А Де всі?
- dart
- Бусовод со стажем

- Повідомлень: 737
- З нами з: 28 серпня 2020, 21:53
- Модель авто, тип двигателя, пробег: t4 2.5tdi acv 245kkm, bmw 3, Smart
- Звідки: Кривий Ріг / Stuttgart
- Дякував (ла): 128 разів
- Подякували: 54 рази
А Де всі?
Вітаю всіх!
Давно не заходив, бо форум не відкривався. А оце Гугл мене сюди знову привів, шукав інфу як зняти дверну карту, бо зловив легковушку в праві двері і стійку.
Давно не заходив, бо форум не відкривався. А оце Гугл мене сюди знову привів, шукав інфу як зняти дверну карту, бо зловив легковушку в праві двері і стійку.
- Jurix
- Странник
- Повідомлень: 13918
- З нами з: 13 серпня 2007, 17:47
- Модель авто, тип двигателя, пробег: Т-5 long 2007 2.5 BNZ + чіполіно
- Реальное имя: Юрій Андрійович
- Звідки: Київ. Дарниця..
- Дякував (ла): 599 разів
- Подякували: 360 разів
А Де всі?
початку знімаєш ручку двері, потім ручку відривання, кішеньку на двері (якщо є), далі підколупуєш карту і дивишся, де піддіти кліпси.
Кожен може зробити свій власний вибір, але не кожному вдається знайти свій шлях. Цінуй друзів, та власну гідність!
Спойлер
097Ч2ЧЗЗ55
- garincha123
- VW маньяк

- Повідомлень: 4580
- З нами з: 07 квітня 2012, 16:15
- Модель авто, тип двигателя, пробег: Т5, 1,9 TDI
- Реальное имя: Василь
- Звідки: ЗСУ
- Дякував (ла): 279 разів
- Подякували: 317 разів
- Контактна інформація:
А Де всі?
а я зловив протокол за їзду без техатлону на чугуївському БП)))) техталон забрали на техогляд. так гандони на суді замість впаяти мені 425 грн штрафу - відправили пропозицію на бригаду - і тепер виїб..ть і мене і зампотеха і ще чоловіка 3-4.....добре якщо на догану і мінус пару косарей....а можна і в Вузловий на СПеху якусь на пару місяців))))якщо доїхати
да і під..м знову добавили зарплату а військовим х.. в сраку
да і під..м знову добавили зарплату а військовим х.. в сраку
https://avtopro.ua/ - автозапчастини без посередників
- garincha123
- VW маньяк

- Повідомлень: 4580
- З нами з: 07 квітня 2012, 16:15
- Модель авто, тип двигателя, пробег: Т5, 1,9 TDI
- Реальное имя: Василь
- Звідки: ЗСУ
- Дякував (ла): 279 разів
- Подякували: 317 разів
- Контактна інформація:
А Де всі?
це армія.......і жарти про армію...не жарти...тільки погано що реалії такі під час війни.....
а останні два тижні ...Железяку позавчора поховали, доречі теж Кривий Ріг, трое - 300, 2е без рук, один без ніг.........
і всі обмежено придатні
https://avtopro.ua/ - автозапчастини без посередників
- Jurix
- Странник
- Повідомлень: 13918
- З нами з: 13 серпня 2007, 17:47
- Модель авто, тип двигателя, пробег: Т-5 long 2007 2.5 BNZ + чіполіно
- Реальное имя: Юрій Андрійович
- Звідки: Київ. Дарниця..
- Дякував (ла): 599 разів
- Подякували: 360 разів
А Де всі?
garincha123, 
Кожен може зробити свій власний вибір, але не кожному вдається знайти свій шлях. Цінуй друзів, та власну гідність!
Спойлер
097Ч2ЧЗЗ55
- egorka71
- VW маньяк

- Повідомлень: 2515
- З нами з: 17 жовтня 2012, 09:28
- Модель авто, тип двигателя, пробег: Т-5 GP.2.0 Tdi.2011
- Реальное имя: Ігор
- Звідки: Київ
- Дякував (ла): 185 разів
- Подякували: 113 разів
А Де всі?
почитайте форум і знайдете відповідь на свое питання
https://avtopro.ua/ Автозапчастини без посередників
- garincha123
- VW маньяк

- Повідомлень: 4580
- З нами з: 07 квітня 2012, 16:15
- Модель авто, тип двигателя, пробег: Т5, 1,9 TDI
- Реальное имя: Василь
- Звідки: ЗСУ
- Дякував (ла): 279 разів
- Подякували: 317 разів
- Контактна інформація:
А Де всі?
2 роки тому я був хворий і старий)))))))))) а зараз я молодий і здоровий)
отримав мамлея)))))
2 роки тому коли були просто омбр - 45 років межа
а в корпусі пофіг))))
а на рахунок майстрів...https://wikimapia.org/38868284/uk/%D0%A ... 1%87%C2%BB
Координати: 50°22'57"N 30°20'38"E
колись я туди обов'язково ще заїду
https://avtopro.ua/ - автозапчастини без посередників
