5, прошу поради

Повідомлення Bozya »

снять потолок намного быстрее чем мудохаться с перетяжкой на весу
Сметана
Бусовод
Бусовод
Повідомлень: 285
З нами з: 19 квітня 2013, 20:19
Модель авто, тип двигателя, пробег: Octavia A5, 1.6, 227 000 км
Реальное имя: Алексей
Звідки: Киев
Подякували: 1 раз

Re: Хочу сам перетягнути стелю в Т5, прошу поради

Повідомлення Сметана »

хочу ставить антену на рацию, врезать в крышу, для этого нужно снять обшавку потолка.... подскажите, как снимаеться? салон сделан в бердычеве...
зарание спасидо :beer:
Голоса в голове заставляют меня шнырять по рядам... AA6517KC

+38 098 8 600 555
Аватар користувача
Jurix
Странник
Повідомлень: 13889
З нами з: 13 серпня 2007, 17:47
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т-5 long 2007 2.5 BNZ + чіполіно
Реальное имя: Юрій Андрійович
Звідки: Київ. Дарниця..
Дякував (ла): 581 раз
Подякували: 353 рази

Re: Хочу сам перетягнути стелю в Т5, прошу поради

Повідомлення Jurix »

paravozz
На весу толково ничего не сделаешь :no:
Быстрее, проще, и качественнее, снять потолок, уклеить на нём мануфактуру, и снова его вкорячить на место :-ok-:
Кожен може зробити свій власний вибір, але не кожному вдається знайти свій шлях. Цінуй друзів, та власну гідність!
Спойлер
097Ч2ЧЗЗ55
Аватар користувача
space66
Бусовод со стажем
Бусовод со стажем
Повідомлень: 597
З нами з: 27 лютого 2013, 23:01
Модель авто, тип двигателя, пробег: T5 1.9 АХС 245тис. Вже 540000
Реальное имя: Igor
Звідки: Клавдієве-Тарасове
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 10 разів

Re: Хочу сам перетягнути стелю в Т5, прошу поради

Повідомлення space66 »

Привет. меня тоже ждет такая процедура. ДВП родимое? Чем собираешься обтягивать?
Аватар користувача
stabil
Пилот
Пилот
Повідомлень: 156
З нами з: 24 березня 2011, 19:56
Модель авто, тип двигателя, пробег: vw t5 gp 2.0
Реальное имя: Andriy
Звідки: ivano-frankivsk
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Re: Хочу сам перетягнути стелю в Т5, прошу поради

Повідомлення stabil »

paravozz писав:Одним словом восени я писав і показував як обшили буса. Обшили погано а стелю взагалі не обшили. Зимою не хотілось то чіпати, весною руки не доходили. А тепер тре до вівторка все зробити. Але так як машина малюється, заберу її в четвер/пятницю. Майстер який казав шо поклеїть стелю, не впевнений, що матиме час, тому готуюсь до найгіршого - буду клеїти сам. Я впринципі бачив як клеять стелі, але вони тоді зняті і на землі. В моєму випадку ДВП вже вчіплене, зняти можливості немає.
Зображення
Прошу поради як самому все зробити.

Якщо по бокам є кутники,тоді можеш обтягувати пофакту. Якщо є сліди старого клея, обовязкові відчисти!!!
Береш пульвілізатор, заливаєш клей (бажано SAR) Наносиш спочатку на тканину - потім на стелю. чекаєш 5-10хв. (взалежності від слоя клея- бажано тонки шаром) Процедуру самої поклейки потрібно виконувати двом людям! О дин спереді інший ззаду, тканину починати клеїти з середини і розгладжувати по сторонам (сильно ненатискай на тканину -появляться ямки) Якщо появляється складка, тоді віддераєш на тому місці тканину і ще раз розгладжуєш... По бокам де кутники обрізай із запасом 5см. і шпательком в кутник позабивай. Біля передньго потолка проблем небуде там планка, а зад потрібно дивитись як получається. Клей легко відчищається розчинником.
Якщо виникнуть ще питання пиши!

Добавлено 28 май 2013, 22:34

Сметана писав:хочу ставить антену на рацию, врезать в крышу, для этого нужно снять обшавку потолка.... подскажите, как снимаеться? салон сделан в бердычеве...
зарание спасидо :beer:

Якщо стеля суцільна і без кліпс, тоді є імовірність що потрібно робити нову. Вона на герметіку і коли будеш знімати її то розслоїться ДВП.
pug98
Прохожий
Прохожий
Повідомлень: 6
З нами з: 12 березня 2012, 20:55
Звідки: Николаев

Re: Хочу сам перетягнути стелю в Т5, прошу поради

Повідомлення pug98 »

Если решишься снимать потолок то лучше иметь метровую металлическую линейку с одним немного заточенным краем, который позволит срезать герметик не сильно отодвигая потолок. Если навыки не велики то клеить на весу даже и не пытайся, зря потратишь время и возможно попортишь материал. Материал на потолок желательно чтоб был на подкладке если будет с одной стороны ткань а с другой просто поролон без подкладки похожей на марлю тоже просто попортишь материал.
Сметана
Бусовод
Бусовод
Повідомлень: 285
З нами з: 19 квітня 2013, 20:19
Модель авто, тип двигателя, пробег: Octavia A5, 1.6, 227 000 км
Реальное имя: Алексей
Звідки: Киев
Подякували: 1 раз

Re: Хочу сам перетягнути стелю в Т5, прошу поради

Повідомлення Сметана »

stabil пасибки... я уже поставил антену... только поставил на стыке потолков... просто снял соеденительную пластинку... короче анртана находиться за моейй головой... только по средине...)))) спасибо за совет ... если бы не ты то я ушатал бы потолок ))))
Голоса в голове заставляют меня шнырять по рядам... AA6517KC

+38 098 8 600 555
Відповісти

Повернутись до “Тюнінг салону”