ВИБУХНУВ ТЕЛЕФОН!

Язикоточілка, пальцестіралка. Реклама та спам заборонені
Аватар користувача
vovaT4
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4319
З нами з: 23 липня 2011, 21:39
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW T4 AJT 65 KW Пробіг постійно збільшується...)))
Звідки: ІВ-ФРАНКІВСЬК
Дякував (ла): 45 разів
Подякували: 125 разів

ВИБУХНУВ ТЕЛЕФОН!

Повідомлення vovaT4 »

Одним словом бабахнув один з робочих телефонів. Чув десь,колись що таке може бути,але коли реально в тебе бабахне це жесть!
Діло було так. Привіз малого зі школи, тільки зайшли, я зайшов в ванну,мию руки, чую бах! ніби щось важке впало, ( я в ванні,вода тиче,витяжка гудить так точно по звуку не визначиш) я малому крикнув що там таке? Він мені та нічого. Я вийшов в його кімнату глянув, нічого, в свою заглянув так само нічого такого, тільки чую запах ніби дроти плавляться. Я глянув туди,сюди, думав може ноут гріється, подивився,обнюхав його :-) ніби норм. телік теж, думаю та х.з. Пішов на кухню. Там теж норм. Потім заходжу в свою кімнату, дивлюсь на підлозі якась хрень. Я підійшов і опух! ( фотки з низу) дивлюсь мій жовтий телефон Нокіа лежить без кришки,підгорілий, акум на низу, на підлозі розірваний в хлам! трохи підпалив підлогу,і штору, х.з як все не загорілось до якоїсь матері? :zvez_ochki: Я би встиг загасити бо був в хаті,але якби не був? Саме головне що цей телефон як правило в машині живе тобто могло б все закінчитись хрін знає як?
Телефон просто стояв на комоді! НЕ НА ЗАРЯДЦІ! ніяких функцій не виконував! І тут бабах! Він палдюка був якись бракований ( я його на ОЛХ десь рік назад купив) стан був майже новий. Купив бо вже один такий маю десь три роки, все ок. Він робив нормально, не грівся, просто садив акум за два дні, тобто заряджав через день, а той другий пару днів тримав. Я акуми міняв, не помагало. Ще годинник десь на 10 хв. за тиждень відставав. Думав перешити, але якось руки не доходили, так то все решту брило без претензій. Десь рік в мене був,чи більше. І тут така фігня.....Добре що в руках не бахнув....але він напевно гарячий був що піпец,хоча плавився в середину де контакти, бо кришку зірвав, але кришка тільки підкоптилась, але вона не поплавлена. От така то хрень.....вроді нічого,обійшлось, але могло би всяке статись..... Так що якщо в когось телефон щось гріється,сильно акум садить, тобто надто скоро то майте на увазі що всяке може бути.

P.S.Купляти тепер ту Теслу чи ні? :zvez_ochki: :-)
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Свобода - тверда як меч.
Або вона у тебе є, або тебе нема.
Аватар користувача
sobakabarabaka
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 3950
З нами з: 12 грудня 2011, 21:49
Модель авто, тип двигателя, пробег: Був Transporter T4, AJT-2.5 2000 рік!
Тепер Audi A4 B5
Реальное имя: Виктор
Звідки: Тетіїв-Київ-Вишневе
Дякував (ла): 165 разів
Подякували: 81 раз

Re: ВИБУХНУВ ТЕЛЕФОН!

Повідомлення sobakabarabaka »

:censored: шки варобушки :shock:
Кажуть, що друзі на дорозі не валяються.
З моїми буває всяке :friends: .
067 656 3Ч 3О ВіКтор
http://grillmeat.com.ua/
Jedem das seine
Otto
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4055
З нами з: 18 квітня 2012, 12:18
Модель авто, тип двигателя, пробег: T4 1999 г.в. ДВС - ACV 2.5 пробег около 300 тыс. км. кондёр/кулер пока грузовик
Звідки: Украина
Дякував (ла): 43 рази
Подякували: 114 разів

Re: ВИБУХНУВ ТЕЛЕФОН!

Повідомлення Otto »

Сочувствую :zvez_ochki:

Страна производитель телефона и АКб???
Аватар користувача
vovaT4
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4319
З нами з: 23 липня 2011, 21:39
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW T4 AJT 65 KW Пробіг постійно збільшується...)))
Звідки: ІВ-ФРАНКІВСЬК
Дякував (ла): 45 разів
Подякували: 125 разів

Re: ВИБУХНУВ ТЕЛЕФОН!

Повідомлення vovaT4 »

Я реально пр......їв. От така байда......Сам в шоці.....
Нічого страшного не сталось, штора то фігня, як і телефон, але..... могло і ...... як би нікого дома не було сто пудове так просто би не обійшлось.Акум напевно Китай, він так обгорів що вже не видно. То сам телефон я думаю. Бо я міняв на ньому акуми коли купив,думав що чувак продав бо акум мертвий,але то не помогло, заряджав через день, хоча чорний пару днів тримає стабільно, а він такий самий.
В мене ще один раз десь рік назад бахнув кабель від ноута ( не в мене дома це було) я думав що то сам той блок живлення, одним словом бахнуло аж світло вибило! але то не той блок, а сам кабель що йде від розетки до блока живлення, який теж робив довший час без проблем, і признаків смерті не показував. От так то Китайці штампують на скору руку.....
Свобода - тверда як меч.
Або вона у тебе є, або тебе нема.
Otto
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4055
З нами з: 18 квітня 2012, 12:18
Модель авто, тип двигателя, пробег: T4 1999 г.в. ДВС - ACV 2.5 пробег около 300 тыс. км. кондёр/кулер пока грузовик
Звідки: Украина
Дякував (ла): 43 рази
Подякували: 114 разів

Re: ВИБУХНУВ ТЕЛЕФОН!

Повідомлення Otto »

vovaT4

Ну шо, как говориться Китай умеет делать качественные вещи только их никто и никогда ещё не видел в реале.

Главное что сам цел и собственность не сгорела; в справочнике по гражданскому строительству 1954 г.в., настоятельно не рекомендуют применять дерево при этом самом гражданском строительстве, ну а шторы то вообще "передовик" по началу пожаров.
Аватар користувача
Willya
Бусовод со стажем
Бусовод со стажем
Повідомлень: 782
З нами з: 08 вересня 2014, 14:24
Модель авто, тип двигателя, пробег: Тетрик пяточкин
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 16 разів
Подякували: 49 разів

Re: ВИБУХНУВ ТЕЛЕФОН!

Повідомлення Willya »

Otto писав:vovaT4

Ну шо, как говориться Китай умеет делать качественные вещи только их никто и никогда ещё не видел в реале.

Главное что сам цел и собственность не сгорела; в справочнике по гражданскому строительству 1954 г.в., настоятельно не рекомендуют применять дерево при этом самом гражданском строительстве, ну а шторы то вообще "передовик" по началу пожаров.
А назовите хоть один телефон (или любую комп.технику) сделанную не в Китае ? :-)
Аватар користувача
vovaT4
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4319
З нами з: 23 липня 2011, 21:39
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW T4 AJT 65 KW Пробіг постійно збільшується...)))
Звідки: ІВ-ФРАНКІВСЬК
Дякував (ла): 45 разів
Подякували: 125 разів

Re: ВИБУХНУВ ТЕЛЕФОН!

Повідомлення vovaT4 »

Та ніби то так, але він по ходу вроді як довго не горів,а штора тоже тепер робиться з якоїсь не дуже горючої фігні, плавилась,але не горіла,може якби був реальний вогонь то загорілась би, х.з.... :zvez_ochki: Будемо надіятись що снаряд два рази.......і.т.д. Хоча з моєю прухою..... :-)
Свобода - тверда як меч.
Або вона у тебе є, або тебе нема.
Otto
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4055
З нами з: 18 квітня 2012, 12:18
Модель авто, тип двигателя, пробег: T4 1999 г.в. ДВС - ACV 2.5 пробег около 300 тыс. км. кондёр/кулер пока грузовик
Звідки: Украина
Дякував (ла): 43 рази
Подякували: 114 разів

Re: ВИБУХНУВ ТЕЛЕФОН!

Повідомлення Otto »

Willya

У меня Нокия Е72 Германия (привезен немцем оттуда же), до этого 8600 Финляндия и т.д., запасные простые Нокии - Венгрия.

Мониторы - Малазия, МФУ тоже.

П.С. а шо появилось что-то качественное из Китая или кто-то его видел? скотч рвётся руками даже усиленный, саморезы вкручиваются один раз и навсегда, резьба не метрическая, а в проводах нет ни нужного диаметра ни меди; забыл это ж всё не важно при производстве высокотехнологичных гаджетов (у меня на работе 2 комнаты завалены китайским г-м одна электрическим, вторая сантехническим и пр. - его проще сразу выбросить чем сгореть или затопить помещение).

Добавлено 04 дек 2017, 23:28
vovaT4 писав:Та ніби то так, але він по ходу вроді як довго не горів,а штора тоже тепер робиться з якоїсь не дуже горючої фігні, плавилась,але не горіла,може якби був реальний вогонь то загорілась би, х.з.... :zvez_ochki: Будемо надіятись що снаряд два рази.......і.т.д. Хоча з моєю прухою..... :-)
Гибнут сейчас не от огня, а больше 80% от продуктов горения тех полимеров из которых сделаны предметы быта и интерьера, а учитывая тот факт, что в Китае нет экологических норм то можно просто подышать их продукцией и тем самым укоротить себе жизнь.
Valbus
Пассажир
Пассажир
Повідомлень: 45
З нами з: 28 квітня 2015, 19:39
Модель авто, тип двигателя, пробег: Мультивен Т4
Реальное имя: Валерий
Звідки: Киев
Дякував (ла): 3 рази

Re: ВИБУХНУВ ТЕЛЕФОН!

Повідомлення Valbus »

Да , дела -офигеть, а батарейка наверно была не оригинал.
Аватар користувача
vovaT4
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4319
З нами з: 23 липня 2011, 21:39
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW T4 AJT 65 KW Пробіг постійно збільшується...)))
Звідки: ІВ-ФРАНКІВСЬК
Дякував (ла): 45 разів
Подякували: 125 разів

Re: ВИБУХНУВ ТЕЛЕФОН!

Повідомлення vovaT4 »

Батарея була норм, це телефон глючив, бо як я вже казав я мінів вже на ньому акуми з тим чорним,але то не помагало.Ці останні, прості Нокіа всі китайці штампували. Жив би десь я якомусь Джерсі, чи Огайо, висудив би собі якихось пару лямів :-) а так як завжди......
Свобода - тверда як меч.
Або вона у тебе є, або тебе нема.
KingTony
Штурман
Штурман
Повідомлень: 57
З нами з: 03 вересня 2017, 21:20
Модель авто, тип двигателя, пробег: T4 1.9 ABL пробег 274тыс.
Реальное имя: Андрей
Звідки: Киев
Подякували: 5 разів

Re: ВИБУХНУВ ТЕЛЕФОН!

Повідомлення KingTony »

Видел качественное из Китая, весь STANLEY производится в поднебесной, на патенте игнлищей.
АСУС, хюавей... Кто виноват что здесь за хорошее качество никто платить не хочет, что в основном берут ? Ширпотреб и подешевле.
Сколько стоила эта нокла ?
Случилось замыкания лития. Никель металогидридные акб по проще хлопают при кз))))
Аватар користувача
vovaT4
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4319
З нами з: 23 липня 2011, 21:39
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW T4 AJT 65 KW Пробіг постійно збільшується...)))
Звідки: ІВ-ФРАНКІВСЬК
Дякував (ла): 45 разів
Подякували: 125 разів

Re: ВИБУХНУВ ТЕЛЕФОН!

Повідомлення vovaT4 »

Телефон тут продавався як сертифікований, це не ліва копія.
Свобода - тверда як меч.
Або вона у тебе є, або тебе нема.
Аватар користувача
uvagr
Бусовод
Бусовод
Повідомлень: 435
З нами з: 13 квітня 2015, 13:26
Реальное имя: Тарас
Звідки: Вараш
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 15 разів

Re: ВИБУХНУВ ТЕЛЕФОН!

Повідомлення uvagr »

vovaT4
Можливо був кривий ремонт по ланці живлення - як наслідок криво працюючі батарейки.

Щодо якості Китаю - виробляють вони для всього світу і не суть відповідальність за якість. І не тільки електроніку, одяг, запчастини. Чи може в фінській нокіа стоять не китайські/тайванські чіпи.
Просто ми не можемо позволити собі ту якість - купуємо зношене ремонтоване б/у, або те що як неліквід скуповується на заводах.
Аватар користувача
vovaT4
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4319
З нами з: 23 липня 2011, 21:39
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW T4 AJT 65 KW Пробіг постійно збільшується...)))
Звідки: ІВ-ФРАНКІВСЬК
Дякував (ла): 45 разів
Подякували: 125 разів

Re: ВИБУХНУВ ТЕЛЕФОН!

Повідомлення vovaT4 »

Можливо.....але працював він ок. Як би він в кишені бахнув.....ото я б наклав... :-)
Свобода - тверда як меч.
Або вона у тебе є, або тебе нема.
Аватар користувача
uvagr
Бусовод
Бусовод
Повідомлень: 435
З нами з: 13 квітня 2015, 13:26
Реальное имя: Тарас
Звідки: Вараш
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 15 разів

Re: ВИБУХНУВ ТЕЛЕФОН!

Повідомлення uvagr »

vovaT4
Та то напевне б в такій ситуації не ти один наклав би... і не тільки... :-) :-) :-)
Аватар користувача
lin
Бусовод со стажем
Бусовод со стажем
Повідомлень: 666
З нами з: 14 жовтня 2012, 15:20
Модель авто, тип двигателя, пробег: T4, ААВ 2.4, 1996г, long был.

sprinter 413, 2000 г.в., макси
Реальное имя: Ленур
Звідки: крым
Дякував (ла): 144 рази
Подякували: 24 рази
Контактна інформація:

Re: ВИБУХНУВ ТЕЛЕФОН!

Повідомлення lin »

Нокиа люмия 822 сделана в китае для оператора веризон (америка) брал себе, качество на высоте, многие друзья потом брали такой же, многие до сих пор пользуются и не хотят менять. Сейчас люмия 950, написанно вьетнам)
Аватар користувача
Cubano
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 11255
З нами з: 21 грудня 2008, 20:21
Звідки: Біла Сінагога
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 412 разів

Re: ВИБУХНУВ ТЕЛЕФОН!

Повідомлення Cubano »

Вова, везе тобі на пригоди. :-)
А у мене колись АОН загорівся (якщо ще хтось пам’ятає, що це таке))
Теж блок грівся, а потім таки мабуть догрівся!
Нас дома не було, крісло загорілося, поролон почав диміти як дурний, то сусід через балкон заліз, вогонь погасив і всю воду сам і зібрав, щоб йому не налило :-)
Кацапи! Нах з нашої землі! З Криму і Донбасу!
LT35 sdi 2001/ Pass2.0 tdi dsg
Аватар користувача
Tanc
Бусовод
Бусовод
Повідомлень: 313
З нами з: 29 листопада 2010, 20:31
Модель авто, тип двигателя, пробег: T4 AJT 65kw 2003 короткий, білий, 8 місць
Реальное имя: Михайло
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 12 разів

Re: ВИБУХНУВ ТЕЛЕФОН!

Повідомлення Tanc »

добре ,що не в руці і біля вуха ...наслідки моглиб бути жахливі
"Учитесь, читайте, чужого навчайтесь, й свого не цурайтесь" Т.Г. Шевченко
Спойлер
097 вісім61 94 6дев'ять
Аватар користувача
vovaT4
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4319
З нами з: 23 липня 2011, 21:39
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW T4 AJT 65 KW Пробіг постійно збільшується...)))
Звідки: ІВ-ФРАНКІВСЬК
Дякував (ла): 45 разів
Подякували: 125 разів

Re: ВИБУХНУВ ТЕЛЕФОН!

Повідомлення vovaT4 »

Біля вуха може б і не бахнув бо я почув би що він гріється піпец, і бахнув він в сторону від вуха, там зірвав кришку, і впав на підлогу. Сам телефон тільки там де контакти підгорів трохи,а так нема пошкоджень явних, він по ходу почав грітись, акум вздуватись в процесі нагріву, зірвав кришку і на підлозі трохи горів, так виглядає згідно того що я побачив ще було купа такого мілкого,ніби-то вугільного пилу Треба буде десь старий акум від телефону на вулиці на вогонь поставити, і глянути,або закоротити, експеримента раді, цікаво глянути як його рве. Може хтось попробує? :-)
Свобода - тверда як меч.
Або вона у тебе є, або тебе нема.
Аватар користувача
Smbdy
VW знаток
VW знаток
Повідомлень: 2274
З нами з: 02 січня 2010, 19:03
Модель авто, тип двигателя, пробег: Пузотёрка, но душой я с вами
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 159 разів
Подякували: 68 разів
Контактна інформація:

Re: ВИБУХНУВ ТЕЛЕФОН!

Повідомлення Smbdy »

vovaT4 писав: і глянути,або закоротити, експеримента раді
Ще мій дід називав це "БАЯН":
<Обережно, трафік>
Спойлер

Я єсть народ, якого Правди сила
ніким звойована ще не була.
Яка біда мене, яка чума косила! —
а сила знову розцвіла.

Павло ТИЧИНА (1943 р. 16 вересня. Кремлівська лікарня.)
Відповісти

Повернутись до “Курилка, болталка”