А Де всі?

Язикоточілка, пальцестіралка. Реклама та спам заборонені
Аватар користувача
dart
Бусовод со стажем
Бусовод со стажем
Повідомлень: 737
З нами з: 28 серпня 2020, 21:53
Модель авто, тип двигателя, пробег: t4 2.5tdi acv 245kkm, bmw 3, Smart
Звідки: Кривий Ріг / Stuttgart
Дякував (ла): 128 разів
Подякували: 54 рази

А Де всі?

Повідомлення dart »

Вітаю всіх!
Давно не заходив, бо форум не відкривався. А оце Гугл мене сюди знову привів, шукав інфу як зняти дверну карту, бо зловив легковушку в праві двері і стійку.
Аватар користувача
Jurix
Странник
Повідомлень: 13918
З нами з: 13 серпня 2007, 17:47
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т-5 long 2007 2.5 BNZ + чіполіно
Реальное имя: Юрій Андрійович
Звідки: Київ. Дарниця..
Дякував (ла): 599 разів
Подякували: 360 разів

А Де всі?

Повідомлення Jurix »

dart писав: 09 червня 2026, 19:28 Вітаю всіх!
Давно не заходив, бо форум не відкривався. А оце Гугл мене сюди знову привів, шукав інфу як зняти дверну карту, бо зловив легковушку в праві двері і стійку.
dart писав: 09 червня 2026, 19:28 Вітаю всіх!
Давно не заходив, бо форум не відкривався. А оце Гугл мене сюди знову привів, шукав інфу як зняти дверну карту, бо зловив легковушку в праві двері і стійку.
початку знімаєш ручку двері, потім ручку відривання, кішеньку на двері (якщо є), далі підколупуєш карту і дивишся, де піддіти кліпси.
Кожен може зробити свій власний вибір, але не кожному вдається знайти свій шлях. Цінуй друзів, та власну гідність!
Спойлер
097Ч2ЧЗЗ55
Аватар користувача
garincha123
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4580
З нами з: 07 квітня 2012, 16:15
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т5, 1,9 TDI
Реальное имя: Василь
Звідки: ЗСУ
Дякував (ла): 279 разів
Подякували: 317 разів
Контактна інформація:

А Де всі?

Повідомлення garincha123 »

а я зловив протокол за їзду без техатлону на чугуївському БП)))) техталон забрали на техогляд. так гандони на суді замість впаяти мені 425 грн штрафу - відправили пропозицію на бригаду - і тепер виїб..ть і мене і зампотеха і ще чоловіка 3-4.....добре якщо на догану і мінус пару косарей....а можна і в Вузловий на СПеху якусь на пару місяців))))якщо доїхати

да і під..м знову добавили зарплату а військовим х.. в сраку
https://avtopro.ua/ - автозапчастини без посередників
Аватар користувача
dart
Бусовод со стажем
Бусовод со стажем
Повідомлень: 737
З нами з: 28 серпня 2020, 21:53
Модель авто, тип двигателя, пробег: t4 2.5tdi acv 245kkm, bmw 3, Smart
Звідки: Кривий Ріг / Stuttgart
Дякував (ла): 128 разів
Подякували: 54 рази

А Де всі?

Повідомлення dart »

Піздєц, ох і порядки...
Аватар користувача
garincha123
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4580
З нами з: 07 квітня 2012, 16:15
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т5, 1,9 TDI
Реальное имя: Василь
Звідки: ЗСУ
Дякував (ла): 279 разів
Подякували: 317 разів
Контактна інформація:

А Де всі?

Повідомлення garincha123 »

dart писав: 11 червня 2026, 19:46ох і порядки...

це армія.......і жарти про армію...не жарти...тільки погано що реалії такі під час війни.....
а останні два тижні ...Железяку позавчора поховали, доречі теж Кривий Ріг, трое - 300, 2е без рук, один без ніг.........


і всі обмежено придатні
https://avtopro.ua/ - автозапчастини без посередників
Аватар користувача
Jurix
Странник
Повідомлень: 13918
З нами з: 13 серпня 2007, 17:47
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т-5 long 2007 2.5 BNZ + чіполіно
Реальное имя: Юрій Андрійович
Звідки: Київ. Дарниця..
Дякував (ла): 599 разів
Подякували: 360 разів

А Де всі?

Повідомлення Jurix »

garincha123, :sorry:
Кожен може зробити свій власний вибір, але не кожному вдається знайти свій шлях. Цінуй друзів, та власну гідність!
Спойлер
097Ч2ЧЗЗ55
bam
Прохожий
Прохожий
Повідомлень: 1
З нами з: 27 січня 2025, 20:04
Модель авто, тип двигателя, пробег: Multivan

А Де всі?

Повідомлення bam »

Доброго дня, порадьте де у Києві зробити капіталку на CCHA? Якістно :)
Аватар користувача
egorka71
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 2515
З нами з: 17 жовтня 2012, 09:28
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т-5 GP.2.0 Tdi.2011
Реальное имя: Ігор
Звідки: Київ
Дякував (ла): 185 разів
Подякували: 113 разів

А Де всі?

Повідомлення egorka71 »

bam писав: 23 червня 2026, 16:40 Доброго дня, порадьте де у Києві зробити капіталку на CCHA? Якістно :)
почитайте форум і знайдете відповідь на свое питання :-)
https://avtopro.ua/ Автозапчастини без посередників
Аватар користувача
Jurix
Странник
Повідомлень: 13918
З нами з: 13 серпня 2007, 17:47
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т-5 long 2007 2.5 BNZ + чіполіно
Реальное имя: Юрій Андрійович
Звідки: Київ. Дарниця..
Дякував (ла): 599 разів
Подякували: 360 разів

А Де всі?

Повідомлення Jurix »

egorka71 писав: Вчора, 11:16 почитайте форум і знайдете відповідь на свое питання :-)
Нічьосі видав :zvez_ochki: а сам як форума закохав, забув? :ni_zia:
Кожен може зробити свій власний вибір, але не кожному вдається знайти свій шлях. Цінуй друзів, та власну гідність!
Спойлер
097Ч2ЧЗЗ55
Аватар користувача
egorka71
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 2515
З нами з: 17 жовтня 2012, 09:28
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т-5 GP.2.0 Tdi.2011
Реальное имя: Ігор
Звідки: Київ
Дякував (ла): 185 разів
Подякували: 113 разів

А Де всі?

Повідомлення egorka71 »

Jurix писав: Вчора, 19:22
egorka71 писав: Вчора, 11:16 почитайте форум і знайдете відповідь на свое питання :-)
Нічьосі видав :zvez_ochki: а сам як форума закохав, забув? :ni_zia:
а побалакати :-)
https://avtopro.ua/ Автозапчастини без посередників
Аватар користувача
garincha123
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4580
З нами з: 07 квітня 2012, 16:15
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т5, 1,9 TDI
Реальное имя: Василь
Звідки: ЗСУ
Дякував (ла): 279 разів
Подякували: 317 разів
Контактна інформація:

А Де всі?

Повідомлення garincha123 »

egorka71 писав: Вчора, 21:46побалакати
:D
2 роки тому я був хворий і старий)))))))))) а зараз я молодий і здоровий)
отримав мамлея)))))
2 роки тому коли були просто омбр - 45 років межа

а в корпусі пофіг))))

а на рахунок майстрів...https://wikimapia.org/38868284/uk/%D0%A ... 1%87%C2%BB
Координати: 50°22'57"N 30°20'38"E

колись я туди обов'язково ще заїду :ua:
https://avtopro.ua/ - автозапчастини без посередників
Відповісти

Повернутись до “Курилка, болталка”